ali atay aşk bitti sözleri / Ali Atay - Aşk Bitti - Şarkı Sözleri - AkorMerkezi.com

Ali Atay Aşk Bitti Sözleri

ali atay aşk bitti sözleri

Şarkı Sözleri

Müzik ruhun gıdasıdır. Edebiyat da öyle. Edebiyat ile müziği birleştiren en önemli faktör de şarkı sözleri. Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. Pek çok şarkı sözü yazarının ozan olarak anılmasının sebebi de bu sanırız. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Şimdi bütün şarkı sözlerini tek tıklamayla önünüze seren bir site var -> Sarki-Sozleri.Net

Bu Site

Şarkı Sözleri

Sitesidir... şarkı notaları

Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini www.sarki-sozleri.net'te bulabilrisiniz.

Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözleri

Ali Atay şarkıcısının popüler şarkılarından Aşk Bitti şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözleri sitemize 27 Ekim 2014 Pazartesi tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözleri

Korkma benden gidiyorum
Sen uyurken ölüyorum
Yakın değilsin göremezsin
Masum değilsin ağlayamazsın

Oyun değil ki dönemem biliyorum
Pişman değildim sonunu görüyorum
Paramparça bir taş yerini arıyorum
Karanlıkta düşerse kaybolur biliyorum

Kaybolsun dert değil
Kaybolsun taş benim
Kaybolsun toprak olsun
Kaybolsun aşk bitti

2023 En Çok Kullanılan İsimlerin Anlamları

isim anlamları, miray isminin anlamı, talha isminin anlamı, zeynep isminin anlamı, ecrin isminin anlamı, eymen isminin anlamı, elif isminin anlamı, erva isminin anlamı, mina isminin anlamı, azra isminin anlamı, arya isminin anlamı, berrin isminin anlamı, berna isminin anlamı, esra isminin anlamı, ceylin isminin anlamı

Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.

Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Ali Atay - Aşk Bitti Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Ali Atay - Aşk Bitti şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;

Diğer Ali Atay Şarkı Sözleri

Leyla The Band - Aşk Bitti - Sözleri

Korkma benden
Gidiyorum
Sen uyurken, ölüyorum
Yakın değilsin, göremezsin
Masum değilsin, ağlayamazsın

Korkma benden, gidiyorum
Sen uyurken, ölüyorum
Yakın değilsin, göremezsin
Masum değilsin, ağlayamazsın

Oyun değil ki, dönemem biliyorum
Pişman değilim sonunu görüyorum
Paramparça bir taş yerini arıyor
Karanlıkta düşerse kaybolur biliyorum

Kaybolsun, dert değil
Kaybolsun, taş benim
Kaybolsun, toprak olsun
Kaybolsun, aşk bitti
Aşk Bitti Sözleri, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır.
http://www.akormerkezi.com

İçerik Kısa Linki:

Beğendiniz mi? Aşk Bitti Sözleri sayfasını Şimdi paylaşın:

Aşk Bitti şarkısı için amatör kayıtları dinleyin: (Siz de Ekleyin)

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır