van ipekyolu halk eğitim merkezi kurs başvurusu / Van Halk Eğitim Kursları | monash.pw

Van Ipekyolu Halk Eğitim Merkezi Kurs Başvurusu

van ipekyolu halk eğitim merkezi kurs başvurusu

Bu kursu merkezimiz açmıştır.

Güzel Sanatlara Hazırlık ve Bateri Kursu Açılacaktır   

USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI DUYURUSU

USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI DUYURUSU

- EĞİTİM ÖĞRETİM YILI USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI 02 AĞUSTOS İLE 31 AĞUSTOS  TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR

İpekyolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır.  Başvuru işlemleri 02 Ağustos Ağustos  tarihleri arasında "e-Yaygın sistemi-Başvurular / Usta Öğretici Başvurusu" ekranı üzerinden yapılacaktır.  Birden fazla alanda başvuru yapmak isteyenler her alan için ayrı ayrı başvuru yapacaklardır.  Başvuru onayı İpekyolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yapılacak olup Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile Kurumumuza teslim edilecektir.

- EĞİTİM ÖĞRETİM YILI USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI 02 AĞUSTOS İLE 31 AĞUSTOS  TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR

İpekyolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır.  Başvuru işlemleri 02 Ağustos Ağustos  tarihleri arasında "e-Yaygın sistemi-Başvurular / Usta Öğretici Başvurusu" ekranı üzerinden yapılacaktır.  Birden fazla alanda başvuru yapmak isteyenler her alan için ayrı ayrı başvuru yapacaklardır.  Başvuru onayı İpekyolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yapılacak olup Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile müdürlüğümüze bağlı İpekyolu Halk Eğitim Merkezine teslim edilecektir.

Başvurular Aşağıda belirtilen T.C. Kimlik numarasının son rakamına göre alınacaktır.

PAZARTESİ GÜNÜ T.C. KİMLİK NO SON RAKAMI 0 (SIFIR) OLANLAR

SALI GÜNÜ T.C. KİMLİK NO SON RAKAMI 2 (İKİ) OLANLAR

ÇARŞAMBA GÜNÜ T.C. KİMLİK NO SON RAKAMI 4(DÖRT) OLANLAR

PERŞEMBE GÜNÜ T.C. KİMLİK NO SON RAKAMI 6(ALTI) OLANLAR

CUMA GÜNÜ T.C. KİMLİK NO SON RAKAMI 8 (SEKİZ) OLANLAR

İSTENEN BELGELER:
1-Diploma ve varsa Kalfalık, Ustalık, Usta Öğreticilik ve Antrenörlük Belgelerinin Fotokopisi
2-Sabıka Kayıt Belgesi (Son 6 Ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.)
3-İkametgah Belgesi
4-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
5-Sağlık Raporu (Son 6 Ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.)
adet Fotoğraf
7-Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin)
8- Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı Tesbiti-Sgk Uzun Vade Hizmet Dökümü Belgesi (e-devletten barkotlu olarak alınacaktır.)(Daha Önce Çalıştığınız İş Yerlerinin Listesinin bulunması gerekmektedir.)
9-Formasyon veya Oryantasyon Belgesi Fotokopisi
Not 1: Belgelerin Asıllarını SGK Girişi yapılacağı gün ibraz etmeniz gerekmekte olup, asılları olmayan belgeler nedeniyle başvurularınız iptal edilecek ve tekrar görev verilemeyecektir.
Not 2:Yukarıdaki belgeler telli mavi dosya içerisinde Halk Eğitim Merkezimize teslim edilecektir.

Başvuru Formu (Ek 2)

Bu kursu merkezimiz açmıştır.

ERBANE KURSU       Bu kursu merkezimiz açmıştır.

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU (20 ARALIK'TA BAŞLIYOR)   

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır