merserize kazak örnekleri yapılışı / Kadın Bluz Modelleri ve Kadın Bluz Fiyatları | Koton

Merserize Kazak Örnekleri Yapılışı

merserize kazak örnekleri yapılışı

TRENDLER

Beden SeçimiSML

On V Yaka Fitilli Bluz Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Mi Tokalı Şort Etek Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Önü Fırfırlı Kolsuz Bluz Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden SeçimiSML

On Beli Lastikli Cepli Eşofman Altı Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden SeçimiSML

On Çizgili V Yaka Triko Hırka Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Desenli Etek Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Kısa Kollu Desenli Ceket Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Çiçek Desenli Maxi Elbise Oranj

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

SİZİN İÇİN

Beden SeçimiSMLXL

On Kare Yaka Basıc Bluz Fuşya

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

TÜKENDİ

Mi Zincir Askılı Bluz Siyah

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden SeçimiSML

On Kruvaze Yaka Bluz Sarı

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden SeçimiSTD

On Küçük El Ve Omuz Çantası Lila

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Yüksek Bel Pantolon Siyah

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Parlak Pileli Midi Boy Etek Taş

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

TÜKENDİ

Ekol Kapak Cepli Yelek Yeşil

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

Beden Seçimi

Ekol Beli Kuşaklı Ceket Ekru

SEPETTE %10 İNDİRİM TL

ekolonline

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kazaklar

Kazak örmek lazım şu hayatta, örmeden olur mu hiç? Hepimiz örgü kazaklarla büyüdük, şimdi de severek giyiyoruz, giydiriyoruz. Kadın, erkek, çocuk örgü kazak modelleri, tığ işi kazak modelleri, el örgüsü ve tığ işi kazak videoları, anlatımlı yöntemlerle aşağıdaki sayfalarda sizi bekliyor. Hadi gezelim.

Video: Tığ işi çok desenli raglan kazak

Herkese merhaba. Örgüye yeni başlayanların da kolaylıkla yapabileceği, elinizde olan ipleri değerlendirebileceğiniz, çok desenli bir raglan kazak tarifini sizlerle paylaştım 💖 Video iki bölümden oluşuyor. İkinci bölüm için kanalıma göz atabilirsiniz. İlk videoda nasıl başlanacağını, farklı desenlerin nasıl örüleceğini, renk

Motifli örgü kazan modeli ve şablonu

Motifli örgü kazan modeli ve şablonu. Kışın alışverişte istediğim gibi kazak bulamamanın sonucunda neden kendim örmüyorum diye düşündüm. Pinterest&#;ten o kadar çok motif araştırdım ki başım döndü motif bakmaktan? Ama sonunda şahane bir motif buldum, sizlerle de paylaşmak istedim. Pinterest&#;ten

Yazlık tığ işi çiçekli bluz

Merhaba arkadaşlar. Tığ işi çiçekler hemen hemen tüm hanımlar gibi benim de çok ilgimi çeker, hem örmesini hem de örülmüş birbirinden güzel tığ işi çiçekleri seyretmesini çok severim. Battaniyelerde, örtülerde, havlu kenarlarında, kırlentlerde vs. gibi pek çok da kullanım imkanı

Kilim desenli kazak

Evdeki yünlerimi biraraya getirerek uyum oluşturdum ve kilim desenli bir kazak ördüm. Kış için çok ideal bir seçim ve boş zamanımı geçirecek harika bir uğraş oldu. Yakasını özellikle açık yaptım ki, kazağın içindeki renklerden biriyle uyuşabilecek bir şalla tamamlayayım istedim

Boğazlı sarı örgü kazak

Bu sarı yünden örgü kazağı küçük kızım için ördüm. Dantel motiflerinden ilhamla yaptığım örgü figürle süslendim. Çok hoş bir model oldu bence, ne dersiniz?

Krem rengi merserize bluz

Yıllar önce ördüğüm merserize örgülerden bir tanesi. Şimdilerde bana olmasa da severek giydiğim bluz. 5 nolu şiş ile ördüğüm yapımı kolay dizaynı bana ait olan, krem renkli merserize bluz. Ön göğüs kısmını düz, diğer kısımları modelle devam ettim. Kare yakadan oluşmakta

Krem rengi tığ işi bluz

Örgü severlere kolay ve güzel bir merserize bluz örneği daha. Modeli nette görüp çok beğenmiştim. Modelin birebir aynısını yapmak istedim. İnce merserize iple ördüm. Bluzda üç farklı model uyguluyorsunuz. Önce alttaki motifleri örüp sonra ortadaki modeli uyguluyorsunuz. Bütün halinde dönerek

Baykuşlu örgü kazak

Örgü örmeyi çok seviyorum, bu da kendime ördüğüm bir kazak. Örüp bitirdikten sonra üstünün çok boş ve sade olduğunu düşündüm. Evde daha önceden aldığım baykuşlu bir aplikem vardı, neden olmasın dedim ve üstüne diktim, oldu da Ben baykuşlu kazağımı çok

Kapşonlu el örgüsü çocuk kazağı

Örgü çocuk kazakları rengarenk, neşeli olmalı bence. Bu kazak da böyle bir çalışma oldu. Kazağı düz örgü ile ördüm. Ördükten sonra üzerindeki motifleri işledim ve rengarenk kapşonlu bir çocuk kazağı olmuş oldu

Örgü damatlık kazak (bebek örgüleri)

Siparişim geldiğinde düğmelerin aynısını bulup bulamayacağımdan emin değildim. İnternet üzerinden bir fotoğraftı bu ama aynısını yapmam gerekiyordu yoksa müşterime çok mahçup olurdum. İlk önce değişik düğmeler aldım ama baktım ki içime hiç sinmedi. Bir arkadaşımın önerisiyle başka bir tuhafiyede bu

Çizgili merserize kazak

Yazdan evde kalan iplerden kapri kollu bir kazak ördüm, son derece zevkli bir örme süreci yaşadım, çünkü delikli ördüğüm için çok çabuk bitti. Kış olsa bile sıcak iç mekanlarda çok rahat giyilebilecek bir kazak oldu

Baharlık merserize ipten kazak

Merserize ipten ördüğüm baharlık kazağı zevkle giyiyorum. Arkasına yırtmaç yaptığım kazağı sıradanlıktan kurtarmış olduğumu düşünüyorum

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır