Ing bank 0.99 kredi

Ing Bank 0.99 Kredi

ing bank 0.99 kredi

ING Bank'tan Yeni Müşterilere Müjde! 50 Bin TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Aylık % Faizle!

ING Bank, yeni müşterileri için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Bankanın yaptığı son dakika açıklamasında, bu kampanya kapsamında ilk defa müşteri olacak vatandaşlara aylık % faizle kredi verileceği belirtildi. Kredi tutarı ise 50 bin liraya kadar çıkabilecek ve ödeme süresi 12 ay olarak belirlendi.

Kredi Detayları

ING Bank'ın yeni müşterilere özel olarak başlattığı kampanya kapsamında, ilk defa banka müşterisi olacak vatandaşlara 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Kredi faiz oranı ise 12 ay vadeli ve % olarak belirlendi. Kredi ödeme süresi uzadıkça, faiz oranı da artacaktır. Ayrıca, belirtilen faiz oranları % ile % arasında değişebilir ve tutar ile vadeye göre farklılık gösterebilir.

Kampanyadan ilk kez ING müşterisi olanlar, TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında 12 ay vadeye kadar yararlanabilir. Kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olan Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, belirtilen faiz oranları arasında en düşük olan %’dur. Sözleşme faizi ise %’dan başlar ve Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur.

Kredi Geri Ödeme Hesaplaması

50 bin liralık kredi için ödeme planı aylık TL olarak belirlendi. Böylece, 12 ay boyunca bankaya toplamda 54 bin lira ödeme yapılacak ve bankanın müşteriden tahsil edeceği faiz tutarı 4 bin lira olacaktır.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, ING Bank şubelerine başvuruda bulunabilecekleri gibi mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru için gerekli olan belgeler, bankanın internet sitesinde yer almaktadır.

Etiketler :ING Bank

Ayda TL taksitle bayram kredisi! 12 ay vadeli faiz oranı ile tam TL

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi artan ihtiyaçlara özel kredi kampanyaları başlıyor. ING Bank’ta düşük faizli kredi kampanyalarında öncülüğü elinde bulunduran bankalardan biri olarak müşterilerine bayrama özel kredi desteği sunuyor. ING Bayram kredisi kampanyası bugün başladı. Ayda sadece TL taksitle 12 ay vadeli TL ihtiyaç kredisi hazır. Hemen başvuranlar aynı gün içinde ödeme alabilecek. İsterseniz daha uzun vadeli ve daha yüksek limitli de bayram kredisi kullanabilirsiniz. ING Bank düşük faizli bayram kredisi şartları ve detaylar haberimizde…

ING Türkiye, yeni müşterilere özel bayram kredisi kampanyasını bu sabah duyurdu. Bayram öncesi artan nakit para ihtiyacı için kredi kullanmayı düşünenlere özel düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sunan ING Bank, aylık TL taksitle 10 bin TL’den başlayan nakit destek imkanı sağlıyor. ING Türkiye Bayram kredisi kampanyasında faiz oranı ise sadece oldu. Peki başvuru şartları neler? ING Bank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte ING bank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası şartları…

ING BANK’TAN BAYRAMA ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

ING Türkiye bayram kredisi kampanyasını duyurdu. Sadece yeni müşterilerine özel bayram kredisi kampanyası başlatan ING bank faiz oranı ve 12 ay vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sağlıyor. ING Bank bayram kredisi limiti TL’den başlıyor ve aylık TL taksit ödemesi bulunuyor. Bu kredi kampanyası için ödenecek toplam faiz ise TL oldu. Aynı zamanda ING bank bu kredi kampanyasında 50 TL’de tahsis ücreti uyguluyor.

ing-bayram-kredisijpg

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN İSTENEN BELGELER

ING’den düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin bazı belgeleri bankaya sunması gerekiyor. ING bayram kredisi için istenen belgeler şöyle:

-T.C uyruklu kişiler için Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport; yabancı uyruklu kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi,

-Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait İkametgâh Belgesi ya da doğalgaz, elektrik, sabit telefon, cep telefonu faturalarından herhangi biri,

Çalışma durumununa göre;

-Ücretli çalışanlar: Son aya ait maaş bordrosu fotokopisi veya çalıştığı firmanın imza sirkülerinin olduğu maaş yazısı, maaş yazısının olduğu durumlarda çalıştığı firmanın imza sirküleri istenmektedir.

Emekliler:

-İlgili sosyal güvenlik kurumunca düzenlenmiş kimlik belgesi, gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanı fotokopisi istenmektedir.

Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ile serbest meslek erbabı:

-Son yıla ait vergi levhası fotokopisi, meslek kuruluşundan alınan varsa üyelik belgesi fotokopisi, Vergi dairesi onaylı son yıla ait hesap vaziyeti ve eki işletme hesabı özeti ve firma ortağının vergi levhası istenmektedir.

-Çiftçiler için ise çiftçilik belgesi gerekmektedir.

*Banka gerekliği gördüğü durumlarda ek belge ve teminat talep etme hakkına sahiptir.

ing-bayram-kredisijpg

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde nakit ihtiyacını banka kredisi kullanarak kapatmak isteyenler için ING Bank’ın düşük faizli bayram kredisi ilaç gibi gelecek. Bayrama sayılı günler kala kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ING Bank şubelerine gidebilir, 7/24 mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İhtiyaç Kredileri

Kredi Adı

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Oran Türü

Sabit Oranlı Eşit Ödemeli

İzin Verilen Kredi Vadesi

undefined Ay - undefined Ay

İdari Ve Yasal Masraflar

Tahsis ücretiniz undefined TL’dir. Tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar olup, % oranındaki BSMV dahil edilmiştir.

Sigorta Tipi

Herhangi bir sigorta ücreti bulunmamaktadır.

ING Kredi Faiz Oranları

VadeFaiz OranıToplam ÖdemeAylık Taksit
12 Ay% 1,99 TL TL
24 Ay% 1,99 TL TL
36 Ay% 2,69 TL TL

ING - Diğer Ürünler

Kredi Kartı

Konut Kredisi

Taşıt Kredisi

Mevduat

Hesapkurdu Fırsatlarından Haberdar Ol!

İletişim bilgilerinizi bırakın, bankaların özel kampanyaları ve güncel faiz oranları cebinize gelsin.

Devam ederek üyelik sözleşmesini ve aydınlatma metnini okuyup kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hesapkurdu Fırsatlarından Haberdar Ol!

İletişim bilgilerinizi bırakın, bankaların özel kampanyaları ve güncel faiz oranları cebinize gelsin.

Devam ederek üyelik sözleşmesini ve aydınlatma metnini okuyup kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TL

12 Ay Vade

Fırsat

Akbank DOB - İhtiyaç Kredisi kredisi

Teklif

İhtiyaç Kredisi - İhtiyaç Kredisi kredisi

Öneri

TNA - İhtiyaç Kredisi kredisiAlternatifbank - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayCEPTETEB - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayDenizBank - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayYapı Kredi - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayTürkiye Finans Katılım Bankası - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayQNB Finansbank - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayAkbank - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

DetayGaranti BBVA - İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Detay

En Sık Hesaplanan İhtiyaç Kredileri

TL 36 Ay Vade TL 36 Ay Vade TL 36 Ay Vade TL 24 Ay Vade TL 36 Ay Vade TL 24 Ay Vade

Kredi Hesaplama Araçları

Kredi HesaplamaErken Ödeme HesaplamaNe Kadar Kredi Çekebilirim HesaplamaEmekli Ne Kadar Kredi Çekebilir?Kredi Ödeme Planı HesaplamaMemur Ne Kadar Kredi Çekebilir?

ING Kredi Başvurusu

ING ihtiyaç kredisi hakkında tüm bilgiler için ING ihtiyaç kredisi resmi sayfasını ziyaret edin.

ING Kredi Kullanma Şartları

• 18 yaşını doldurmuş olmanız
  • Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması
  • Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız
  • İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade ile kullanılabilir.

ING Kredi Başvuru Adımları

1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Krediniz onaylandığında tarafınıza iletilen kredi ödeme planını ve kredi sözleşmesini onaylayarak süreci tamamlayın.

ING Kredi Başvuru Belgeleri

ING kredisi için şubeden yapılan başvurularda aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

• Nüfus cüzdanı
  • İkamet belgesi veya fatura
  • Gelir belgesi
    • Memurlar: Maaş bordrosu
    • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
    • Emekliler: Emekli aylık dökümü
    • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
    • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
    • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

ING Kredi Karşılaştırma

ING ihtiyaç kredisi hesaplama işleminiz için sayfamızda bulunan aracımızı kullanın, bütçenize uygun ödeme planı oluşturarak anında başvuru yapın.

Hesapkurdu logo

Copyright © BHL Turkey Teknoloji A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.
Sigorta aracısı webgrid.co.uk, webgrid.co.uk iştirakidir.
Merdivenköy Mah. Bora Sok. Nidakule
Göztepe Blok No İç Kap No/61
Kadıköy/İSTANBUL
MERSİS Numarası:
0() [email protected]

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

FacebookMediumTwitterInstagramLinkedInYoutube

webgrid.co.uk anlaşmalı olduğu bankalarla “Destek Hizmet Kuruluşu” olarak çalışmaktadır. Sunulan destek hizmeti BDDK’nın tarihli yönetmeliğine göre denetlenmektedir.

İNG BANK KREDİ TUZAĞI

• Yarbay
    Merhaba arkadaşlar .

10 BİN TL'lik bir kredi &#;ekmeyi d&#;ş&#;n&#;yordum, İNG bankın bu kampanyasını g&#;r&#;nce başvurayım dedim . ing bank bu krediyi, kredi notu arası olanlara veriyor . Benim kredi notum

Neyse krediyi &#;ektim, kredi tahsis &#;creti 50 tl ve sigorta tl olarak g&#;z&#;k&#;yor dekontta. Ben giderlerin bana verilen krediden d&#;şmesini istedim ve tl toplamda para kesmişler . Yani hesaba yatan tl . &#;demem gereken taksit miktarı tl ve toplam geri &#;demem tl 12 taksit şeklinde.

Bu durumda benden += tl para almış oluyor . Enpara ve akbank Hesapladığımda faizleri ve oludğu halde cebimden &#;ıkan toplam para bu kadar olmuyor. &#;&#;nk&#; sigorta vs yapmıyorlar .

Şimdi asıl merak ettiğim beni sigorta yaptı ben arayıp sorguladım tl sigortanız dediler . Bankadan bana verilen dekontta tl .

Arada bi tl kayıp, arkadaşa diyorum bunu bana belgele ne parası bu dekontu yok hesabımdan kestin ama nerde diyorum . Biraz konuştuk bişeyler sa&#;maladı, &#;ıkardı bana bir poli&#;e verdi 15 bin tl &#;zerinden &#;ekilmiş bir kredi sigortası dekontu verdi . Kafamı iyice karıştırdı &#;ıktım . Şimdi ing ye bildirim a&#;tım bakalım ne parasıymış bu .

Yani ucuz diye aldanmayın bi şekilde sizden &#;ıkarıyor . normalde ucuz olması gerekirken ten &#;ekilen krediden daha pahalıya geldi .

Sinirim Y&#;z&#;nden biraz dağınık yazdım arkadaşlar kusura bakmayın . İllaki bu bankadan memnun kalan vardır ama ben b&#;yle birşey olacağını d&#;ş&#;nm&#;şt&#;m . Ve yine yanlış bir banka tercihi yaptım.

Edit: Konut eşya sigortası iptal edildi ve hesabıma tl para yattı , sırada hayat sigortasının parası kaldı onuda alırsam &#;ok uyguna gelmiş olacak kredi . ve erken &#;deme ile 7 tl gibi bir indirimde oluyormuş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 1 Eylül ; >

• Binbaşı
    72 Mesaj
  • Binbaşı
  • Ben de HSBC'yi sevmem hi&#;, atm'si mobil uygulaması kadar kullanımı zor mecraa g&#;rmedim.
  • Yarbay
    Şimdi aradılar olayı &#;&#;zd&#;m, İşg&#;zarlar bilgi vermeden birde konut eşya sigortası yapıyorlar, sanki ben adamlar konut, araba vs bir eşya almışım . Diikatli olun bunu size sormadan yapıyorlar.

Zorunlu değil bu benim zaten hayat sigortamı yapıyor , birde tl lik konut eşya sigortası kitliyorlar. Bakalım kurtarabilecekmiyiz parayı .
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Merhaba arkadaşlar .

10 BİN TL'lik bir kredi &#;ekmeyi d&#;ş&#;n&#;yordum, İNG bankın bu kampanyasını g&#;r&#;nce başvurayım dedim . ing bank bu krediyi, kredi notu arası olanlara veriyor . Benim kredi notum

Neyse krediyi &#;ektim, kredi tahsis &#;creti 50 tl ve sigorta tl olarak g&#;z&#;k&#;yor dekontta. Ben giderlerin bana verilen krediden d&#;şmesini istedim ve tl toplamda para kesmişler . Yani hesaba yatan tl . &#;demem gereken taksit miktarı tl ve toplam geri &#;demem tl 12 taksit şeklinde.

Bu durumda benden += tl para almış oluyor . Enpara ve akbank Hesapladığımda faizleri ve oludğu halde cebimden &#;ıkan toplam para bu kadar olmuyor. &#;&#;nk&#; sigorta vs yapmıyorlar .

Şimdi asıl merak ettiğim beni sigorta yaptı ben arayıp sorguladım tl sigortanız dediler . Bankadan bana verilen dekontta tl .

Arada bi tl kayıp, arkadaşa diyorum bunu bana belgele ne parası bu dekontu yok hesabımdan kestin ama nerde diyorum . Biraz konuştuk bişeyler sa&#;maladı, &#;ıkardı bana bir poli&#;e verdi 15 bin tl &#;zerinden &#;ekilmiş bir kredi sigortası dekontu verdi . Kafamı iyice karıştırdı &#;ıktım . Şimdi ing ye bildirim a&#;tım bakalım ne parasıymış bu .

Yani ucuz diye aldanmayın bi şekilde sizden &#;ıkarıyor . normalde ucuz olması gerekirken ten &#;ekilen krediden daha pahalıya geldi .

Sinirim Y&#;z&#;nden biraz dağınık yazdım arkadaşlar kusura bakmayın . İllaki bu bankadan memnun kalan vardır ama ben b&#;yle birşey olacağını d&#;ş&#;nm&#;şt&#;m . Ve yine yanlış bir banka tercihi yaptım.

hocam nasıl başardın kredi notunu

• Yarbay
    Her personelin hedefleri olduğu i&#;in tutturabildiğine eksiği olan &#;r&#;n&#; kaktırıyorlar. Kredi alırken masraf ve faiz rakamlarına aldanmayın. &#;deme tablosu isteyin ve &#;ektiğiniz takdirde elinize net olarak ne kadar ge&#;eceğini ve toplamda ne kadar geri &#;deyeceğinize bakın ve karşılaştırın. Faizi d&#;ş&#;k g&#;sterir masraftan ge&#;irirler, masraf yok der faizden ge&#;irirler vb.
  • Yüzbaşı
    Biz ing den ev i&#;in kredi &#;ektik baktım hesap eksiye d&#;ş&#;yor neymiş 2 tane otomatik &#;deme vermezsem d&#;şermiş salak salak işler 2 otomatik &#;deme verdim
  • Teğmen
    &#;ncelikle kredi hayat sigortası kişinin yaşına,kredinin vadesine,kredi faiz oranına ve kredi tutarına g&#;re faklılık g&#;sterir.
    Bahsetmiş olduğunuz sigorta kadar kesinti yapılması m&#;mk&#;n değil.
    2. bir sigorta yapılmış olabilir (bilginiz dışında ve ihtiyari) hesap hareketlerinden inceleyip yazabilir misiniz?
    Eğer b&#;yle bir durum var ise banka veya bankanın aracı olduğu sigorta acenntası aracılığı ile iptali yapabilirsiniz.
    Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var Daha k&#;&#;&#;k &#;l&#;ekli &#;zel bankalarda fonlama maliyetleri y&#;ksek olduğundan sigorta masrafları da y&#;ksek webgrid.co.uk aynı koşullarda ziraat halk bankasından &#;ekmiş olsanız muhtemelen tl bir sigorta &#;ıkacak ya da belki de tercihinize g&#;re hi&#; yaptırmayacaktınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 25 Ağustos ; >
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hocam biraz kurcaladım sonuca vardım . İşg&#;zar personel bana haber vermeden konut ve eşya sigortası yapılmış, hayat sigortasından hari&#; . Zaten g&#;r&#;n&#;rde diğer banklar ile tl karı vvardı onuda bilgim olmadan yaptığı konut ev sigortası ile aldı .

Şimdi benim krediyle uğraşan bana bu sigortayı yaptıran eleman dilek&#;e g&#;nderdi, sigortanın iptali i&#;in imzaladım geri mail attım işlemleri başlattık dediler .

Yani bir nevi hırsızlık işte . Normal hayat sigortam tl &#;ıktı zaten sigorta şirketide ing ye ait galiba para aynı cebe gidiyor .

Ben konut kredisi mal m&#;lk kredisi &#;ekmiyorumki sen benim evimi malımı sigorta yapıyosun . Benim Hayat sigortamı yapmışsın zaten. Birde bilgi vermiyor uyanık . Bulmuşlar bir a&#;ık milletin parasını ordan &#;alıyorlar. Bakayım bu işi başka şikayet edebileceğim resmi kurum varsa peşini bırakmayacağım . Bu d&#;meni yapmamaları i&#;in elimden geleni yapacağım .

Aynen tahmin ettiğim gibi :) g&#;n i&#;inde belki de aynı g&#;n iadesi yapılır hocam sıkıntı yapmayın..
    Bu konuda uyanık olmak lazıwebgrid.co.uk &#;ncesinde hatta sonrasında webgrid.co.uk&#;miş olsun.

• Yarbay

Benzer içerikler

ING Bank'tan faiz oranı ile TL anında kredi!

ING Bank'tan faiz oranı ile TL anında kredi! Paraya ihtiyacım var diyen kişiler için bankalar yeni kampanyalarını peş peşe açıklarken bu kampanyalardan birini de ING Bank açıkladı. 

İlk kez ING Bank müşterisi olan kişilere yönelik olarak açıklanan kredi paketinde 20 bin liraya kadar nakit para desteği sunulacağı açıklandı. ING Bank tarafından yapılan açıklamada "İlk kez ING’li olacak müşterilerimize özel kampanya! TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, yüzde 0,99 oranında yansısın" diyerek Turuncu Ekstralılara yönelik fırsatını duyurdu. 

ING BANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanyanın başvuru şartları ise şu şekilde açıklandı:

• Kampanyadan ilk kez ING’li olacak müşteriler, 20, TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında 6 ay vadeye kadar yararlanabilir.
  • Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir.
  • Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur.
  • Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup yüzde 1,24'ten başlar.
  • Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı yüzde 1,24 ile yüzde 5,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.
  • Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.

ING Bank'tan faiz oranı ile TL anında kredi!

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak kredi faiz oranı yüzde olarak ilan edilirken kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin ilk kez ING Bank müşterisi olması şartı aranacak. Bu şartı taşımayan kişilere ise yüzde faiz oranı ile borç para verilecek. 

nest...

gelişim planı örnekleri 2022 doğum borçlanmasi ne kadar uzaktaki birini kendine aşık etme duası 2021 hac son dakika allahümme salli allahümme barik duası caycuma hava durumu elle kuyu açma burgusu dinimizde sünnet düğünü nasil olmali başak ikizler aşk uyumu yht öğrenci bilet fiyatları antalya inşaat mühendisliği puanları malta adası haritada nerede