2 el mamaroo / ikinci el 4Moms Mamaroo Bursa

2 El Mamaroo

2 el mamaroo

Öncelikle ürün kaliteli ve kullanışlı. Fakat alacak arkadaşlar bu kadar para dökmeden önce bir kaç noktaya dikkat etmeli. 1- ürün yüksek değil resimlere ya da videoya aldanmayın. yatış pozisyonları o kadar opsiyonel değil. Ama kurulumu taşınması çok kolay. 2- ürünün sallama hızı sizi tatmin etmeyebilir çünkü 5. seviyede dahi istediğiniz kadar hızlıolmayacak. 3- eğer çocuğunuzun alışık olduğubir yatışpozisyonu ya da yer var ise bu ürüne alışması zorlaşacak o yüzden tavsiyem DOĞUMDAN ÖNCE ya da 1 AYLIK iken almanız yoksa benim gibi alıştırmaya çalışırsınız. 4-kolik bebeklerde bile işe yarıyor yazmışlar internette sağolsunlar fakat ne yazıkki internet yine bilgi kirliliği. her çocuk farklıdır lakin uyanık durumdaki bir bebeği kesinlikle uyutmuyor. uyuyan bebeğin derin uykuya dalmasında yardımı var ya da ara uyanmalarda tekrar uyumasına faydası var ama dediğim gibi alacağım kuracağım pat uyuyacak, böyle birşey yok. 5-fiyat Türkiye şartlarında oldukça yüksek herkesin güvenipte alabileceği bir noktada değil. Oyüzden maddi olarak düşünüldüğünde hemen satın al butonuna basmayın. artılarını ve eksilerini düşünün size sağlayacağı kar zarar oranını hesaplayın. Alan herkese hayırlı olsun. Benim hayalimdeki gibi değildi. Umarım sizlerde tam olarak işe yarar.

&#; &#; &#; &#; &#;

murat o*** Balıkesir / BALYA

Ürün hızlı şekilde elimize ulaştı. Paket itinalıydı. Mini caddeye ve hepsi burada ya tesekkür ederiz. Ürüne gelince, bebek istemezse üzerinde durmuyor ve uyumuyor evet fakat zor uykuya dalan ve sık sık uyanan bir bebeğiniz varsa uyku süresini ve kalitesini uzatmada çok faydasını gördük. Beyaz gürültü denen sesleri sayesinde evdeki diğer gürültüler bebeği fazla rahatsız etmiyor dolayısıyla uyanmıyor. Biz seafoodplus.info kullanmaya başladık mutlaka almayı düşünüyorsanız bebek doğar doğmaz almanız daha faydalı olur diye düşünüseafoodplus.infosa çocuğunu yalnız büyüten annelere tavsiyemdir. Yorumlara bakarak karar verenler için faydalı bir yorum olmasını diliyorum.

&#; &#; &#; &#; &#;

A****** Ö****** /

Bu üründen biri hediye olmak üzere iki tane aldım. İki aile de oldukça memnun şekilde kullanıyoruz. Mobil cihazınızla hareket tipini, hareket hızını ve sesi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca ipod gibi bir müzikçalar bağlama seçeneği de var, gereksiz. Açın telefondan çok daha kolay. Yenidoğan pedi bence epey gerekli, ben yurtdışından getirtmiştim. Peki, 4moms Mamaroo hayat kurtarıcı bir alet mi? Hayır, olmasa da olur. Türkiye şartlarında ürün oldukça pahalı. Daha ucuz manuel bir ana kucağı alınabilir. Kalan bütçe ile çocuğunuzun gelişimi için onlarca çeşit oyuncak alabilirsiniz. Bebek doğmadan aldığınızda bebeğinizin sevmeme durumu bile var. Bu ürüne tekerler koymamalarına anlam veremedim, oda oda elinizde gezdirmek zorunda kalıyorsunuz.

&#; &#; &#; &#; &#;

R***** A*** İstanbul / BAŞAKŞEHİR

eğer bebek uyuyacak gibi ise, üzerinde iken kolay uykuya dalıyor ve kolay uyanmıyor. asılı oyuncak toplara ulaşıp vurmadığı için sinir oldu bizimkisi, o yüzden geri çıkardık. ürünün muadili yok ama sıkıntısı taşınamazlik, yani 8 kilo aleti odadan odaya taşımak yorucu oluyor. bir de kullanım süresi aşırı kısa, bebek kendini atmaya başlarsa kullanılmaz hale geliyor ki bu da seafoodplus.info olan bir şey. bence fiyat performans olarak çok zayıf. yarı fiyatına satmak zorunda kaldık.

&#; &#; &#; &#; &#;

R*** K****** Ankara / ÇANKAYA

ürün çok güzel, ancak yenidoğan pedleri çıkmadı içerisinden benim bebeğim kolik. mucizevi olmasa da dk oyalıyor kendini (kolik anneleri bilir bu süre bile çok önemli).

&#; &#; &#; &#; &#;

Özden Ö******* İçel / ANAMUR

Ürün gayet güzel korumalı ve çok hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Henüz kullanmayan başlamadık ama kurulumunu yapıp kontrolünü yaptık. Sorunsuz, gayet güzel çalışıyor. Ürünle alakalı çevremizden aldığımız olumlu dönüşler ve okuduğumuz yorumlar sonrasında henüz kullanmamıza 5ay olmadına rağmen aldık. Kesinlikle çok yardımcı ve destek olacak bir ürün. Harika👌🏻

&#; &#; &#; &#; &#;

Şeyda B****** Yalova / MERKEZ

Her bebek elbette farklı ama benim kurtarıcım bu alet. İlk günden beri alıştığı için hiç sıkıntı çekmedik. Uykuya dalarken, oyalanırken efsane. Gayet güzel uyuyor üzerinde. Dışarı çıkacağım zaman içine koyuyorum ben hazırlanana kadar sallanıyor. Emzik de kullanıyorsanız saatlerce sallansın üzerinde :) bazen kucağımıza alıyorum mırmırlanıyor, aletine koyup sallanıyoruz gülücekler atıyor. Maddi imkanınız varsa hiç düşünmeyin bile.

&#; &#; &#; &#; &#;

g**** y**** /

Ürün çok başarılı, ğaketleme kargo iyi. fakat fatura gönderilmedi. satıcıdan faturamı bekliyorum.

&#; &#; &#; &#; &#;

B**** C**** Ankara / SİNCAN

esim baska bir yerden aldi fiyati biraz tuzlu ama gercekte is gorur ilk cocugumda ne uykusuz geceler cektigimi bilirim ikimizde asiri derecede uykusuz kaldik besik sallamaktan manuel sallanan iki besigi perte cikardik . bu ana kucaginda cesitli sallanma tarzlari ve farkli sesler mevcut blututla tel muzik dinletme bile var hanim ilgilendiginden ozellliklerini o biliyor fisi prize takiyor istedigi ayari yapiyor bebek misil misil uyuyor yani bana hic is dusmuyor anneyede fazla is dusmuyor tek eksik yani kucuk olmasi birazda buyuk olsa sanirim 1 yasina kadar ancak bu besik is gorur ondan sonra sigmaz soyle iki yasina kadar oturtulabilecek buyuklukte olsa 5 puan derdim puanim 4

&#; &#; &#; &#; &#;

yaşar i****** /

Güzel bir ürün çok memnun kaldım

&#; &#; &#; &#; &#;

R**** A******** İstanbul / EYÜP

2 aylık oğluma bu üründen aldım çok memnunuz. Oğlumuz çabuk alıştı. Bluetooth ile cep telefonundan ses ve hareket kontrolü sağlanabiliyor. Çocukla gün boyu pilates topu üzerinde zıplamaktan kurtulduk. Büyük rahatlık tavsiye ederim

&#; &#; &#; &#; &#;

ÇAĞATAY K****** İzmir / KARABAĞLAR

Bu zamana kadar aldığmız en iyi ürün bebeğimiz için. Elimiz kolumuz resmen.

&#; &#; &#; &#; &#;

Ömer Y******** İstanbul / BAHÇELİEVLER

Doğumdan önce büyük bir hevesle satın aldık. Oğlumuz yeni doğduğunda biraz işe yaradı ama bir aylık falan olunca pek aklı ermediği için durmak istemedi şimdi 2. Ayı tamamlamak üzereyken üzerinde bulunan toplar çok ilgisini çekmeye başladı yaklaşık dk arası uyanıkken oyalanabiliyor. Uyutmak istiyorsanız çocuğun uykusu gelmeden cihaza koymayın uykusu var ise ilk uykuya dalana kadar 5. Seviyede çalıştırın uykuya dalınca 2. veya 3. seviyeye çekin siz de geçin uyuyun yanında gayet kurtarıcı oluyor. Ara sıra kucağımızda uyutup da koyduğumuz da oluyor ama orda duruma göre bazen uyanıyor bazen uyanmıyor belki zaman ilerledikçe daha çok alışacak bilemiyoruz ama şunu da söyleyeyim ürünün 2. el piyasası da çok hızlı biraz daha uyguna almak istiyorsanız oradan da alabilirsiniz ben taksit yaptırabilmek için sıfır aldım yoksa ikinci el düşünüyordum açıkcası şimdi bunu olabildiğince temiz kullanıp misyonunu tamamlayınca satmayı düşünüyorum tercih sizin ama işe yarayan ilginç ve tasarım harikası bir ürün bizden 5 yıldız *****

&#; &#; &#; &#; &#;

e*** o*** /

ürünü indirimden çok uygun fiyata aldık. kurulumu çok kolay. kargo planlanan tarihten önce elimize ulaştı. sadece fatura biraz gecikmeli geldi o kadar. alan bir çok kişinin memnun olduğunu gördük. birebir denemeye 3 ay kaldı. ilginiz için teşekkür ederiz

&#; &#; &#; &#; &#;

P**** A*** Hatay / DEFNE

Ürün hızlı ve güzel bir şekilde elimize ulaştı teşekkür eder hayırlı işler dilerim

&#; &#; &#; &#; &#;

Ö*** K******* Kütahya / SİMAV

tek tavsiyem 2 aydan önce alın alıştırması sıkıntı bebeği onun dışında hizli ve sorunsuz alışveriş oldu. Tesekkurler

&#; &#; &#; &#; &#;

denizhan k****** Eskişehir / ODUNPAZARI

Hiç güzel bir ürün değil. Satıcı ürününün arkasında durmuyor. Almadan önce iyice düşünün. Aldığıma bin pişmanım.

&#; &#; &#; &#; &#;

N***** Y***** Gaziantep / NURDAĞI

Hızlı teslimat ve güzel paketleme..

&#; &#; &#; &#; &#;

Halit K***** İzmir / ÇİĞLİ

Hızlı ve sorunsuz alışverişti, teşekkürler

&#; &#; &#; &#; &#;

IŞIL A****** İzmir / KONAK

güzel bir alet fakat bizim bebe de işe yaramadı bunu almadan önce tavsiyem bunu bir tanidiginizda deneme imkanı var ise önce denemeniz sonra almanız 1 2 Ay zorla oturttuk içine baktık olmuyor bebe kiloda aliyor satalım dedik 2. el piyasası cok canli bir ürün kısa bir surede sattik önemli not : 9 kilo yazdığına bakmayın bizim bebek 6 kiloydu sağından solundan sesler gelmeye başlamıştı birde bunu halıda sakın kullanmayin sert zeminde çalıştırın halida çalıştığı zaman içinden değişik sesler gelmeye başlıyor bozulacak gibi ama sert zeminde topluyor kendini tekrar

&#; &#; &#; &#; &#;

i**** t**** /

7/24 

Daha fazlası için

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKKATİNE

- Bebek arabalarınız için temizlik hizmeti verilir.

- Sitemizde bulunan markalar dışında bir ürüne sahipseniz destek için teknik servisimizle irtibata geçiniz

HAKKINDA

4MOMS MAMAROO
HAKKINDA

• 4moms MamaRoo kendine has bir görünüme sahiptir. MamaRoo hem yukarı hem aşağı hem de sağa sola sallanır, tıpkı sizin gibi hareket eder. 5 gerçek hareket, anne ve babaların hareketleri baz alınarak tasarlanmıştır. 4moms ekibi hareket sensörleri aracılığıyla anne ve babanın hareketlerini ölçerek bu hareketleri uyarladı.

• MamaRoo 5 kademeli hız ayarı içeren tek ana kucağı ebeveynlerin doğal hareketlerinden yola çıkarak bebeği rahat ettirmek amacıyla tasarlanmıştır.

• MamaRoonun oyuncakları yumuşak, iç kılıfı da oldukça rahattır.

• Kılıfı makinede yıkanabilir ve fermuarı kolayca takılıp çıkarılabilir.

• Çevrilebilen oyuncak topları da çift yönlüdür, bir tarafı sadece renkleri seçebilen 4 aylık bebekler için tasarlanmıştır. 

• Oyuncakların diğer tarafı ise daha büyük bebekler için tasarlanmıştır.

• Yeni doğan bebekler gözlerini cm. ötesine odaklayabildikleri için mamaRoonun dönencesi de bu mesafede konumlandırılmıştır.

• 8 haftadan küçük bebekler oyuncaklarla oynamaya hazır olmuyorlar ve sadece seyredebiliyorlar. Özellikle yeni doğan bebekler mamaRoonun oyuncaklarına konsantre olabiliyorlar ve bu da onların görsel becerilerini arttırıyor.

• MamaRoonun oturma ünitesini istediğiniz yatış pozisyonuna ayarlayabilirsiniz.

• Dilerseniz kilosu az olan bebekler için destekleyici yenidoğan pedi de mevcuttur.

• Entegre doğal sesler kullanılmıştır.​

NEDEN BİZ?

Elektronik aletler son dönemlerde online alım ve satımlarda en çok tercih edilen ürünlerdir. Biz bu bağlamda 2. el alınan tüm ürünlerin bakım ve tamirlerini yaparak satışa sunuyoruz. Satışı yapılan tüm ürünlerin arıza veya memnuniyetsizlik durumunda iadesini alıyor, gerekli tamir  ve bakımlarını ücretsiz karşılıyoruz

HİZMETLER

Bize ulaşın

Yıldızhan Elektronik olarak , 4moms mamaRoo ana kucaklarıyla ilgili tamir ve bakım süreçlerinde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız 

Bize ulaşın

Yıldızhan Elektronik olarak, tamir ve bakımları yapılmış seafoodplus.info ana kucaklarını sıfırlayarak satışa sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları bize ulaşarak temin edebilirsiniz

Bebek İkinci El 4moms Mamaroo App, İzmir içi elden teslim

seafoodplus.info
seafoodplus.info
seafoodplus.info
Oğlum artık büyüdüğü için, 4moms Mamaroo App ev tipi ana kucağını satmak istiyorum. Ürün Iphone application'ı üzerinden kumanda edilebilmektedir, mp3 veya akıllı telefon bağlanarak şarkı ve ninnilerin dahili hoparlöründen çalınması sağlanabilmektedir. Eylül ayı sonunda Joker mağazasından alınmıştır, garantisi devam etmektedir. Çok az kullanılmıştır. Orjinal kutusunda teslim edilecektir. İzmir içi elden teslim tercih sebebim. İzmir dışı için, kargo alıcıya ait olacaktır. Fiyat TL (pazarlık payı vardır)

Firmanın web sayfasında, ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.
seafoodplus.info

Konu: 4moms Mamaroo Anakucagı kullanan var mı

• , #1

• , #2

01ayk01 çevrimdışı
    01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla bu sallanan elektirikli olanlardan ise , ben daha onun uzerinde uyuyan bebek gormedim. 4 ayri arkadasimin basina geldi. Ben mima’nin mama sandalyesini aldim , ayni zamanda ana kucagida oluyor. Sukur bizim oyle bi sorunumuz olmadi. Yani demek istedigim. Varsa tanidiginiz alin emanet deneyin cocugunuza uygunsa alin.

AlıntıBerkanNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

• , #3

asmisinsan çevrimdışı
    asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben cocuklarda sensör olduguna inanıyorum annesi yoksa başında aglıyır mutlaka nerde sallandıgının önemi yok

• , #4

fatihdurutuna çevrimdışı
    fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıaqusticNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bebeğim pek yattıgı yerde uyumayı seafoodplus.infoarak uyumayı seafoodplus.infoyoz haliyle
    4moms Mamaroo elektrikli anakucagı kullanan var mı?Az da değil lira arası ama çok kullanışlı oldugu söyleniyor
    Beraber çalıştığımız bir abimiz aldı. Aşırı kullanışlı bir ürün olduğunu söyledi. Çeşitli modları var bt özelliği ile farklı müzükler çalınabiliyor anne karnındaki sesi verebiliyor vs. O letgo ile 2. El aldı dış yüzeyi makinada yıkanabiliyor yıkadı kullandı,çocuk biraz büyüyünce kullanılamıyor zaten sonrada aldığı fiyata hemen sattı yine aynı siteden

• , #5

picasso çevrimdışı

sallanarak uyumuayı seviyosa liraya hepsiburada yada n11 de hamak yataklar var işini görür. birde çok pahalı eşyalar alma inan bi ayları bi aylarını tutmuyo. şimdi alırsın öteki ay sallanmayı istemez elinde kalır.

• , #6

10 ur çevrimdışı
    10 ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz ebebekten nuna leaf ana kucağı almıştık çok severek kullandı. kendiniz bir kere sallıyorsunuz yaklaşık dk. devam ediyor ve 80 kg kadar taşıma kapasitesi var yani ilerdeki yaşlardada rahatlıkla kullanabiliyor.

"Hayatta çok az şey iyi bir önden motorlu ve arkadan itişli otomobili kullanmak kadar eğlencelidir."

• , #7

Eworen çevrimdışı
    Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç belli olmaz çok seven çocukda var yatırdığın an delirende var yani alırsınız sonra pişman olabilirsiniz etrafta deneme şansı varsa deneyin yoksa hiç riske girmeyin yazık olabilir o paraya..

• , #8

AlıntıaqusticNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bebeğim pek yattıgı yerde uyumayı seafoodplus.infoarak uyumayı seafoodplus.infoyoz haliyle
    4moms Mamaroo elektrikli anakucagı kullanan var mı?Az da değil lira arası ama çok kullanışlı oldugu söyleniyor
    Selam, ana kucağı sallanan vs ürünlerden ben de almıştım ama pek kar etmedi işin gerçeği. Biraz da bebekle alakalı sanırım.

Benim kızımda 2 yaşında 14 KG ve sensör var resmen. kucağımda gözler kapalı uyuyor, 20 dk sonra ben iptal oturayım diyorum ortalık ayağa kalkıyor.

Şu alttaki ürünü aldım o gün bu gün pek kucağımda uyumadı, sallanırken kendiliğinden uyuyor zaten.

Bunu alçak şekilde monte edip yanlara da bir koruma alanı yaparsanız sizi oldukça memnun edebilir.

Svava Sal&#;ncak Tadelle Buyuk Boy Cocuk Bebek Sal&#;nca&#;&#; Be&#;ikleri - ncom

• , #9

• , #10

serkanOC çevrimdışı
    serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yorumlar çok doğru.. benim kızım ne sallanan beşik, ne mamaroo ne de emzik kullandı.. ayakta sallanarak da uyumazdı, sevmezdi.. yani denemeden almayın diyenlerdenim.. çocuktan çocuğa değişir..

• , #11

ekonomik durumu gectim cok kisitli bir sure kullanabiliyorsun. Yabistir hamagi gitsin ebebekten liraya aldim metal mis gibi.

• , #12

B!Rtan çevrimdışı
    B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kesinlikle almadan önce e-bebek yada joker gibi mağazalarda deneyin, deneyip alın. benim kızım çok sevdi mesela. artık kilo aldıkça sığmamaya başladı diye kaldırdım. kullandığım süre zarfında bize faydası çok oldu. ama makinadan sonra yine sallanarak uyumak istedi. sallanmayı bıraktırana kadar da bayağı uğraştık. ayrıca gebze centerdaki e-bebekle bostancıdaki e-bebek arasında tl ye yakın fiyat farkı vardı. üşenmedim tuzladan kalkıp bostancıdan aldım ürünü. iyi fiyat araştırması yapın.

• , #13

• , #14

Agent çevrimdışı
    Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nuna Leaf i öneririm, yüksek kaliteli ve ileride çok rahat oturmak içinde odasında kullanabilirsiniz. ayrıca elektrik motoru da ayrıca satılıyor, elle sallamak zorunda kalmıyorsunuz

• , #15

• , #16

sinisa çevrimdışı
    sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıMehmet GazihanNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3 bebeğimin 3üde sevmedi bunu, bende hiçbi işe yaramadı. hareketleri çok yavaş.
    bizim kız da ilk aldığımızda sevmişti ama sonradan durmamaya başladı, ama kuzeni çok seviyor gün içi devamlı onda uyutuyorlar. çoçuktan çoçuğa değişebiliyor.

• , #17

brs çevrimdışı
    brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben şahsen almadım arkadaşım almıştı onunkini kullandım ne onun bebeği nede benim bebek uyumadı. Haşim İşcan'dan Unkapanı bisikletçilerin olduğu yerden liraya elle sallamalılardan aldım onda uyuyor benim ki.

• nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir