aof sınavsız ikinci üniversite kayıt tarihleri / İkinci Üniversite | Anadolu Üniversitesi

Aof Sınavsız Ikinci Üniversite Kayıt Tarihleri

aof sınavsız ikinci üniversite kayıt tarihleri

AÖF kayıt yenileme ne zaman? AÖF ikinci üniversite kayıtları sürüyor! (2022-2023 AÖF kayıt yenileme tarihleri)

AÖF kayıt yenileme tarihleri, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Her yıl yeni eğitim yılı öncesinde yapılan AÖF kayıt yenileme işlemleri için beklenen duyuru yapıldı. Peki, AÖF kayıt yenileme ne zaman? Kayıt yenileme nasıl yapılır?

AÖF kayıt yenileme tarihleriyle ilgili araştırmalar sürmeye devam ediyor. Her yıl Anadolu Üniversitesi tarafından öğrencilere duyurulan AÖF kayıt yenileme dönemi duyurusu bu sene için de yapıldı ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Peki, AÖF kayıt yenileme ne zaman? Kayıt yenileme nasıl yapılır?

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ NE ZAMAN?

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merakla beklenen, AÖF kayıt yenileme tarihleri, Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruyla birlikte belli oldu.

Buna göre; AÖF kayıt yenileme işlemleri 3 Ekim 2022 Pazartesi günü başlayacak ve 17 Ekim 2022 Pazartesi günü sona erecek.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? AÖF ikinci üniversite kayıtları sürüyor! (2022-2023 AÖF kayıt yenileme tarihleri) - 1

İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN SONA ERECEK?

AÖF ikinci Üniversite kayıtları 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü saat 09:00’da başladı, 17 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 17:00’de sona erecek.

Adayların başvuru yapabilmeleri için öğrenim bilgilerinin YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekmektedir. Bilgileri güncel olmayan adaylar, kaydının bulunduğu/mezun olduğu Yükseköğretim Kurumlarına başvurarak bilgilerinin güncellenmesini sağlamalıdır.

Öğrenim bilgilerini güncelleştiremeyen adaylar kayıt tarihleri içerisinde çevrimiçi başvurusunu yaptıktan sonra sisteme yükledikleri belge asılları ile birlikte AÖF bürolarına başvurmaları gerekmektedir.

EĞİTİM HABERLERİ

Sınavsız 2. üniversiteyi okumak isteyenler ya da açıköğretim eğitimi alarak üniversite okumak isteyen milyonlarca vatandaş, AÖF, AUZEF ve ATA AÖF 2022 kayıt tarihlerini ve şartlarını araştırmaya başladı. Lisans ve ön lisans eğitimi almak isteyenler için açıköğretim fakültesi kayıtlarının ne zaman başlayacağına dair merak edilenler haberimizde...

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2022-2023 eğitim öğretim dönemi kayıtları 22 Ağustos - 17 Ekim arasında gerçekleştirilecek.

AÖF KAYIT BİLGİLERİNE DAİR MERAK EDİLENLER VE BÖLÜMLER İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AUZEF) KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN?

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AUZEF) 2022-2023 eğitim öğretim dönemi kayıtları 1 Ağustos - 16 Eylül arasında gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi 2. üniversite kayıtları için başvurular ilgili tarihler arasında basvuru.istanbul.edu.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihi yaparak tamamlanacak.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (ATA AÖF) KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) 2022-2023 eğitim öğretim dönemi kayıtları 29 Ağustos - 2 Ekim arasında gerçekleştirilecek.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? AÖS sınavsız ikinci üniversite bölümleri neler? 2022 Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme tarihleri...

AÖF kayıt yenileme tarihi için araştırmalar hız kazandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrenciler her dönem açıklanan tarihlerde kayıtlarını yeniliyorlar. İşte, merak edilenler...

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN YAPILACAK?

AÖF kayıt yenileme işlemleri 03 Ekim 2022 Pazartesi günü başlayacak ve 17 Ekim 2022 Pazartesi günü sona erecek.

İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI DEVAM EDİYOR

AÖF ikinci Üniversite kayıtları 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü saat 09:00’da başladı, 17 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 17:00’de bitecek.

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖS SINAVSIZ İKİNCİ ÜNİVERSİTE BÖLÜMLERİ 2022

Eskişehir Açıköğretim sınavsız ikinci üniversite kapsamında en çok öğrenci kabul eden kurumların başında gelmesinin yanı sıra program çeşitliliğinin de fazla olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu çerçevede AÖF sınavsız ikinci üniversite bölümleri aşağıdaki gibidir:

• Acil Durum ve Afet Yönetimi
  • Aşçılık
  • Bankacılık ve Sigortacılık
  • Bilgisayar Programcılığı
  • Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri
  • Çağrı Merkezi Hizmetleri
  • Çocuk Gelişimi
  • Dış Ticaret
  • Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı
  • Emlak Yönetimi
  • Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon
  • Ev İdaresi
  • Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım
  • İlahiyat (Arapça)
  • İlahiyat
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • İşletme Yönetimi
  • Kültürel Miras ve Turizm
  • Laborant ve Veteriner Sağlık
  • Lojistik
  • Marka İletişimi
  • Medya ve İletişim
  • Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
  • Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
  • Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
  • Radyo ve Televizyon Programcılığı
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği
  • Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
  • Sosyal Hizmetler
  • Sosyal Medya Yöneticiliği
  • Spor Yönetimi
  • Tarım Teknolojisi
  • Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
  • Turizm ve Otel İşletmeciliği
  • Turizm ve Seyahat Hizmetleri
  • Yaşlı BakımıYerel Yönetimler
  • Web Tasarımı ve Kodlama

AÖFaöf kayıt yenilemeanadolu üniversitesi

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır