antalya atatürk parkı roberts cafe kahvaltı / Robert's Coffee Atatürk Parkı | Antalya

Antalya Atatürk Parkı Roberts Cafe Kahvaltı

antalya atatürk parkı roberts cafe kahvaltı

Bistro, Cafe, Kahvaltı

Çalışma Saatleri

Pazartesi:

Salı:

Çarşamba:

Perşembe:

Cuma:

Cumartesi:

(Şu Anda Açık)

Pazar:

Bilgilerde Hata mı Var?

Beyzade'nin Menüsü

Beyzade'nin henüz menüsü yok, menüyü ekleye tıklayarak sen de ekleyebilirsin.

Yorum Yaz

Yorumlar

Beyzade hakkında yorumlar ve incelemeler. tane yorumdan oluşturulmuştur.

Femratihim 5 puan vermiş.

Mesyagmur 5 puan vermiş.

guher

guher 5 puan vermiş.

Beyzade'ni Paylaş

Beyzade, Konyaaltı (Atatürk Parkı)'ın adresini, kordinatını paylaşın, listenize ekleyin.

Listeme Ekle
Listeme
Ekle
Facebook Paylaşımı
Facede
Paylaş
Twitter Paylaşımı
Twitterda
Paylaş
Konumu Paylaş
Lokasyonu
Gönder

Reytingi

Bir restoranın ne kadar popüler olduğunu gösterir. *Ayrıntılı ölçümler Ocak ayı başlamıştır.

Nisan 1

Mart 1

Ocak 1

Kaç Kişi Buradaydı?

Bu sayfaya kaç kişi baktı, ölçüm başlangıcı 26 Şubat

Robert's Coffee Riviera adresi, iletişim bilgileri

Robert's Coffee Riviera

Hakkında

Finlandiya'lı gurme kahve zinciri, cebinizi yormayan gurme lezzetleriyle denizle ağaçların buluştuğu yepyeni şubesinde, Atatürk Parkı'nda sizlerle

Adres: Atatürk Parkı İçi, Konyaaltı Cd. No/5 R3, Muratpaşa, Antalya

Telefon:

İnternet Sayfası

Çalışma Saatleri

Pazartesi: -
Salı: -
Çarşamba: -
Perşembe: -
Cuma: -
Cumartesi: -
Pazar: -

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: roberts cafe riviera, robert's coffee şubeleri, robert's coffee menü, roberts cafe lara, roberts cafe antalya, roberts cafe franchise fiyatları, roberts cafe antalya atatürk parkı, robert's coffee menu fiyatları

Yorumlar

Acik alanlar ruzgarli havalarda kötü tercih olur. Belediye ilaçlama yapmadiginda ağaç altında oturmak sinek yüzünden işkence. Manzara harika . Servis süresi iyi. Ben memnun kaldım. Sinekler hariç.

Harika.. Huzur.. Dinginlik.. Nitelikli servis.. Doyumsuz tat..

Şehir dışından misafirlerimle pazar kahvaltısı yapmak için seçtiğim mekan. Tam bir hayal kırıklığı. Üç garson var hiçbiri görmüyor masadaki boşlarımız alınmıyor güleryüz yok sanki zorla hizmet bekliyoruz. Tek olumlu yönü manzarası fakat bu bile yetersiz kaldı listeden çıkardığım bir mekan oldu.

Mekan ve manzara çok güzel. Normalde Robert's Coffee garsonları ile sorun yaşasam da, özellikle rezerve masa konusunda. Bu mekanda böyle bir sorunla karsilasmadim. Eğer dan sonra oturmayı planlıyorsanız, rezervasyon yaptırmanız şiddetle önerilir

Deniz manzaralı güzel bir mekan, içecek ve yiyecek çeşitliliği iyi, çalışan insanlar güler yüzlü ve ilgililer onlara da ayrıca teşekkürler.

Köpeğimize biz talep etmeden bir kap soguk su getirdiler Siparisi biraz fazla bekledik taco meksikadan geliyor sandim ama lezzet, mekan, calisanlar gayet iyi.

Deniz kenarında çok nezih bir mekan. Bunun yanı sıra dj arkadaşın performansını öyle sevdim ki. Enerjisi yüksek, müzikler harikaydı. Bütün haftanın stresini attım. Sürekli tercih edeceğim bir mekan.

Harika bir geceydi..gösterilen ilgi alaka ve DJ arkadaşın müzik seçimleri ve tecrübesi takdire şayandıseafoodplus.infoe şiddetle tavsiye seafoodplus.infolanması dileğiyle..

Beyzade, Konyaaltı (Atatürk Parkı)

Özellikler, Mutfak

Paket Servis Yok, Alkol Var, Fiyat (₺)

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.