survivor 2022 şampiyonu kim / İşte Survivor All Star Şampiyonu! - Foto Galeri - monash.pw

Survivor 2022 Şampiyonu Kim

survivor 2022 şampiyonu kim

Survivor All Star şampiyonu belli oldu (Nisa ile Adem'in 30 Haziran canlı SMS oylaması)

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel olarak kayak yapmaya davet edildi. Ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Bölükbaşı, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi.

15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Survivor şampiyonu SMS sonu&#;ları ile belli oldu! İşte Survivor All Star finalinde b&#;y&#;k &#;d&#;l&#; kazanan isim

Haberin Devamı

SURVİVOR ESKİ YARIŞMACILARI GECEYE KATILDI

Survivor All Star'ın eski yarışmacılarıda özel geceye katılanlar arasındaydı. Özel gecede Berkan, Anıl, Atakan, Sema, Seda, Sude, gibi isimler final koltuğuna oturan arkadaşlarına desteklerini iletti. Atakan'ın oğlu Aslan ile gelmesi ise renkli anlara neden oldu.

Survivor şampiyonu SMS sonuçları ile belli oldu İşte Survivor All Star finalinde büyük ödülü kazanan isim

BÜYÜK FİNAL TWİTTER'DA DA GÜNDEM OLDU

Fenomen yarışmanın büyük final gecesi sosyal medyanın da gündemindeydi. Finalistlere desteklerini Twitter üzerinden de ileten kullanıcılar binlerce mesaj yayınladı. İşte, o mesajlardan bazıları;

-Survivor şampiyonluğu hak edene vermek gerekir. Hak eden de Adem dir.

-Hayatım boyunca hiçbir survivor yarışmacısına destek için sms atmadım. Ama bugün bir tarih yazılacaksa buna katkım olsun istiyorum. Umarım kupa senin olacak Nisoş. Şampiyonluğaİnan Nisa

-Hak edene hakkını verir halkKupaYolunda Adem

-Arkadaşlar biz rehavetteyiz bakın ciddi söylüyorum olmaz böyle nerede o hırs gözü kara #nbfc hadiii bir daha olmayacak son kez Nisa şampiyon olacak bastırın lütfen ya

-Nisa ve Ogeday şampiyonluk kupasını kaldıracak düşünsenize..🥺🤍 #HedefKupaNisa

-Bir yarismanin kadını erkeği yoktur herkes eşittir hak eden kimse o olsun ve en çok hak eden adem kiliccinin yanındayız #ademkilicci

-Şimdiye kadar hiçbir Survivor yarışmacısına oy atmadım. Ama sanırım bu akşam Adem’e atacağım. Hak edenin her zaman yanında olurum.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır