ibni sina imdb / Poyraz Karayel (TV Series 2015–2017) - IMDb

Ibni Sina Imdb

ibni sina imdb

11 yüzyılın İran’ında, İngiliz bir cerrahın, Hristiyanların kabul etmeyen bir okulda okumak için Yahudi gibi davranmasını konu alır.
Yapım: 2013- Almanya
Türü: Dram,Macera,Tarih
IMDB: tt2101473
Oyuncular: Ben Kingsley,Elyas M'barek,Olivier Martinez,Stellan Skarsgård,Tom Payne
Yönetmeni: Philipp Stölzl
Senaryo: Jan Berger,Noah Gordon
Süre: 150 Dak.
Download: 32038
IMDB: 7.3 / 15274

FULLHD IZLEME LINKLERI

[vidmoxy] Hekim İbn-i Sina - The Physician [Dublaj]

DOWNLOAD LINKLERI

3GP FiLM DOSYALARI
Hekim.Ibni.Sina.The.Physician.2013.3gp[Dublaj]
MP4 FiLM DOSYALARI
Hekim.Ibni.Sina.The.Physician.2013.mp4[Dublaj]
1080p FiLM DOSYALARI
Hekim.Ibni.Sina.The.Physician.2013.m1080p.BluRay.x264-AC3.TR.mkv[2Gb]
Turbobit
Mega.NZ

Benzer Filmler - Tarih

» Mixed by Erry[2023]
» BlackBerry[2023]
» Air - Air Jordan[2023]
» Jesus Revolution[2023]
» Tetris[2023]
» Majnu Operasyonu - Mission Majnu[2023]
» Emily[2022]
» Kadın Dedi Ki - She Said[2022]
» Kadın Kral - The Woman King[2022]
» Johnny[2022]
» I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston Filmi - [2022]
» Kampen om Narvik[2022]
» Retrograde[2022]
» Kingdom 2 Far and Away[2022]
» Devotion[2022]

İbni Sina: Hekim - The Physician İçin Yorumlarınız

comments powered by

Mobil Mp3 indir

IMDB TV'den, "Bosch" Dizisine Spin-Off Geliyor!

Hayranlar dizinin yedinci sezonunu beklerken bir müjdeli haber daha aldı..

IMDB TV'de yayınlanması için bir “Bosch” yan hikayesi barındıran dizi sipariş edildi. Haber, geçtiğimiz yıl “Bosch”un bu yaz yayınlanacak yedinci sezonuyla sona ereceğinin açıklanmasının ardından gelmiş oldu. Titus Welliver, Mimi Rogers ve Madison Lintz, yan üründeki rollerini yeniden canlandıracaklar. Yeni dizi, kariyerinin bir sonraki bölümüne başlarken Harry Bosch'u (Welliver) takip edecek ve kendisini bir defalık düşmanı ve birinci sınıf avukatı Honey "Money" Chandler (Rogers) ile çalışırken bulacak. Bu beklenmedik ikili arasında derin ve karmaşık bir geçmiş varken, üzerinde anlaşabildikleri olay, adaleti bulmak için birlikte çalışmaları gerektiği. Titus Welliver; "Kendimden geçmiş olduğumu söylemek yetersiz kalıyor! Daha fazla Harry Bosch hikayesi anlatma fırsatına sahip olmak muazzam bir hediye. 7. sezonun, final bilgisi gölgesinde geçen çekim süreci yoğun bir şekilde geçti ve üzücüydü, bu yüzden bir yan ürün olasılığıyla devam etme fikri sunulduğunda tereddüt etmeden "hadi gidelim" dedim. Tüm Bosch hayranlarına, tüm bu yıllar boyunca inanılmaz desteği için teşekkür ederim ve yolculuğun daha iyi olacağına söz verebilirim!" dedi. “Bosch”, Michael Connelly'nin Harry Bosch kitap serisine dayanmaktadır. Yan dizinin yapımcılığını Welliver, Connelly, Eric Overmyer, Tom Bernardo, Henrik Bastin, Pieter Jan Brugge ve Zetna Fuentes üstleniyor. Fuentes, yeni dizinin pilot bölümünü de yönetecek. Fabel Entertainment prodüksiyonu gerçekleştirecek. “Bosch”, Overmyer tarafından televizyon için geliştirildi ve Welliver, Elle Johnson, Pieter Jan Brugge, Henrik Bastin, Connelly ve Overmyer yürütücü yapımcılığı üstleniyor.

Paylaş!FBfacebookTweet

Benzer Haberler

Öneriler

Yorumlar

En çok beklenen yeni diziler

Marvel Studios’ Secret Invasion

1

Star Wars: Ahsoka

2

Dönence

3

Echo

4

En çok beklenen yeni diziler

En Yeni Dizi Haberleri

Black Mirror: "Bilim Kurgudan Farklı Alemlere Dümen Kıran Bir 6. Sezon…"
Rebecca Ferguson Başrollü "Silo" 2. Sezon Onayını Aldı
"Daredevil: Born Again" ve "The Penguin" Çekimleri Süresiz Duraklatıldı
John Wick Dizisi "The Continental"dan Yeni Görseller Yayınlandı
Isaac Asimov Uyarlaması "Foundation"ın 2. Sezonuna İlk Bakış
Jordan Peele ve Selena Gomez'den Çizgi Roman Uyarlaması Dizi Geliyor
Tüm dizi haberleri

En çok görüntülenen diziler

Dünyayla Benim Aramda

1

11.22.63

3

Winx Efsanesi: Kader

4

En çok görüntülenen diziler

Ufuk çizgisi Netflix filmi 2021 yılının yeni filmlerinden. Orjinal adı Horizon Line olan film, suç temalı bir film. Ufuk çizgisi Netflix filmi orta bütçeli filmlerde uzmanlaşmış bağımsız bir medya şirketi olan STX Films’e ait.

Ufuk Çizgisi Netflix Filmi

Görüntüler, klasik 90’lar gerilim filmlerinin bazı aksiyon dolu zirvelerine ulaşan inanılmaz derecede basit bir film gibi görünüyor.

Ufuk Çizgisi filmi konusu

Eski sevgililer Sara (Allison Williams) ve Jackson (Alexander Dreymon), tek motorlu bir Cessna uçağında korku dolu anlar geçirirler. Bu uçuşun arkadaşlarının tropik adada olacak düğününe rutin ve sıradan bir uçuş olması gerekiyordu. Ancak kalkıştan birkaç dakika sonra pilotları ölümcül bir kalp krizi geçirir ve Sara ve Jackson’ın nerede olduklarına dair hiçbir fikirleri, telsizleri nasıl kullanacakları ve uçağı nasıl indireceklerine dair hiçbir fikirleri yoktur. Her yönden kilometrelerce okyanus ve gökyüzünden başka hiçbir şey ve onları sarmak üzere olan korkunç bir fırtına ile Sara ve Jackson’ın tek bir şansı var ve geri dönüş yok.

Ufuk çizgisi IMDB puanı

Ufuk çizgisi netflix filmi IMDB’den pek ahım şahım bir puan almamış. 2500 kişinin oyuna göre şu an ortalaması 4.6, ki bu puan çok düşük. IMDB takipçileri bu filmi pek beğenmemiş görünüyor.

izmir web tasarım
Ufuk Çizgisi Netflix Filmi, IMDB puanı 4.6 Ufuk Çizgisi Netflix

Ufuk Çizgisi oyuncu kadrosu

Alexander Dreymon, Allison Williams, Amanda Khan, Brendon Pirogue, Christian Louis, Denis Allehany, Francois Groenewald, Jumayn Hunter, Keith David, Lamin Tamba, Marc Redmond, Orlaith Doherty, Pearl Mackie, Privilege Magezi, Stephano Honore

Yönetmen: Mikael Marcimain

Tür: Suç

Rating: PG-13

Süre: 92 dk

Ufuk Çizgisi filmi için izleyici yorumları

Ufuk çizigi yorum larını buyrun sizde okuyun, isterseniz sizde bir yorum bırakabilirsiniz.

jawsss@ulanbatum3·Filmdeki her türlü saçmalığa eyvallah ama uçağın kanadındaki yakıt deposuna içki doldurma saçmalığını izleyince filmin bir an önce sonunu görmek istiyorsun:) yine de biraz gerilmek için izlenebilir #ufukçizgisi#Netflix

sinem father@SinemFather·Arkadaşlar #ufukçizgisi filmini sakın izlemeyin. Benim 2 saatim çöp oldu sizin olmasın.

Gamze Tekin @gamzeetekin_·Hayatımda izlediğim en saçma flimler kategorisine girdi tebrik ediyorum bir insanın başına ne kadar felaket gelirse o kadar hayatta kalır diye bir flim yapmışlar.Flimin sonunda fırtına ve köpek balığı saldırısı olcak diye bekledim allahtan orda kesmişler.

Necoo@Nec_0·“Ufuk Çizgisi” filmi ni Türkiye de 3 sıraya getiren herkesi alkışlıyorum

Alkışlama işareti
Alkışlama işareti
Palyaço surat

hayatım da izlediğim en amatörce çekilmiş leş bir film olmuş..Kesinlikle vakit kaybı izlemeyin derim #ufukcizgisi

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır