N 11 numarası

N 11 Numarası

n 11 numarası

N11.com Müşteri Hizmetleri

Anton K.- 17-02-2015

böyle giderse "N11" değil de "NNEEEE?? 11mi?" demeye başlarız. müşteri hizmetlerini olarak "tikla.com.tr"yi asist edin de biz de kurtulalım...

Sanem Bas- 25-02-2015

Merhaba bir ürün siparişi verdim. Altı gün oldu hâlâ kargoya verilmedi. Misafir giriş yapmıştım ne zaman kargo olacak nasıl öğrenecegim?

Ahmet Koc- 03-04-2015

Bugün sipariş verdim hâlâ yanıt yok bir iş günü kargo diye.

Katherine Pierce- 11-04-2015

Ya ben n11den bi ayakkabı aldım çakmasını gönderdiler resim dekinden bile farklı müşteri hizmetleri bi ise yaramıyor 724hizmetmiş anca telesekreter. Bana hakkımı arayabileceğim bi numara verin gerçek bi insanla konuşup halletmek istiyorum .Ayrıca size bir öneri kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın

Zehra Koç- 24-04-2015

2 aydır parami çektiler geri ödemiyorlar.

Birkan Demir- 29-04-2015

SİPARİŞ VERDİM ALAKASIZ BİR ÜRÜN GELDİ. SONRA DEĞİŞİM İÇİN ÇOK UĞRAŞTIRIYORLAR. SAKIN N11.COM DAN ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN PİŞMAN OLURSUNUZ.

Bahar Can- 04-05-2015

Merhabaa yaklaşık 2 hafta kadar önce bir çanta aldım. fakat niye gelmiyooor üye değilim.....

Mahir Gök- 04-05-2015

N11.com sakın alışveriş yapmayın

Fadime Özcan- 06-05-2015

İyi günler ben sitenizden tefal porselen demlikli çaycı almıştım,faturası kolinin üzerinde oluyormuş ama ben öyle birşey görmedim garantisi vardır diyede önemsemedim oda yoktu ne yapabilirim .Çaydanlığın içindede lekeler oluştu servise göstermem lazım çözüm bulunamazmı sizden yardımcı olmanızı istiyorum

Ayşe Demirtaş- 07-05-2015

30 .04.2015 tarihinde nunu(anlı tic ) adlı mağazadan emsan santana çatal kaşık seti aldım .ertesi gün ürünün stokta olmadığı söylendi. Bir hafta öncede aynı ürünü başka bir mağazanızdan aldım yine stok yok diye iptal edildi. Bu arada iptal olan ürünün para iadesi yapılmadı.madem ürün yok niye satışa sunuluyor öncelikle bunu soruyorum.nunudan arandığında santana ürününü istediğimi söylememe ve onlarında ürünü 3-4gün içinde temin edip göndereğiz demelerine rağmen emsan lotus çatal kAşık gönderildi.telofonla görüşüp yanlış ürün gönderdiklerini söyledim. Onlarda hemen istediğim mi göndereceklerini söylemelerine rağmen hala yok iletişim yok.bu konuyla acil olarak ilgilenmenizi ayrıca iptal olan ürünümün para iadesini yapılmasını istiyorum.bu konu hakkındada tarafımla iletişime geçilmesini istiyorum.sitenize güvenim sıfırlandı.

Nurten - 08-05-2015

Mağazalarıyla iletişime geçemeyen bir site.

Emrah Bayar- 12-05-2015

04.05.2015 tarihde n11.com sitesinden bebek arabası aldım ürünü peşin aldığım ve resmen dolandırıldım paramı aldılar ancak ürünü göndermeyi iptal ettiler ve aradan 10 güne yakın bir sure gecmesine ragmen ne param gönderildi nede ürünü bu siteyi tüketici haklarına şikayet edicem sakın kimse bu siteden alışveriş yapmasın.

İlhan İdigü - 12-05-2015

Kolay gelsin ben n11.com dan çamaşır makinesi Alıcam fakat satıcı firmalar farklılık gösteriyor siz kendi sitenizin güvenirliliği ön plandamı ?

Gulizar Vermez- 15-05-2015

Ben yetkin catal bıçak takimi aldım çok kötü çıktı n11 aradım Satıcı Firmayi aradım telefon numarasi bıraktım bana donmediler hiç ilgilenmediler sakin yetkin firmasında bir şey almayın.

Tülay Has- 15-05-2015

TÜLAY HAS-15-05-2015 Ben oğluma bisiklet aldım fakat ürün gelmeden iadesini istedim çünkü musteri hizmetierinde çalısan arkadaşların sürekli aynı şeyi söyleyip hiçbir sonuca varılmadıgını farkettim bu sebepten bu siteden ilk ve sondur herkesede söylüyorum kesinlikle burdan alışveriş yapmayın diye bilgi veriyorum rezalet ötesi.

Meral Tokdemir- 18-05-2015

r n11adresinden ben de 3 tane ayakkabı aldım iadesini istiyorum gelen ayakkabı larda futura bile cıkmadı ikinsinde irsaliye vardı iki adet ayakkabıyı iade ettinç diyeri elimde kaldı nasıl iade edecegim

Meral Tokdemir- 18-05-2015

n11 de 3 ad. ayakabı aldım bir tanesin,i üyelik ile şipariş verdim 2 tanesini misafir üyelik ile yaptım iadelerini istiyorum ilgilenmeleri dilegiyle

Rafet- 28-05-2015

Cep telefonu sipariş vermek istiyorum ama taksit yapiyor musunuz?

Kardelen Savunmaz- 28-05-2015

iyi günler ürünümü henüz teslim almadım fakat ürünü aldığıma dair onaylamam gerektiğini söyleyen mail atmışsınız onaylamayı nasıl durduracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ahmad Shams- 12-06-2015

Urun siparış kodu 202282273762 ucretsiz kargo yazyurdu ama kargo 10 tl hizmet bedeli diye ucret aldi, bana farketmez ama sadce haber vermek istedim. Teşekkurler n11

Seher Önder- 16-06-2015

ben seher önder 1 şemsiye bidon aldım ama baktım 6 tane yazıyor iptal etmek istiyorum lütfen yaaa

Sevim Yılmaz- 18-06-2015

sipariş ettigim ürün beklentimin altında çıktıgı için iade talebinde bulundum firma iade kabul etmedi size basvurdum malesef sizde benim için sınıfta kaldınız tedarikçinizin tarafında durdunuz hijyenik ürünmüş denildi şimdi soruyorum bu ürün hijyenikdir kesinlikle iadesi yoktur yazmıyor sayfada firma bana tehditgar konusuyor istedigin yere şikayet et almıyorum diye sizde hala bu firmayı savunuyorsunuz demek müsteri haklarını hiçe sayıyorsunuz sizden vede o firmadan şikayetçi olup yasal haklarımı sonuna kadar kullanıcam ayrıca sizin kesinlikle müsterinize sahip çıkmadıgınızı tedarikçinizin tarafında oldugunuzu heryerde deklare edicem

Nazım Kaplan- 18-06-2015

Ürün elime geçmeden iptal ettirdim para hesabıma geçmedi sadece taksit yaptiracaktim kartta başka param yok bilgilendirirseniz sevinirim

Oğulcan Ata Ersoy- 19-06-2015

Oğulcan Ata Ersoy adına çırçır mah. Fevzi şeker sk. istanbul eyüp adresine lansinoh biberon siparişi varmı

Yunus Toğantemür- 24-06-2015

Telefonuma doğrulama kodu geldi bu kodu ard arda yanlış girme sonucu alışveriş yapmam bitti. Bu sorunu nasıl çözebilirim

Fatih Açan- 30-06-2015

yeni üye olanlara 22 tl lik indirim kuponu diye bir kampanyası var tamamen yalan bir kampanya kimse üye olmasın kuponlar yüklenmiyor

Perihan Demir- 10-07-2015

park Beşik Hatalı çıktığı için iade yapmak istiyorum

Kemal Dursun- 15-07-2015

06/07/2015 tarihinde siteniz üzerinden Orijinal Yedek Parça firmasından sipriş ettiğim motor yapı hasarlı kargo olması nedeniyle ARAS KARGO tarafından hala satıcı firmaya gönderilmrmiş. ARAS KARGO İSTANBUL SANTRAL ŞUBE DE BEKLİYOR. n11 sitesi olarak alışveriş tamamlanmadan paramı firmaya aktardınız. Seçtiğniz ARAS kargonun ciddyeti ve sitenizin müşteriye gösterdiği özenden dolayı çooook teşekkürler ..gitti 110.00 TL GÖNDERİ NO: 5320815265444 Haydi sizde teşekkürlerime cevap verin lütfen

Harun Erbaş- 24-07-2015

İsmim harun erbaş 21.07.2015 tarihinde farklı mağazalardan 3 ürün satın aldım.buraya kadar tamam ürünletim 16 saat içinde bulunduğum il e ulaştı bu da çok güzel fakat bugün ayın 24 ü ve ürünlerin hiç biri elime ulaşmadı ayrıca ürünleri ücretsiz kargo lu diye aldım ama 1 tanesinde kargo ücreti çıktı ve hala ürünlerden hiç biri elime ulaşmadı ben esefle n11 mağazanızı kınıyorum ve bundan sonra sizden hiçbir ürün almayacağımı garanti ediyorum ve etrafımdaki tanıdığım herkesede bu yaşadığımı ileteceğim ve n11 den alışveriş yapmamalarını söyleyeceğim .defalarca müşteri hizmetlerinizlefe görüştüm bir sonuş alamadım yazıklar olsun satın aldığım ama 3 gündür elime ulaşmayan ürünlerin geri iadesini alın ve ücretlerini hesabıma geri şade verin iyi günler.

Muhammet Köse- 26-07-2015

8.07.2015 Tarihinde sitedeki Teknomegden bir ürün aldım. Hala gelmedi. Yasal Yollara başvuracağım. Sahtekarlık başvurusunda bulunacağım.

Mahir Gudogdu- 31-07-2015

Z2 cep telefonu aldım su gecırmıyo dıye havuza grdımmm cep telefonum bozuldu ve garantı yapmıyo bu nasıll ıs anlamıs degılım.!!!!!!!!

Benal Bekisoglu- 04-08-2015

Nike Bayan Spor Ayakkabı Air Max 90 Essential(GS) 307793-091 Bu urun benim elime ulasmadi. Onay durdurmayi yapamiorum cunku nerde oldugunu bulamiorum. Ayakkabilari izmirde baska birine gondermisler. Lutfen odeme henuz yapilmasin

Banu Hande Gür- 05-08-2015

Evmoteks adlı firmadan, kırlent sanarak aldıgım ürünün kırlent kılıfı olduğu tedarikçi firmanın (Nazmi Beyin) ürününüz kargoya verilmek üzere hazırlandı dıyerek aradığı zaman ortaya çıkmış,kendisi mağdur olmamam için kırlentleri içi dolu bir şekilde göndereceğini aradaki farkı da bir sonraki alışverişinizde ödersiniz diyerek,daimi bir müşteri kazanmıştır.Kendisine ilgisinden ve anlayışından dolayı çok teşekkür eder,bol satışlar dilerim.

Üstün Kıraklı- 06-08-2015

Premier marka tras makinasi aliminda yanlis adres yazilmistir. Kargomu Guzeldeniz sitesi1 etap 1 blok No .23. Dalyankoy Cesme İzmir. Adresine yollamanizi rica ederim...

Ferhat Batmaz- 18-08-2015

Ben bi ürün aldım 640 tl ürünü açar açmaz kırık oluduğunu fark ettim iade ettim iade talebi istedim iade yi red ettiler yardımcı olursanız sevinirim.

Meryem Düzü- 02-09-2015

Konyada ürünüm geleli beş gün olmasına rağmen hale elime ulaşmadı bu nasıl Alışveriş mantığı hiç güvenim kalmadı acil ihtiyacım olmasına rağmen hala ürün elime ulaşmadı.sorumsuz bir kargo şirketi kargo şirketinin değiştirin

Aylin Haskaya- 02-09-2015

20.08.2015 tarihinde tutgn marka ikili valiz seti sipariş ettim. 3iş günü içerisinde kargoya verilir yazıyor hala verilmedi! Gönderici kargo Aras kargo yazıyor. Daha önce ki siparişlerimde böyle birşey yaşamadım! Acill valize ihtiyacım olmasına rağmen 13 gündür bekliyorum. Gerekli yerlere şikayetimi yapacağımı bir daha n11 den sipariş yapmicağımı ve çevremdeki kimseyede önermiceğimi garanti ediyorum!

Bedir Başsoysal- 02-09-2015

İsmim Bedir Başsoysal,dün sitenizden aldığım ürünü aynı gün kargoya vermenizden memnun kalmama rağmen takibinde bugün teslim edilmesi muhtemel olan gönderi,yetki paylaşımı yüzünden Keresteciler-Merter arasında mekik dokumaktadır.Bu durumdan Tüketiciyi Koruma Hakları derneğini haberdar edeceğimin bilinmesi hususunu bilgilerinize sunarım.Çünkü görüşler kısmına göz atıldığında süresi içinde teslim edilmeyen,ambalajından kırık çıkan ürünlerden bahsedilmektedir.Esas konu,çalıştığınız Kargo şirketi hakkındadır.Daha düzenli bir kargo şirketi olabilir.Ben böyle konularda hassasım,kredi kartı ile ödeme yapmamış olsa idim gönderiyi iade edebilirdim.Bilgilerinize.

Lütfi Kılıç- 15-09-2015

BİRDAHA N11 ALIŞVERİŞ YAPMAK MI TÖVBE TÖVBE SATICININ TARAFINDALAR MÜŞTERİLER ONLAR İÇİN NE Kİ BÖYLE YAPA YAPA ARTIK KİMSE SİZDEN ALMAZ OLUR İNŞALLAH. ZATEN KİMİ GÖRÜRSEM N11 KÖTÜLÜYORUM. İNŞALLAH BATARLAR KİMSENİN AHI KİMSEDE KALMAZ.

Lütfi Kılıç- 15-09-2015

n11 tam rezil bir site

Muhammet Özogul - 25-09-2015

Ben bir kulaklık aldım özellik lere baktığımda 10 Saat maksimum yazıyor ama 3 saat zor dayanıyor yardimci olursaniz sevinirim iade edecem yeni başka ürün almak isdiyorum

Arslan Er- 26-09-2015

Sayın yetkılıler Mail hesabıma reklam mesajlarınız yagmaya başladı bu maıl lerı ıstemıyorum ama bızı aptal yerıne koymanızada aklım ermıyor bu mesajları ıstemıyorsanız cıkmak ıcın tıklayınız kelımenız sahte.Hemen şimdi geregini yapmanızı istiyorum. Yoksa daha once yaptıgım gıbı yıne N.11 ın başına bela olmaya hazırım.Dha once malımı gondermedınız ama almasını bıldım kötü reklamlara başlamaya benı zorlamayın ınsan olun ınsan a ınsan ca davranın mail hesabımı asla ama asla kullanmayınız. Arslan ER TC (Benim mail hesabım ve telefon numaram sizin reklam panonuz değildir.)

Arif Taşmaz- 03-10-2015

Ürün siparişini yanlış verdim değişim yada iptal yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Yusuf Kağan- 06-10-2015

MERHABA "N11" YETKİLİLERİ! Öncelikle ilgi ve cevabınız için teşekkür ediyorum. Biliyorum, siz alıcı-satıcı değilsiniz ama; Ödeme Koruma Sistemi ve güvencesiyle alıcı ile satıcıyı arasında bir nevi güvenlik şemsiyesisiniz ve sağlayıcısınız. "Ödeme Koruma Sistemi ile siz alışverişi tamamlayıp onay verdikten sonra paranız Mağazaya aktarılır. Bu süreçte ödemeleriniz n11.com güvencesinde olur. Tüketici haklarına saygılıyız, kullanıcı memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ederiz" Bu sizin deklare ettiğiniz ana ilkeniz. PEKİ ; BEN ŞİMDİ NE YAPAYIM? SİZ; BİR TÜKETİCİ OLARAK BENİM ALMADIĞIM VE TÜKETMEDİĞİM BİR ÜRÜNÜN BEDELİNİ TÜM BİLDİRİM VE AÇIKLAMALARIMA RAĞMEN, MAĞAZAYA AKTARACAKSINIZ BEN DE BUNA SES ÇIKARMAYACAĞIM. TEKRAR BİR KERE DAHA İZAH EDİP KANITLIYORUM Kİ: 19.9.2015 tarihinde tarafımdan teslim alınan Citroen Anahtarlık Kamera 8 GB Hafıza Kart Hediye ürün: Hatalı (-DVR açılmadı -Aygıt tanınamıyor,çalışmadı) ve Faturasız olması gerekçesi ile; 21.9.2015 tarihinde ARAS KARGO 5391874493282 takip numarası ile, iade edilmiş ve 22.9.2015 tarihinde de mağaza (teslim alan Fatih KESKİN) tarafından teslim alınmıştır.(kargo bilgileri ve belgeleri sabittir) NOT: Mağaza, iadeye itiraz etmedi ve önce değişime olumlu cevap verdi, sonra iadenin gelmediğini, sonra da iadeyi teslim alanı inkar etti. Ancak, kargo kayıt ve belgeleri sabit olunca da iletişimi kesti ve cevap vermez oldu.(O şimdi, geri teslim aldığı ve dolayısıla satmadığı ürünün parasını sayenizde aldı, keyfi yerinde)

Yusuf Kağan- 06-10-2015

MERHABA N11 YETKİLİLERİ! Konuyla ilgi verdiğiniz cevap ve yaptığınız açıklamalardan dolayı teşekkür eder, ricanız gereği ; sistem üzerinden tekrar iade talebi oluşturduğumu da bilgilerinize sunarım.

Alparslan Ünveren- 09-10-2015

Rezillik.... Pazartesi aldığım ürün bugün cuma olmasına rağmen ulaşamadığı gibi kargolandı gözüksede ürün hakkında şuana kadar hiçbir bildirim yoookkkk. Yazıklaaar olsunnnnn

Özlem Altay- 09-10-2015

Merhabalar siparis etmis oldugum urun elime yanlis geldi gecekten su an cok saskinim nasil boyle bir hata oluyor bambaska bir urun geldi istedigim urun Biev lia 6 li baharat seti 115ML ALG1105 gelen urun cok farkli maduriyetimin giderilmesini istiyorum

Özlem Altay- 09-10-2015

N.11den baharat takimi siparisi verdim fakat bambaska bir urun gonderildi muhatab bulamiyorum urun kargoda bekliyor onay kodu istedilrt yollamak icin onun icin ugradiyorum cevap gelmiyor yardim istiyorum maduriyetimin giderilmedi icin

Gülderen Samanci- 13-10-2015

Resmen insanları kandıran ulaşılması imkansız bir site sakın sizlerde kanmayın.

Samet Sahin- 14-10-2015

Samsung 40J6370 Full HD Dahili Uydu Curved Smart TV saten 1559 tl ama yüzde 5 indırım dıyorsunuz fıyatını çıkarıyorsunuz neden 1659 yapıp yüzde beş indırım dıyorsunuz

Halilibrahim Yavuz- 18-10-2015

merhabalar ben ayın 10:10:2015 tarihinde remaks meltem zigon sehpa almıştım ama hala gelmedi ne zaman geleceği hakkında bilgi almak istiyorum

Servet Işıkçı- 30-10-2015

Sipariş hakkında telefonla görüşmek mümkün olmuyor. Sorunumu nasıl iletebilirim?

Akın Barutçu- 01-11-2015

İyi günler. 28 Ekim tarihinde Philips marka saç kesme makinesi siparişi verdim ancak ne bir bilgilendirme mesajı ne de bir kargo bilgi mesajı geldi. En geç 30 Ekimde kargoya verilir yazıyordu ama Kasım ayına girdik hala hiçbir bilgi yok. Ürünün gelip gelmeyeceği de belli değil. Lütfen konu hakkında mesajınızı bekliyorum.

Salih Yoğurtoğlu- 05-11-2015

03.11.2015 tarihinde 207247547566 nolu sipariş kodu ile almış olduğum ürünün kargo ÜCRETSİZ olmasına rağmen ürün tesliminde tarafımdan alınan 4.00 TL'nin tahsil ettiğiniz kredi kartı numarama iadesini talep ediyorum. Saygılarımla.

Mustafa Orhan- 05-11-2015

Sipariş verdim kredi kartımdan para çekildi. 20 defa telefon ettim tamam efendim kaydınızı aldık üç işgünü içinde ulaşacak diyorlar ama iade edilmedi hala.

Mustafa Orhan- 05-11-2015

Arkadaşlar bunlardan sakın alışveriş yapmayın. Canınız yanar. Ürünle ilgili muhatap bulamazsınız. Müşteri temsilcisi sadece gazel okur ve bildikleri tek şey cek cak cuk oldu. Tamam birde aradan geçen zaman.

Mustafa Orhan- 06-11-2015

Yazmış olduğum yorumları neden yayınlamıyorsunuz?

Emine Arda- 09-11-2015

Merhaba. 03-11-2015 tarihinde İngilizce kitap siparişim halen kargoya verilmemiş. Durumun aciliyetini bildirmeme rağmen geri dönüş yapılacak deniliyor geri dönüp bilgi verende yok. Sonucu bilmek istiyorum. Acil dönüş lütfen bir daha asla N11.com'dan ne de çevremden kimse alışveriş yapamaz bu siteden.

Büşra Kuru- 13-11-2015

Yaklaşık 3 hafta önce ürün iadesi yaptım hala yanıt alamadım ve param iade edilmedi. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Erkan Ayata- 20-11-2015

12.11,2015 ve 13.11.2015 tarihinde aldıgım 2 adet dogalgazlı ocak 16.11.2015 tarihinde kargoya verilecek diyosunuz halen elime gecmedi bu gün ayın bir hafta oldu kargom nerede bekliyorum halen yok parayı peşin ödedik sipariş numarası yok elimde

Erkan Ayata- 20-11-2015

2 adet doğalğazlı ocak sipariş ettim ayın 12 si ve 13 cünde bugun ayın 20 misi hala elime gecmedi yardımcı olursanız sevinirim

Yeter Altıner- 23-11-2015

1 hafta oldu siparişim gelmedi nerden öğrenebilirim

Akif Karpuz- 03-12-2015

İyi günler efendim bana kulaklık gelecekti gelmedi cumartesi günü demişti olmadı hatta güvenmediği için kapıda ödeme olur yalnz size geç gelir dediler bugün perşembe halen yok bilgi alabilir miyim

Akif Karpuz- 03-12-2015

İyi günler kargonun gelmemesi dahilinde halen benimle iletişime geçen olması neden efendim.

Yüksel Güneş- 03-12-2015

yaklaşık 3 ay önce x box 360 için grand theft auto 5 aldım 1 ay sonra bozuldu oyunda görev yapılmıyor oyun bozuk yardımcı olursanız sevinirim

Ayşe Var- 10-12-2015

herkes şikayetçi size üye olmaya korkuyoruz artık

Sedef Sedef- 18-12-2015

merhaba ben saç spreyi sipariş etmek istiyorum fakat kargo dahil mi değil mi ?

Kamuran Döğer- 21-12-2015

Ancak para transferi yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti için hiç bir girişimleri yok. Siparişim kırık çıktı. Değişim için gönderdim, değişim yerine biraz eksiltilerek, para iadesi yapıldı. Elde mal yok. Almadığım mal için, Kargoya cepten ödediğim 8.50 TL'de gitti.

Canan Kilicoglu- 24-12-2015

1 gün önce telefon kılıfı aldım. Ben adresi doğru verdiğim halde yanlış girilmiş ve kargo gelmedi bana. Lütfen düzeltir misiniz hatanızı.

İbrahim Uzun- 25-12-2015

Toner almıştım parasını ödedim. 1 hafta oldu elime geçmedi.

Osman Tekmen- 30-12-2015

Bu ne ya şaka mı bu? Ne irtibat ne telefona cevap verme ne de bir irtibat kanalı. Ayın 25'inde verdiğim siparişle ilgili hiçbir veri yok. Siz ne yaparsınız Allah aşkına!

Kadir Başkan- 31-12-2015

Bot siparişi vericez de vermiyor bu cihaz. Bir yardımcı olun lütfen.

İhsan Şahin- 03-01-2016

Sitenizden 22/12/2015 tarihinde ayak ısıtıcı siparişi verdim. Siparişimin bugüne kadar gelmemesi üzerine müşteri hizmetlerinizi aradım. Bana siparişimin gecikmeli kargoya düştüğü ve Yaşam Marketi adlı mağaza ile iletişime geçmem söylendi. Ancak Bu mağazaya ait iletişim bilgilerine ulaşamadım. Bir an önce bu problemin giderilmesini ve siparişimin en kısa zamanda gönderilmesini istiyorum. Teşekkür ederim.

Aslan- 04-01-2016

207246173567 nolu siparişim ne zaman gönderilecek?

Caner Özdemir- 05-01-2016

İyi günler. 2 adet araba lastiği sipariş ettim. Ama kargo takipten takip edemedim. Kargonun ne durumda olduğunu bildirirseniz sevinirim.

Yurdakul Taşkn Güzel- 05-01-2016

Ben tablet aldım ama hiç memnun degilim tablet sarj almıyor ve 8gb lık hafız kartına ekstra ödeme yaptıgım halde tablet kartı okumuyor geri tusuna ıkı kere bastınmı kameraya geçiyor hiç memnun degilim tuketici haklarına bas vurmayı denicem neden bi urun sattıgınız zaman urununuzun arkasında durmuyorsunuz kardesım insanları enayiyerine koymayın.. internetten bitel. Nosuna ulaştım arıyorum ama telefona bakan yok bi muhattap bulamıyoruz gerçi bu yazdıgım mailede bakan olmayacak ama neyse......

Şinasi Okumuş- 08-01-2016

Kardeşimin sizden yılbaşı için aldığım kuruyemiş henüz elime geçmedi. Sürat kargo suadiye şubesinde bekliyor ya ürünü ordan geri alıp paramı iade edin yada ilgilenin. Sürat kargonun bütün telefonları duvar bilginize.

Muammer Keleşoğlu- 12-01-2016

Sitenizden 303 554 353 564 sipariş kodu ile satın aldığım yorgan yerine bir hafta sonra elime nevresim geçti. Derhal yanlış ürün aynı kargo 306 091 189 393 gönderi kodu ile iade edilmiştir. Yanlışlığın düzeltilmesi konusunda gereğini rica ederim. Netice olarak benim muhatabım firma (Taç) değil sizsiniz. Saygılarımla.

Latif Erdoğan- 14-01-2016

Gıda Takviyesi Vitamin satışlarınız var mı?

Mehmet Bıyık- 14-01-2016

RİCA EDİYORUM BENİ ARAR MISINIZ? Mutlaka arayın veya faks numarası verin, direk ulaşacağım bir humara istiyorum.

İhsan Sariçiçek- 14-01-2016

14/01/2016 tarihinde 1 adet 119 tl tutarında kredi kartımdan çelik termos satın aldım. Onaydan sonra işlemim gerçekleşmiş veya gerçekleşmemiş olup olmadığını anlayamadım. Acaba siparişim gerçekleşti mi gerçekleşmedi mi e-mail olarak tarafıma bildirmenizi istirham ederim. Saygılarımla

Şennur Temel- 15-01-2016

Alışveriş yapıyorum ama satın almaya gelince e-postam doğru olduğu halde yanlış diyor ve işleme devam edemiyorum.

Muharrem Tarık Uslu- 15-01-2016

Merhaba, N11 olarak çalıştığınız yurtiçi kargo hizmeti yok denecek kadar berbat. 11.01.2016 tarihinde almış olduğum ürünü (Gebzeden-Bursa merkeze) 16.01.2016 oldu daha henüz teslim edilmedi. Ben çin den sipariş vermiş olsaydım şimdiye kadar başka kargolar tarafından teslim edilmişti. Sonuç olarak Yurtiçi kargodan hiç memnun değilim . Sizler de çalıştığınız firmaları tekrar gözden geçirin lütfen.

Mustafa Uçurucu- 16-01-2016

Sitenizden ilk defa bir ürün sipariş ettim. Sitenizin çalıştığı kargo firmasının internetten takip ettiğimde ürünün evde kimse olmadığı bu yüzden not bırakılıp ürünün teslim edilemediği gibi saçma sapan bir açıklamayla karşılaşıyorum. Firmayı aradığında ise telefona bakan yok.

İbrahim Bayramoğlu - 17-01-2016

15.01.2016 tarihinde saat 21 den sonra kitap için 82.75 tl bonus kart ile alışveriş yaptım. E-posta yanlış mı bilmiyorum giriş yapamıyoruz.

Cemil Mermer- 18-01-2016

206563764166 SİPARİŞ KODUYLA SİZDEN AKÜLÜ ARAÇ ALDIM. ÇOK GÜZEL BİR PAKETLEMEYLE GELDİ. MÜMKÜN DEĞİL ZARAR GÖRMESİ LAKİN KİBARCA VE ÜSTÜNE AĞIR BİR MALZEME KONULMADIĞI MÜDDETÇE BEBEJI.COM 'ADA RESİMLERİNİ ATTIM KIRILAN YERLERİN 3 AYRI YERİ RESMEN KIRILMIŞ ŞEKİLDE VE BEN BU ARACI GEREKİRSE ÇÖPE ATACAĞIM AMA SİZİN HAKKINIZDA DA HİÇ İYİ PROPAGANDALARIM OLMAYACAK ÇÜNKÜ 3 5 GÜN SONRA BENİM ÇOCUĞUMUN DOĞUM GÜNÜ SİZ BU GÜNDE BENİ MAĞDUR EDİYORSANIZ DEMEK Kİ BU DA SİZİN KARGO FİRMANIZIN SİZE SİZİN MALLARINIZA VERMİŞ OLDUĞU DEĞERİ SİZİN HENÜZ PİYASADA KURUMSALLAŞAMAMIŞ OLDUĞUNUZU GÖSTERİR VE BEN MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN YETKİLİ BİRİYLE GÖRÜŞMEK İSTEĞİ TALEBİMİ DE TOPLANTIDAYIZ SONRA DÖNECEĞİZ DEMENİZDE AYRI BİR İŞLETMECİLİK MÜŞTERİYE VERİLEN DEĞER ANLAMINA GELİR

Recep Demir- 20-01-2016

Ben sizden ürün aldım. Ev adresini verdim fakat sürat kargo Akyazı şubesi elden teslim almam gerektiğini söylediler. Bu nasıl bir hizmet eve niye teslim edilmedi bu konuda memnun değilim.

İzzet Gemici- 27-01-2016

Sitenizden 10/01/2016 tarihinde Samsung 40ju6410 Smart Led Tv satın aldık. Alışverişimizi taksitle yaptık. Lakin tv Konya'dan indirim.com adlı firmadan geldi. Gelen kargo hasarlıydı ve Samsung yetkililerince açılan kargoda televizyonun kırık olduğu tespit edildi. Tutulan tutanaklar neticesinde kargo firmaya iade edildi. Biz değişim beklerken para iadesi yapıldı. Fakat şu anda aynı tv'nin fiyatı 200 lira artmıştır. Ondan da önemlisi alışveriş taksitle yapıldığı için kartıma iade de taksitle yapılmaktadır. Bu da kartımın limitini işgal etmektedir. Yaptığım alışverişten mağduriyetim söz konusu olmuştur. Mağduriyetimin giderilmesi hususunda şirketinizin görüşünün mail adresime bildirilmesini istiyorum.

Mustafa Elmalı- 28-01-2016

Merhaba, bundan 2 ay önce sitenizden parfüm siparişinde bulunmuştum. Adresime gelen paketim, adresimde bulunmadığım için geri götürüldü. Daha sonra beni arayan müşteri temsilciniz paketimi yeni bir adres vermem kaydıyla yeniden gönderecekti ancak aradan 2 ay kadar zaman geçti ve hala paketim elime ulaşmış değil. Bunun bir an önce halledilmesini istiyorum. Bana paketim geldiğinde haber vereceklerdi ancak hiç bir haber verilmedi.

Mümine Sinan- 02-02-2016

Spor sepet mağazasından ürün aldım. Çanta istediğim boyutlarda olmadı. Ürün iadesi yapmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Geliyor- 02-02-2016

Mağaza sorumlumuz 9 aydır bizimle iletişime geçmiyor. 154685269 defa şikayet ettik sonuç 0.

Mükerrem Gökçetin- 05-02-2016

Kapıda ödeme yok mu? Kart kullanmıyorum.

Efe Kaan- 05-02-2016

Kapıda ödeme niçin yok? Kart kullanmıyorum.

Arzu- 05-02-2016

Almış aldığım ürün resimde gördüğüm ürün değil. Tefal Actifry beyaz kapak olan modelini istememe rağmen bana Tefal Actifry Original diye bir ürün gönderilmiş. Bu ürünün acilen değiştirilmesini talep ediyorum. İnsanları gerçekten aptal yerine koymayın. İlk defa n11'i tercih ettim. Çok pişmanım.

Mehmet Bıyık- 09-02-2016

Lütfen beni bir arayın çünkü telefonla ulaşmak çok zor. Lütfen beni arayın sıkıntımı anlatayım.

Reyhan K.- 10-02-2016

Aralık'taki alışverişimden güya kazandığım indirim çekini kullanarak verdiğim yeni siparişimde indirim olmadığını görünce (satın alma işlemi bitince görebiliyorsunuz) ve online müşteri hizmetleri ''kullanmamışsınız, kullansaydınız'' gibi süper saçma laflar edince iptal ettim, 1-2 gün sonra biri aradı, çeki kullan kutucuğunu işaretlediğinizin ekran görüntüsü var mı dedi? O kadar paranoyak mı olmamız lazımdı her adımda ekran görüntüsü alıp saklayacak? dedim. Sabır testi gibi müşteri hizmetleri, aman diyeyim, muhatap olmayın, yazdıklarınızı kesinlikle okumuyorlar, papağan gibi aynı lafı ''Paste'' edip duruyorlar, ''sistemimizde bu konuda aksaklık görünmemektedir, yardımcı olacağım başka konu var mıydı'' diyorlar. Sizin sorunuz değişir, n11'de cevap aynı kalır.

Aysel Orh- 11-02-2016

Selam. Ben sipariş vereceğim ama hiç bir şekilde ulaşacağım her hangi bir numaranız yok. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Cesur Yücekaya- 12-02-2016

08 Şubat 2016 tarihinde vermiş olduğum şiparişim hala tarafıma teslim edilmedi. Bana 11 Şubat 2016 tarihine kadar siparişini ulaşacağı bildirildi. Bugün siparişimin tarafıma ulaştırılması gerekmektedir. 12 Şubat 2016 tarihinden sonra teslim adresinde bulunmayacağım.

Betül Güneş- 12-02-2016

N11'den ben dün akşam maaş kartımla bir mont siparişi verdim. Fakat sonradan yorumları okuyunca vazgeçtim almaktan. Acaba bu işlemi nasıl iptal edebilirim?

Arzu Molavalı - 12-02-2016

Bana interaktif firmasından gelen ürün ve siparişim farklı. Ben zayıflama taytı istedim. Fatura da tayt; ancak gelen ürün kemer korse . Firmaya telefon ediyorum. Ancak telefonu açan yok. 0532 471 90 43

Betül Yörük- 13-02-2016

Sayın yetkili, Sizin bünyenizde satış yapan kusva elktronik motorsiklet bısıklet otomotıv ınş.san. tıc.ltd.ştı şirketınden 2 adet pazen cıft kışılık nevresım tk almış bulunuyorum.Dun teslım aldım. Actıgımda pazen olmadıgını ve ıstedıgımın dışında desene sahıp oldugunu gordum. Uğraşmak ıstemedıgımden kabullendım fakat kullanmak ıcın kısa programda yıkadım asarken carşafın bır tanesının yırtık oldugunu farkettım. Bugun adı gecen fırmayı arayarak durumu bıldırdım. Goruştugum kışı Cumhur.. bey hıcte tatmın etmeyen cevaplar vererek sızle goruşup donecegını bıldırdıgı halde henuz bır donuş yapmadıgı gıbı telefon numaramı bıle almad: Bu konunun arastırılarak taraafıma bılgı verılmesını onemle rıce ederım. Saygılarımla Betül Yöruk.

Ümit Yaris- 13-02-2016

Bir daha sizden mal alırsam ki huawei Honor 6 almam lazım sizden almam. Parfüm istedim perşembe hala gelmedi gelince iade edicem.

Yasemin Tosun- 15-02-2016

Elbise siparişi verecektim. İyi ki önce okumuşum. Teşekkürler herkese. yardımcı oldunuz karar vermemde.

Abidin Çavuşoğlu- 15-02-2016

Sipariş verdiğim Nehir marka sandıklı çatal bıçak kaşık takımının yerine başka marka geldi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca seçmiş olduğum markanın mağazanız tarafından gönderilmesini rica ederim.

Hüseyin Gül- 15-02-2016

203524515566 sipariş kodu 5185120112020483 iade kodu ile iade edilen ürünümüz hakkında para iadem hala yapılmadı. Acil çözüm yapılmasını istiyorum.

Seyhan Kılıç- 16-02-2016

Sizden Samantha takı dolabını sipariş etmek istiyorum. Gönderme süreniz kaç günde gerçekleşir?

Dilek Güler - 17-02-2016

Fosforlu şerit bant ve fosforlu çakıl taşı istiyorum.

Semra Öztas- 17-02-2016

İyi günler ben pazar günü sitenizden bir ürün aldım. Ürün hakkında bilgi almak istiyorum.

Ayşegül Öztürk- 17-02-2016

Sitenizden almış olduğum saç kurutma makinesi Tire'deki kargo adresine ulaştığı, gelen mesajınızdan anlaşılmıştır. Ancak ilgili kargo şirketi ısrarla kargoyu adrese teslim yerine oradan gidip almamız konusunda kararlı. Kargo 12.02.2016 tarihinde Tire'ye ulaştığı halde bugün 17.02.2016 günü hala kargo elimize geçmedi. Kargo şirketine telefon ettim. İlgileneceklerini söylediler ama akşam oldu hala tık yok.

Faysal Dağdelen- 19-02-2016

Sizden bir araba park sensörü aldım. Onu da pişman ettiniz. Renk yanlışlıkla gri yerine siyah yazmışım siyah geldi. Ürünü iade ettim. Gri olsun diye geri gönderdim. Bugün itibariyle 15 gün geçti hala yenisi yok ve bir de grisi yok ürün iade yazın dediler. Müşteri hizmetleriyle bunu görüştüm. Bakalım Allah kolaylık versin. iyi ki daha büyük bir şey almamışım amman aman bir daha tövbe ettirdiler. Bir ürün rengini değiştirmek bu kadar zor olmasa gerek. En az 5 kişiyle görüştüm, bu sitede telefon ile ama, hala bekliyoruz.

Serhat Şengün- 19-02-2016

Hesabımın e-postası ve şifresini unuttum.

Suna Genç- 23-02-2016

Kargoya verdiğim bir ürünü sipariş hazırlanırken, iptal ettim. Param ne zaman iade edilecek hesabıma?

Şerafettin Sözbilir- 24-02-2016

Simes Bitki Bağlama Tabancası aldım. Yanında verilmesi gereken 10 adet Simes Bitki Bağlama Bandı gönderilmedi.

Talat Canbaz- 24-02-2016

n11.com'dan üç çift ayakkabı dr.flacher'ın ayakkabısını almıştım. Daha üç kez giymeden sol ayağın sağ ön kısmında tabanla ayakkabı arasında deforme oldu. Ayakkabının değişimini istiyorum. Bana en kısa sürede ne yapmamla ilgili geri dönerseniz sevinirim. n11.com'a üyeyim oradan ulaşabilirsiniz. Sizde kayıtlarım vardır.Talat CANBAZ

Faruk Koçak- 24-02-2016

Bilmem ne ilgili beni arayacaktınız ?

Bahadır Yerlidağ- 24-02-2016

21. 02. 2016. SİPARİŞ VERDİM. ÜRÜNÜ BUGÜN SORDUĞUMDA YANLIŞ İSİME VERİLMİŞ. LÜTFEN BU SORUNU KISA ZAMANDA ÇÖZER MİSİNİZ?

Tuğba Kabakçı - 25-02-2016

İyi günler. Buderus kombi iadesinde bulunmuştum. Henüz para iadesi gercekleşmedi. Yardımcı olur musunuz ?

Devran Özçelik- 25-02-2016

Canlı destek bölümünüzde görev alan personeliniz "Buğra" yüzünden 500 TL üzerindeki siparişimi iptal ettim. Sarf ettiği sözlerin farkında olmayan o elemanınızın uyarılmasını istiyorum!! Söylenilen sözleri anlamak konusunda gerçekten çok başarılı !! Şikayetim şu; Eski siparişimden dolayı 11-33-55 TL lik kuponlar kazandım. Kuponun yanında tüm kullanım koşulları diye bir sekme mevcut mücevher ve telefon kategorilerinde geçersizdir.125 TL'lik sipariş verdim 33 TL lik kuponu girdim. Çıktığımda diğer iki kupon silinmişti. Siparişi iptal ettiğimde o kupon geri geldi diğerleri kayıp. Belirtildiği üzere tek kupon kullanılabiliyormuş tamam anladım 55 TL'lik kuponu kullanmak istiyorum diyorum öyle olmuyor diyor. İşin detayı benim şimdiki alışverişim 400 TL üzerindeydi ikiye böldüm. 33 TL ve 55 TL'yi kullanacaktım, madem olmuyor 55 TL yi kullanacağım o zaman. Bakın sipariş tamamlanmadan ödeme tarafınıza iletilmeden kuponları kullanıma açmıyorsunuz değil mi? Ödeme gelecek kupon gönderilecek. Peki sipariş tamamlanmadan kuponu nasıl silebiliyorsunuz? İki gündür hazırladığım siparişi o elemanınız yüzünden iptal ettim. Elimden geleni yapacağım kötülemek için. Çevremdeki hiç kimsenin alışveriş yapmaması için ne gerekiyorsa yapacağım. Bilginize.

Fikret Cansız- 25-02-2016

ŞU AN ALIŞVERİŞ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM, SATIN AL BÖLÜMÜNDEN İLERİ GİTMİYOR. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Muharrem Erdoğan- 25-02-2016

Asus I7 laptop aldım. Windows 7 yükledim açılmıyor. Alıcı yükleyemiyorsa niye satıyorsunuz? Ne yapmam gerekiyor?

Hatice Çivi- 26-02-2016

Kapıda ödeme yapmak istiyorum, kredi kartım yok. TV ünitesi almak istiyorum. Lütfen yardım edin.

Abdurrahman Arslan- 27-02-2016

Şikayet: Yurtiçi kargo gönderileri ulaştırmakta lakayt davranıyor, aldığım ürün halen elime ulaşmadı adrese ulaşamayınca aramıyorlar ve biz aradağımızda şube çalışanları cevap vermiyorlar. Bu sebeple bir uyarı göndermenizi veya benim gönderilerimi bir başka kargo şirketiyle göndermenizi istiyorum. Bu şekilde devam ederlerse; mağazanızdan alışveriş yapmayı bırakacağım. Saygılarımla.

Deniz Taşdemir- 28-02-2016

Yakın bir zaman önce sitenizden chine yağı aldım. Elime çok çabuk ulaştı fakat gerçeği değil maalesef sahtesi gönderilmişti ..Tedarikçi firmalarınıza nasıl güvenip de sizden alışverişe devam edebiliriz. Gözüm korktu. Bir de keyfi alınmış bir ürün de değil sağlık söz konusu. ..!!

Firdevs Karacaoğlu- 29-02-2016

Yaptığım alışverişten bir adet 11 TL'lik, bir adet 33 TL'lik hediye çekim vardı. Bir tanesini kullandım, fakat siparişi iptal ettim. İptal ettiğim zaman çekin bir tanesi iade geldi. Diğer çekte iade gelir mi ?

Metin Koçak - 29-02-2016

N11 müşteri hizmetleri ve kargo paketleme konusunda şikayetçiyim. Çözümcü olmak yerine örtbas eden tavır takınan müşteri temsilcileri ve ürünü teslim eden kargo firması neden sahibine teslim etmiyor ?

Cemile Namlı- 02-03-2016

Zigavus şampuanı sipariş verdim. Fakat kargoya verildi diye bilgi verilmedi. 27 Şubatta siparişini vermiştim. Yardımcı olur musunuz?

Cemile Namli- 03-03-2016

Siz beni anlamadınız galiba. 2 martta verdğim siparişi sormuyorum size 27 şubatta verdiğim sipariş diyorum. Zigaus şampuan siparişi vermiştim. Kargoya verildiğine dair bilgi gelmedi. Bu konuda yardım istedim sizden. İlgilenirseniz sevinirim.

Işıl Demir- 04-03-2016

204115396164 no'lu siparişimden kazandığım 3 adet kuponum vardı skt 15/03 ben hepsini kullanabileceğimi düşünerek ilk başta küçük tutarlı olanı seçti 11 tl sonra bir alışveriş daha yapmak istedim fakat gördümki diğerleri silinmiş o zaman anladım sadece 1 tane kullabileceğimi sonra yaptığım alışverişi iptal ettim fakat kuponlar yine hesapta yok. Sadece 11 tl lik duruyor madem kullandırmayacaksınız neden uğraştırıyorsunuz can destekten yeliz hanım çağrı merkezi kamile hanım da yardımcı olamadı sistemselmiş yapamıyorlarmış birde telefonda dakikalarca bekletildim ilk alışverişiden memnun kalmıştım artık hep n11 den alışveriş yaparım diyordum ama bu olmadı ben 55 tl lik limitli çekimi tekrar hesabımda görmek istiyorum konuyu merkeze ileteceklermiş olumsuz olabilirmiş . çok mu zor anlayamıyorum az çok sistemi bilen biriyim. lütfen acil döner misiniz ama olumlu . teşekkürler.

Hulya Ertas- 05-03-2016

2 gün oldu mikrodalga fırın sipariş ettim hâlâ kargoya verilmedi. Sanırım dolandırıldık.

Hulya Rrtas- 05-03-2016

2 martta arçelik marka mikrodalga fırın aldım. Kargo ile çalışmadığınızı öğrendim. Lütfen sipariş verdiğim ürünü ya teslim edin ya da iptal edeyim. Güvenim sarsıldı. Tekrar sizden sipariş vermem.

Şakir Kartal- 07-03-2016

06.03.2016 tarihinde bazı siparisler verdim toplam 123 ytl yaptı karttan peşin ödedim 08.06.2016 tarihinde kargoya verilecek diye msj geldi inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Lokman Yıldırım- 07-03-2016

Selam belki sistem olarak yanlış bir noktadan bilgi talebinde bulunuyor olabilirim ama mahsuru yoksa alış verişlerde verilen cip paranın kullanılması hususunda bana bilgi desteği gerekmektedir. Verilen çip paraları her hangi bir yerde maksi puanlar gibi istediğimiz alış verişte kullana biliyo muyuz yoksa sadece sizin sitenizden yapacağımız alış verişlerde mi kullanabiliyoruz tşkler

Gül Gürel- 08-03-2016

Kapıda ödeme yapabiliyor muyuz? Bilgilendirirseniz sevinirim

Naime Algül- 08-03-2016

Ürünlerimi teslim aldım ama faturam yok neden fatura gönderilmedi.

Tuğçe Acikalin- 08-03-2016

Ben çift saati aldım. Yalnız ürün bana tek geldi. Bu konu hakkında bir açıklama yapar mısınız?

Ahmet Köse - 09-03-2016

Alış verişi iptal ettim kaç gün içerisinde parayı geri iade ederler?

Ahmet Köse - 09-03-2016

Daytuma dan harddisk almıştım tekrar iptal ettim tekrar para ne zaman iade edilir?

Faruk Sevencan- 09-03-2016

Güvenilir bir firma değilsiniz 21.02.2016 da bir ram aldım bugün ayın kaçtı daha ürünüm piyasada yok.

Serdar Yılmaz- 10-03-2016

Merhaba 07.03.2016 tarihinde 3 d paspas siparişi verdim gelmedi .sip no:206 595 629 160 acil bilgi rica ederim.

Serdar Yılmaz- 10-03-2016

merhaba siparişim gelmedi sip no:206 595 629 160

Doğan Kaya- 10-03-2016

Aldığım cihaz kaç günde ulaşır bana ?

Mehmet Altunışık- 12-03-2016

Ürün aldım bana ulaşması için bana bilgi verirseniz sevinirim.

Mehmet Altunışık- 12-03-2016

Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.

Mahmut Akkuş - 12-03-2016

Tedarikçiniz elinde olmayan ürün satarak kredi kartımdan ürünü parasını tahsil ediniz ürün orada yok her seferinde başka bir yalan söylüyor.

Birben Kutluay- 14-03-2016

Ürün aldım ama elime ulaşmadı

Gül Taşcı- 14-03-2016

Biz bu siteden ucan balon siparişi ettik ama AYRINTIDA HELYUM GAZI VERİLMEMEKTEDİR diyor normal balon gelirse bizim için kötü olur cünkü hediye sipariş ettik

Şerafettin Sütlü- 14-03-2016

Aplik Mozaik Lamba 19 Sipariş vermiştim ne zaman kargoya verilir veya ne zaman teslim alırım Not: Bu lambalar köyümüzün camisine takılacaktır.

Musa Gezer- 16-03-2016

Sitenizde ürünlerimizin satılması için ne yapmam gerekiyor yetkili biri ile görüşmek istiyorum

Şerafettin Sütlü- 17-03-2016

Merhaba Sayın Müşteri Hizmetleri Sorumluları N11.comdan almış olduğum Aplik Mozaik Lamba 19 Şuana kadar kargoya verilmedi sorunun ne olduğunu merak ediyorum lütfen beni bilgilendirmenizi rica

Sami Çay- 27-03-2016

Sizden 19/03/2016 tarihinde sipariş kodu: 202522339162 olan Siesta katlanır masa aldım. E-Postama 'Mağaza ürünü kargoya verdi.' bilgisi geldi. Ama maalesef ürün hala bana ulaşmadı. Lütfen ilgilenir misiniz?

Ali Rıza Adalıoğlu- 27-03-2016

Sn Yetkili N11 Doğuş Grubu aracılığı ile FlyTechnology adlı mağazadan 24.03.2016 tarihinde 201253368166 Sipariş No ile Plastion4 aldım.Fakat siparişim mağaza tarafından iptal edilmiş. Sözleşme şartlarına uyulmasını aksi halde aşağıdaki sözleşme maddelerine göre yasal hakkımı arayacağımı bildiririm.Saygılarımla.. MADDE 10 - UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Alıcının Mal veya Hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 68'nci. Maddesinin 1. fıkrasında belirtilen alt ve üst limitler doğrultusunda tüketici talepleri hakkında ilçe/il tüketici hakem heyetleri yetkilidir. MADDE 11 - MALIN/HİZMETİN FİYATI Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme maili ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya Doğuş Planet tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır. MADDE 12 - TEMERRÜD HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI Alıcı'nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı'dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı'nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı'nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır. MADDE 13 – BİLDİRİMLER ve DELİL SÖZLEŞMESİ İşbu Sözleşme tahtında Taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, e-mail aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme'den doğabilecek ihtilaflarda Satıcı'nın ve Doğuş Planet'in resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. MADDE 14 - YÜRÜRLÜK 14 (on dört) maddeden ibaret bu Sözleşme, Taraflarca okunarak, 24/03/2016 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir. SATICI ALICI Sefa Orkun Özel ALİ RIZA ADALIOĞLU

Hülya Kayalar- 31-03-2016

Merhabalar ben sizden yaklaşık 1 ay önce kadar wonder core spor aleti almıştım lakin 1 ay olmasına rağmen ürün bozuldu üstelik ayarlarıyla hiç oynamadım gonderildgi sıklıkta sporumu yaptım zaten geldgnde ürünün ayar bölmesi bi tanesinde kiriktı

Konya Selçuklu- 06-04-2016

Merhabalar ben yaklaşık bir ay önce n11 aracılığıyla logitech marka klavye mouse set satın almıştım siparişim elime ulaştıktan sonra ürünün bazen çalışıp bazen çalışmadığını gördüm ve ertesi gün aynı kargo şirketi ile tarafınıza tekrar kargoladım.Fakat aldığım ürünün mağazasına mesaj atmama rağmen hiçbir şekilde bana dönülmedi ve para iadesi yapılmadı.Bu konuda ilgilenilmesi ve para iademin en kısa zamanda tarafıma yapılmasını rica ediyorum.

Azam Bilici- 06-04-2016

Müşteri temsilciniz tarafından aranmak istiyorum.Acil

Ahmet- 06-04-2016

Ürünü İptal Etmem Konusunda Zorluyorlar

Mert Özcan- 08-04-2016

Merhaba kolay gelsin Benim adima almadigim bi ürün geldi vede benim kredi kartimdan alinmamis ürünü teslim aldim ne yapmam gerekiyor benim uyeligimden alinmis.

Selami Aydoğan - 09-04-2016

Sparis etiyim ürünler neden verdiğim sirket bilgilerine değil de şahıs adına fatura kesiliyor bunu lütfen aciklarmisiniz

Nurettin Kirmizigul- 12-04-2016

1 ay önce Samsung S4 cep telefonu aldım. Telefon kendi kendime kapanıyor Sağlıklı bir görüşme yapılamıyor. Bataryası çabuk tükeniyor. Hiç memnun değilim Ne yapmalıyım.

Zeynep İpek- 15-04-2016

Sayın yetkili, Sitenizden aldığım 201884105731 sipariş nolu bilgisayar kılıfını Yurtiçi kargo ile 13.04.2016 tarihinde gönderdim. Takip numarasını, sayfanızdan doldurduğum iade bölümüne yazdım. Yurtiçi kaorgodan paketin kabul edilmediği ve şube bekletildiği bilgisine ulaştım. Ürünün iadesi için kargonun şubeden alınarak iadenin tamamlanmasını talep ediyorum. zeynep ipek 0 536 939 91 87

Tuğba Binici- 15-04-2016

Proforma dan aldığım ürünün ödemesini kargo dahil olarak yaptım ve ürün geldiğinde kargo parası aldılar. Ve kargo dahil ödediğinin ve kargo ücretinin olmadıgının ispatı var elimde!

Muhammed Furkan Tüzün- 15-04-2016

Sizden 03.07.3016 tarihinde lg mağna 500 ve Samsun grand neo plus cep telefonu siparişi verdim. Aynı saatte iptal ettim. Kredi kartımdan 1018 lira kesildi. Ogünden beri kredi kartıma para iade edilmedi Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen defalarca mesaj yazmama rağmen şikayet var coma şikayet etmeme rağmen en sonunda tüketici hakem heyetine baş vurdum bekliyorum bakalım bundan sonra da n11 den alışveriş yapmayacağım

Tuğrul Türkman- 18-04-2016

10 Nisan 2016 tarihinde 202693997164 sipariş kodu ile vermiş olduğum Bisan XTY-5600 26 jant bisiklet henüz elime ulaşmamıştır. Gönderi gerçekleşmeyecekse kredi kartıma iadesinin yapılarak siparişin iptalini rica ederim.

Ebru Yılmaz- 18-04-2016

İyi günler geçen yıl dikey elektrikli süpürge almıştım.bozuldu garanti belgesiyle tamire yolladım fatura olmadan garantiden yararlanamazsınız dediler.bildeydim faturayı da saklardım.şimdi mağaza bana faturayı yeniden yollar mı acaba?sipariş tarihi:15/06/2015 sipariş kodu:201737513766 umarım yardımcı olursunuz ürün arzum marka dikey süpürge

[email protected] - 18-04-2016

Özür dilerim sipariş iptal edildim. Kredi geri var mı

Sedat Ulusoy- 18-04-2016

Alış verişi iptal ettim kaç gün içerisinde parayı geri iade ederler?

Murat Okumuş- 19-04-2016

Alışveriş yapacam.Aynı ürünle ilgili birkaç değişik fiyat var.Bunu öğrenmek için müşteri danışmanından bilgi almam gerekiyor.Fakat ne siteden,nede mağazadan 7/24 hizmetinizden kimselere ulaşamıyorum.acil olarak dönüş rica ediyorum.

Serpil Ertas - 20-04-2016

Aldığı m ürün gelme di

Ayhan Kutlu- 20-04-2016

Merhabalar. N11.COM'da mağazamız bulunmaktadır. KarmaTedarik ismi ile. Son1 Aydır müşteri hizmetlerini telefon ile aramaktayım fakat hiç bir şekilde ulaşamadım. Derdimi Anlatamadım. Bir türlü bağlanamıyorum sizlere. Bu ne büyük bir sorumsuzluk anlamış değilim. İlla mail mi yazmamız lazım ulaşabilmemiz için. Benim sizden ricam lütfen geri dönüş yapın.

Sibel G- 20-04-2016

Merhaba resimde koltuk takimi resmi vardı..ve bana tek koltuk 699tl dendi.siparişi acilen iptal etmek istiyorum

Mehmet Şahbaz- 21-04-2016

İyi geceler ben Niğde ilinden arıyorum 21.04.2016 tarihinde saat 15-16 sıralarında sitenizden 1 adet general mobile dicovery orta kasa takimı sipariş ettim alıș verișten sonra da üyelik ișlemlerimi yaptımalış verişten sonra üyelik bilgilerimi girdiğimde kabul ediyordu ve siparișim görünüyordu ancak akşam birkaç denediğimde üyelik bilgilerimin yanlış olduğu geldi sonrasında tekrar üyelik bilgilerimi güncelleyerek sitenize giriş yaptım ancak sipariş ettiğim general mobile discowery orta kasayı sipariş bilgisinde görünmüyordu acaba ödemesini de yaptığım bu sipariş hakkında bilgi verirmisiniz teşekkür ederim

Nuriye Terzi Kapucı- 22-04-2016

Selam firmaniz aracılığı ile FEBA DAYANIKLI tuketim mallari pazarlama limited Şirketi nden buharli utu nature life 229,00 liraya arti 10 lira kargo ucreti odeyerek bir ürün aldim malesef ürün görünüşte tam gibiydi ütü nün fisini firize takinca bütün apartmanın elektiriklerini artırıyor kisaca utu bozuk lutfen şirkete size ödemiş olduğum parayi ödemeyi n

Burcukilic - 22-04-2016

Bjk lisanslı pike takımı aldım on gün oldu gelmedi

Habip Güldalı - 23-04-2016

Bir tane mont aldım 20 gündür depodan çıkacak böyle rezil bir şey görmedim ya.bide arayıp siparişi iptal ettiediniz sorun oluyor diye.20 gündür bekliyorum mont depodan çıksın.0545 403 56 07 beni arayın

Konya Selçuklu- 23-04-2016

MERHABALAR, Sipariş Kodu: 202752839161, Sipariş Tarihi: 18.03.2016, Sandisk Ultra 64GB 80MB/S Micro SDHC Hafıza Kartı ALDIM. Yurtiçi Kargo Takip No:111076474376 NUMARASI İLE ÜRÜN ELİME ULAŞTI. FAKAT ÜRÜN ÜRÜN MACBOOKUMA OLMADI. APARATI BÜYÜK GELDİ VE BİLGİSAYARIM KARTI TANIMADI HEMEN TEKRAR AYNI KARGO ŞİRKETİ İLE ÜRÜNÜ GÖNDERDİM. ÜSTELİK ALDIĞIM MAĞAZA YETKİLİSİ İLE GÖRÜŞTÜM VE N11 TARAFINDAN ÜCRET İADESİN İN ONAYLANMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER.YAKLAŞIK 1 AYDIR ÜRÜNÜN ÜCRET İADESİ YAPILMADI. EN KISA SÜREDE ÜRÜNÜN TARAFIMA İADESİNİ RİCA EDİYORUM.MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİ KONUSUNDA HASSASİYETİNİZİ BEKLİYORUM. KONYA/ SELÇUKLU

Konya Selçuklu- 23-04-2016

Merhaba, 057718854703 Aras Kargo takip nolu 202752839161 sipariş kodlu Logitech MK330 Klavye Mouse Setini18.03.16 tarihinde sipariş ettim. Ürün elime ulaştı.Mouse çalışmadığından ertesi gün geri gönderdim. Birkaç gün sonra mağaza yetkilileri beni aradı ve ürünün ellerine ulaştığını para iadesinin olabilmesi için N11tarafından onay verilmesi gerektiğini söylediler. Ürünü tekrar göndereli bir ayı geçmiş olmasına rağmen ürünün ücret iadesini n11 şirketi hala yapmadı maalesef. Bu konuda mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini n11'den rica ediyorum.İyi günler Konya / selçuklu

Eren Akar- 23-04-2016

Ben bir sipariş yapıcam hatta yapmaya çalıştım ama olmadı kapıda ödemek istiyorum ama öyle bir seçenek bulamıyorum bana lütfen yardımcı olur musunuz

Osman Ergün- 23-04-2016

Beni en kisa surede aramanızı bekliyorum size ait bir numaraya ulaşamadim aldığım cep tlf nu klonlu çalıntı çıktı sifir ambalajinda tlf msj geldi tlf kapanacakmis sayısız ca urun aldim nasil böyle bir şey olur aklim almadi birde tlf aldigim kişiye cok ama cok mahçup oldum. Sizden tlf bekliyorum

Ebru Tık- 25-04-2016

sizden biirtane leptop aldım geldiğinde hoşuma gitmedi iade formu doldurup aras kargoyla geri yolladım geri yollama tarihim4.4.2016 ama hale iade alınmaış kabıl edilmemiş görülüyor neden acaba bana yazarsanız seviiiiiirm

Ulku Sahin- 25-04-2016

Dermomedika isimli firma tarihi gwcmis ddf urunu gondermis ayrica benim siparis ettigim urun gelmemis. Buyuk hayal kirikligi yasiyorum. N11 guvenilir bir firma diye gonul rahatligiyla siparis vermistim.

Zekai Ünver - 25-04-2016

N 11 sitesinden markastok adlı mağazadan alışveriş olduğum sipariş kodu 206564925163 olan 22/04/2016 sipariş tarihi ürünü geri vermek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Engin Durmuş- 27-04-2016

Sizin ürünlerinizde nbl glukozamin kondroitin 2 adet almak istiyorum. ancak kredi kartım ve banka kartım yok. İzmir de oturuyorum, İzmir de mağazanız var mı? Elden gidip alınabilir mi? Ya da satın alma için başka seçenek var mı? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Saygılarımla

Meryem Şahin- 27-04-2016

26/04/2014 tarihinde sipariş verdim, ödeme işlemlerimi de tamamladım, ancak telefon numaram her nasılsa yanlış geçmiş; 505 li bir telefon no girilmiş; bu durumda siparişin ulaşması riske girmiş görünüyor; sipariş kodum 203675895166 olup telefon numaram 053269534** dir. Lütfen gereken düzeltmeleri yapınız.

Burak Tuncer- 27-04-2016

Hayırlı işler, benim bir sorum olacak, sensörlü masa üstü horoz heykelinin büyüklüğü kaç santim, ve fotoğrafta görüldüğü gibi 2 adet mi?

Y. Mevlüt Yazgan- 28-04-2016

Sayın yetkililer, 5.30 yağ istedim; 5.40 geldi; ben bu motor yağını kullanacakmıyım; benim istedigim yağı neden görndermiyorsunuz da 5.40 gönderiyorsunuz? Kargo bir gün sonra geldi ama benim verdigim sipariş değil. Facebook'ta da yayınlayacagım, benim istedigim yağ gelmedi. Nasıl bir anlayış bilmiyorum.

Emine Kılıç- 28-04-2016

N11 de mağazam var ürün kargo edildiği halde kargolanmadı gözüküyor ve geciken kargo diye gözüküyor aylar önce gene aynı sebepten bir ürünüm gitti kargoladığım halde girmedi gözüktü ve paramı alamadım gene aynı şeyi yaşamak istemiyorum ve müşteri hizmetlerini arıyorum birbuçuk gündür ulaşamadım karşımda muhatabım yok ne yapıcamı anlamadım mağazayımı kapatayım...

Adem- 11-05-2016

Honda jazz ön amortisör hakkında bilgi almak istiyorum.

Nilgün Demir - 20-05-2016

kredi kartı ile almak zorunlumu ben kapida nakit odemek istiyorum ama bi türlü yapamadim yardimci olurmusuz

Gizem Tarakci- 20-05-2016

Gecen hafta icinde siparis ettigim taki dolabim bugun iayerine getirildi. Paketin bi tarafi yirtikti ve dolabin arka kismida kirilmiş olarak buldum

Ali Serçe - 21-05-2016

Ürün alıyorum siparişre Ürün görülüyor ama ama bir gün sonra Ürün elimizde yok diyor. Kalmadı diyorlar beni madur ediyorlar Maaza ( turanoğlu motorsiklet)

Aydın Arıcı- 26-05-2016

5 yaş- 1 PKT. GÖZ KAPAMA BANDI ALANA 1 ADET KORSAN BANDI HEDİYE< ALIŞVERİŞİMİZDE KORSAN BANDIMIZ GELMEDİ. LÜTEN BİLGİLENDİRİN ONA GÖRE GÖZÜMÜZÜN ÇARESİNE BAKALIM.

Haci Karahan- 26-05-2016

Beni arayin

Hasan Demir- 26-05-2016

Müşteri hizmetlerine ne telefonla ulaşabiliyoruz, ne de webchat... Telefonla müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizde direk telefonu kapatıyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı ?

Serdal Bostancı- 27-05-2016

SERDAL BOSTANCI siz nasıl hizmet veriyorsunuz black dacker çim biçme makinası aldım 24 mayısta kargoya verilecekti ne arayan var nede soran müşteri temsilcisi tel cevap vermiyor 15 dakkika bekledim tel açan yok yardımcı olursanız sevinirim tel 05334160743 aldığım makınanın markası black decker misinalı çim biçme gl 360sb

Incilay Karaduman- 29-05-2016

Iyi günler sayfanizdan cicekli emaye caydanlik siparis vermek istiyorum fakat tc.kimlgm olmadgi icin ,alman vatandasi oldugum icin siparis veremedim. Suan türkiyedeym.ve kapida ödeme nasil yapablrm nasil siparis verebilirm?

Münevver Dur- 30-05-2016

sizden escape marka saat almıştım 3 ay kadar önce kararma ve renk değişimi olmaya başladı :( ne yapabilirim iade istiyorum

Şehri Arslan - 10-06-2016

Size moulinex ekmek yapma makinesi iade ettim.Telefon ilede gorustum.Ama ucret iadedi gecikti .Sebebini ogrenebilirmiyim

İrem Üner- 16-06-2016

Ben yeni kaydoldum begendigim ürünleriniz var ama TC numarami istiyor ve ben vermek istemiyorum ürünlerinizi ne kadar begensemde alamiyorum TC numarasi istemeniz hoş bir izlenim bırakmıyor.

Göktuğ Horuz- 16-06-2016

bole bi ihmalkarlik olamaZ URUNUN SIPARISINI VERDIM BI KAC SAAT SONRA TUKENMISTIR YAZIP RET CEKMISLER BOLE BISEY OLMASI AKIL MANTIK ISI DEGIL.KARGO GUNUMU BEKLERKEN NASIL IPTAL OLUP TUKENMISTIR DEBILIYOR USTELIK SATICI MAGAZA ILE KONUSUP URUNUN OLDUGUNU BILE BILE.

Übeyde Barbara Elli - 17-06-2016

Pelin sağlık AŞ den 13.6.2016 tarihinde verdiğim sipariş bugün eksik olarak elime geçti. Mağaza siparis formu üzerinden iade edebilecegimi söyledi. Ama ben açıklamalarda yazan hiçbir bilgiyi ve de iade butonunu göremiyor dolayısı ile iade işlemini başlatamiyorum. Söz konusu iade icin bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Saygılarımla Übeyde Barbara Elli

Orhan Yıldırım- 17-06-2016

Kargom hakkında bilgi vermenizi istiyorum

Merdol Sayguner- 17-06-2016

Nemolix c3 isimli ilacı ticari karta sahip olmamam dolayısı ile taksitlendirmediniz. Oysa Gittigidiyor da aynı ilaç her karta alt limit olmaksızın taksitlendirilebiliyor. Anlaşılan işçi memur emekli size göre, yolunacak kaz, mühendiste olsa pilot da olsa doktor da olsa vs... Ama bakkalın araba galericisinin vs.. ticari kartı var diye yeri başka. Ne ayıp şey.Farkında mısınız acaba? Sizden son alışverişim idi.Güle güle.

İlhan Atay- 17-06-2016

Sipariş Kodu: 205964574365 Numaralı Olan Ürün Tarafımdan satın alınmıştır Bu ürün için Yazdığım Tel Numarasını Yanlış Yazmışım Doğru Numaram 05334817830 Olarak Kayıtlardan değiştirilsin lütfen

Sıdıka Topçuoğlu- 17-06-2016

merhaba ben Sıdıka Topcuoğlu n11 mağazanızdan banyo takımı sipariş ettim , 2. taksiti ödememe rağmen hala sparişim gelmedi, bu nasıl ticaret anlayışıdır, şu an halen ödemem devam ediyor bin pişman oldum , en son e mail le bildirdim cevap alamadım, anlaştığınız kargo şirketi çok ciddiyetsiz, sorunumu en kısa zamanda çözün, aksi taktirde S.T bakanlığına şikayetimi bildiricem.

Asli Özer- 17-06-2016

Aldigim kozmetik urunu ayipli ve sahteydi. Iade talebinde bulundum ancak bir kod gonderilmedigi icin kargo sirketi kabul etmedi. Telefon yoluyla durumu bildirdigim halde bu olayin ustune iade talebi reddedildi maili geldi. Nasil bir ticaret etigi bu? Magduriyetimin en kisa surede giderilmesini talep ediyorum ve sagligi tehdit eden sahte urun satilmasina yonelik yapmis oldugum ihbarla ilgili geri donus yapilmasini istiyorum.

Ayse Bulut- 18-06-2016

2 adet mezuniyet ve uzun abiye elbise almak istiyorum ama kapida nakit yada kartla alabilirmiyim

Yener Kılıç- 18-06-2016

204453884363 Nolu sipariş durumu hakkında bilgi almak istiyorum. 3 gün önce ödeme alindi ama henüz gönderilmesi hakkında bilgi yok. İrtibat'a gecermisiniz

Yalçın Doğan - 19-06-2016

Sizden ürün almak istiyorum ancak internet değil sizle tefonda sipariş vermek istiyorum alıcam ürün şişme bebek beni ararsanız sevinirim teşekkür ederim numaram. 0535 488 79 84

Huseyinturkmen- 19-06-2016

Meraba sitenizden makem 45 marka motosiklet arka canta siparisi verdim ama taksitlendirme secenegini yapamadim tekrar ayni dakika icerisinde iptal ettim acaba karttan para cekilmismidir yardimci olursaniz sevinirim

Huseyinturkmen- 19-06-2016

Meraba alisveris siteniz guzel ama taksitlendirme nasil yapiliyor taksit secenegi var ama taksit secenegine girdikten sonra onay vermesi gerekmiyormu yani onaylandi gibi bunu daha ayrintili ve kolay bi uygulama yaparsaniz sevinirim hayirli satislar dilerim

Seda Can - 22-06-2016

Ben iki tane tişört almıştım onlarda defolu çıktığı için gönderilmedi ama parası alınmıştı para geri iade yapılmadı bana ben onu soracaktım bi yardımcı olurmusunuz lütfen

Münir Kılıç- 22-06-2016

18.06 günü ödemesini yaptığım ve siparişimi halen alamadım. Lütfen bilgi !

Ridvan- 23-06-2016

Çocuk motor siparişi verdim odemede yaptım siparişimi alamadım

Ridvan Güneş- 23-06-2016

Sipariş verdim bilgi verirmedi odemede yaptım

Okay Aksu- 27-06-2016

vestel 55ca9550 tv aldım ürün kullanılmış çıktı ne yapmalıyım tel 0536 777 38 74

Onur Öncel- 27-06-2016

Sipariş verdim fakat iki haftadır gelmedi.

İbrahim Erdem- 28-06-2016

Sayfanizdan aldigim 201165622363 nolu gökkuşağı kaydirakli bebek havuzu niye hala teslim edilmedi 4.gun olmasına rağmen

Şükrü Benek- 28-06-2016

tv sipariş ettim yanlışlıkla iptal butonuna tıkladım siparişim iptal etmek istemiyorum,tekrar nasıl aktif hale getirebilirim

Alev Turan- 28-06-2016

27.06 2016 tarihinde teslim edilen çamaşır makinası siparişim yurtiçi kargo firması tarafından evimin kapısının önüne bırakıldı. Israrla söylememize rağmen istediğimiz yere indirilmedi.

Duygu Ozer- 28-06-2016

Bir kitaplik satin aldim hala gelmedi,ariyorum kimse acmiyor lutfen bana geri dönün yoksa dolandırıldıgımı dusunmeye baslıycam.

Mahmut Korkmaz - 01-07-2016

Ayakkabı aldım numara küçük oldu iade ettim değişimi için henüz bir cevap alamadım. Sevk ve faturasına istenilen adrese ilgili kargo gönderdi.

Fatih - 04-07-2016

kargo ne kadar sürede gelir

Erdal Şahin- 05-07-2016

Bayram nedeniyle 2 gundur bayram20tl bayram30tl kupon yükle kazan diyorsunuz 12 den sabah 6 ya kadar deniyorum kupon bitti diyo milletle dalga mi geciyosunuz bu bir kandirma taktigimi daha 4/7/2016 da musteri hizmetlerini aradim o bile cvp veremedi yakismiyo

Ebru- 05-07-2016

Sipariş verdiği. Ürünler hala elime ulaşmadı .. Düğünün var ve 2 gün içinde yetişmezse bir anlamı kalmıyor .lütfen bu konuda ilgili yardımcı olur musunuz. Çok aci..

Ömer Sağdıç- 06-07-2016

3. Kuponu/Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? "bayram11tl" indirim kuponu tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir. "bayram50tl" indirim kuponu tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir. Bu mesajınıza güvenip alış veriş yapmaya kalktım,orada durum farklıydı benden 100 tl ve üzeri alış verişten sonra 11 tl indirim yapılacağı belirtildi.Sizce ilk mesajınızdaki mi sonraki mi hangisi doğru?

Ahmet Zeyrek- 20-12-2016

Nebron 20 gr iki adet yapıştırıcı aldım kargo bana ulaşamadı ürünü tekrardan gönderebilirsiniz samsun çarşamba şubesi ne

Süleyman Polat- 16-03-2017

15.03.2017 tarihinde sitenize üye olup kredi kartı bilgilerimi vererek 205447499294 kodu ile adet ürün siparişi verdim buraya sorun yoktu 2 gün geçmesine rağmen ürün kargolanmadığı gibi kredi kartımdan bilgim dışında15.03.2017 tarihinde 1 adet 16.03.2017 tarihinde 3 adet olmak üzere toplam 200 tl alışveriş yapıldığını tesbit ettim ve kredi kartımı bloke ettirdim. kart bilgilerim kullanılarak web üzerinden yapılan bu alışverişlerde kurumunuz personellerinin bir ilgisinin bulunup bulunmadığının araştırılarak tarafıma bilgi verilmesini ve üyeliğimin iptalini acilen istiyorum. 05334871638

Yasin yeşilova - 08-04-2018

Kolay gelsin benim iade ücretimin 05.04.2018 tarihide bankaya gönderildigini bildirdiniz ama bankayla irtidata geçtim ve her hangi bir ücret yatmadıgını söyledi. Bu sorunu acil çözmenizi istiyorum

Mustafa gürses- 25-05-2020

Üzerime kayıtlı hattan yapılan alışverişin iptalini istiyorum

Eylem Uzun- 25-05-2020

İki çift ayakkabı sipariş ettim odemlerini de gerçekleştirdim ama bitanesi elime ulaştı diğeri ortada yok mail adresimi kontrol edyrm kargo takibinde teslim edilmistir yaziyor biran önce magduriyetimin giderilmesini istiyorum

Mustafa İlhan - 26-05-2020

Verdiğim siparişimi iptal edemiyorum

Lütfü İhsan Dinç- 10-06-2020

Dijital-Market ten 14.05.2020 tarihinde 2 yıllık nod 32 eset antivirüs programı satın aldım. şifreyi dijital olarak gönderdiler.25 gün içerisinde sorun oluştu lisans anahtarı satın alın diye uyarı aldım. 2 kez daha şifre gönderdiler onlarda da aynı sorunu yaşadım. kandırıldığımı düşünüyorum . gerçek lisans anahtarı göndermiyorlar internette kırılmış krekleri gönderiyorlar şikayetçiyim. Bu firmadan paramın iade edilmesini istiyorum.

227 Yoruma daha bakın 

N11 ile iletişime geçmek son derece kolaydır. Firma ile iletişime geçebileceğiniz pek çok kanal bulunuyor. Bildiğiniz gibi, N11 Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından biridir. Bu nedenle N11’in sahip olduğu binlerce müşteri n11’e ulaşmak için yollar aramaktadır. N11’e erişmek için, kullanabileceğiniz yollar aşağıdaki gibidir.

N11 Destek Merkezi Hattı

N11’e ulaşmak ve firma ile irtibata geçme için kullanabileceğiniz iletişim kanallarından biri de N11 destek merkezidir. N11 Destek merkezini kullanarak firma ile hızlı bir şekilde irtibat sağlamak mümkün olabiliyor. 

1- N11 Destek Merkezi

2- N11 Mağaza Yardım Merkezi

Yukarıdaki iletişim kanallarını kullanarak, n11 ile irtibata geçebilir, siparişiniz ile ilgili bir sorun varsa veya sipariş ve kargo takibi yapmanız gerekiyorsa, bu hatlar üzerinden irtibata geçmeniz mümkün olacaktır.

N11 E-Posta Adresi

N11 sitesinin e-posta adresi, [email protected] ‘dir.  Bu adrese mail göndererek firma ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor. Bu adres üzerinden bilgi ve belge gönderimi yapabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz. Gönderdiğiniz e-mailler en kısa sürede yanıt almak zorunda olduğundan gönderdiğiniz sorulara bu adres üzerinden kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

N11 Posta İletişim Adresi

N11 ile iletişim kurabileceğiniz sayısız kanallardan biri de posta kanalıdır. Posta kanalı üzerinden iletişim kurarken, aşağıdaki adrese gönderim yapmayı unutmayın. Özellikle kurumsal bir firma iseniz ve kurumsal firma adına iletişime geçmek istiyorsanız, posta üzerinden iletişime geçmek her zaman için daha iyi olacaktır. N11 posta adresi üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

N11 Posta Adresi: Katar Cad. No: 4, İTÜ Teknokent ARI 3, İç Kapı No: 803 – 902

Sarıyer / İstanbul

Bina Kodu: 902 – 1580880019

N11 Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Bireysel bir müşteri iseniz, müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişim kurmak sizin için her zaman daha iyi bir seçenek olabilir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek, firma ile ilgili almak istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numarayı aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri numarasını genelde bireysel müşteriler aramakta ve yine bu numarayı genelde bireysel müşteriler tercih etmektedir. Bu nedenle kargo gönderimi ile ilgili veya ürün ile alakalı herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçmek çok iyi olacaktır. 

N11 Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 0850 333 0011

N11 Canlı Destek Hattı

N11 ile hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz kanallardan bir diğeri de canlı destek hattıdır. Canlı destek hattına attığınız bir mesaj ile iletişime geçmeye başlarsınız. Canlı bir şekilde sizinle iletişime geçecek müşteri temsilcisi sizin sorunuzu çözmek için size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu konuda size bilgi vermeyi de ihmal etmeyeceğine emin olabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisinin yapabileceklerinin dışında bir şey isterseniz, sizi ilgili kuruma aktaracaklardır.

N11 Web Siteleri Nelerdir?

N11’in sadece tek bir web sitesi yoktur. N11’in web siteleri aşağıda yer almaktadır. 

1- n11.com

2- blog11.com

3- market11.com

4- moda11.com

N11 Facebook Hesabı

N11’den bilgi almak için, Facebook adresini kullanabilirsiniz. N11’in iletişim kanallarından biri olan Facebook hesabı üzerinden iletişime geçerek, diğer platformlara nazaran daha hızlı bilgi almak ve hızlı çözüm elde etmek mümkündür. Sizler de hızlı bir şekilde geri dönüş alabilmek için, N11’in Facebook adresini kullanabilirsiniz. 

N11 Facebook Adresi

N11 Twitter Adresi

N11 sosyal medya hesaplarından bir diğeri de Twitter hesabıdır. Söz konusu sayfa ile iletişime geçebilmek için, Twitter adresini kullanabilirsiniz. Sayfanın Twitter adresini kullanarak sayfa ile hızlı bir şekilde irtibatta kalabilirsiniz. 

N11 Resmi Twitter Adresi

N11 Youtube Kanalı

N11’in sosyal medya adreslerinden bir diğeri de Youtube kanalıdır. Youtube kanalını kullanarak N11 ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Youtube kanalına giriş yapın ve herhangi bir videosuna yorum yapın, yaptığınız yoruma hızlı bir şekilde cevap verilecek ve sizinle iletişim kurulacaktır. Öncelikle Youtube videosuna girdiğinizde bir videoya yorum yaparken, iletişim bilgilerinizi de bırakın, bu şekilde daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.

N11 MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Hızlı Erişim

22 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330011

Türkiye’nin son yıllarda yükselen e-ticaret dünyasına eğilimi ile birlikte 2013 yılında kurulan ve son 8 yıl içerisinde internet aracılığıyla e-ticaret platformu olarak en yüksek satış hizmeti sağlayan açık Pazar platformu N11.com, bugün 2018 verilerine göre 13 milyon civarı üyesi bulunan platformlardan biridir. İnternet üzerinden alışveriş imkanını sizlere sunan N11.com ile birlikte bir e-ticaret platformunda alıcı ile satıcının buluşturulması imkânı sunuluyor.

N11 Marka Sahibi Kim?

N11, çıktığı ilk senelerde çok konuşulurken aynı döneme ait Trendyol ve Gittgidiyor gibi markalar yükselişte olduğundan söz edilebilir. N11 ise yeni bir marka olmasıyla beraber 2013 yılında Doğuş Planet markası altında, Doğuş Grubunun markası olarak piyasaya sürülmüştür. Doğuş Grubu, bugün pek çok alanda sağladığı hizmetleriyle beraber büyük imkanlara sahip ve çok büyük yatırımlarıyla beraber e-ticaret dünyasında da başarılı bir yere imza atmayı N11.com ile sağladı.

N11 Destek ve Yardım Nasıl Alınır?

Alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz bir platform olarak bahsedilebilir N11.com ile birlikte siparişlerinizi tamamlarken ödemenizi de gerçekleştirerek ürünün satıcı tarafından size kargo edilmesini beklersiniz. Bu tip durumlarda N11.com müşteri hizmetleri ile pek sık görüşmeseniz de olası bir aksilik, soru veya sorunlarda iletişimde olmak için sayfada yer alan 0850’li telefon numarasını kullanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca https://www.n11.com/destek-merkezi adresinde yer alan Destek Merkezi’nde de direkt olarak iptal, iade değişim kategorisinden tutun da kargo ve teslimatlar, üyelik soru ve sorunlarından kupon veya kampanyalara kadar pek çok merak ettiğiniz sorulara ait yanıtları anında bulabilirsiniz.

N11 Mağaza Sahipleri Destek Merkezi Var mı?

N11’de hem mağaza açan hem de Pazar yeri olarak buraya gelip alışveriş yapan 2 grup bulunmaktadır. Mağaza sahipleri, direkt olarak N11’de ürünlerini sergileyen ve satan kişiler olurken onlara ait destek merkezi ise https://magazadestek.n11.com adresi olarak bulunur.

N11’de Neler Satılıyor?

Türkiye’de arayıp da bulmak isteyeceğiniz her ürünü direkt olarak bir e-ticaret platformu olarak bildiğimiz N11’de bulabilirsiniz. Üyelerine özel kampanya ve kuponlarla beraber Pazar yerinde ürünlerini listeleyen herkese indirimli alışveriş imkânı sunan N11, en iyi şekilde sizlere imkanlar sunar. Güneş gözlüğünden tutun da kablosuz kulaklıklara, akıllı saatten klimaya, tıraş makinesinden bisiklet satın almaya kadar pek çok kategori ve ürün çeşitliliğinde N11’de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330011

İnternet alışverişlerinde en büyük risklerden biri de satın aldığınız ürünün gelmemesi, bozuk ya da hatalı gelmesi ya da tamamen hatalı gelmesiyle alakalıdır. Bu tip durumda mağaza ile iletişime geçme dışında aracı Pazar yerlerindeki yetkililerle de görüşebilir, iletişimde kalıp sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

n11 müşteri hizmetlerine ulaşmak için aramanız gereken numara 0850 333 00 11 dir. n11 çağrı merkezi hafta içi sabah 10 akşam 8 arası hizmet vermektedir.

Bu numarayı aradığınızda ;

“N11.com a hoşgeldiniz. E-ticarette bir ilk 7 gün  24 saat web chat hizmeti n11.com da. Çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz tüm bilgi ve işlemler için web sitemiz, mobil web ve mobil uygulamada bulunan canlı destek ile daha hızlı  hizmet alabilirsiniz. Mesajı sizi karşılamaktadır.”

Hafta içi sabah 10:00 akşam 8:00 arası yani müşteri temsilcisine bağlanabileceğiniz saatler arasında aradığınızda ‘Çağrı mekrkezimiz üzerinden destek alabilmeniz için sipariş kodunuzu tuşlamanız gerekmektedir. 2 ile başlayan 11 haneli sipariş kodunuzu giriniz ‘ mesajı gelir. Bu yüzden hattı aramadan sipariş kodunuzu hazırlamanız size zaman kazandıracaktır. Sipariş kodunuz girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, N11 satış iptali, N11 kargo takibi, N11 satıcı iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aldığınız N11 ürün iadesini bu iletişim kanalından yapabilirsiniz. Hafta sonu veya hafta içi çalışma saatlerinde müşteri hizmetlerine maalesef ulaşamazsınız. web chat hizmetinden faydalanmanız önerilmekte. web chat hizmetinde de gerçek müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

N11 Mağaza Açmak Kolay mı?

Mağaza açmak istediğinizde telefon ile N11 iletişim numarası üzerinden mağaza ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu konuda telefondan destek alacağınız gibi internet sitesinde mağaza yardım merkezinden, yeni mağaza rehberi gibi pek çok kategoriye sahip mağaza girişi kısmından detaylara ulaşabilirsiniz.

Mağaza Girişi: https://so.n11.com/

N11 Mobil Uygulaması Var mı?

N11, bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Mobilden bağlantı yapmanın yanı sıra AppStore, Google Play ya da AppGallery ile birlikte N11 uygulamalarına ulaşarak, daha pratik ve kolay şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

N11 WEB YARDIM MERKEZİ

N11 web yardım merkezine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.n11.com/destek-merkezi

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza şu başlıklarda yardım alabileceğiniz bir sayfa çıkmaktadır:

İptal, iade, değişim, kargo, teslimat, ürün, mağaza, ödeme, kupon, kampanya, üyelik

N11 HAKKINDA

2013 yılında Doğuş planet bünyesinde kurulmuş e-ticaret markasıdır.     

N11.com da bulabileceğiniz ürünlerin yelpazesi oldukça geniştir. Müşterilerine tekstilden  elektroniğe kadar pek çok ürün seçeneği sunar.

Doğuş Planet Mersis No: 0309034533200013

Maslak Vergi Dairesi – Vergi No: 3090345332

Ticaret Sicil No: 824 112

N11 İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan N11 sosyal medya hesaplarını takibe alarak iletişimde olabilir ve güvenli alışverişin yanı sıra kampanya, indirim veya özel olarak takip ettiğiniz günler varsa bunların takibini yapabilirsiniz. N11 iletişim eposta adresi ise aşağıdaki e-mail adresi olup dilediğiniz her zaman iletişimde olabilirsiniz.

N11 E-posta Adresi:[email protected]

N11 Facebook

N11 Twitter

N11 İnstagram

N11 ADRES BİLGİLERİ

n11.com’un adres bilgileri şu şekildedir:

Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4B
Sarıyer / İSTANBUL 34396

N11 E-POSTA ADRESİ:

N11 ‘’ e-mail atabileceğiniz e-posta adresi şu şekildedir:

[email protected] 

Çağrı merkezini puanlayın!

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direkt Bağlanma: 2023 N11 Müşteri Hizmetlerine Direkt Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

N11 Hakkında

N11, 2013 senesinde Doğuş planet bünyesinde var olan bir e-ticaret markasıdır. N11 web sitesinde bulabileceğiniz ürünlerin yelpazesi de oldukça geniş olmaktadır. Müşterilerine tekstilden elektroniğe pek çok çeşitli ürün seçeneği sunmaktadır. Alanınca uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir e- ticaret sitesi olup N11 ayrıca web chat özelliği ile de pek çok konuya yardımcı olmaktadır.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

Günümüzde N11 müşteri hizmetleri gerek soru sormak için gerek ise istekler için aranmaktadır. N11 müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir; 0850 333 00 11 bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkündür. N11 çağrı merkezleri hafta içi sabah 10:00 akşam ise 20:00 arası hizmet vermektedir.

Bu numarayı arandığı zaman “N11.com’a hoş geldiniz. E-ticarette ilk 7 gün 24 saat boyunca web chat hizmeti burada. Çağrı merkezlerinden ulaşabileceğiniz bütün bilgi ve de işlemler için web sitemiz, mobil web ya da mobil uygulamada yer alan canlı destek ile birlikte daha hızlı hizmet alabilirsiniz.” şeklinde bir mesaj sizi karşılamaktadır.

Müşteri temsilcisine bağlanacağınız saatlerin arasında aradığınız zaman genel olarak çağrı merkezimiz üzerinden de destek alabilmeniz için bir sipariş kodunuzu tuşlamanız gereklidir. Sipariş kodunuz girdikten sonrasında müşteri temsilcisine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

N11 Müşteri Hizmetleri Yetkileri Nelerdir?

N11 müşteri hizmetleri temsilcisine bağlandıktan sonrasında pek çok konuda işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerden bazıları; N11 satış iptali işlemi, N11 müşteri bilgileri güncelleme, N11 kargo takibi işlemi, N11 satıcı iletişim işlemi gibi daha pek çok işlem gerçekleşmektedir. Buna ek olarak kişilerin aldığı N11 ürün iadesini de bu iletişim kanalından yapmak mümkündür.

N11 Kargo ya da Sipariş Takip Sayfası

Genel olarak N11 üzerinden yapılan tüm alışverişler adına kargo takip işlemlerini ya da kargo ile ilgili problemlerin çözümünü online olan hizmet kanalları üzerinden de tamamlamak mümkün olmaktadır. Müşterilerin güncel siparişlerini güvenli olacak şekilde takip edebilmeleri amacı ile geliştirilen takip sayfaları ile birlikte işlemlerin kısa bir süre içinde de gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca N11 müşteri hizmetleri temsilcisi için kargo gönderimlerinin süreçlerine ilişkin olan sorunların çözüme kavuşturulması da mümkün olmaktadır.

N11 Adres Bilgileri Nedir?

Pek çok sayıda kişi tarafından talep görmekte olan N11.com’ un adres bilgileri aşağıdaki şekilde olmaktadır. 

İşletme ismi: Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Açık adres Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Caddesi 4B Sarıyer / İSTANBUL

Posta Kodu: 34396

N11 Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Bağlanma 2023

Günümüzde çok fazla talep gören N11.com web sitesi pek çok ürün satışı sunmaktadır. N11. com müşteri temsilcisine hızla ve de en direk yol ile bağlanmam için öncelikle 0850 333 00 11 numarası aranır ve öncelikle 1 tuşuna basılır, ardından da hiç bekleme süresi bırakmadan 4 tuşuna basılır ve de yine bekleme yapmadan 0 tuşuna basılır. Böylece N11 müşteri hizmetleri temsilcisine direk ve kolay bir şekilde bağlanmak mümkün olur.

N11 iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

n11 iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Türkiye’de online alışveriş sitesi denildiğinde akla gelen ilk sitelerden birisi de N11 olmaktadır. Aranılan her şeyin kolay bir şekilde bulunabildiği bu alışveriş sitesinde, elektronikten, kozmetiğe, giyimden, dekorasyona kadar pek çok farklı kategori bulunmaktadır. Temelde 13 ayrı kategoriden meydana gelen sitede, ürünler incelenebilmekte ve fiyatları karşılaştırılarak uygun satıcıdan rahat bir şekilde alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Kolaylıkla sipariş edilen bu ürünler, hiçbir zahmet harcamadan belirtilen adrese ulaştırılarak, müşterinin kullanımına sunulmaktadır. N11 iletişim Hattında bulunan temsilcilerimiz Müşteriye her anlamda yardımcı olmak adına hizmet sunan N11 müşteri hizmetleri ekipleri de tüm merak edilenleri cevaplamaktadır.

Yoğun bir çalışma hayatı olanlar için hafta sonunu ya da izin gününü alışverişte harcamak büyük bir sıkıntı olabilmektedir. Fakat N11 alışveriş sitesi sayesinde, aranılan her ürün ve ihtiyaç duyulan her şeye kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Üstelik sürpriz indirimler ve ücretsiz kargo seçenekleriyle alışverişi 5 dakika içerisinde yapmak da mümkün olmaktadır. Ayrıca N11 sitesinde yapılan her alışverişten kupon kazanma fırsatı edinilmektedir. Bu kuponları ise sonraki alışverişlerde kullanmak alışverişin çok daha hesaplı bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Yapılan alışverişlerin yanı sıra, N11 tarafından müşterilerin hesaplarına tanımlanan farklı kuponlar da söz konusu olmaktadır. Çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca sitede bulunan ödeme seçenekleri ve taksit imkanı ile de ödemelerde zorluk yaşamadan ihtiyaç duyulan ürünlere sahip olmak N11 farkıyla mümkündür. Kredi kartı puanlarını kullanabilme imkanının da bulunduğu sitede, hesaplı alışveriş kolaylığından faydalanarak tüm kategorilerde alışveriş yapılabilmektedir.

Bu yazımızda; N11 iletişim, N11 iletişim Numarası, N11 iletişim Hattı, N11 Canlı Destek, N11 Telefon Numarası, N11 Numarası, N11 Çağrı Merkezi, N11 Çağrı Merkezi Numarası, N11 Çağrı Merkezi Telefonu, N11 Müşteri Hizmetleri, N11 Müşteri Hizmetleri Numarası, N11 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, N11 Whatsapp Hattı, N11 Destek Hattı, N11 Müşteri Temsilcisi, N11 Şifremi Unuttum, N11 Şifre Sıfırlama, N11 Ürün iade, N11 Kargo Sorunu, N11 Kargom Nerede, Telefon Numarası, Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri gibi kelimeler kullanılmıştır.

N11 iletişim Numarası

Her gün milyonlarca kişinin alışveriş yapmış olduğu güvenilir alışveriş sitesi olan N11 ekipleri, her sorunun çözüme kavuşturulması adına da eksiksiz bir şekilde çalışmaktadır. Ürünlerin iade sürecinin yanı sıra, eksik veya fazla gelmesi, hatalı gelmesi, yanlış gelmesi gibi durumlarda da N11 iletişim numarası 0850 333 00 11 üzerinden iletişime geçilmektedir.

Çağrı alan N11 müşteri hizmetleri en kısa süre içerisinde müşteriyle iletişime geçmekte ve sorunun ne olduğunu tespit ederek, direkt çözüm için gerekli işlemlere yönlendirme sağlamaktadır. Bu sayede müşterinin memnun olması sağlanmakta ve alışverişte herhangi bir sorun yaşanmasının da önüne geçilmektedir.

Uzun yıllar boyunca kusursuz bir sistem ile ilerlemekte olan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş siteleri arasında yer almayı başaran N11 ekibi, talep edilen her işlemi de kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Özellikle de tamamlanmayan iade süreçleri gibi konularda, müşteri hizmetleri ile birebir iletişim kurmak, sürecin daha az bir zamanda sonuç kazanması adına büyük önem taşımaktadır.

N11 Müşteri Hizmetleri Numarası

Temelde 13 farklı kategori üzerinden milyonlarca ürün barındıran alışveriş sitesi N11’de farklı satıcılar aynı ürünleri satışa sunabilmektedir. Burada amaç, e-Pazar yönteminin imkanlarından faydalanmaktır. Çünkü aynı ürünü daha uygun satışa sunan firmaların indirimli fiyatları ve belirlemiş olduğu kampanyalar aracılığıyla, müşteriye de hesaplı alışveriş yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği e-ticaret sitelerinden birisi de N11 olmaktadır. İstenilen her türlü ürünün kolay bir şekilde bulunabildiği bu sitede, giyimde, dekorasyona, beyaz eşyadan elektroniğe, kitaptan oyun konsollarına kadar milyonlarca ürün seçeneği söz konusudur. Fakat ürünler bazı durumlarda müşteriye eksik, yanlış, hatalı, defolu ya da kırık ulaşabilmektedir.

Ürünün hatalı gönderiminde ise müşterinin hakları gözetilmekte ve N11 müşteri hizmetleri ekibinden yardım talebinde bulunulabilmektedir. Bu sayede N11 iletişim ekipleri, ilgili satıcıyla görüşme sağlamakta ve müşterinin sorununun çözümlenmesi adına işlem başlatmaktadır. %100 müşteri memnuniyetinin söz konusu olduğu N11 firmasında, alıcının hiçbir konuda mağdur edilmemesi adına kapsamlı bir şekilde çalışma yürütülmektedir. Bu nedenle de N11 Türkiye’nin en güvenilir alışveriş siteleri arasında yer almayı yıllardır başarmaktadır.

N11 Sipariş Takibi ve İletişim

Türkiye’nin en fazla tercih edilen alışveriş siteleri arasında yer alan N11 ile tüm ihtiyaçların kolay bir şekilde sağlanması mümkün olmaktadır. Farklı mağazaların sunmuş olduğu fiyat seçenekleriyle dışarıda mağaza mağaza dolaşmak yerine, aranan ürünün en uygun fiyatla satıldığı mağazayı doğrudan bulma fırsatı da bulunmaktadır. Özellikle de N11 ürün filtreleme seçeneği ile ihtiyaç duyduğunuz kazağın rengini, markasını, fiyat aralığını seçmek de mümkündür. Filtreleme seçeneği sayesinde de aranan ürünün doğrudan bulunması sağlanmaktadır. Bu sayede de beden, renk ve fiyat gibi seçeneklere kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

N11 alışveriş sitesinde müşteriye sunulan seçeneklerden birisi de ürünlerin kargo kampanyalarıdır. Bazı firmalarda ürünler için belirtilen ücretsiz kargo seçeneğini de ürünün fiyatı yanında görebilir ve bu şekilde teslimat da ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.  Ayrıca N11 sipariş takibi hizmeti sayesinde, satın alınan ürünün tüm kargo aşamalarını da görmek mümkündür. Bu hizmet içerisinde ürünün satın alımının satıcı tarafından onaylanması, ödemenin kabul edilmesi, kargoya verilmesi ve kargonun nerede olduğunu adım adım görebilmek de mümkün olacaktır.  Bu sistem sayesinde tek tek kargo takip numarası girmekle uğraşmadan, satın almış olduğunuz ürün üzerinden listeleme yapma hakkı da elde edilebilecektir.

N11 Ürün İade Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Günümüzde en kolay alışveriş seçeneği şüphesiz ki internet üzerinden yapılan alışverişlerdir. Bu konuda Türkiye’de markalaşan firmalardan birisi de N11 olmaktadır. Milyonlarca ürünü, yüzlerce satıcı üzerinden müşterilerine sunan N11, en ucuz alışverişin de adresi olarak bilinmektedir. Fakat bazı ürünler müşteriler tarafından istenilen talebi karşılamamaktadır. Bu talep bazen tamamen ürünün beğenilmemesinden kaynaklansa da, ürünün uyum sağlamaması ya da eksik, hatalı, yanlış, bozuk, kırık gelmesi gibi nedenler de iade sürecine neden olabilmektedir.

Her adımda %100 müşteri memnuniyetini amaç edinen N11 ekibi, iade aşamasında da müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Satın alınan ürünün teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edilme hakkı olduğu gibi söz konusu iade süreci de son derece kolaydır.

Ürünün iade sürecinde ise öncelikle ürünün teslim edilmiş olması gerekmektedir. Teslim edildikten sonra hesabın siparişler kısmında yer alan ürün detaylarında ise iade etme butonu bulunmaktadır. Bu buton aracılığıyla başlayan iade sürecinde, müşterinin iletilen iade kodunu not alarak, anlaşmalı kargo firmasına ürünle birlikte teslim etmesiyle, iade aşaması başlamaktadır. Ürünün satıcıya ulaşmasıyla ise N11 sipariş iade süreci tamamlanmış olacaktır.

N11 Kargo Gelmedi Telefon Numarası

Türkiye’nin en güvenilir alışveriş sitelerinden biri olan N11 firması, tüm siparişlerin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde müşterilere teslim edilmesi için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Anlaşmalı kargolarla müşterilere en kısa süre içerisinde ulaştırılması amaçlanan siparişler, bazı durumlarda ise yoğunluk veya ürünün tedarik süreci gibi durumlardan kaynaklı olabilir aksayabilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise N11 kargo sorunu ile ilgilenen ekipler devreye girmektedir. N11 ekiplerinin devreye girmesi sonucunda ise tüm sorunlar kısa süre içerisinde halledilecektir.

Siparişin kargoya verilmemiş olması, kargo takip numarasına ilişkin bilginin girilmemiş olması veya kargodaki ürünün herhangi bir aksaklık sebebiyle müşteriye ulaşmaması gibi sorunlarda N11 ekipleri müşteri adına kayıt açmaktadır. Bu sayede de ürünün bir an önce tedarik edilmesi adına ekipler devreye girmektedir. Kısa süre içerisinde sonuçlanan bu işlem ile kargo sorununa ilişkin herhangi bir durum bulunmadığı gibi müşteri memnuniyeti de sağlanmış olacaktır.

Sipariş edilen ürünler veya satıcıların yanı sıra kargo firmasından ve ilgili şubesinden kaynaklanan sorunlar konusunda da yardımcı olan N11 ekibi, tüm sorunların çözümlenmesi adına ilgili birimi ile çalışmalarına başlamaktadır. Bu sayede müşterinin haklarının savunulması sağlanmaktadır

çağrı merkeziN11 Çağrı MerkeziN11 Çağrı Merkezi NumarasıN11 Çağrı Merkezi TelefonuN11 Canlı DestekN11 Destek HattıN11 iletişimN11 iletişim HattıN11 iletişim NumarasıN11 Kargo SorunuN11 Kargom NeredeN11 Müşteri HizmetleriN11 Müşteri Hizmetleri Direk BağlanmaN11 Müşteri Hizmetleri NumarasıN11 Müşteri TemsilcisiN11 NumarasıN11 Şifre SıfırlamaN11 Şifremi UnuttumN11 Telefon NumarasıN11 Ürün iadeN11 Whatsapp Hattıtelefon numarası

N11 müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ocak 15, 2020 01:07

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

N11 müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerde sorunlarınızı ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. N11 müşteri temsilcisine direk bağlanmak için görüşmelerinizde bazı tuşlara basarak direk bağlanabilirsiniz. İşte N11 müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz numara ve adresler.

Haberin Devamı

N11, ülkemizde faaliyet gösteren ve elektronik ortamda alışveriş yapılmasına izin veren bir sitedir. Site üzerinde müşteriler elektronik, beyaz eşya, dekorasyon, giyim ve çocuk gibi alanlarda alışverişler yapabilir. Site üzerinde hem alışverişler esnasında hem de alışverişlerden sonra müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden yardım almak için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir.

N11 Müşteri Hizmetleri

N11 müşteri hizmetleri genellikle alışverişlerde müşterilerin yaşadıkları sorunları gidermek için hizmet vermektedir. Sadece alışverişler için değil üyelik işlemleri ve kullanıcıya ait bilgiler konusunda da müşteri hizmetlerinden yardım almak mümkündür. Site üzerinde bireysel olarak mağaza açmak isteyen kişiler de müşteri hizmetlerine bağlanarak, mağaza açmakla ilgili bilgi sahibi olabilirler. Müşteri hizmetlerinin müşterilere en fazla hizmet sağladığı noktalar ise yapılan alışverişlerle ilgilidir. Özellikle alışverişler sırasında bir sorun yaşanması halinde kişiler doğrudan müşteri hizmetlerinden destek alabilirler. Müşterilerin iade etmek istedikleri ya da siparişlerini iptal etmek istedikleri durumlarda da müşteri hizmetleri gerekli hizmeti sağlamaktadır.

Milyonlarca kayıtlı müşterinin yer aldığı N11 sitesinde tüm işlemler için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini günün her saatinde arayarak, işlemlerinizin sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Müşteriler için sitede iletişim kurabilmek adına farklı iletişim kanallarını oluşturmuştur. Bu kanallardan birisi de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri numarasıdır. N11 sitesinin müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 850 3330011 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat üzerinden ilgili işleminizle alakalı olarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

N11 Müşeti Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

N11 müşteri hizmetleri numarası üzerinde üyelik işlemleri ya da alışverişlerinizle alakalı çeşitli sorunları giderebilirsiniz. Özellikle müşteriler alışveriş öncesi ve sonrasında müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden pek çok konuda destek alabilirler. N11 sitesi müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak isterseniz de tuşlamanız gereken, rakamlar vardır. Direkt olarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak istediğinizde öncelikle 0 850 3330011 numaralı hattı aramanız gerekir. Ardından sırası ile 1-4-0 rakamlarını tuşlayarak, müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Eğer işlemlerle ilgili bir yönlendirme yapmak isterseniz, operatörün size sunduğu hizmet numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır.

N11 Müşteri Hizmetleri İletişim ve Adres

Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş olarak geçen N11 sitesi İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Site ile alakalı olan her türlü bilgiye sitenin anasayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca iletişim adreslerini de yine sitenin İletişim bölümünde bulabilirsiniz. N11 sitesine ve müşteri hizmetlerine 0850 333 0011 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Adres bilgisi ihtiyacınızda ise Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4B Sarıyer / İSTANBUL 34396 adresini kullanabilirsiniz. Sitede bekleme yapmak istemezseniz doğrudan sitenin müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve müşteri hizmetleri yönlendirmesinden faydalanabilirsiniz.

N11 Hakkında

N11 online alışveriş sitesi 2012 yılında müşterilerine e-ticaret alanında hizmet vermeye başlamıştır. Sitenin kuruluşu Doğuş Grubu ile SK Group şirketleri arasında gerçekleşmiştir. N11 şirketinin kuruluşuna ilk adımı ise Doğuş Grup atmıştır. İki şirketin bir araya gelmesiyle yaratılan N11 sitesi, özellikle e-ticaret sitesi olarak Türkiye'de online alışveriş sağlayan siteler arasında yer almaktadır.

N11 sitesi üzerinde her kategoriye uygun farklı ürünler bulunmaktadır. 2012 yılından itibaren müşteriler için hizmet vermeye devam eden N11 sitesi, çeşitli kategorilerde ürünler sağlamaktadır. Gıdadan, giyime, elektronikten, oyuncağa, marketten kozmetik ürünlerine kadar pek çok ürün N11 sitesi üzerinde alıcılara sunulmaktadır.

N11 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

N11 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde N11 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden N11 şikayet hattına erişebilirsiniz. N11 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

N11 Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret sitelerinde biri olamakla beraber, ev aletlerinden bahçe malzemelerine, giyimden spor aletlerine kadar binlerce farklı ürün kategorisi ile ziyaretçilerine iyi bir alışveriş deneyimi sunuyor.

N11 Çağrı Merkezi Numarası

Geçtiğimiz bu zorlu COVID-19 günlerinde kendimizi eve kapatmış ve sürekli olarak internetten alışveriş yapıyor durumdayız. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan firma elektronik ev aletlerinden tut bebek malzemelerine kadar her ürünün satışını yapmakta. Alışverişin uğurlu adresi N11’den alışveriş yaptığınızda sizlere istediğiniz ürünü en iyi ve en kaliteli bir biçimde yolluyoruz. Olası bir durumda karşılaşacağınız kargo veya ürün hakkındaki bir sorunda ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz bulunmaktadır. N11 çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sizler için günün her saati hizmet vermekteyiz. Gizlilik ve kişisel verilerin korunması kapsamında hizmet vermekte olup sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız. N11 çağrı merkezi numarasını tuşladığınız an sizi direkt müşteri temsilcisine bağlar, sorununuzu tanır ve anında müdahale ederiz. Mağaza ve elektronik eşyalar kapsamında kaliteli ve geniş bir hizmet veren e-ticaret sitemizden ister kart yoluyla ister havale veya ister kapıda ödeme ile ürününüzü alabilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı e-ticaret sitesinde ürün sorgulama, kargo veya mağaza sorgulama işlemleri ve daha fazlası için bizleri arayabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası dışında bizlere instagram, twitter, facebook, youtube, foursquare, linkedin ve pinterest platformlarındaki sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu platformlardan birisine giriş yapıp arama kısmına N11 yazarak sitemizi bulmanız ve ‘mesaj gönder’ kısmından bizlere ulaşmanız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi N11müşteri hizmetleri numarasıüzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bunun dışında Google’da internet sitemize giderek, sağ alt köşede bulunan ‘canlı destek’ butonuna tıklayıp müşteri hizmetlerimizden canlı destek alabilirsiniz. Canlı destek aldığınızda müşteri hizmetleri personelini beklemenize gerek kalmaz, anında destek alabilirsiniz. Siteyi gezerken istediğiniz ürünü sorgulama fırsatı da elde edebilirsiniz. Firmanın kurucusu olan Doğuş Planet çağrı merkezine ulaşmak için tuşlamanız gereken numara 0850 333 0 11’dir.

N11 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

N11 müşteri hizmetleri ile direkt bağlantı kurmak ve bağlantı kurarken beklemek istemiyorsanız telefon numarası dışında canlı destek alabilirsiniz. Web sitesine giderek canlı destek butonundan anında, direkt olarak müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını tuşladığınızda ise sizi direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için N11 müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

N11 Şikayet Hattı

Siz müşterilerimiz için her zaman en iyisini diler, en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yaparız. Ürün veya kargoda oluşan herhangi bir sorunda şikayetinizi belirtmek için N11 sitesinden sipariş verdiğiniz ürünün mağazasını bulup iletişime geçebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen N11 müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri N11şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Milyonlarca ürün çeşitliliği ile binlerce farklı mağazanın bulunduğu N11.com çağrı merkezi kullanıma açılmıştır.

Müşteri hizmetleri numarasına hızlı bir şekilde ulaşarak sorun ve şikayetleriniz iletmek istiyor iseniz, aşağıdaki N11 çağrı merkezi numarası ile görüşme yapabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorsanız, numarayı çevirdikten sonra 0’ı tuşlayınız.

N11 Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0850 333 0011

Adres: Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:4 İTÜ Teknokent ARI 3 İçkapı no: 803 – 902 Sarıyer / İstanbul

İnternet üzerinden N11 yetkililerine ulaşmak için bir iletişim formu bulunmamaktadır ancak firma Facebook üzerinden yazılan mesajlara çok hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Sanal ortamda bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

N11 Facebook İletişim Sayfası

Arama Terimleri: n11 iletişim bilgileri, n11 telefon no, n11 irtibat tel, n11 canlı destek, n11 müşteri temsilcisi, n11 şikayet hattı, n11 müşteri hizmetleri, n11 müşteri hizmetleri numarası, n11 çağrı merkezi numarası, n11 iletişim numarası, n11 çağrı merkezi, n11 müşteri hizmetleri direk bağlanma

İletişim

Aracı Hizmet Sağlayıcıya (DP) İlişkin Bilgiler

• 1. Ticaret Unvanı
  • :
  • Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
  • 2. Mersis Numarası
  • :
  • 0309034533200013
  • 4. Merkez Adresi
  • :
  • Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İTÜ Arı Teknokent 3 Binası Blok No: 4 İç Kapı No: 902 Sarıyer / İSTANBUL
  • 6. Telefon Numarası
  • :
  • 0850 333 00 11
  • 7. Tescilli Marka Adı
  • :
  • n11

Hizmet Sağlayıcıya (Digital Planet) İlişkin Bilgiler

• 1. Ticaret Unvanı
  • :
  • D.T.P. Bilgi İşlem İletişim ve Ticaret Lli. Şti
  • 2. Mersis Numarası
  • :
  • 0265070256300001
  • 4. Merkez adres ve telefona ilişkin bilginin aracı hizmet sağlayıcı ile paylaşıldığı bilgisi
  • :
  • Digital Planet merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası, Doğuş Planet kayıtlarında mevcuttur.

nest...

gelişim planı örnekleri 2022 doğum borçlanmasi ne kadar uzaktaki birini kendine aşık etme duası 2021 hac son dakika allahümme salli allahümme barik duası caycuma hava durumu elle kuyu açma burgusu dinimizde sünnet düğünü nasil olmali başak ikizler aşk uyumu yht öğrenci bilet fiyatları antalya inşaat mühendisliği puanları malta adası haritada nerede