mersin imc hastanesi kadın doğum / Özel Imc Hastanesi - Akdeniz Mersin

Mersin Imc Hastanesi Kadın Doğum

mersin imc hastanesi kadın doğum

Özel Mersin İmc Hastanesi

Nöroloji , Gastroenteroloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Göğüs Hastalıkları , Pratisyen , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji Daha fazla göster

Özel Mersin İmc Hastanesi Hakkında

Adres:

Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No - / Mersin

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel IMC Hastanesi 25 yılı aşkın sağlık hizmetlerine devam etmektedir. Sağlık alanında ki titizliği, dikkati ve en önemlisi ise kaliteli sağlık hizmeti verebilmek adına girişimleri mevcuttur. Sağlık personelleri ile birlikte bu bilincin farkında olması ile hizmet verdikleri hastalarına bu hususlarda ayrıca özen göstermektedir. Bünyesinde bulunan alanlarda uzman doktorlar, deneyimli sağlık personelleri ve son teknoloji cihazlar ile sağlık hizmetlerine 24 saat kesintisiz devam etmektedirler. Özel IMC Hastanesi başta Çocuk, Beyin ve Obezite Cerrahisi ile özel sağlık hizmetlerine devam etmektedir.  Bünyesinde bulundurduğu diğer alanlarda da bu ayrımı gözetmeksizin sağlık hizmeti vermektedir. 

Hastalarının sağlıklarını tanı ve tedavi süresinde ayrıca bir hassasiyet ile takip etmesinin yanında yatışı olan hastalarının refakat ve ziyaret saatlerini düzenlemesi hastaya gelebilecek en ufak rahatsızlıktan kaçınması ise hastalarının konforlarını da düşünmesinden kaynaklıdır. Özel IMC Hastanesi günümüz hızı ve teknolojisini yakalamış hastanelerden bir tanesi olması nedeni ile online sağlık hizmetleri de sunmaktadır. Online randevu ve online laboratuvar hizmeti ile hastaneye yüz yüze erişim sağlamadan ya da uygunluk durumuna göre hastane işlemlerini tamamlamak isteyen hastalarına sunmuş oldukları bu hizmet, hastalarına büyük bir oranda kolaylık sağlamaktadır. Mersin’de sağlamış olduğu bu sağlık hizmetleri için önemli bir konumda olan Özel IMC Hastanesi birçok özel kurumlarla olan sağlık anlaşmaları çerçevesinde de sağlık hizmetleri vermektedir. 

İş Bankası, Garanti Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Acıbadem Sigorta
Uzm. Dr. Bülent Canpolat
Uzm. Dr. Süleyman Öztan
Op. Dr. Coşar Karagöl
Ortopedi ve Travmatoloji,
Dr. Nurkan Aslan
Prof. Dr. Sedat Kalaycıoğlu
Prof. Dr. Sedat Kalaycıoğlu
Dr. Ersoy Kuşcu
Uzm. Dr. Mahmut Özten
Uzm. Dr. Leyla Yücesoy
Uzm. Dr. Saime Aksın
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Yahya Kemal Şeki
Uzm. Dr. Yahya Kemal Şeki
Prof. Dr. A. Aziz Karadede
Prof. Dr. A. Aziz Karadede
Uzm. Dr. Hülya Kazan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Doç. Dr. Ahmet Tekin
Op. Dr. İlker Karataş
Ortopedi ve Travmatoloji,
Doç. Dr. Fatih Çelenk
Op. Dr. Selçuk Uysal
Beyin ve Sinir Cerrahisi,

Özel IMC Hastanesi

Özel IMC Hastanesi

Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Acil tıp doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Radyolog, Göz doktoru, Nörolog, Kulak burun boğaz doktoru, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Mikrobiyolog, Çocuk cerrahı, Kalp ve damar cerrahı, Gastroenterolog, Biyokimya uzmanı daha fazla

görüş Mersin, Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No -

Profilinizin kontrolünü alın

Özel IMC Hastanesi

Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Acil tıp doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Radyolog, Göz doktoru, Nörolog, Kulak burun boğaz doktoru, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Mikrobiyolog, Çocuk cerrahı, Kalp ve damar cerrahı, Gastroenterolog, Biyokimya uzmanı daha fazla

görüş Mersin, Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No -

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler ()

D

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Hamdi Taşlı • Burun Estetiği

Uzun suredir burnumdaki egrilik ve burun ucu düşüklüğü nedeniyle olmayi düşündüğüm burun ameliyatıni yaklasik 2 ay once Doc. Dr HAMDİ TAŞLI sayesinde sorunsuz agrisiz ve estetik açıdan yüzüme yakisan bir buruna sahip oldum.. Elleri dert görmesin minnettarim kendisine. Artik daha rahat nefes alabiliyorum.gören herkes nerde ameliyat oldugumu soruyor .. ameliyat olmayi düşünen arkadaşlarim gonul rahatlığıyla randevu alabilirsiniz.. iyi ki siz sayin doktorum saygılarımla.

N

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Hamdi Taşlı • Rinoplasti

Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz kapalı rinoplasti ameliyatının sürecinden çok memnun kaldım Hamdi hoca gayet anlaşılır şekilde neler yapacağını, bu süreçte beni neler beklediğini ifade etti. Ameliyatım sayesinde hem burnumda yaşadığım kronik sağlık sorunlarım çözüldü hemde estetik açıdan daha nazik bir buruna sahip oldum. Oldukça yeni olmasına rağmen bu haliyle bile çok güzel görünüyor ve asla solunum sıkıntısı çekmiyorum. Doktorumun ilgisine ve aynı zamanda bu kadar doğal ince işçilik çıkarmasından çok memnun kaldım..

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Hamdi Taşlı • Rinoplasti

Uzun süre burnumla ilgili sağlık problemleri yaşıyordum taki Hamdi bey ile karşılaşana kadar ilgi ve alakası bir yana profesyonel uzman bakışıyla ve detaylı muayenesiyle ameliyat fobimi yenmeme yardımcı oldu çünkü muazzam bir güven verdi bana. Ameliyat olalı 10 gün oldu ama gayet iyiyim. ameliyat boyunca herhangi bir ağrım sızım olmadı şu an estetik görüntüsünün güzelliği bir yana burnumdaki problemlerimin düzelmesinden de çok memnunum. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim alanında çok başarılı, kibar ve ilgili bir uzman.
    iyiki yaptırdım çok memnunum. Başarılarınızın devamını dilerim hocam çok teşekkür ederim.

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları • Randevu

Çok iyi bir doktor dilek hocam insana yaklaşımı detaylı tedavi gözetimi süper yıllardır süren kolumdaki uyuşma el titremesi için gidiyorum tedavim süresince çok ilgilendi alanındaki en iyi sayılı doktorlardan kendisi gidin tedavinizi olun kendisine başarılarının devamını diliyorum

M

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları • Nöroloji Randevusu

Beyne pıhtı atması ve bununla birlikte kanama sonucu yoğun bakım sürecim ve atak geçirmem dilek hanımın tedavi sürecini yönetmesi ile ikinci bir hayat şansına kavuştum sonraki süreçte iyleşip tekrardan ayağa kalkma mı da sağolsun kendisi tedavi olmam ve toparlanmam için ilaç ve yöntemler ile destekledi alanın da çok iyi bir doktor Allah razı olsun

Y

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Sezgin Şimşek • Diğer

Sezgin bey sağolsun dün beni kurtardı ayağımın uyuşukluğundan ameliyatla
    Çok iyi bir doktor elinize sağlık

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Sezgin Şimşek • Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Oğluma Osteokondroma tanısı konulmuştu.
    Baya bir hastane ve doktor muayenesi ve araştırma sonucu imc Hastanesi'nde sezgin hocam dan randevu aldık.
    Hasta çocuk olunca çok korktuk ve panik yaptık
    Hocamız beni ve eşimi sakinleştirdi.
    Ve ameliyat için gün seafoodplus.infoati başarılı geçti
    Çok şükür oğlum sağlığına kavuştu ve hayatına kaldığı yerden devam etti
    Başta sezgin hocamdan ve hastane çalışanlarına göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayi çok tşk seafoodplus.info razı olsun.

H

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları • Nöroloji Randevusu

11 yıllık diabet hastasıyım; ayaklarımda ciddi uyuşma ve denge kayıpları vardı,Dr Dilek hanım sayesinde büyük oranda rahatladıseafoodplus.info memnunum kendisine minnettarıseafoodplus.infoe tavsiye ederim

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları • Migren Tedavisi

Yıllardır devam eden baş ağrılarım ve huzursuz bacak sendromum var. Öncelikle ilgi ve alakanız, sonrasında uygulamış olduğunuz tedavi için binlerce kez teşekkür ederim. Sağolun hocam.

Ö

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Sezgin Şimşek • Diğer

Ayak parmağındaki rahatsızlığım sebebiyle bir çok doktora gittim ama bir sonuç seafoodplus.infoşımin önerisiyle gittigim ve operasyona karar verdi. Ameliyat öncesi ve sonrasında ilgisiyle çok kıymetli bir doktor. gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No - , Mersin Google Haritalar&#;da göster

Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir