dr ersin arslan mücahitler ek binası / Dr. Ersin Arslan Hastanesi tahliye edildi - Gaziantep Doğuş Gazetesi

Dr Ersin Arslan Mücahitler Ek Binası

dr ersin arslan mücahitler ek binası

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Nörolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Beyin ve sinir cerrahı, Pratisyen hekim, Ürolog, Radyasyon onkoloğu, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Biyokimya uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Patolog, Acil tıp doktoru, Dermatolog, Genetik uzmanı , Mikrobiyolog, Nefrolog, Gastroenterolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs cerrahı, Nükleer tıp doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Romatolog , Spor hekimi , Onkolog , Çocuk kalp ve damar cerrahı daha fazla

görüş Şahinbey, Eyüpoğlu Mahallesi Hürriyet Caddesi No

Profilinizin kontrolünü alın

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Nörolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Beyin ve sinir cerrahı, Pratisyen hekim, Ürolog, Radyasyon onkoloğu, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Biyokimya uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Patolog, Acil tıp doktoru, Dermatolog, Genetik uzmanı , Mikrobiyolog, Nefrolog, Gastroenterolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs cerrahı, Nükleer tıp doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Romatolog , Spor hekimi , Onkolog , Çocuk kalp ve damar cerrahı daha fazla

görüş Şahinbey, Eyüpoğlu Mahallesi Hürriyet Caddesi No

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler ()

F

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Rinoplasti

Ben geçen hafta cuma günü randevuya gittim çok büyük bir kaygı ve korkuyla ama ta ki seafoodplus.infotin Gülşenle hocamla tanışana kadardı herşey o kadar güzel motive etti ki ve dediklerinin hepsinde haklı çıktı hiç acı hissetmedim yüzümde morluk şişlik hiç olmadı tek kelimeyle mükemmel bir süreç geçirdim acısız bir şekilde geçti mükemmel bir doktor hem icraatıyla hem tavrıyla çok güvenilir umarım hep böyle başarılarınıza şahit oluruz hocam tek kelimeyle mükemmelsiniz yolunuz bahtınız hep açık olsun.

M

Doğrulanmış

Merhabalar öncelikle uzun bir araştırma sonrası Secaattin bey ile tanıştım 3 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum burnum da ciddi bir şekilde eğrilik ve kemikte kırık vardı görüntü olarak beni çok rahatsız ediyordu açıkçası ameliyat öncesi çok korkuyordum hocam sayesinde ameliyatım çok başarılı geçti ameliyat sonrası sıfır morluk diyebileceğim kadar az bir morluk ve ödemle atlattım bu süreci rinoplasti ameliyatı olmak istiyorsanız hiç düşünmeden tek adres diyebilirim ben çok memnun kaldım burnumu çok seviyorum tam istediğim gibi çok doğal Hocam çok başarılı iyiki tanımışım sizi hocam başarılarınızın devamını diliyorum

M

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Burun Estetik Cerrahisi

Burnumda eğrilik vardı Gaziantep’te baya doktor araştırdım sonunda Secaattin hocama denk geldim benim için büyük bir şans oldu . Daha öncesinde arkadaşlarım ameliyat olup memnun kalmıştı , tanıdıklar elinin baya hafif olduğunu söylediler . Ameliyat sonrasındaki süreci tahmin ettiğimden daha hafif atlattım .Yüzümde morluk dahi olmadı çok şükür . Ameliyat sonrasındaki süreçte hocamla iletişim halinde oldum sağ olsun sorularımı yanıtsız bırakmadı .Burun şekilde gelince tam da istediğim gibi doğal bir burun oldu . Çok şükür bu süreci kazasız belasız atlattım sayılır .Bu ameliyat sürecinde emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ediyorum .

N

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Kulak Burun Boğaz Randevusu

2 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum.çok memnunum. İyileşme sürecim çok hızlı oldu, morarma bile olmadı günlük şişlik dışında hiçbir sorun yoktu. Hem burnum tam istediğim gibi oldu, hem de nefes alma sorunum tamamen çözüldü. Teşekkürler hocam

E

Doğrulanmış

Rinoplasti olalı iki ay olmasına rağmen burnum hemen oturdu ve morarma şişme asla olmadı gönül rahatlığıyla Secaattin beye güvenebilirsiniz

E

Doğrulanmış

Ocak ayında rinoplasti ameliyatı oldum ve süreçten çok memnun kaldım ameliyat sürecim çok güzel geçti hiçbir şekilde morluk ve şişme olmadı. Herkese Secaattin hocamızı tavsiye ediyorum gerçekten başarılı işler çıkarıyor.

Ö

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)

yazında çocukluğumdan beri delik olan kulağımın zarının ameliyatını yaptım. Fransa'da tüm tetkik ve prosedürleri yerine getirdiğim halde ameliyat olmayı reddettim çünkü Türkiye'de çok iyi bir alternatif bulmuştum. Muayene oldum, ameliyatımı yaptım. Gününde taburcu oldum ve çok şükür çok fazla bir sıkıntı yaşamadan bu süreci atlattım. Fransa'da ki doktorum ameliyatın çok başarılı olduğunu teyit etti. Zaten işitmemdeki iyileşmeyi çok bariz bir şekilde farketmiştim. İşitme testinde de diğer kulağımdan daha iyi duyduğum açıkça görünüyorduAslında yazacak çok şey var ama fazla uzatmak istemiyorum. Secaattin beye çok teşekkür etmekle birlikte, doktor beye ameliyat olup çok iyi geri dönüşler yapan ve görüşlerini buradan bizlerle paylaşan değerli insanlara çok teşekkür etmek istiyorum. Onların sayesinde memleketimizde bu derece mükemmel bir doktor olduğunu öğrendiğimiz için. Rabbim tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin, bu denli doktorlarımızın da eksikliğini vermesin inşallah.

G

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Burun Estetik Cerrahisi

Merhaba 27 ocakta Secaattin hocam burun ameliyatımı gerçekleştirdi etrafındaki insanlarda oluşan hiç bir yan etki morarma şişme ve acı hiç olmadı çok rahat ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiği için ona çok minnettarım

K

Doğrulanmış

Merhabalar, burun ameliyatı olmak için araştırmalarım sonucu Secaattin Gülşen hocayı buldum. Burnumda şekil bozukluğu ve nefes alma problemi vardı. Hastaneye tedirgin gelmiş olsam da Secaattin hocanın işindeki profesyonelliğinden dolayı çok rahatladım ve ameliyat için kısa bir sürede tarih alıp Ameliyat oldum .Ameliyattan sonra hafif şişlik dışında hiç bir şey yaşamadım ayrıca ameliyat sonrası süreçte aklıma takılan birşey olduğunda mesaj attım ve geri hızlı bir cevap aldım. Sonuç olarak doğal görünümlü ve rahat nefes alabilen bir burun sahibi seafoodplus.infonize sağlık
    Bu arada ameliyat sürecinde benimle ilgilenen Gülbahar hemşireyede çok teşekkür ederim çok tatlı ve samimi bir hemşireydi :)

I

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen • Kulak Estetiği

Araştırma sürecimde tüm doktorların asistanı ile görüşürken Secaattin gülşen hocamla birebir irtibat kurmak bana daha rahat ve güvenilir hissettirdi. Tüm sorularıma kendisi müsait oldukça yanıt verdi . Kaliteli bir doktor olduğu kadar kaliteli bir insan benim açımdan . Diğer yandan genel anestezi ile kulak estetiği oldum . Görünüşü tam istediğim gibi oldu. İlk 2 gün normal olarak ağrım oldu , ondan sonra hiç hissetmedim . Ve defalarca pansumanımı bizatihi kendisi yaptı. Araştırma sürecindeyseniz ve bu ameliyatı Secaattin hocamız yapabiliyorsa düşünmeden randevunuzu alın derim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şehitkamil, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Şehitkamil şehrinde Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Şehitkamil, Türkiye'deki Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: - Ssk Duraği; - Şihcan; - Şihcan; - Eski Şahinbey Belediyesi; - Dr. Ersin Aslan Devlet Hst.; - Nolu Durak; - Balikli; - M. Rüştü Uzel End. Mes. Lisesi; Gar.

Otobüs:B18S08

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şehitkamil konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adres: Şehitkamil Istasyon Caddesi Sokağı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir