solgar süt arttırıcı tablet / Vitamin B12 mcg | Vitaminler | Solgar Vitamin

Solgar Süt Arttırıcı Tablet

solgar süt arttırıcı tablet

Solgar Brewers Yeast with Vitamin B 12 Tablet

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı:Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Vitamin B12 mcg

“B12 vitamini normal enerji oluşum ve normal homosistein metabolizmasına katkıda bulunur.”
“B12 vitamini normal kırmızı kan hücresi oluşumuna katkıda bulunur.”
“B12 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”
“B12 vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.”*

* Gıda ve Takviye Edici Gıdalarda Sağlık Beyanı Kullanımı Hakkında Yönetmelik ( Sayılı / tarihli resmi gazete)

• Tavsiye Edilen Satış Fiyatı ,50 TL
Her bitkisel kapsülde
Vitamin B12 (siyanokobalamin) mcg

Hacim arttırıcı (mikrokristalin selüloz), kapsül (hidroksipropilmetil selüloz), taşıyıcı (mannitol), topaklanmayı önleyiciler (yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit).

Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde bir (1) kapsül. Bol su ile alınız.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma, renklendirici ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

ALTIN STANDART'I GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ ÇALIŞIYORUZ.

• Araştırmaya ve Bilime Dayalı Ürünler
  • Sürdürülebilir Hammaddeler
  • Global Üretim
  • Sürekli Kalite Kontrol
  • Yüksek Kalite Sandartları: USP Su Filtrasyonu, HEPA Hava Filtrasyonu

SOLGAR’IN ALTIN STANDART'I
'DEN BERİ

Solgar® kalitesine ulaşmanın kestirme bir yolu yoktur. 70 yılı aşkın bir süredir kendimizi kaliteye ve sağlıklı yaşama adadık. Yıllardır devam eden misyonumuz, sürdürülebilir ve kaliteli hammaddeler kullanarak, uzun bilimsel araştırmaların ve ciddi kalite kontrol testlerinin sonucunda yenilikçi formüller ile ürünler geliştirmektir

Çünkü Altın Standart'a ulaşmak ekstra çaba gerektirir.

SOLGAR KALİTESİNE ULAŞMANIN KESTİRME BİR YOLU YOKTUR!

Kalite 'den beri yol gösterici ilkemiz olmuştur, çünkü Altın Standart'a ulaşmak ekstra çaba gerektirir.

Teşekkür “seafoodplus.info” a gerçekten teşekkür ediyorum. Kargo tarafıma ulaştığında, solgar maya şişesinin kırık olduğunu görünce, çok üzüldüm. Çünkü yaklaşık olarak 1 hafta boyunca eşim emziren anne olduğu için dört gözle bekliyordu. Ama kargo kırık gelince çok üzüldü. Ne yapalım hızlı bir şekilde elimize ulaşsın diye düşünürken, seafoodplus.info müşteri hizmetlerini aradık. Gerçekten çok ilgili davrandılar ve üzgün olduklarını beyan ettiler. Kargo firmasından kaynaklanan hasarlı teslimatı hızlıca çözdüler ve jet kargoyla bize ulaştırdılar. Fazla uzatmadan, bu kadarı da fazla diyeceğim ilgi alaka çözüm odaklı problemsiz sorunu çözmelerine çok ama çok teşekkür ediyorum. Gözü kapalı alışveriş yapılabilir bir seafoodplus.info de yıldızları solgar’a değil asıl seafoodplus.info’a veriyorum.

&#; &#; &#; &#; &#;

E**** E***** İstanbul / EYÜP

Başarılı Epeyce araştırıp faydasına pekde inanmadan son çare aldığım bir ürün. Aynı günün gecesinde etkisini gördüm. Sabah öğlen akşam 2 tablet içiyorum etkisi müthiş. Ama her bünyede bu etkiyi yaparmı bilemem. Ben ek gıdayı 2 gün verdikten sonra tekrar anne sütüne döndüm. Teşekkürler.

&#; &#; &#; &#; &#;

neşe l********* Amasya / MERKEZ

Korkunç paketleme Cam şişede gönderilen ürün pat pata sarılmaz, kutuya konmaz ve de dikkat kırılabilir ibaresi konulmazsa kırılır. Nitekim kırılmış. Ama paketi teslim almadan açmadığım için, dolayısıyla tutanak olmadığı için bi şey yapılamayacağından buraya yazıyorum. En azından başkaları dikkat etsin.

&#; &#; &#; &#; &#;

a*** g********* Muğla / ORTACA

Mükemmel Ürün Sütü az olan anneler için kesinlikle tavsiye ederim. Muhteşem bir ürün. Bunun öncesinde denemediğim ürün kalmadı. Fayda göremedim aldığım ürünlerden. Bunuda ablamın tavsiyesiyle aldım. Iyi ki de almışım. Gerçekten çok iyi bir ürün şiddetle tavsiye ederim.

&#; &#; &#; &#; &#;

Ebru A********* İzmir / BERGAMA

baya iyi Eşim cok memnun kaldı bir haftada bebek üst sınırdan kilo almaya basladı b12 düzeyi kontrol ettirilerek doktorunuza danısıp kullanabilirsiniz cok memnun kaldık üründen

&#; &#; &#; &#; &#;

cenk c******* İstanbul / KADIKÖY

Öncelikle cam şişedeki bir ürünü sadece bir kutuya koyup korumasız kargolamalarına çok şaşırdım şans eseri hasar görmemişti.Ürünü tavsiyeler üzerine sipariş verdim kullananlar çok memnun ,biraz iştah açtığı söyleniyor ama önemli değseafoodplus.infoüz iki gündür kullanıyorum umarım fayda görürüm

&#; &#; &#; &#; &#;

d**** ç** Samsun / ATAKUM

Sut arttirici Sut arttirici etkisi kesin ve net 1 aylik bebegim var emziriyorum. Cok istahli olmadigim icin sut sagmada ve beslemede problemlerim oluyordu. Sabah ve Aksam 2 ser adet kullaniyorum. Cok ise yaradi kesinlikle alin..

&#; &#; &#; &#; &#;

ilay p******** Ankara / ÇANKAYA

Anne sütü arttırımı ile ilgili arkadaşımın tavsiyesi ile aldım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

&#; &#; &#; &#; &#;

Y**** G** İstanbul / BAYRAMPAŞA

Etkili 45 gündür kullaniyorum. Etkisi çok hissedilir ilk cocguumda bu kadar sutum yoktu keşke o zaman da bilseydim. Mutlaka deneyin derim

&#; &#; &#; &#; &#;

g**** a**** İzmir / TORBALI

sut icin mucize kesinlikle sütü artiriyor satici hizli gonderim yapti kirilmadan gelmisti

&#; &#; &#; &#; &#;

N**** A******* Hatay / İSKENDERUN

Sütüm çoğaldı Emziren ve sütü azalan anneler hiç düşünmeden alın.Günde 2 tane bile içince müthiş süt yapıseafoodplus.infoni güne hemen gösteriyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

D**** K**** İstanbul / BAŞAKŞEHİR

Doğru ve hızlı ürün gönderimi çok memnun kaldım alışveriş hızından umarım ürün de beklentileri karşılar

&#; &#; &#; &#; &#;

h**** a***** Ankara / ÇANKAYA

farkını kullanmayı bırakınca anlıyorsunuz. işe yaramıyor bunlar deyip gün kullanmayınca hemen süt azalmaya başlıyor. düzenli kullanımda gerçekten süt üretimini arttırıyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

z***** k***** İstanbul / SULTANGAZİ

Hizli kargo Tavsiye uzerine aldim. Henuz kullanmadim 3*2 olarak kullanacagim once duruma gore azaltacagim Kullanan arkasimin bu sekilde sutu cok artmis

&#; &#; &#; &#; &#;

AYSUN B*********** Elazığ / MERKEZ

Kesinlikle sutumu arttirdi. Uzuntuden sutum baya azalmisti bu urun bana cok yardimci oldu. Tavaiye ederim.

&#; &#; &#; &#; &#;

G**** A***** İstanbul / PENDİK

Ürün kesinlikle süt arttırmada çok etkili. Yalnız yüksek tansiyon riski olanlar sakın kullanmasın.

&#; &#; &#; &#; &#;

incila g********* Ankara / ÇANKAYA

Siz de içiverin Cok faydali diyorlardı ben de içtim. Sonrasında bir daha b12 testi yaptırmadım.

&#; &#; &#; &#; &#;

A*** M*** İstanbul / BAKIRKÖY

Evet süt arttırma olarak kullandım, faydasını gördüm.

&#; &#; &#; &#; &#;

M*********** G** İstanbul / KÜÇÜKÇEKMECE

tşk. tam zamanında ve hızlı tşk. tam zamanında ve hızlı

&#; &#; &#; &#; &#;

H**** K***** İzmir / BORNOVA

Doğum sonrası için aldım

&#; &#; &#; &#; &#;

ş**** y*** İstanbul / PENDİK

Solgar Brewer's Yeast With Vitamin B12 Tablet

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : ParkOptik

,90 TL

(1,32 TL / tablet)

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• Çeşit:B vitamini
  • Form:Tablet
  • Paket İçeriği:
  • Aroma:Aromasız
  • Set İçerik Adeti:Tekli
  • Hedef:Sağlıklı Yaşam

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün ParkOptik tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Brewer's Yeast With Vitamin B12 Tablet
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (45)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Starbox

merchant-badge-image

TL'ye 25 TL İndirim

DERMOMEDİC

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Brewer's Yeast With Vitamin B12 Tablet
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• ÇeşitB vitamini
  • FormTablet
  • Paket İçeriği
  • AromaAromasız
  • Set İçerik AdetiTekli
  • HedefSağlıklı Yaşam

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir