antalya tıp fakültesi dermatoloji bölümü randevu / Prof. Dr. Soner Uzun Yorumlarını oku ve randevu al - seafoodplus.info

Antalya Tıp Fakültesi Dermatoloji Bölümü Randevu

antalya tıp fakültesi dermatoloji bölümü randevu

Uzm. Dr. Lütfiye Çoban Dermatoloji & Kozmetoloji Kliniği

Antalya'da bulunan dermatoloji kliniğimizde tüm cilt hastalıklarının tanı - tedavisi ile birlikte estetik ve kozmetik dermatoloji uygulamaları yapılmaktadır. Estetik alanda lazer, plazma, radyofrekans ve ultrason enerjilerinden faydalanılmakta, dolgu ve mezoterapi gibi ameliyatsız işlemler yapılmaktadır.

Online Randevu

seafoodplus.info sitesi üzerinden anlık olarak randevu saatlerini görebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Kliniğimizden Kareler

Kliniğimize ait fotoları inceleyebilir, tanıtım videolarımızı izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim sayfamızdan sosyal medya hesaplarımız ve diğer iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dr. Lütfiye ÇOBAN

yılında Antalya’da doğdum. Bir öğretmen çocuğu olarak okulu hep sevdim, 6 yaşımı doldurmadan ilkokula başladım. yılında çok gurur duyduğum Antalya’nın en köklü lisesi olan Antalya Lisesinden mezun oldum ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım.

Tıp eğitimim boyunca her stajı sevsem de dermatoloji sevgim ve ilgim çok daha farklı oldu. yılında mezun olduktan sonra Akşehir’de mecburi hizmetimi tamamladım. yılları arasında İzmir Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesinde göğüs hastalıkları ihtisası yaparken öğrenciyken en sevdiğim branş olan dermatoloji için tekrar sınava girerek Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında ihtisas yapmaya başladım.

Dermatoloji bilim dalı ile ilgilenen hekimlere dermatolog, toplulumumuzdaki yaygın kullanım şekliyle cildiye doktoru da denilmektedir. Dermatoloji biliminin ilgilendiği hastalıklar genetik nedenlerle, hava, su ve güneş gibi çevresel nedenlerle veya bazı iç hastalıklarının ya da sorunlarının etkisiyle ortaya çıkabilir. Bu nedenle tüm cilt problemlerinin çözümü için ve deriye yapılacak estetik kozmetik uygulamalar için dermatolog ile yol almanız doğru olacaktır.

Sedef Hastalığı

Line

Cilt hücrelerinin normalden 10 kat daha hızlı çoğalmasına neden olan bir cilt hastalığıdır.

Vitiligo

Line

Deride pigment kaybına bağlı olarak açık renkli alanların oluştuğu bir tür deri hastalığıdır.

Akne (Sivilce)

Line

Cildin orta tabakasında bulunan yağ salgılayan kanalların tıkanması, şişmesi ve daha sonra bakterilerle inflame olması sonucu ortaya çıkan deri hastalığıdır.

Derinin kırışıklık, sarkma, leke, çatlak, yara ve akne izi gibi estetik sorunlarının çözümü ile ilgilenir. Tüm bu problemlere ameliyatsız çözüm sunar.

Mezoterapi

Line

Yüzde beliren kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmenin en güvenilir ve en kolay yöntemidir.

Lazer Epilasyon

Line

Vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir.

Dudak Dolgusu

Line

Küçük enjeksiyonlar ile dudakların ve dudak kontürlerinin belirginleşmesini, doldurulmasını ve güzelleşmesini sağlayan bir yöntemdir.

Cildinize Önem Veriyoruz
Deri Hastalıklarınız, Derdiniz Olmasın.

Sevdiklerinizle beraber mutlu yaşamak sizin elinizde.

Zaman Kaybetmeyin, Hemen İletişime Geçin.

89 99

Dermatoloji ve Kozmetoloji ile ilgili konuları okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sağlıklı ve Güzel Hissettiren Dokunuşlar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Dermatoloji Uzmanı Dr. Lütfiye Çoban

Doktorlarımız

Adı Soyadı: Alev Eken
Doğum Tarihi ve Doğum Yeri: Zonguldak

İlgi Alanları:
Bütünsel sağlık ve cilt kalitesini sürdürebilmek için temel bir düşünce ve yaşam tarzı oluşturmak.
Sağlıklı yaşam, yaş ve güzellik yönetimiyle ilgili kanıta ve bilime dayalı çalışmalar.
Cilt kalitesini koruyan, cilt koruma programını destekleyen, cilt sağlığını içten dışa yöneten, cildi güçlendirici destekler.
Dermakozmetik aktif maddeler
Kozmetik ürünler
Kronobiyoloji
Kronoterapi
Rejeneratif dermatoloji
Güncel anti-aging uygulamalar
Tedaviler:
Sivilce (akne) ve sivilce izi tedavisi
Saç ve saçlı deri hastalıkları, saç dökülmesi ve tedavisi
Deride beyaz/kahverengi renk değişiklikleri ve leke tedavisi
Yangısal cilt hastalıklarından korunmak ve tedavisi
Yumuşak doku dolgu maddesi uygulamaları
Enjeksiyon liftingi (Sıvı yüz liftingi-9 nokta lifting)
Botulinum toksin uygulamaları (kırışıklık, masseter, çene, terleme enjeksiyonu)
Peeling uygulamaları
Cilt yenileme uygulamaları
Cildi sıkılaştırma uygulamaları
Dermaroller
Cilt aşıları, mezoterapi, mezolifting ve ışık dolgusu
Bütünsel yüz-cilt konsültasyonu/kozmetik danışma
Deneyimler:
Halen, Özel Ankara Güven Hastanesi, Dermatoloji Bölümü
Halen, Özel Muayenehane
, SB Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Deri Hastalıkları Kliniği Şef Yrd.
, SB Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Konsültan Hekim
, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı, ( deri hastalıkları uzmanlığı, doçentlik unvanı)
Eğitimler:
, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dermatoloji Ana Bilim Dalı, Uzmanlık Eğitimi
, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, (Mezuniyet)
, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Bilimsel Yayınlar:
Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 24 yayın
Ulusal bildiri kitapçıklarında yayınlanmış 8 bildiri
Ulusal kongrelerde sunulmuş 11 poster
4 kitapta çeviri editörlüğü
3 adet kitap yazarlığı, (Kozmesötik Etken Maddeler, Cildinizi Kırıştırmayın, Cildime Neler Oluyor?)
Mesleki Üyelikler:
European Academy of Dermatology and Venereology
Türk Dermatoloji Derneği
Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği
Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği
Allergan Medical Institute, Türkiye Danışma Kurulu Üyesi
Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp (KOHEF) Derneği
Katıldığı Mesleki Eğitimler, Kurslar ve Konferanslar
, Online Pandeminin E-Hali, Eczacılıkta Güncel Gelişmeler Sempozyumu
, Online 1. Fonksiyonel Tıp Kongresi
, IDEA –International Dermatology Dermathopathology & Esthetic Academy- Virtual Congress,
EADV Virtual Congress - 29th The European Academy of Dermatology and Venereology Congress
FotoFinder ATBM-Otomatik Tüm Vücut Görüntüleme- Sertrifika Eğitimi, , ANKARA
Allergan, “VOLUX öncelikli erişim toplantısı”, , İstanbul, Türkiye
Eurasian Non-Surgical Days , İstanbul, Türkiye
ATT Medikal Estetik Kozmetik Certificate of Beauty Equıpment, , Ankara, Turkiye
VOLITE™ Yuvarlak Masa Toplantısı (Türk Hekim Klinik Gözlem Paylaşımı/Eken A.) , Ankara, Türkiye
Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu, , Ankara, Türkiye
IDEA –International Dermatology Dermathopathology & Esthetic Academy- Congress, , Ankara, Türkiye
Allergan Medical Institute “MD CODES TOUR FACULTY”, , İstanbul
IMCAS - 20th Annual World Congress , Paris, France
IMCAS – 19th Annual World Congress , Paris, France
EADV - The European Academy of Dermatology and Venereology Congress , Geneva, Switzerland
1st International Allergan Medical Institute “Train the Trainer” Meeting, , London, UK
Ulusal Dermatoloji Kongresi, , Antalya, Türkiye
EADV, The European Academy of Dermatology and Venereology Congress, Copenhagen, Denmark
Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu , Ankara, Türkiye
Allergan Medical Institute Certificate of Attendance “Unlocking the Code the Facial Revitalization”, , İstanbul
Allergan Medical Institute Certificate of Attendance “Optimal Consultation and Whole Face Approach”, , İstanbul
IMCAS – 17th Annual World Congress , Paris, France
AMWC - Anti-Aging Medicine World Congress, Monte Carlo, Monako
AMWC Anti-Aging Medicine World Congress, Monte Carlo, Monako
Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu , Ankara, Türkiye

Uzman doktorumuz Melda Hanıma teşekkür ediyoruz. Kusursuz bir tedavi ve misafirperverlikle karşılaşmak isteyenlere tavsiye ediyoruz. Tüm cilt sorunları ve güzellik çözümleri.

- E**** M****,Google Yorumu

Alanında çok başarılı bir doktor. Güleryüz, ilgi on numara sıfır ego işinin ehli bir bayanGülümseme

- A**** K****,Google Yorumu

Uzman doktorumuz Melda Hanıma teşekkür ediyoruz. Kusursuz bir tedavi ve misafirperverlikle karşılaşmak isteyenlere tavsiye ediyoruz. Tüm cilt sorunları ve güzellik çözümleri.

- M**** T****,Google Yorumu

Sevgili doktorum size herşey için çok teşekkür ederim. Kimyasal peeling tedavisinden, lazer epilasyon uygulamanıza kadar bir çok uygulamanızdan çok memnun kaldıseafoodplus.infoı şekilde birlikte geldiğimiz yeğenlerim Arzunur, Sıla ve Fatmanur da çok memnunlar. Lazer epilasyon uygulamanızdan sonra 4. 4 seanstan sonra bile tüylerde inanılmaz azalmalar gördüm. Ve yüzümdeki güneş ve sivilce lekeleri için yaptığınız kimyasal peeling uygulamasından hemen sonra da yüzümdeki olan beyazlamadan çok memnun kaldım. Herşey için tekrar çok teşekkürler. ayrıca hiç sıkılmadan tüm sorularıma yanıt verdikleri için ve ilgi ve dealakalarından ötürü de çalışanlarınıza da çok teşekkür etmek istiyorum.

- A**** D****,Google Yorumu

Melda Hocama sedef hastalığım için başvurdum . Klinik gayet güzel ve çalışanlar çok güleryüzlü ve ilgili .Başka kozmetik işlemler için de gitmeyi planlıyorum . Herkese tavsiye ederim.

- S**** O****,Google Yorumu

Antalyanın tanıdığım en başarılı ,samimi ,içten doktoru cildimi güzelleştiren baştan yaratan güzeller güzeli bir bayan iyiki tanımışım değişmez tek adresimm

- H**** G****,Google Yorumu

Melda Hocama lazer ve dolgu tedavisi için gittim. İlgisinden ve mesleki tecrübesinden çok memnun kaldım. Kliniğin hijyenik ortamı ve diğer çalışanların da güler yüzü ve ilgisi beni ayrıca mutlu etti. Ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

- N**** K****,Google Yorumu

Melda hanıma, evime ve işime yakın olması sebebiyle daha ofm hastanesindeyken yüzümdeki kızarıklıklar için muayene oldum. Daha öncesinde SSK devlet hastanesi ve bikaç ismini vermeyi burada uygun görmediğim meşhur reklamı bol Dr a da gitmiştim. Kısaca Melda hanıma kadardı hepsi. Tek geçerim. Ayrıca dostlar kozmetik uygulamalarıda yaptıran biriyim. Bu konuda da önceki tecrübelerime binaen inanın Melda hanım bir numara. Elinin hafifliği, özeni ve kullandığı her malzemeyi gösterip izah etmesi de başka yerde çooook nadir göreceğiniz işlerler. Melda hanıma gönül rahatlığıyla gitsin.

- S**** D****,Google Yorumu

5 yıl önce lazer epilasyona gidip hiç bi şekilde fayda almayan biri olarak ikinci kez melda hanımın klinigine gittim. Bu benim belkide son şansımdı ama gerçekten ihtiyacım vardı. İlk gidip tanıştıgımızda samimiyeti ve içtenligi gözünüzden kaçmayacaktır. İlk seans yapıldı çok güzel sonuç aldım bugün ikinci seansa gittim sonucun yine güzel olacagından eminim. Bütün hayal kırıklıklarım melda hanımla uçtu gitti.. Teşekkür ederim sevgili doktorum❤️

- H**** Y****,Google Yorumu

İçten ve hijyenik bir ortamda, ileri teknoloji ürünlerle kaliteli hizmet almak çok güzel. Ailecek burdayız. Teşekkürler Dr. Melda hanım

- F**** K****,Google Yorumu

Her şey cok güzeldi. Her konuda yardimci oldular. Bir erkek olarak gayet memnun kaldim. Herkese öneririm.

- O**** S****,Google Yorumu

Minnettarım seafoodplus.info bı merkezde işlem yaptırıp cildim enfeksiyon seafoodplus.info hanım teşhisi ve tedavisiyle beni kurtardı.Hastalarina olan ılımlı , olumlu , pozitif , açıklayıcı , mütevazı yaklaşımından oturu kendisine teşekkür seafoodplus.info çalışma arkadaslarinada

- İ**** U****,Doktor Sitesi

Gerek yaptigi karisimlarla gerek ilac bilgisiyle hastalık terhişinde işini severek gülen yüzüyle ışık saçan tavrıyla tanıdığım insanlığı ve güzel yüreği için teşekkür hak eden doktorlarımdan

- R**** U****,Doktor Takvimi

doktor ilk gittiginizde zaten ilgisiyle kendisini belli ediyor. doktor seciminde cok dikkatli oldugum için melda hanım ilgiside güler yüzlü olması gayet güzel. verdigi ilaçlar ilk günden etki göstermeye basladı. teşekkürler

- G**** N****,Doktor Takvimi

-COVID 19 önlemleri kapsamında Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’ nun tarihli ve /85 sayılı kararına istinaden hastanemizdeki tüm işlemler Hayat Eve Sığar (HES) kodu üzerinden yapılacaktır. Hastanemizden hizmet almak isteyen hastalarımızın zorunlu olarak HES kodu almaları gerekmektedir. HES kodu olmadan işlem yapılmayacaktır.

- Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu alacağınız bölümü seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

- Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabileceğimiz telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir..

- Web'den aldığınız randevunun bir önceliği yoktur. Randevu talep ettiğiniz birimden aldığınız, kayıt sırası geçerlidir.

- Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren(nüfus cüzdanı,ehliyet,pasaport) resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

- Randevu almasına rağmen,3(üç) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir