irfan home koltuk / İrfan Home yeni eklenen yorumları - Memnuniyet.net

Irfan Home Koltuk

irfan home koltuk

Yorumlar

Berbat ötesi bir firma 8aydır ürünlerin arızalarını gıderecek adam akıllı bİ tane çalısanı yok arızalı olan parcayı alıyorlar benden( normalde de ürün o sekilde satılıyomus da bana prosedür de olmayan bİ sey yapmışlar acıklama bu yonde) gıdıp gelen parca da montaj vidaları cıkmıyo tabı bu son yaşadığım olay öncekileri anlatsam firmanın önünden geçmezsiniz bir eve 12 servis gelırmi ya hadı geldiniz durumu cozmeden gitmek nedir bu firmanın sahibi bunları hıc gormuyo mu montaj ustasının yanın da vida yok bunlar nasıl bİ calısma içindeler kım nerden nasıl para yiyor anlamıs değilim. SÖZÜN KISASI ÜRÜNÜ SATANA KADAR ON NUMARALAR SATTIKTAN SONRA Bİ TANESİ İLGİLENMEZ KEYİFLERİ GELİRSE YAPAN İNSANLAR BEN BULAŞTIM SİZLER BULAŞMAYIN...
1 6 yıl önce (26-02-2018)

Yaklaşık bir yıl önce koltuk takımı aldım ve bi kaç ay içinde koltuklarin dikişleri ayrıldı.ilgililere bildirdim sagolsunlar yardimci oldular ve koltuklari göturdüler yaklaşiķ 1 ay kadar koltuklar gelmedi.geldiginde dikisler yapılmamis ve tekrar ilgililerle görüstum ve tekrar aynı islemin yapilmasini soylediler.yine en az 15 gun icinde gelecegini bildirdiler.göndermedim çunku bu sure zarfinda evde koltuk olmayacak.kısacasi yek avantaji elden ödeme yapabailmek.kalite bizim aldıgimiz urunde sıfır
2 6 yıl önce (26-12-2017)

Samimi cana yakın kadrosu otantik ortamı bol ürün çeşidi ve fiyat uygunluğu taksitli alışveriş seçenekleri....mükemmel
5 6 yıl önce (16-04-2018)

Paranızı çöpe atın ama sakın sakın buradan alışveriş yapmayın.toplu yaptığımız alışveriş sonrasında gelen ürünlerin tamamı sorunluydu 1 sene oldu hala bi sonuç yok ve müşteri hizmetleri yetkilisi Sibel aslan ve damla denilen kişiler işe yaramayan öylesine zaman doldurup maaş alan insanlar.sakın başınıza bela almayın.her kuruşum haram zıkkım olsun.
1 6 yıl önce (22-12-2017)

Iyi ve orta uygunlukts bir ev gereçleri satan AVM outlet kısmındaki satış elemanları gerçekten çalışkan ve güler yüzlü.birde pos makinaları çalışsa daha iyi olacak
3 6 yıl önce (05-01-2018)

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir