erkeğin sertleşmesi için kadın ne yapmalı kadınlar kulübü / YARDIM!!!Eşimin sertleşme problemi yaşıyor neler yapmalıyız :( | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Erkeğin Sertleşmesi Için Kadın Ne Yapmalı Kadınlar Kulübü

erkeğin sertleşmesi için kadın ne yapmalı kadınlar kulübü

Son kullanma tarihi geçmiş, bayatlamış bir tarayıcı kullanıyorsanız. Mercedes kullanmak yerine tosbaya binmek gibi Websiteleri düzgün görüntüleyemiyorsanız eh, bi zahmet tarayıcınızı güncelleyiniz.
Modern Web standartlarını karşılayan bir tarayıcı alternatifine göz atın.

1. R

31+2 gebelikte karın sertleşmesi

Merhaba arkadaşlar, 31 haftalık hamileyim ve karnım bazen inanılmaz sertleşiyor taş gibi oluyor sonrasında yumuşacık oluyor bu sertleşmenin sebebi sancı mıdır acaba aynı durumu yaşayanlar oluyor mu ?

2. mosko

sertleşememek

eşimle 1 yıldan uzun süredir evliyiz birbirimizi arzulama konusunda sorun yok ama gingseng türü takviler kullanmadığında ben doyuma ulaşamadan sertliği en fazla 2 kez boşalmaya yetiyor takvıye kullanma olayını gurur meselesı mı yaptı bılmıyorum ama ıkna etmek ıstıseafoodplus.infoı burum yuzunden

3. mosko

orgazm taklidi

merak edıyorum hıc ıcınızdekı sertlıkten artık canınız yanınca orgazm taklıdı yaptınız mı cabuk bıtmesı ıcın

• mosko
    • Konu
    • cinsel birleşme orgazm seks sertleşme
    • Yorumlar: 22
    • Forum: Cinsellik +18
  4. B

YETER!6 AYDIR SEVİSMEYEN KOCA MI OLUR!!!!

Arkadaşlar merhaba. Artık çıldırma noktasına geldim. Önceki konularımı okuyan arkadaşlar vardır belki. Ama artık canıma tak etti. 9 aydır evliyim. Eşimle 6 aydır iliski yaşamadım. Bu nedir bana bir anlatın nolur? Evliligimin ilk 3 ayı hep benim istegim ve baslatmamla. Ereksiyonu zar zor sagliyor

5. L

13 Aydır evliyiz ama ilişkiye giremedik(Cinsellik bölümünde açamadım)

Arkadaşlar lütfen yardım edin bana. 13 aylık evliyiz. Ama ilişkiye giremedik. Eşimde serleşme sonu car. Tam sertleşme oluşmuyor. Aylardır doktora gidiyoruz. Kullanılan ilaçlardan sonra hormonlar düzene girdi. Hiçbir sorun yok deniyor. Ancak hala sertleşme Olmuyor. Vajinismus sorununda kullanılan

• lovelycan
    • Konu
    • erektil disfonksiyon ilişkiye girememe sertleşmesertleşme sorunu
    • Yorumlar: 95
    • Forum: Cinsellik +18
  6. L

Erkek İnfertilitesi 13 Aydır evliyiz ama ilişkiye giremedik

Arkadaşlar lütfen yardım edin bana. 13 aylık evliyiz. Ama ilişkiye giremedik. Eşimde serleşme sonu car. Tam sertleşme oluşmuyor. Aylardır doktora gidiyoruz. Kullanılan ilaçlardan sonra hormonlar düzene girdi. Hiçbir sorun yok deniyor. Ancak hala sertleşme Olmuyor. Vajinismus sorununda kullanılan

• lovelycan
    • Konu
    • erektil disfonksiyon ilişkiye girememe sertleşmesertleşme problemi sertleşme sorunu
    • Yorumlar: 36
    • Forum: Tüp Bebek
  7. isabel

Kısırlık nedenleri ve tedavisi

Çiftlerin çocuk sahibi olma arzularına ve düzenli cinsel ilişkide bulunmalarına rağmen bir yıl içerisinde gebelik elde edilememesine infertilite (kısırlık) adı verilmektedir. Korunmayan çiftlerin yüzde 85’inde bir yıl içerisinde gebelik oluşması beklenir. İnfertilite yüzde 60 oranında erkeğe

• isabel
    • Konu
    • anne anne-baba azospermi bebek boşalma çocuk sahibi olma döllenme down sendromu endometriozis erkege bağlı kısırlık erkekte kısırlık fertilite gebe kalma gebelik hormon immün sistem bozuklukları infertilite kadın kadin hastaliklari kadına bağlı kısırlık kısırlık kısırlık belirtileri kısırlık naslı anlaşılır kısırlık nedenleri kısırlık nedenleri tedavisi kısırlık nedir kısırlık tedavi kısırlıkla ilgili merak kontrol edilememiş diabet hastalığı kromozom anormallikleri kromozomal anormallikler rahim ağzı kanseri rahim ağzı yetmezlikleri sertleşme sistemik lupus eritematosus tiroid hastalıkları tüp bebek tüp bebek aşamaları tüp bebek denemesi tüp bebek nasıl olur tüp bebek tedavi yöntemleri tüp bebek tedavisi tüp bebek yapma tüp bebek yöntemleri varikosel varikosel kısırlık belirtileri yapay döllenme yapay döllenme yöntemleri yapay yöntemlerle çocuk sahibi olma yumurtalik
    • Yorumlar: 0
  8. yavrukartalim

Erkek İnfertilitesi eşi şeker hastası olul erekte sorunu yaşayan var mı

Merhaba herkese eşim şeker hastası 1 yıldır erekte sorunu yaşıyor ve hic çocuğum yok daha önce aşılama yaptik ve pozitif oldu ama gelismedigi için kürtaj oldum maalesef.eşim ilaç kullaniyo cok yüksek seviyede olmamasına rağmen tam sertleşme sağlanamıyor ne yapmam lazım nolur yardim edin konuyla

• yavrukartalim
    • Konu
    • cinsel performans cinsel tedavi cinsel terapi şeker hastalığı sertleşme
    • Yorumlar: 22
  9. uzun_hikaye

Ben Şimdi Ne Yapacağım?

Merhaba kızlar bilenler vardır belki içinizde. Çocuk yapmakla uğraşıyordum uzun süredir. Öncesinde de eşimin cinsel anlamda isteksizliği vardı. O geçti, sonra çocuk istedi falan. Neyse olaya geleyim. Çocuk için bu ay son kez klomen+çatlatma iğnesi denedim. Hem de eşim istedi. Yoksa ben biraz

Erkekleri yatakta memnun etmek için neler yapmak gerekir?

Dorad .!.:

Başlarken elini kullanıyo ama boşaltıktan sonra kalkıp banyoya gidiyo eliyle devam etmesini isterken utanabilirim demek istedim

Genişletmek için tıkla

Bakin burada hatali olan siz degilsiniz. Size ben yanasmadan yanasmiyorsun demis ama burada siz bir sey hissetmiyorsunuz seafoodplus.infogini alan o, siz degilsiniz..
reddetsem iliskimiz daha kotu olabilir demissiniz ama bunu idrak etmesi seafoodplus.infolik yapiyorsun deyin. Alindiginizi gucendiginiz belli olsunn .siz aynen devam edince erkekler aynen devam seafoodplus.infoislarinizla belli edin iliskiyi azaltin ya da bir bedel seafoodplus.info ayaginiz kapıda gibi olsun gerekirse bitirebileceginizi seafoodplus.info erken bosaliyor eminim ki bunu biliyor. Ama isine geliyor seafoodplus.info öyle bir uğraşır ki aklınız hayaliniz durur. Eliyle yapmasını da biliyordur da siz gösterin.
Şöyle düşünün bir yemek yapıyorsunız eşiniz yiyor size hiç bırakmıyor ve her gün böyle buna tepki gösterin. askım maskım demeyle olmuyor yemeginiz yok açsınıseafoodplus.info karşınızda size bir lokma bırakmayan biri var.
İnanamıyorum bu nasıl oluyor nasıl bir bencillik ve hiç utanmıyor seafoodplus.info sizi zerre mutlu edemiyor kalkmış söylesin böseafoodplus.info sizi mutlu ederse siz utangaclıgı da yenersiniz her türlü pozisyonu da yaparsınız yönlendiren erkek olur seafoodplus.info adamın üstüne atlasanız pozisyondan pozisyona da kossanız adam yapmıyor ki ikinci pozisyona geçseniz dayanabilecek mi? De sizi begenmıyor.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir