mediplus telefon / MEDİPLUS SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mediplus Telefon

mediplus telefon

Özel Mediplus Tıp Merkezi adresi, iletişim bilgileri

Özel Mediplus Tıp Merkezi

Adres: Mehterçeşme Mahallesi, Ufuk Cd. No, Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul, Türkiye

Telefon:() 67 24

İnternet Sayfası

Çalışma Saatleri

Pazartesi: –
Salı: –
Çarşamba: –
Perşembe: –
Cuma: –
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: Mediplus Hastanesi telefon, Mediplus Esenyurt telefon, Mediplus Yorumlar, Mehterçeşme Mediplus Hastanesi telefon numarası, Mediplus Hastanesi yorumlar, Mediplus Randevu, Mediplus Tahlil Sonuçları, Mediplus Tıp Merkezi

Yorumlar

Kesinlikle Kadın Doğum Dr si Bahar Aksungere gitmeyin tedavisi olsun konuşması deseniz bir bayana yakışmaz tarzda dünyayı kendi yaratmış havası biz paramızı verip geliyoruz bedava muane etmiyor sonucta onun dr alınması gerekiyor

Beş para etmez bir yer doktorun ağzından kerpetenle laf alıyoruz ilgisiz ve beceriksiz olduğu belli oluyor!! Bunun gibi özel sağlık kuruluşları derhal kapatılmalıdır.

Mediplus hastanesine çok teşekkür seafoodplus.info dogum yapdim seafoodplus.info Aksunger hocamin eline emegine saglik nekadar teşekkür etsem az allah sizden razı olsun Gönulhanim hemşire kendisi bana çok yardımcı oldu okadar iyi kalpli hemşire sagolsun hep var olun hayatında işinizde başarılar diliyorum.

Ben şahsen 1 hafta önce kan aldırdım elimin üstünden aldılar 1 haftadır elim şiş Ve ilgi alaka sıfır tavsiye etmiyorum 50 TL fazla verin başka bir yere gidin o kadar sağlık raporu çıkardım böyle rezalet bir hastane görmedim

Devlet hastanesinden hallice bir hastane. Saat 10a muayne randevusu alıyorum . Benden önceki randevusu geçen hastayı benden önce alıyolar. Bir saat bekletip daha sonra sistem yok diyorlar. Hiç tavsiye etmiyorum.

Çok rezil bir hastane temizlik ilgi alaka sıfır bildiğiniz ahır gibi bir yer, rezil olmak isteyen direk bu hastaneye koşsun

Hastayı ve diş i görmeden kapıdan fiyat veren dış doktoru Ömer bey siz nasıl hekim oldunuz sakın uzak durun bu dis doktorundan asistanı zaten doktor gibi kafasına göre teşhis koyuyo hastaya

Bahar aksunger kesinle harika bir doktor ve çok iyi bir insan kendisine ve asistanina ne kadar dua etsem az Allah razı olsun kesinle herkes gönül rahatlığıyla gidebilir..

0 rh+ kanıma A rh+ sonucu veren ben şaşırıp evrakları laba verince aaa pardon diyen ilk ve tek hastane…

2. MUYANE YE GİDİNCE BİR ÖNCEKİ MUAYENEDEN KALMA ÜCRET OLDUĞUNU SÖYLEYİP PARA TALEP EDİYORLAR. O AN AKILLARINA HANGİ RAKAM GELİRSE SÖYLÜYORLAR VERMEYİNCE DE MUAYENE KAYDI AÇMIYORLAR. DİKKATLİ OLUN.

MEDİPLUS SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEDİPLUS SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TM MediPlus IHP

Veri güvenliği

Geliştiricilerin verilerinizi nasıl toplayıp paylaştıklarını anlamak, güvenliğin ilk adımıdır. Veri gizliliği ve güvenliği yöntemleri; kullanımınıza, bölgenize ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilir. Geliştiricinin sağladığı bu bilgiler zaman içinde güncellenebilir.
Simge resmi
Üçüncü taraflarla veri paylaşımı yok

Geliştiricilerin, veri paylaşımını nasıl beyan ettikleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Simge resmi

Veriler şifrelenmiyor

Simge resmi

Veriler silinemiyor

Özel Mediplus Tıp Merkezi Randevu Nasıl Alınır

0 () 67 24 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Özel Mediplus Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Mediplus Tıp Merkezi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Özel Mediplus Tıp Merkezi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu: 0 () 67 24

Özel Mediplus Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Mediplus Tıp Merkezi Adres

Mehterçeşme Mahallesi Ufuk Caddesi No: 77 Esenyurt / İstanbul

Özel Mediplus Tıp Merkezi Telefon

0 () 67 24

Özel Mediplus Tıp Merkezi

Özel Mediplus Tıp Merkezi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İstanbul şehrinde Esenyurt ilçesinde bulunan Özel Mediplus Tıp Merkezi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 67 24 numaralı telefondan Özel Mediplus Tıp Merkezi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Mediplus Tıp Merkezi Yorumlar (0 Değerlendirme)

nest...

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.