ibrahim tatlisesin kac cocugu var / Çocuklarını Andı Ahmet Tatlıses'i Yok Saydı - Foto Galeri - seafoodplus.info

Ibrahim Tatlisesin Kac Cocugu Var

ibrahim tatlisesin kac cocugu var

Çocuklarını Andı Ahmet Tatlıses'i Yok Saydı

• Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, kişisel Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla büyük oğlu Ahmet Tatlıses'i (Tatlı) resmen yok saydı! Büyük kızı Gülşen Tatlıses ile fotoğrafını ilk kez paylaşan Tatlıses, Ahmet Tatlı hariç çocuklarının hepsinden bahsederek ?Bunların duası bana yeter artar? dedi. Tatlıses'in bu paylaşımı sosyal medyada 'evlat ayrımı' yaptığı gerekçesiyle tepki ve eleştiri aldı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, kişisel Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla büyük oğlu Ahmet Tatlıses'i (Tatlı) resmen yok saydı! Büyük kızı Gülşen Tatlıses ile fotoğrafını ilk kez paylaşan Tatlıses, Ahmet Tatlı hariç çocuklarının hepsinden bahsederek ?Bunların duası bana yeter artar? dedi. Tatlıses'in bu paylaşımı sosyal medyada 'evlat ayrımı' yaptığı gerekçesiyle tepki ve eleştiri aldı.

• İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz günlerde 'Hastayım, bana bakan kimsem yok' açıklamasının ardından ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'ten tepki gelmişti.

İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz günlerde 'Hastayım, bana bakan kimsem yok' açıklamasının ardından ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'ten tepki gelmişti.

• Tatlıses?in İbo Show adlı programında ?Hastayım, kimse yanımda yok? diyerek sitemde bulunduğu açıklamalarına, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses?ten "Biz elimizden geleni yaptık, kişi kendi kötü olmayı seçti" şeklindeki açıklamasının ardından İbrahim Tatlıses'ten karşı atak gecikmedi.

Tatlıses?in İbo Show adlı programında ?Hastayım, kimse yanımda yok? diyerek sitemde bulunduğu açıklamalarına, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses?ten "Biz elimizden geleni yaptık, kişi kendi kötü olmayı seçti" şeklindeki açıklamasının ardından İbrahim Tatlıses'ten karşı atak gecikmedi.

• Tüm çocuklarını saydı bir tek büyük oğlu Ahmet'i atladı:<br> Yıllar sonra İbo Show ile izleyiciyle buluşan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından çocuklarını tek tek andığı bir paylaşım yaptı. Geçtiğimiz haftalarda beyin kanaması geçiren oğlu Ahmet Tatlıses ile Bodrum'daki evlerin satışı yüzünden arası açık olan Tatlıses, paylaşımında sadece oğluna yer vermedi.

Tüm çocuklarını saydı bir tek büyük oğlu Ahmet'i atladı:
    Yıllar sonra İbo Show ile izleyiciyle buluşan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından çocuklarını tek tek andığı bir paylaşım yaptı. Geçtiğimiz haftalarda beyin kanaması geçiren oğlu Ahmet Tatlıses ile Bodrum'daki evlerin satışı yüzünden arası açık olan Tatlıses, paylaşımında sadece oğluna yer vermedi.

• İşte o paylaşım: Instagram hesabından yıllardır gözlerden uzak büyüttüğü kızı Gülşen'le bir fotoğrafını paylaşan Tatlıses, "Bu Benim Gülşen'im kimseyle kavga etmez. Bir de Gülden'im var babası hem duasındadır. Artı bir de Melek'im var o da babasını doktoruyla ilaçlarıyla uğraşır. Bir de Elif'im var ki sormayın. Nasılsın babam süperim kızım ben de süperim babam deyip bitiriyor beni. Bir de Dilan var ki keşke erkek olsaydı, İdo'daki edep ve saygı da herkese örnek olacak boyuttadır. Bunların duası bana yeter de artar bile Allah bunları bana çok görmesin" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım: Instagram hesabından yıllardır gözlerden uzak büyüttüğü kızı Gülşen'le bir fotoğrafını paylaşan Tatlıses, "Bu Benim Gülşen'im kimseyle kavga etmez. Bir de Gülden'im var babası hem duasındadır. Artı bir de Melek'im var o da babasını doktoruyla ilaçlarıyla uğraşır. Bir de Elif'im var ki sormayın. Nasılsın babam süperim kızım ben de süperim babam deyip bitiriyor beni. Bir de Dilan var ki keşke erkek olsaydı, İdo'daki edep ve saygı da herkese örnek olacak boyuttadır. Bunların duası bana yeter de artar bile Allah bunları bana çok görmesin" ifadelerini kullandı.

• Büyük oğlu Ahmet Tatlıses'i beyin ameliyatından sonra da ziyaret etmemişti:<br> Paylaşımında bütün çocuklarından bahseden Tatlıses'in sadece arasının açık olduğu Ahmet Tatlıses'ten bahsetmedi. İmparator, geçtiğimiz haftalarda Tatlı'yı beyin ameliyatından sonra da ziyaret etmemişti.

Büyük oğlu Ahmet Tatlıses'i beyin ameliyatından sonra da ziyaret etmemişti:
    Paylaşımında bütün çocuklarından bahseden Tatlıses'in sadece arasının açık olduğu Ahmet Tatlıses'ten bahsetmedi. İmparator, geçtiğimiz haftalarda Tatlı'yı beyin ameliyatından sonra da ziyaret etmemişti.

• "Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok" :<br> İbrahim Tatlıses, İbo Show'da aile fertlerine sitem etmiş, "Bu saatten sonra kimseye hesap veremem, vereceğimi verdim. Çocuklarımın geleceklerini garantiledim. Kimseye sorumlu değilim. Kafamı dinlemek istiyorum. Ailem yanımda mı? Yok! Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok" demişti. Tatlıses'in bu sözlerine ilk eşi Adalet Sara ve oğlundan yanıt gelmişti.

"Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok" :
    İbrahim Tatlıses, İbo Show'da aile fertlerine sitem etmiş, "Bu saatten sonra kimseye hesap veremem, vereceğimi verdim. Çocuklarımın geleceklerini garantiledim. Kimseye sorumlu değilim. Kafamı dinlemek istiyorum. Ailem yanımda mı? Yok! Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok" demişti. Tatlıses'in bu sözlerine ilk eşi Adalet Sara ve oğlundan yanıt gelmişti.

• Eski eşi ve Ahmet Tatlı'nın annesi Adalet Sara'dan manidar paylaşım: Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Sara, ?Üstünden geçtiğin köprüleri sakın yıkma, bir gün geri dönmek zorunda kalabilirsin? ifadelerini kullandı.

Eski eşi ve Ahmet Tatlı'nın annesi Adalet Sara'dan manidar paylaşım: Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Sara, ?Üstünden geçtiğin köprüleri sakın yıkma, bir gün geri dönmek zorunda kalabilirsin? ifadelerini kullandı.

• Oğul Tatlıses'ten de tepki gecikmedi: Tatlıses?e bir tepki de oğlu Ahmet Tatlıses?ten geldi. Babasının sözlerine sitem eden Tatlıses ?Kötülük eğitilmez, Allah ıslah etsin. Biz elimizden geleni yaptık, kişi kendi kötü olmayı seçti. Kendi bilir? mesajını paylaştı.

Oğul Tatlıses'ten de tepki gecikmedi: Tatlıses?e bir tepki de oğlu Ahmet Tatlıses?ten geldi. Babasının sözlerine sitem eden Tatlıses ?Kötülük eğitilmez, Allah ıslah etsin. Biz elimizden geleni yaptık, kişi kendi kötü olmayı seçti. Kendi bilir? mesajını paylaştı.

• Tatlıses'in ilk evliliğini yaptığı Adalet Sara'dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses geçtiğimiz aylarda beyin ameliyatı geçirmişti. İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile birlikteliğinden olan oğlu şarkıcı İdo'nun ağabeyini ameliyat geçirdiği hastanede ziyaret etmişti.

Tatlıses'in ilk evliliğini yaptığı Adalet Sara'dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses geçtiğimiz aylarda beyin ameliyatı geçirmişti. İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile birlikteliğinden olan oğlu şarkıcı İdo'nun ağabeyini ameliyat geçirdiği hastanede ziyaret etmişti.

• Tatlıses Ulus'ta bulunan özel bir hastanede beyin ameliyatı oldu. Ahmet Tatlıses'i hastanede ziyaret eden isimlerden biri de kardeşi Ido Tatlıses seafoodplus.info dönem babasının korumalığını da yapan Ahmet Tatlıses yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı.

Tatlıses Ulus'ta bulunan özel bir hastanede beyin ameliyatı oldu. Ahmet Tatlıses'i hastanede ziyaret eden isimlerden biri de kardeşi Ido Tatlıses seafoodplus.info dönem babasının korumalığını da yapan Ahmet Tatlıses yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı.

•  yılında Tülay Koçak ile evlenen Ahmet Tatlıses'in Mert adında bir oğlu bulunuyor.

yılında Tülay Koçak ile evlenen Ahmet Tatlıses'in Mert adında bir oğlu bulunuyor.

• Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında:<br> İbrahim Tatlıses'in henüz meşhur olmadığı dönemde Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlıses'den olan üç çocuğundan biri Ahmet Tatlı'dır.

Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında:
    İbrahim Tatlıses'in henüz meşhur olmadığı dönemde Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlıses'den olan üç çocuğundan biri Ahmet Tatlı'dır.

• Yanı sıra Gülşen ve Gülden adında da kızları vardır. Ayrıca şarkıları ile adından söz ettiren İdo'nun da ağabeyidir. Eski eş Adalet Tatlıses ve çocukları Urfa'da yaşamlarını sürdürüyor. Ancak Ahmet Tatlı, kendi iş yerini açarak yaşamını farklı şekilde sürdürüseafoodplus.info Tatlı, - yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı. Tatlı'nın ilk evliliğinden ise Mert adından bir oğlu seafoodplus.infoıses'ın büyük oğlu bir dönem babasının korumalığını da üstlenmiştir.

Yanı sıra Gülşen ve Gülden adında da kızları vardır. Ayrıca şarkıları ile adından söz ettiren İdo'nun da ağabeyidir. Eski eş Adalet Tatlıses ve çocukları Urfa'da yaşamlarını sürdürüyor. Ancak Ahmet Tatlı, kendi iş yerini açarak yaşamını farklı şekilde sürdürüseafoodplus.info Tatlı, - yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı. Tatlı'nın ilk evliliğinden ise Mert adından bir oğlu seafoodplus.infoıses'ın büyük oğlu bir dönem babasının korumalığını da üstlenmiştir.

• İşte Tatlıses'in diğer çocukları ile pozları

İşte Tatlıses'in diğer çocukları ile pozları

• Türkiye'de "İmparator" lakabıyla bilinen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kaç kızı olduğu ve kızlarının kim olduğu çok merak ediliyor.

Türkiye'de "İmparator" lakabıyla bilinen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kaç kızı olduğu ve kızlarının kim olduğu çok merak ediliyor.

• Bu zamana kadar birden çok evlilik gerçekleştiren Tatlıses'in toplamda 5 kızı bulunuyor. İşte kızları hakkında merak edilenler

Bu zamana kadar birden çok evlilik gerçekleştiren Tatlıses'in toplamda 5 kızı bulunuyor. İşte kızları hakkında merak edilenler

• İbrahim Tatlıses'in toplamda 5 kızı bulunuyor. Farklı evliliklerden olma kızlarının isimleri ise Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak ve Elif Ada Tatlı.

İbrahim Tatlıses'in toplamda 5 kızı bulunuyor. Farklı evliliklerden olma kızlarının isimleri ise Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak ve Elif Ada Tatlı.

• Melek Zübeyde Tatlı Akkaş kimdir:<br> Daha sonra da Tatlıses ikinci evliliğini Perihan Savaş ile gerçekleştirdi. Bu evlilikten de yılında İstanbul'da Melek Zübeyde Tatlı dünyaya geldi. yılında Melek Zübeyde Tatlı, Köşebaşı Restoranları'nın sahibi Ali Akkaş'ın oğlu Volkan Akkaş ile dünya evine girdi. Liseyi ve üniversiteyi bitirerek daha sakin bir hayata yöneldi. Çiftin nikahını Mustafa Sarıgül kıydı. Akkaş çiftinin Kemal Ali, Efe ve Zeynep Bal isminde üç çocuğu bulunuyor.

Melek Zübeyde Tatlı Akkaş kimdir:
    Daha sonra da Tatlıses ikinci evliliğini Perihan Savaş ile gerçekleştirdi. Bu evlilikten de yılında İstanbul'da Melek Zübeyde Tatlı dünyaya geldi. yılında Melek Zübeyde Tatlı, Köşebaşı Restoranları'nın sahibi Ali Akkaş'ın oğlu Volkan Akkaş ile dünya evine girdi. Liseyi ve üniversiteyi bitirerek daha sakin bir hayata yöneldi. Çiftin nikahını Mustafa Sarıgül kıydı. Akkaş çiftinin Kemal Ali, Efe ve Zeynep Bal isminde üç çocuğu bulunuyor.

• Dilan Çıtak kimdir: <br>2 Aralık yılında İstanbul'da doğan Dilan Çıtak, senesinde Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu okudu. Babası gibi müzikle iç içe oldu. 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. senesinde Amerika'ya eğitim almak için gitti. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümüne girdi. Kendi projesi SOUL SENSATION Band'in solistliğini üstlendi. Çıtak'ın annesi 90'lı senelerde Tatlıses ile kısa süreli bir aşk yaşayan Işıl Çıtak'tır.

Dilan Çıtak kimdir:
    2 Aralık yılında İstanbul'da doğan Dilan Çıtak, senesinde Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu okudu. Babası gibi müzikle iç içe oldu. 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. senesinde Amerika'ya eğitim almak için gitti. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümüne girdi. Kendi projesi SOUL SENSATION Band'in solistliğini üstlendi. Çıtak'ın annesi 90'lı senelerde Tatlıses ile kısa süreli bir aşk yaşayan Işıl Çıtak'tır.

• Elif Ada Tatlıses kimdir: İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız çifti 27 Eylül tarihinde Tatlıses hastanede tedavi olurken evlendi. Çiftin nikahını da dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Şahitleri de Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim oldu. Bu evlilikten de 9 Nisan tarihinde Elif Ada Tatlı dünyaya geldi.

Elif Ada Tatlıses kimdir: İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız çifti 27 Eylül tarihinde Tatlıses hastanede tedavi olurken evlendi. Çiftin nikahını da dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Şahitleri de Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim oldu. Bu evlilikten de 9 Nisan tarihinde Elif Ada Tatlı dünyaya geldi.

• İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var? İbrahim Tatlıses'in çocukları kim, isimleri ne?

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre tedavi gören ve ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, fenomen programı İbo Show'la şov dünyasına geri döndü. Sanat yaşamı kadar özel hayatı nedeniyle de sürekle gündemde kalmayı başarmış bir isim. İbrahim Tatlıses'in birden fazla evliliğinden çok sayıda çocuğu vardır. Peki İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var? İşte İbrahim Tatlıses'in çocukları hakkında detaylı bilgiler

İBRAHİM TATLISES'İN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

İbrahim Tatlıses'in en ünlü çocuğu sıkça gündemde yer alan ve babası gibi şarkıcılıkta şansını deneyen İdo Tatlı'dır. En küçük çocuğu ise Elif Ada Tatlı'dır. Ayrıca İbrahim Tatlıses'in ilk etapta kabul etmediği daha sonra barış sağladığı kızı Dilan Çıtak da şarkıcıdır.

İBRAHİM TATLISES'İN ÇOCUKLARININ İSİMLERİ

İdo Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adında toplam 7 tane çocuğu bulunmaktadır.

İbrahim Tatlıses kaç yaşında? İbrahim Tatlıses'ın kaç çocuğu var? İbrahim Tatlıses'in evlilikleri

Her hafta ekranların klasik programı İbo Show ile sevenlerinin karşısına çıkan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yayın sırasında sık sık duygusal anlar yaşıyor. Seyirciler İbrahim Tatlıses'in hayatını merak ediyor. Peki İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu? İbrahim Tatlıses kimdir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntılar

İBRAHİM TATLISES KAÇ YAŞINDA?

69 yaşındadır.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

İbrahim Tatlıses, 1 Ocak 'de Şanlıurfa'da doğdu. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu),ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

İBRAHİM TATLISES NE ZAMAN VURULDU?

14 Mart gecesi Beyaz TV'de yayınlanan İbo Show programı çıkışında Maslak'ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucu kafasından yaralandı. Akabinde hastaneye kaldırılan Tatlıses, 6 saat süren ameliyat sonucu yoğun bakım ünitesine bağlandı. Doktorlar tarafından yapılan resmî açıklama şöyleydi; "Sanatçının hayatî tehlikesi var ama ilk başladığımız noktaya göre daha az." Saldırıda İbrahim Tatlıses'in asistanı Damla Buket Çakıcı da yaralanmıştır. Gri Fiat Linea marka arabadan yapıldığı öğrenilen saldırı hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış, 16 Mart tarihi itibarıyla araç bulunmuştur. Suikastın bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak yakalanmıştır.

İki hafta boyunca Acıbadem Maslak Hastanesi'nde yoğun bakımda kalan sanatçı, 28 Mart günü doktorlarının yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkarılmıştır, böylece hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır.6 Nisan tarihi itibarı ile ailesi tedavilerin Almanya da sürdürülmesi isteği ile Tatlıses'i Türkiye Cumhuriyeti'ne ait uçakla Almanya'ya götürmüşseafoodplus.infoi yıllarda Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nde dünyada en iyiler arasında bulunan Amerikalı beyin cerrahları tarafından tıbbi beyin operasyonu yapılmıştır.

İBRAHİM TATLISES'İN EVLİLİKLERİ

İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin iki kız bir erkek olmak üzere üç çocuğu oldu. yılında Kara Yazma filminde tanıştığı Perihan Savaş ile birlikteliği başladı. Savaş'la evliliğinden Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu oldu. 9 Ağustos tarihli gazetelerde yer alan haberlerde şu belirtildi: "İbrahim Tatlıses tarafından kaçırıldıktan sonra yedi saat boyunca dövüldüğünü ileri süren film oyuncusu Perihan Savaş, savcılığa başvurarak Tatlıses'in ruh hastası olduğunu söyledi ve tutuklanmasını istedi. Savaş'ın gözünün morarmış, sol kaşının da patlamış olduğu görüldü. Tatlıses polisteki sorgusunda "Savaş çocuğumun annesidir. Sağda solda dolaşmasını bir erkek olarak gururuma yediremedim" ifadelerini kullanmıştıseafoodplus.infoş, sonrasında Tatlıses ile olan ilişkisini bitirdi. 'te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna'yla ilişkisinden "İdo" (İbrahim) adında bir oğlu oldu.

İbrahim Tatlıses, 27 Eylül 'de Ayşegül Yıldız'la hastanede evlendi. Çiftin nikâhını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken, Fatih Terim de nikâh şahidi oldu Kasım tarihinde Ayşegül Yıldız ile boşandı. İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız ile olan evliliğinden Elif Ada isimli bir kızı var.

Işıl Çıtak'tan evlilik dışı olan kızı doğumlu Dilan Çıtak, yılında ortaya çıkmıştır. yılında Gülçin Karakaya ile evlenmiştir. 1 Mayıs tarihinde yayınlanan İbo Show programında Gülçin Karakaya ile evlendiklerini açıklayan İbrahim Tatlıses, Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a yaptığı açıklamada, “Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği” demiştir.

İBRAHİM TATLISES'İN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

İbrahim Tatlıses'in en ünlü çocuğu sıkça gündemde yer alan ve babası gibi şarkıcılıkta şansını deneyen İdo Tatlı'dır. En küçük çocuğu ise Elif Ada Tatlı'dır. Ayrıca İbrahim Tatlıses'in ilk etapta kabul etmediği daha sonra barış sağladığı kızı Dilan Çıtak da şarkıcıdır.

İBRAHİM TATLISES'İN ÇOCUKLARININ İSİMLERİ

İdo Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adında toplam 7 tane çocuğu bulunmaktadır.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir