ls2 kask siyah vizör / LS2 Ff Stream Evo / Ff Rapid Kask Camı Siyah - Vizör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Ls2 Kask Siyah Vizör

ls2 kask siyah vizör

Motovento
REKLAM ALANI
  • 29 Kasım , #1

alttire1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar yeni bir ybr aldım.. ona bi de kask alacağım.. bayağı bi amatör bi sürücüyüm.. pek anladığım söylenemez..

bi siteden kask bakıyorum ama bu vizörün ne anlama geldiğini çözemedim..

acaba dış cam mı yoksa inen kalkan o iç cam mı.. (vizörü ayrıyetten alacağım)

siyah olacak.. demek istediğim şu ki.. siyah cam anlamına mı geliyor bu siyah vizör? dış cam yani..

alacağım kask ise şu.. Ls2 FF modeli.. başka model almak isterdim ama param buna yetiyor şimdilik..

o yüzden bu vizörün ne anlama geldiğini sormak istiyorum.. boşuna para vermek istemiyorum..

Reklamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  • 30 Kasım , #2

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vizör sanırsam öndeki büyük inip kalkan cam olması lazım..

x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -monash.pw
    monash.pw-

• 30 Kasım , #3

peki siyah cam alırsam geceleri vs.. görüşüm ne kadar etkiler..

• 30 Kasım , #4

Vizör cam monash.pwın dışında bir adet cam bulunur bu da çoğu kaskta inip monash.pw olursa siyah vizömonash.pw olursa beyaz. Ben de ls2 kullanımonash.pwn modelinin mono black olanı. Gayet memnunum. Şimdiden hayırlı olsun.Güle güle kullanın.
    Benim motosikletimde şu s2 ampülden monash.pw görüşünde işler bayağı monash.pw yok gibi. O yüzden gece kaskın camı açık kullanırım genelde km yol gittiğim için pek fark monash.pw kaskımın camı çok kolay değişiyor sn civarı.O yüzden istendiğinde değişmonash.pwri motosiklet monash.pw yazın ve gündümonash.pw işte.O monash.pw tavsiyem siyah cam alırsanız beyazı satmayın ya da vermeyin.

• 30 Kasım , #5

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İkisi de vizör yani cam olan kısım. İç cam dediğiniz nedir anlayamadım. bazı kasklarda güneş vizörü oluyor onu mu demek istediniz?

• 30 Kasım , #6

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güneş vizörü diyelim biz ona hani arabaların ön camlarının üst kısmı sıyah olur güneş almasın gözü diye kasktada aynı sistem

• 30 Kasım , #7

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

siyah vizör gece kullanılacak gibi degil. Sakatlık çıkarabilir

• 30 Kasım , #8

anladım.. ls2 FF upside kask modelini siperiş veriyorum şuan ) teşk ederim verdiğiniz bilgilerden ötürü.. vizörsüz alıyorum şimdilik.. renkli camı da sonra alırız artık.. şimdilik önemli olan kask.. teşekkür ederim tekrar..

• 30 Kasım , #9

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntıalttire1adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki siyah cam alırsam geceleri vs.. görüşüm ne kadar etkiler..

Bi tanıdığım anlatmıştı rr vardı onda arkadaşından ödünç olarak siyah değilde nası denir şu aynalı tarzda olan vizörlü bi kask almış gündüz giderken çok güzeldi diyor.. Ama gece gelirken geberiyodum dedi.. cm aralık bırakıp o aradan bakıyomuş siz düşünün rr la otobanda yüzünüze vuran rüzgarı gözler nasıl yaş içinde kalır.. Bende vizör değiştirmeyi düşünüyorum biraz çizikler var beyaz vizör alıcam yedek olarakta siyah vizör alabilirim kaskım ARC Helmets ama modelini bilmiyorum ismi de ismime uyumlu olduğu için çok seviyorum (ismim Arca)

x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -monash.pw
    monash.pw-

• 30 Kasım , #10

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyah demiyorum koyu renk vizör almayın ama illa alacaksanız renksiz olanı da alın. Gece hafif koyu renk bile sıkıntı yaratıyor.

• 30 Kasım , #11

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Renkli vizör olayında ağır tecrübe yaşayanlardan biriyim.Gündüz güzel oluyor herkes bakıyor monash.pw 1 gün geceye kaldımonash.pwtti km yolu vizör açık halde gelmek zorunda kaldım bu kış soğuğmonash.pw görüş sıfır diyebilirim başka açıklaması monash.pwıp çıkartmak 1 dakika sürmez o ayrı monash.pw unutup geceye kalırsan vay haline.

Birkaç fotoğraf benim renkli vizörden Siyah üzerinde sarı daha güzel gitti

monash.pw
    monash.pw

• 30 Kasım , #12

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntıalttire1adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar yeni bir ybr aldım.. ona bi de kask alacağım.. bayağı bi amatör bi sürücüyüm.. pek anladığım söylenemez..

bi siteden kask bakıyorum ama bu vizörün ne anlama geldiğini çözemedim..

acaba dış cam mı yoksa inen kalkan o iç cam mı.. (vizörü ayrıyetten alacağım)

siyah olacak.. demek istediğim şu ki.. siyah cam anlamına mı geliyor bu siyah vizör? dış cam yani..

alacağım kask ise şu.. Ls2 FF modeli.. başka model almak isterdim ama param buna yetiyor şimdilik..

o yüzden bu vizörün ne anlama geldiğini sormak istiyorum.. boşuna para vermek istemiyorum..

Şimdi kaskı ybr ye mi alacaksın kendine mi?

Şaka bir yana vizör kaskın dış kısmında olan dışa açılan genellikle saydam ve renksiz olan ancak bazı kasklarda isteğe bağlı siyah vizör takılabilen kısıma vizör

Kaskın içersinde kalan gözlük camı şeklinde olan genelde siyah renkli ve isteğe bağlı indirilip kaldırılabilen şeyede güneş vizörü adı verilir( not izmir gibi güneşli şehirlerde yaz kış lazım olabilecek bir özellik)

Kask önerisi olarakda eski konuları bir araştırmanı öneririm.

Not: ls2 yerine nitro marka kasklar biraz daha sağlamdır incelemeni öneririm

• 30 Kasım , #13

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben beyaz vizör kulanıyorum yazın güneşde , güneş gözlüğü takıyorum siyah vizör akşam karanlığında sakat yada vizörünü açık gezecen

Reklamlar

REKLAM ALANI
  • LS2 Ff Stream Evo / Ff Rapid Kask Camı Siyah - Vizör M

LS2 Ff Stream Evo / Ff Rapid Kask Camı Siyah - Vizör

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : MOTORİUM

Koleksiyona Ekle

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
    • Bu ürün MOTORİUM tarafından gönderilecektir.
    • LS2 FF / FF MODELLERINE UYGUNDUR UV IŞINLARINA KARŞI % GÜVENLIDIR ORIJINAL YEDEK PARÇADIR NOT: ÜRÜNÜ TESLİM ALDIĞINIZ ESNADA KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA KARGONUZU AÇARAK LÜTFEN KONTROL EDİNİZ. KIRIK VEYA HERHANGİ BİR HASAR DURUMUNDA TUTANAK TUTULMASI GEREKMEKTEDİR. TUTANAK TUTULMAYAN HASARLI ÜRÜNLER YENİSİ İLE MAALESEF DEĞİŞTİRİLEMEMEKTEDİR.
    • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
    • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
    • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
    • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

LS2 Ff Stream Evo / Ff Rapid Kask Camı Siyah - Vizör

• LS2 FF / FF MODELLERINE UYGUNDUR UV IŞINLARINA KARŞI % GÜVENLIDIR ORIJINAL YEDEK PARÇADIR NOT: ÜRÜNÜ TESLİM ALDIĞINIZ ESNADA KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA KARGONUZU AÇARAK LÜTFEN KONTROL EDİNİZ. KIRIK VEYA HERHANGİ BİR HASAR DURUMUNDA TUTANAK TUTULMASI GEREKMEKTEDİR. TUTANAK TUTULMAYAN HASARLI ÜRÜNLER YENİSİ İLE MAALESEF DEĞİŞTİRİLEMEMEKTEDİR.
    • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
    • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
    • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
    • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Kask TipiMotosiklet Kask Yedek Parça
    • RenkSiyah

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır