karabük halk eğitim kursları 2020 / Karabük Merkez Halk Eğitim Merkezi | Halk Eğitim Merkezi ve Kursları

Karabük Halk Eğitim Kursları 2020

karabük halk eğitim kursları 2020

Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl 3. yapılan Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlamaları 1 Haziran itibarıyla başladı. Hafta kapsamında İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce  kutlama etkinlikleri, yıl sonu sergi açılışları düzenlendi. 

"Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri çerçevesinde Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi Çok amaçlı salonunda açılış programı düzenlendi. Programın ardından Eskipazar Halk Eğitimi Merkezinde hazırlanan el sanatları,makine nakış, giyim teknolojisi,hasta ve yaşlı bakımı vb. kursların  yıl sonu sergisine; Eskipazar Belediye Başkan Vekili İsmail TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DAĞCIOĞLU, protokol üyeleri, kurum müdürleri, kurs eğiticileri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.  Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Osman SARAÇOĞLU'nun açılış konuşmasının ardından Usta Öğreticileri Nuran YAYLI ve Aysel SAYIN'ın hazırladığı halk oyunu gösterisi, Usta Öğretici Ceylan BOZKURT'un öğrencilerle defile gösterisi ve karate kursu gösterileriyle devam etti.

Eskipazar Belediye Başkan Vekili İsmail TÜRKKAN, yıl sonu sergisinin oluşmasında emeği geçen herkesi tebrik ederek iyi dilek ve temennilerle protokol eşliğinde serginin açılış kurdelesini kesti. Belediye Başkan Vekili İsmail TÜRKKAN ve protokol üyeleri el emeği göz nuru eserleri tek tek inceleyerek, eserler hakkında bilgiler aldı ve eser sahibi kursiyerleri tebrik etti.

Evler Cumhuriyet Mahallesi SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Evler Cumhuriyet Mahallesi SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Eklenme Tarihi:

eğitim öğretim yılında, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğince, Haziran tarihleri arasında kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında, Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezimizde halk oyunları gösterisi, el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı ve sertifika töreni düzenlendi. Programa Karabük Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker katıldı.

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.
Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımımıza izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Çerez Politikamıza bakınız.
Kabul Et

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir