ted koleji bursluluk sınavı 2022 sonuçları / Giriş/Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklanmıştır – TED EGE KOLEJİ

Ted Koleji Bursluluk Sınavı 2022 Sonuçları

ted koleji bursluluk sınavı 2022 sonuçları

Burslar ve Ücretler

Değerli Aday Öğrencilerimiz,

TED Üniversitesi kuruluş amaçları doğrultusunda, yüksek nitelikli bir eğitimin geniş kitleler için erişilebilir olmasına her zaman büyük önem verir. Bu doğrultuda eğitim ücretlerini ve ödeme koşullarını, her yıl öğrencilerin ve ailelerinin ödeyebileceği şekilde belirlemeye gayret eder.

Eğitim Öğretim Yılı öğrenim ücretleri bu hususlar dikkate alınarak belirlenmiştir.

Buna göre;

Programlar bazında öğrenim ücretlerine, alternatif ödeme seçeneklerine ve araçları aşağıda yer almaktadır.

Eğitim Fakültesi

Fen Edebiyat Fakültesi

İİBF

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Yıllık Ödeme Seçeneğini Değerlendirmeniz Halinde;
YÖK Tarafından açıklanan kayıt tarihlerinde;

• Peşin Ödemelerde %10 İNDİRİM
  • 8 taksitle ödeme kolaylığı

Yarıyıl Ödeme Seçeneğini Değerlendirmeniz Halinde;
YÖK Tarafından açıklanan kayıt tarihlerinde;

• Peşin Ödemelerde % 7,5 İNDİRİM  
  • 6 taksitle ödeme kolaylığı

Bahar Dönemi Kayıtları
5 Şubat Tarihi Bahar yarıyılı son ödeme tarihi olarak belirlenmiştir.

• Son Ödeme Tarihine kadar yapılan yarıyıl ödemelerinde yarıyıl öğrenim ücreti indirim uygulanmadan tahsil edilir.
  • Taksitli ödeme seçeneği kullanılarak gerçekleştirilen yarıyıl ödemelerinde ise % 10 vade farkı tahsil edilerek 5 taksitle ödeme kolaylığı sağlanır.

Ödemeler gecikmeli olarak ders ekle-bırak son gününe kadar yapılabilir. Bu durumda günlük TL Gecikme Ücreti tahakkuk edilir.

Ödeme Seçeneklerimiz ve Araçlar

Peşin Ödemeler:
Nakit
- Üniversitemizin anlaşmalı olduğu DENİZBANK Cebeci Şubesi veya Türkiye genelindeki herhangi bir DENİZBANK şubesine başvurularak, TED Üniversitesi Öğrenim Ücreti ödenmesi talebiyle, öğrencinin TC numarası ve adı soyadı bilgilerini belirtilerek herhangi bir havale ücreti ödemeden ödeme yapılabilir.
-  DENİZBANK İnternet Şubesi ve Denizbank ATM’lerinden ödeme yapılabilir.       
- EFT ile ödeme yapılamamaktadır.
Kredi Kartı
- Herhangi bir bankanın kredi kartı kullanılarak web arayüzündenSanal POSveya Mail Order* yolu ile vade farkı olmadan tek çekim ödeme yapılabilir.

Taksitli Ödemeler
Kredi Kartı
- Taksitli ödemeler Bonus, Maximum ve World kredi kartları ile yapılabilir. Kredi kartı kullanılarak taksitli ödeme yapmak isteyenler web arayüzünden Sanal POS üzerinden ve Mail Order* yolu ile ödemelerini yapılabilir.

(*) Mail Order ile ödeme yapılabilmesi için ilgili formun eksiksiz doldurup imzalanarak [email protected] adresine iletilmesi gerekmektedir. Mail order formuna erişmek için tıklayınız.

Nakit
- DENİZBANK Cebeci/Ankara şubesinden Kredili Mevduat Hesabı (KMH) hesabı açtırılarak, taksitli ödeme yapılabilir. KMH Başvurusu için tıklayınız.

Burslar

5 fakültede 23 lisans programı ile eğitim veren TED Üniversitesi’nde, öğrencilerin %92’sine çeşitli burs olanakları sunulur. Bu burslar, TEDÜ’ye giriş sırasında sağlanan ve öğrenim sırasında sağlanan burslardır.

Üniversiteye Giriş Sırasında Sağlanan Burslar ÖSYS Giriş Bursu

ÖSYS burslu kontenjanı ile Üniversiteye yerleştirilen öğrencilere verilir.

a) Tam burs, Üniversiteye tam burs kontenjanı ile yerleşen öğrencilere verilir. Bu öğrencilerden öğrenim ücreti alınmaz.

b) %50 burs, Üniversiteye %50 burs kontenjanı ile yerleşen öğrencilere verilir. Bu öğrencilerden öğrenim ücretinin %50’si alınmaz.

c) %25 burs, Üniversiteye %25 burs kontenjanı ile yerleşen öğrencilere verilir. Bu öğrencilerden öğrenim ücretinin %25’i alınmaz.

ÖSYS Giriş Bursu için öğrenciler başvuru yapmaz. Bu burs, öğrencinin Üniversiteye yerleştirilmesinde esas olan sınav sonuçlarına göre verilir.

ÖSYM Bursu Özel Durumlar;

a) Lisans programında kayıtlı öğrenciler: Daha önce herhangi bir Üniversitenin lisans programından mezun olan öğrencilerin yeni kazanılan hakları geçerlidir.

b) Yeniden yerleşen TEDÜ Öğrencisi: TEDÜ’de burslu/ücretli statüde kayıtlı olup, ÖSYS ile yeniden farklı bir programa yerleştirilen öğrencilerin yeni kazanılan hakları geçerlidir.

c) Tam burslu için ücretsiz yurt: Tam Burslu programlara Ankara il merkezi dışından yerleştirilen öğrencilerden; yerleştirildiği programla ilgili dil puan türünde ilk , diğer puan türlerinde ilk içine giren öğrencilerin tümü dört kişilik odalarda sabah ve akşam yemeği dahil olmak üzere ücretsiz yurt hakkına sahiptir. Tam burs ile kayıt yaptıran öğrenciler yurt imkanından yararlanmak istemezlerse, kendilerine bir ödeme yapılmaz; daha sonra talep edenlere imkanlar çerçevesinde yurt sağlanır

Millî Eğitim Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Sınavı Başvuru Sonucu09/06/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Sözlü Sınav Giriş Bilgisi07/06/04/06/ tarihinde uygulanan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavın Soru Kitapçıkları (Sayısal ve Sözel) ve cevap anahtarları04/06/11/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Giriş Belgesi01/06/ Yılı Bilsem Öğretmen Alımı Kapsamında Bölge Sözlü Sınav Randevuları Yayınlandı26/05/ Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sınav Giriş Bilgisi26/05/ YILI ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, BAKANLIK MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATI PERSONELİ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV İLANI18/05/ YILI ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, BAKANLIK MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATI PERSONELİ GÖREVDE YÜKSELME SINAV İLANI18/05/ Jandarma Genel Komutanlığı Dış Misyon Koruma Personel Seçme Yazılı Sınav Duyurusu17/05/02 Nisan Milli Eğitim Uzmanlığı Yeterlilik Sınavı Sonuç Bilgisi17/05/Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Yazılı Sınavı Sonuç Belgesi11/05/Millî Eğitim Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Unvan Değişikliği Avukat Unvanına İlişkin Sözlü Sınav Sonuç Bilgisi02/05/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı Sonuç Belgesi 28/04/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin 16 Mayıs - 06 Haziran Tarihleri Arasında Yapılacak Temsil Yeteneği Sınav Bilgileri27/04/Millî Eğitim Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Unvan Değişikliği Avukat Unvanına İlişkin Sözlü Sınav Yeri Bilgisi24/04/Bilim Ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Süreci Ön Değerlendirme Uygulama Sonuçları ()19/04/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuç Belgesi17/04/11/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu11/04/T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Sınavı Sınav Giriş Belgesi 10/04/Millî Eğitim Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Unvan Değişikliği Avukat Unvanına ilişkin e-Sınav Sonuçları10/04/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi04/04/Açık Öğretim Kurumları Eğitim ve Öğretim Yılı 2. Dönem Online (Çevrim İçi) Sınavları Duyurusu31/03/T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı Giriş Belgesi28/03/T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sınav Giriş Belgesi24/03/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgesi17/03/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu (VKVİO) 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Sınav Uygulama Duyurusu14/03/Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Sınavı Duyurusu (Güncellenmiştir)09/03/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Seçme Sınavı Kılavuzu - ( tarihinde güncellenmiştir)03/03/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretim Üyesi / Öğretim Görevlisi / Okutman Seçme Sınavı Kılavuzu - ( tarihinde güncellenmiştir)03/03/Amatör Telsizcilik e-Sınav Kılavuzu 16/02/Kalfalık, Ustalık ve Usta Öğreticilik e-Sınavları Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 15/02/MTSK e-Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 15/02/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL İLKOKULU 2, 3, 4 VE ORTAOKULU 5. SINIFLAR ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI10/01/ - T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavından Muaf Olanlardan Şartları Taşıyanlar İle Yazılı Sınavda Başarılı Olanların Kesin Sonuçları16/12/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2, 3, 4 ve Ortaokulu 5inci Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Yapılacak Olan Seçme Sınavı Protokolü12/12/ - T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınav Sonucu24/11/Açık Öğretim Liseleri Dönemi Ek Sınavı İle Açık Öğretim Kurumları Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Dönem Online (çevrim içi) Sınavları Duyurusu 18/11/ Milli Emlak Uzmanlığı eSınav Sonuçları16/11/T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı Sınav Giriş Belgesi14/11/T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Millî Emlak Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgesi21/10/Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı18/10/ Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavı Sonuçları17/10/Uzman Öğretmen ve Başöğretmen Unvanı İçin Sınava Başvuruda Bulunanlar İle Sınavdan Muaf Olanların Başvuru Sonuçları10/10/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sonuç Belgesi23/09/ Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Sözlü Sınav Sonuçları16/09/Suudi Arabistan'da Görevlendirilecek Öğretmenlerin Ağustos Tarihleri Arasında Yapılan Temsil Yeteneği Sınavı Sonuç Bilgileri29/08/İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Giriş Bilgisi26/08/Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Millî Emlak Uzmanlığı e-Sınavı24/08/ Eğitim Öğretim Yılında Bilim ve Sanat Merkezlerinde Eğitim Alacak Öğrencilerin Bireysel Değerlendirme Sonuçları19/08/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavda Başarılı Olan Adayların Sözlü Sınava Katılım Bilgileri10/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçları ( Ağustos Başvuru Dönemi)08/08/Emniyet Genel Müdürlüğü /1.Dönem Çarşı Ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Sonuç Bilgileri05/08/13 Şubat Tarihinde Yapılan Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonucuna Göre Suudi Arabistan Ülke Grubunda Temsil Yeteneği Sınavına Girecek Öğretmenlerin Sınav Bilgileri03/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçları01/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme Sonucu25/07/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı Sonuç Belgesi08/07/Açık Öğretim Kurumları Eğitim ve Öğretim Yılı 3. Dönem Online (Çevrim İçi) Sınavları Duyurusu08/07/Emniyet Genel Müdürlüğü /1.Dönem Çarşı Ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Belgesi08/07/12/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sonuç Bilgisi04/07/ Yılı Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu30/06/ Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri30/06/ Yılı Bilim Ve Sanat Merkezlerine (Bilsem) Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı22/06/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman Ve Öğretmenlerin Mayıs Tarihleri Arasında Yapılan Temsil Yeteneği Sınavı Sonuç Bilgileri21/06/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı Sınav Giriş Belgesi 16/06/Öğretmenlik Kariyer Basamakları Eğitim Başvurusu Sonuçları14/06/05/06/ tarihinde uygulanan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavın Soru Kitapçıkları (Sayısal ve Sözel) ve cevap anahtarları05/06/12/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi24/05/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi16/05/Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Sınav Başvurusu 16/05//1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav İlanı Duyurusu13/05/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Süreci Ön Değerlendirme Uygulama Sonuçları ()13/05/ Amatör Telsizcilik e-Sınav Kılavuzu12/05/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin 11 - 27 Mayıs Tarihleri Arasında Yapılacak Temsil Yeteneği Sınav Bilgileri20/04/T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Belgesi18/04/05 Mart Milli Eğitim Uzmanlığı Yeterlilik Sınavı Sonuç Bilgisi14/04/12/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu11/04/İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 05/04/TED Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 04/04/ Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavı Duyurusu04/04/Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınav Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 29/03/T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu23/03/Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu16/03/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu (VKVİO) 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Başvurusu14/03/Kalfalık Ustalık ve Usta Öğreticilik e-Sınavları Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 08/03/MTSK e-Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 08/03/ Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Mülakat Yerleri Bilgisi07/03/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4 ve 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu07/03/13 Şubat Tarihinde Yapılan Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuç Belgesi04/03/Açık Öğretim Kurumları Eğitim ve Öğretim Yılı 2. Dönem Online(Çevrim İçi) Sınavları Duyurusu21/02/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgesi07/02/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi29/12/Zonguldak Filyos Limanı Özel Güvenlik Görevlisi Seçme Sınavı Sonuç Bilgisi21/12/İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları30/11/Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı'na girecek adayların HES kodlarının sorgulanmasına ilişkin duyuru25/11/ 1. Dönem Açık Öğretim Kurumları Online Sınavı Duyurusu24/11/Kültür ve Turizm Bakanlığı Personeline Yönelik Görevde Yükselme Sınavı Giriş Yeri Bilgisi23/11/28 Kasım Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Sınav Giriş Belgesi Hakkında Duyuru19/11/14/11/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı 08/11/28/11/ Tarihli OYAK Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. Zonguldak Filyos Limanı Özel Güvenlik Görevlisi Seçme Sınavı 05/11/Zonguldak Filyos Limanı Özel Güvenlik Görevlisi Seçme Sınavı27/10/ Kuveyt Hükümeti Bursu Mülakatı Sonuçları26/10/14/11/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı 19/10/Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu13/10/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sınav Sonucu28/09/Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Kapsamında Yapılan Sözlü Sınav Sonuç Bilgisi30/08/05/09/ Tarihli Adaylık Kaldırma Sınavı Sınav Giriş Belgesi27/08/ - İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Sınav Giriş Bilgisi27/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçları09/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçları02/08/ İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sınav Uygulama Duyurusu30/07/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme Sonucu26/07/ İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu16/07/ Eğitim Öğretim Yılında Bilim ve Sanat Merkezlerinde Eğitim Alacak Öğrencilerin Değerlendirme Sonuçları14/07/Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Kapsamında Yapılacak Sözlü Sınav Giriş Yeri Bilgisi09/07/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman Ve Öğretmenlerin Haziran Tarihleri Arasında Yapılan Temsil Yeteneği Sınavı Sonuç Bilgileri05/07/Belçika Hükümet Bursu Sonuçları ()05/07/ Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu30/06/ tarihinde yapılan VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sonuçları30/06/ Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri30/06/ Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Mülakat Sonuçları21/06/Açık Öğretim Kurumları Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Online (çevrim içi) Sınavları Duyurusu18/06/16 Şubat Millî Eğitim Uzmanlığı Yeterlik Sınavı Sonucu09/06/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin 14 - 25 Haziran Tarihleri Arasında Yapılacak Temsil Yeteneği Sınav Bilgileri02/06/13/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi31/05/ Mart Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Yeri Bilgisi03/05/13/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu14/04/ LGS KILAVUZU12/04/TED Ankara Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürlüğü Eğitim Öğretim Yılı 2, 3, 4 ve 5. Sınıflar Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu12/04/Millî Eğitim Bakanlığı Personeline Yönelik Unvan Değişikliği e-Sınav Sonuçları 22/03/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu (VKVİO) 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Sınav Uygulama Duyurusu17/03/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4 ve 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu15/03/AÖK Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Online(Çevrim İçi) Sınavları Duyurusu 10/03/ Yılı Bilim Ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçimi Sözlü Sınavı İçin Sınav Randevu Bilgisi08/03/Yurtdışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuç Bilgisi05/03/ Mart Millî Eğitim Bakanlığı Unvan Değişikliği e-Sınavı Sınav Giriş Belgesi24/02//1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Sonuç Bilgisi 15/02/AÖK Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Online(Çevrim İçi) Sınavları Duyurusu10/02/Yurtdışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgesi08/02//1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı12/01/ Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Tarihi ve Sınav Giriş Belgelerine Yönelik Duyuru07/01/Adalet Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi05/01/Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Sonuç Bilgisi05/01/MTSK e-Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 29/12/Kalfalık Ustalık ve Usta Öğreticilik e-Sınavları Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 29/12/ Döneminde Sınava Girememiş Yurtdışı Ortadoğu (K.K.T.C Hariç) Programına Kayıtlı Açıköğretim Öğrencilerine Yönelik Onlıne Sınav Duyurusu24/12//1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Duyurusu17/12/09 Aralık tarihinde yapılan Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının soru kitapçıkları ve cevap anahtarı11/12/9 Aralık tarihinde yapılacak olan Adalet Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı giriş yeri bilgisi03/12/9 Aralık tarihinde yapılacak olan Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı giriş yeri bilgisi03/12/Adalet Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu (GÜNCEL)02/12/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi09/11/Amatör Telsizcilik e-Sınavı Başvuru ve Uygulama Kılavuzu 30/10/Millî Eğitim Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Başvuru Kılavuzu23/10/Bilim Ve Sanat Merkezleri 1.Sınıf,2.Sınıf Ve 3.Sınıf Grup Tarama Uygulaması Sonuç Bilgisi ()14/10/Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Sonuç Bilgisi05/10/Adalet Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi05/10/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sınav Sonucu27/09/05/09/ Tarihli Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarının Soru Cevap Anahtarları 08/09/Adalet Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı31/08/Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı31/08/ İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Sınav Giriş Bilgisi28/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçları ( Ağustos Başvuru Dönemi)24/08/ Yılı Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Sınav Sonuç Bilgileri (29 Haziran Temmuz )18/08/ Tarihli Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Sınav Sonucu18/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçları ( Ağustos Başvuru Dönemi)17/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme Sonucu10/08/05 Eylül Tarihinde Yapılacak Olan Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu07/08/Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Adaylık Kaldırma Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı29/07/VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sonuçları24/07/ Tarih ve Saatinde Yapılacak Olan Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Sınavı Giriş Yeri Bilgisi20/07/Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu 16/07/ Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri16/07/Adalet Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu03/07/05/07/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi29/06/ Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Mülakat Sonuçları22/06/ Tarihinde Gerçekleştirilen Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları21/06/ Yılı Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Sınav Bilgileri (29 Haziran - 14 Temmuz )15/06/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu (VKV) 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Duyurusu (GÜNCEL)11/06/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi10/06/TED Ankara Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürlüğü Eğitim Öğretim Yılı 2, 3, 4 ve 5. Sınıflar Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu02/06/Adaylık Kaldırma Sınavı (AKS) Kılavuzu02/06/ Yılı Bilim Ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçimi Sözlü Sınavı İçin Sınav Randevu Bilgisi28/01/ Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınav Başvuru Ve Uygulama Kılavuzu06/05/Mahkeme Kararı Gereği Gerçekleştirilen Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru08/05/16 Şubat Tarihinde Gerçekleştirilmiş Olan Millî Eğitim Uzmanlığı Yeterlik Sınavı Sonucu04/05/Vehbi Koç Vakfı (VKV) Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Kapsamı (Sınav Tarihi: 31 Mayıs )20/04/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2, 3, 4 ve Ortaokulu 5. Sınıflar Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu 06/04/31/05/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu24/03/Kalfalık ve Ustalık Teorik e-Sınav Kılavuzu11/03/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı, Sonuç Bilgisi09/03/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4 ve 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu02/03/Vehbi Koç Vakfı (VKV) Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı Duyurusu24/02/Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Giriş Yeri Bilgisi17/02/22 Aralık Tarihli Danıştay Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi16/01/Bilgisayar İşletmenliği-Operatörlüğü Sınavı Sonuç Bilgisi27/12/Bilgisayar Dest. 2 Boyutlu Çizim - Autocad Sınavı Sonuç Bilgisi27/12/22 Aralık Tarihli Danıştay Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Yeri Bilgisi16/12/Danıştay Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu13/12/ Eğitim Öğretim Yılında BİLSEM lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları10/12/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretim Üyesi/Öğretim Görevlisi/ Okutmanları Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu 09/12/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu 09/12/08/12/ tarihinde yapılan Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Adaylık Kaldırma Sınavının Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı09/12/08 Aralık tarihinde yapılacak olan Adaylık Kaldırma Sınavı, Giriş Yeri Bilgisi02/12/Bilgisayar Dest. 2 Boyutlu Çizim - Autocad Sınavı Giriş Yeri Bilgisi29/11/Bilgisayar İşletmenliği-Operatörlüğü Sınavı Giriş Yeri Bilgisi29/11/13 Ekim tarihinde yapılan Danıştay Başkanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları06/11/ Tarihli Danıştay Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Yerleri08/10/ Eğitim-Öğretim Yılı Öğretmenlik Bursu Sonuçları23/09/Danıştay Başkanlığı Görevde Yükselme Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu20/09/ / 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Sınav Sonuç Bilgileri05/09/Danıştay Başkanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları 03/09/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Yerleştirme Sonuçları21/08//2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Yeri Bilgileri19/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçları09/08/Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım-NX monash.pw Sınavı Sonuç Bilgisi09/08/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 2.Dönem Yazılı Sınavı Sonuç Bilgisi09/08/Dinamik İnternet Programcılığı - PHP monash.pw Sınavı Sonuç Bilgisi09/08/ / 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Sınav Sonuç Bilgileri07/08/ / 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Sınav Sonuç Bilgileri07/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçları05/08/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sonucu22/07/ Merkezi Yerleştirme ve Yerel Yerleştirme Taban Puan ve Boş Kontenjan Bilgileri 22/07/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme Sonucu22/07/13/07/ Tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 16/07/13 Temmuz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Yeri Bilgileri08/07/13 Temmuz Tarihinde Yapılacak Olan / 1. Dönem ve / 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Yeri Bilgileri05/07/Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Sonuç Bilgileri - Temmuz 04/07/Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım Sınavı Giriş Bilgileri27/06/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 2.Dönem Yazılı Sınavı Giriş Bilgileri27/06/Dinamik İnternet Programcılığı Sınavı Giriş Bilgileri27/06/ Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri24/06/ Merkezi Sınav Puanına Göre Yüzdelik Dilimlerdeki ve İlk %20'lik Dilimlerdeki Öğrenci Sayıları (İl Dağılımı)25/06/ Yılı Merkezi Sınav Puanı ile Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları 25/06/Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu 25/06/29 Haziran Tarihinde Yapılacak Danıştay Genel Sekreterlik Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Bilgileri24/06//2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Duyurusu21/06//1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Duyurusu21/06/ tarihinde yapılan VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sonuç Bilgisi14/06/Yurt Dışında (Asya Grubu) Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Sınavı Sonuç Bilgisi12/06/Yurt Dışında (Avrupa Ülkeleri ve Batı Trakya) Görevlendirilecek Öğretmenlerin Sınav Sonuçları 12/06/T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı10/06/ Tarihinde Yapılan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Soru ve Cevap Anahtarları02/06/Adalet Bakanlığı İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı Sonuç Bilgisi31/05/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı - KKTC Sınav Giriş Belgeleri17/05/26/05/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi 13/05/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu07/05/ Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınav Başvuru ve Uygulama Kılavuzu03/04/DANIŞTAY Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu07/05/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme Mülakat Sonuçları - 06/05/06/04/ Tarihli Bilgisayar İşletmenliği Operatörlüğü Grup Sınavı, Sonuç Bilgisi 03/05/06/04/ Tarihli Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim-Autocad Grup, Sonuç Bilgisi 03/05/06/04/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 1. Dönem Yazılı Sınavı, Sonuç Bilgisi 03/05/ Tarihli Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı, Sonuç Bilgisi25/04/Adalet Bakanlığı İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı Giriş Yeri Bilgisi25/04/Millî Eğitim Uzmanlığı Yeterlilik Sınavı Sonuçları10/04/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2, 3, 4 Ve 5.Sınıfların Öğrenci Seçme Sınav Kılavuzu08/04/Bilgisayar İşletmenliği Operatörlüğü Grup Sınavı 01/04/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 1. Dönem Yazılı Sınavı 01/04/Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim Autocad Grup Sınavı 01/04/T.C. Adalet Bakanlığı İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı01/04/MEB Personeli Şef ve Memur Unvanlarına Yönelik Tarihinde Gerçekleştirilen Görevde Yükselme Sınavı Başarı Puanları 29/03/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı 26/03/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Sınavı, Mülakat Yeri Bilgisi20/03/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı, Giriş Yeri Bilgisi18/03/Adalet Bakanlığı İcra İşleri Dairesi Başkanlığı İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı13/03/ İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı e-Kılavuzu11/03/MEB Personeli Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef ve Memur Unvanlarına Yönelik Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuç Bilgisi08/03/17 Şubat tarihli MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi01/03/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme Mülakat Yeri Bilgisi01/03/Koç Vakfı ve TED Vakfına Ait Sınav Duyuruları01/03/26/05/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu01/03/MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı, Giriş Yeri Bilgisi12/02/ Tarihli Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı, Sonuç Bilgisi23/01/Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Sonuç Bilgileri - Aralık 15/01/Jandarma Genel Komutanlığı Misyon Koruma Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi14/01/T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı14/01/09/12/ Tarihli MEB PGM Görevde Yükselme Sınavı, Sonuç Bilgisi10/01/ MTSK -E Sınav Kılavuzu10/01/Bilgisayar Kullanımı Grup Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi 27/12/Bilgisayar Destekli 2D Çizim Autocad Grup Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi 27/12/Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu20/12/ Eğitim Öğretim Yılında BİLSEM lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları18/12/09 Aralık tarihinde yapılan MEB Personel Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları11/12/Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi10/12/09 Aralık tarihinde yapılan Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Adaylık Kaldırma Yazılı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarları 10/12/Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Yeri Bilgileri ( Aralık)03/12/09/12/ Tarihli Merkez Ve Taşra Teşkilatı(Şef-Memur) Görevde Yükselme Yazılı Sınavı Sınav Giriş Kartı03/12/09/12/ Tarihli Adaylık Kaldırma Sınavı Sınav Giriş Kartı03/12/Bilgisayar Destekli 2D Çizim Autocad Grup Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi28/11/Bilgisayar Kullanımı Grup Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi28/11/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi28/11/ Tarihli T.C. Ticaret Bakanlığı Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı Başvurusu12/11/ Tarihli Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi 06/11/Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef-Memur Unvanları İçin Görevde Yükselme Yazılı Sınav Başvuru Sonuç Bilgisi 02/11/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 2. Dönem Sınavı, Sonuç Bilgisi31/10/EGM Polis Akademisi Başkanlığı Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınav Sonuç Bilgisi26/10/20 Ekim Tarihli Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınavı Sınav Soru ve Cevapları22/10/MEB Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuç Bilgisi 17/10/Ticaret Bakanlığı Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı 16/10/Millî Eğitim Bakanlığı Personeli Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Yazılı Sınav Başvuru İşlemleri15/10/Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Yeri Bilgisi11/10/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 2.Dönem Sınavı, Giriş Yeri Bilgisi 08/10/MEB Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Yeri Bilgisi 28/09/Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Giriş Yeri Bilgisi 28/09/Çarşı Ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Duyurusu20/09/06/10/ Tarihli Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı10/09/ Yılı Ortaöğretim Kurumları 4. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları08/09/Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı,Sınav Uygulama Duyurusu04/09/ Yılı Ortaöğretim Kurumları 3. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları03/09/ Yılı Ortaöğretim Kurumları 2. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları19/08/Bakanlığımıza Bağlı Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuç Bilgisi 17/08/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi16/08/ Yılı Ortaöğretim Kurumları 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları13/08/Bakanlığımıza Bağlı Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Yeri Bilgisi 07/08/Bakanlığımıza Bağlı Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Durum Bilgisi31/07/ Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme Sonucu30/07/Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım NX 2. Grup /NX Sınavı Sonuç Bilgisi26/07/Dinamik İnternet Programcılığı PHP 2. Grup (/PHP) Sınavı Sonuç Bilgisi26/07/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 1. Dönem Sınavı Sonuç Bilgisi26/07/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı İOKBS18/07/09/06/ Tarihli Arapça Yeterlik Sınavı, Sonuç Bilgisi17/07/09/06/ Tarihli Destekleme Eğitimi Değerlendirme Sınavı Son Test, Sonuç Bilgisi17/07/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim Ve Sanat Merkezlerinde Eğitim Almaya Hak Kazanan Öğrencilerin Yerleştirme Sonuçları13/07/VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sonuç Bilgisi13/07/ Yılı Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları 11/07/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakatı Başvuru Kılavuzu () kapsamında Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Temsil Yeteneği Mülakatı sonuçları10/07/Dinamik İnternet Programcılığı PHP monash.pw Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi 27/06/Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım NX monash.pw Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi 27/06/Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi 1. Dönem Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi 27/06/ Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri26/06/BİLSEM Öğretmen Seçimi Tercih Yapmaya Esas Puan Sonuçları25/06/ Tarihli Türkçe Yeterlik Sınavı Sonuç Bilgisi12/06/Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Atölye Ve Laboratuvar Dersleri Öğretmenlerinin Sözlü Sınav Sonuçları04/06/02 Haziran Tarihinde Yapılan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Ait Soru ve Cevap Anahtarları04/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belges.29/05/ Tarihli Arapça Yeterlik Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi28/05/ Tarihli Destekleme Eğitimi Değerlendirme Sınavı (Son Test), Sınav Giriş Yeri Bilgisi28/05/13 Mayıs Tarihli Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuçları25/05/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Giriş Yeri Bilgisi28/03/21 Nisan Tarihli İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi16/05/Uygulama Öğrencisi Değerlendirme Öğretim Üyesi İşlemleri14/05/13 Mayıs Tarihli Yurt Dışında Görevlendirilecek Okutman ve Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Sınav Yeri Belgesi07/05/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi03/05/T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İKGM Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Yazılı Sınav Sonucu27/04/ Yılında Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Mülakat Yeri Bilgisi18/04/ Tarihli Sertifika Sınavları, Bilgisayar Destekli 2D Çizim Autocad Grup Sınav Sonucu18/04/ Tarihli Sertifika Sınavları, Bilgisayar Kullanımı Grup Sınav Sonucu18/04/ 21/04/ Tarihli Türkçe Yeterlik Sınavı, Sınav Giriş Yeri Bilgisi16/04/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2, 3, 4 ve Ortaokulu 5´inci Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seçme Sınavı Kılavuzu16/04/21/04/ Tarihli T.C. İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sınav Giriş Belgesi13/04/ Tarihinde Yapılan İçişleri Bakanlığı Unvan Değişikliği (Programcı) Sınavı Sonuç Bilgisi 06/04/Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Yeri Bilgileri ()16/03/Dil Eğitimi Görmek Üzere Yurtdışına Gönderilecek Öğretmenlerin Sözlü Sınavı, Sınav Yeri Belgesi28/03/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı26/03/Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (Autocad) Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Yeri Belgesi26/03/Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Yeri Belgesi26/03/09/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Başvurusu20/03/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim Ve Sanat Merkezleri (1.Sınıf,2.Sınıf Ve 3.Sınıf) Grup Tarama Uygulaması Sonuçları16/03/Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlik Sınavı, Sınav Sonuç Belgesi16/03/T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İKGM Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Sınav Giriş Yeri Belgesi15/03/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarında Öğrenim Görecek Öğrencilerin Belirlenmesi Amacıyla Yapılacak Olan Seviye Tespit Sınavı14/03/Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü İçin Görevde Yükselme Yazılı Sınavının Başlama Saatine İlişkin Duyuru13/03/İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu12/03/ Tarihli T.C. İçişleri Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı (Programcı) Sınav Giriş Kartı12/03/ İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu08/03/Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü İçin Görevde Yükselme Yazılı Sınav Ücreti Yatırılmasına İlişkin Duyuru02/03/Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi02/03/18 Şubat Tarihli Millî Eğitim Uzmanlığı Yeterlik Sınav Sonuçları28/02/İçişleri Bakanlığı Yargı Kararı Gereği Programcı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu28/02/ Eğitim Öğretim Yılı TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4 ve 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu26/02/10/02/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi22/02/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin 24 Şubat Tarihinde Yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgesi Hakkında Duyuru20/02/Milli Eğitim Bakanlığı Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü İçin Görevde Yükselme Yazılı Sınav Başvuru Sonucu15/02/Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi06/02/Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi06/02/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Sınavı (II) Sonuç Bilgisi26/01/10/02/ Tarihli T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Başvurusu16/01/Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Uygulama Duyurusu15/01/Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adayların Dikkatine09/01/Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı e-Kılavuzu09/01/Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri e-Sınav Uygulama Kılavuzu09/01/23/12/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi04/01/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi29/12/İçişleri Bakanlığı Yargı Kararı Gereği Programcılık Unvan Değişikliği Sınav Uygulama Duyurusu27/12/MEB Aday Öğretmenleri (Sözleşmeli/ Kadrolu) Adaylık Kaldırma Sınavı (AKS) Sınav Giriş Kartı18/12/Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Uygulama Duyurusu12/12/Bakanlık Maarif Müfettişi Mülakat Sonuçları 28/11/ Tarihli Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişliği Sınavı Sonucuna Göre Mülakata Hak Kazanan Adayların Mülakat Tarih ve Yer Bilgisi24/11/ Tarihli Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişliği Sınavı Sonucuna Göre Mülakata Hak Kazanan / Hak Kazanamayan Adayların Bilgisi22/11/II Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Mülakatı Giriş Yeri Bilgisi20/11/ Tarihli Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişliği Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi15/11/ Tarihli Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi15/11/ Tarihli Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi08/11/ Tarihli Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/10/ Tarihli Adalet Bakanlığı İcra Müdür Yardımcılığı, Unvan Değişikliği ve Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi30/10/Millî Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişi Mülakat Sonucu (Danıştay 2. Dairesinin monash.pw sayılı kararı gereğince mülakata alınanlar için)25/10/ Tarihli Bilgisayar Destekli Tasarım (Autocad) Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi25/10/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi25/10/07/10/ tarihinde yapılan MTSKS Sınav Sonuçları 20/10/Millî Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişi Mülakat Tarihi, Yeri ve Zamanı Duyurusu (Danıştay 2. Dairesinin monash.pw sayılı kararı gereğince mülakata alınacaklar için ) 13/10/ Tarihli Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Gümrük Müşavirliği Ve Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarları11/10/ Tarihli Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ve İcra Müdür Yardımcılığına Geçis Sınavı Soru Kitapçıkları Ve Cevap Anahtarları11/10/ Tarihli Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Unvan Değişikliği Sınavı Soru Kitapçıkları Ve Cevap Anahtarları11/10/Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna Denetçi,Uzman,Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi29/09/ Merkezi Ortak Sınavı Ders Kazanımları15/09/TEOG İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonları Nakil Yerleştirme Sonuçları15/09/ Tarihli T.C. Adalet Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu15/09/ Tarihli Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Personel Seçme Sınavı Cevap Anahtarları11/09/TEOG 3. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları08/09/07/10/ Tarihli T.C. Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı Başvurusu07/09/ Tarihli T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı Başvurusu05/09/TEOG 2. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları28/08/Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ile İcra Müdür Yardımcılığına Geçiş Sınavı Uygulama Duyurusu25/08/ Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursu e-Kılavuzu25/08/Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Yazılı Sınav Duyurusu21/08/TEOG 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları21/08/TEOG 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları21/08/08/10/ Tarihli TC Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu21/08/Sağlık Bakanlığı Ünvan Değişikliği Sınav Uygulama Duyurusu15/08/29/07/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi11/08/ Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması Kapsamında Oluşan Yerleştirme Sonuçları07/08/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı (), Sınav Sonuç Bilgisi03/08/Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı Uygulama Duyurusu26/07/Mahkeme Kararı Gereği Gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru20/07/ Yılında Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Mülakatı Sonuçları19/07/ Yılı Bilim Ve Sanat Merkezlerine Yerleştirme Sonuçları14/07/TEOG Sonuçları04/07/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sonuçları21/06/ tarihinde yapılan TED Koleji Öğrenci Seçme Sınavının Sonuçları 19/06/ Tarihli Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Bilgisi15/06/ Tarihli Emniyet Genel Müdürlüğü Misyon Koruma Sınavı Sonuç Bilgisi13/06/ Tarihli Jandarma Genel Komutanlığı Misyon Koruma Sınavı Sonuç Bilgisi13/06/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı Sonuç Bilgisi12/06/ Tarihli Dinamik İnternet Programcılığı Sınavı Sonuç Bilgisi12/06/ Tarihli Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım Sınavı Sonuç Bilgisi12/06/14 Mayıs Tarihli, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Sonuçları 06/06/20/05/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi01/06/04/06/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi 24/05/20 Mayıs tarihinde yapılan Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları23/05/14/05/ Tarihinde Yapılan İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı18/05/Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları17/05/Bilsem Öğretmen Seçme Atamaya Esas Puan Sonuçları12/05/14/05/ İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Kartı (Yargı Kararı Gereği)08/05/Bilsem Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Öğretmenlerin Randevu Bilgileri 26/04/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sınavı Sonuç Bilgisi18/04/ Tarihli Bilgisayar Destekli Tasarım(Autocad) Sınavı Sonuç Bilgisi18/04/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Taraması Uygulama Sonuçları17/04/20/05/ Tarihli TC Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu03/04/TED Ankara Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürlüğü Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu03/04/ Tarihili Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlik Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/03/Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu STS Duyuru24/03/04/06/ Vkv Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıfta Eğitim Görecek Öğrenciler İçin Sts24/03/Bilsem Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Öğretmenlerin Randevu Bilgileri 23/03/Bakanlık Maarif Müfettişi "mülakata itirazların incelenme ve karara bağlanması süresi" uzatılmıştır22/03/ YLSY - Yurt Dışına Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Öğrencilerin Sözlü Sınav Sonuçları22/03/Yargı Kararı ile İçişleri Bakanlığının Otuz Bir Personeline Yönelik Görevde Yükselme Sınavı21/03/ Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı e-Kılavuzu 17/03/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınav Duyurusu15/03/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu15/03/TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2,3,4 ve 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu09/03/BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞİ ATAMA SONUÇLARI24/02/11/02/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi23/02/ Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı ve e-Sınav Uygulama Kılavuzu08/02/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Başvuru İşlemleri06/02/ Tarihli Aday Öğretmen Sınav Yazılı ve Sözlü Sınav Sonuçları03/02/ Tarihli Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yrd. Yazılı Sınav Sonucu17/01/Bakanlık Maarif Müfettişi Mülakat Duyurusu30/12/ Tarihinde Yapılan MTSKS /6 Sınav Sonuçları29/12/ Tarihli Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı,Sınav Sonuç Bilgisi28/12/ MTSKS Ayrıntılı Sınav Uygulama Takvimi26/12/ YLSY - Yurt Dışında Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Sözlü Sınava Çağrılmaya Hak Kazanan Adayların Sözlü Sınav Giriş Bilgileri Açıklanmıştır22/12/MEB Geçici Süreli Öğretmen Alımı Kurum Yerleştirme Sonuçları ()16/12/ Tarihli Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Müşavirliği Ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Yazılı Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi14/12/ Tarihli Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi12/12/Geçici Süreli Öğretmenlik Yedek Yerleştirme Sonuçları ()28/11/ Tarihli Ekonomi Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi28/11/23 - 24 KASIM 8. SINIF 1. DÖNEM MERKEZİ ORTAK SINAV SORULARI24/11/ Güncellenmiş Sınav Takvimi 23/11/Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Başvurusu23/11/ Öğretim Yılı Ortak Sınavlar e-Kılavuzu23/11/Geçici Süreli Öğretmenlik Yerleştirme Sonuçları ()18/11/Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı Ücreti Yatırma Süresinin Uzatılması Hakkında Duyuru15/11/Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Yazılı Sınav Duyurusu14/11/Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu01/11/ Tarihli Bilgisayar Destekli Tasarım(autocad) Sınavı,Sınav Sonuç Bilgisi01/11/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi01/11/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi24/10/Sözleşmeli Öğretmenlik Yerleştirme Sonuçları ()10/10/ Öğretim Yılı Ortak Sınavlar e-Kılavuzu07/10/Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Seçmek Amacıyla Yapılan Temsil Yeteneği Mülakat Sonuçları04/10/Adalet Bakanlığı Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi04/10/ Tarihli Bilgisayar Destekli Tasarım(Autocad) Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi03/10/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi03/10/ Eğitim Öğretim Yılı Öğretmenlik Bursları Sonuçları 29/09/Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları29/09/Mahkeme Kararı ile Girilen Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçları28/09/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı Sınav Sonuç Bilgisi23/09/TEOG İl/İlçe Nakil Komisyonları Yerleştirme Sonuçları09/09/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi08/09/Dershane ve Etüt Eğitim Merkezlerinde Görev Yapan Eğitim Personeli Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusu07/09/TEOG 3. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları05/09/TEOG 2. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları29/08/09/10/ Tarihli T.c. Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Başvurusu24/08/TEOG Sonuçları22/08/TEOG 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları22/08/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi19/08/Geçici Eğitim Merkezleri Lise Yeterlilik ve Denklik Sınavı Sonuçları28/07/ – Yılı Ortaöğretim Kurumları Tercih Ve Yerleştirme Takvimi22/07/ tarihinde yapılması gereken Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı ise daha sonraki bir tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelenmiştir.18/07/ Tarihli T.C Adalet Bakanlığı Ctgm Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı18/07/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınav Duyurusu11/07/Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu01/07/ Haziran Engelli Personel (öğretmen) Alımına İlişkin 2. Aşama Başvuru İşlemleri27/06/Geçici Eğitim Merkezleri Lise Yeterlilik ve Denklik Sınavı Onay İşlemleri22/06/Devlet Malzeme Ofisi Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları 17/06/TED Ankara Koleji Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları 17/06/ Bulunduğu Hizmet Bölgesindeki Çalışma Süresini Dolduran Maarif Müffettişleri Yer Değiştirme İşlemleri17/06/17/07/ Tarihli TC. Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Başvurusu16/06/ Haziran Engelli Personel (öğretmen) Alımına İlişkin 1. Aşama Başvuru İşlemleri14/06/ Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih ve Yerleştirme E-kılavuzu09/06/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı Sınav Sonuç Bilgisi07/06/Geçici Eğitim Merkezleri Lise Yeterlilik ve Denklik Sınavı Başvurusu06/06/VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı Sonuçları03/06/ Tarihli Emlak Danışmanlığıi Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/05/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/05/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi26/05/Adalet Bakanlığı Sınav Uygulama Duyurusu25/05/ Yılı Meb-ikgm Maarif Müfettişlerinin İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Başvuru İşlemleri 24/05/ Tarihli Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Ve Ünvan Değişikliği Sınavı Giriş Bilgileri20/05/ Tarihli Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi16/05/ tarihli Emlak Mortgage Brokerligi Soru ve Cevap Anahtarları 16/05/ Sınav Uygulama Takvimi13/05/Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Duyuru10/05/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi09/05/ Tarihli Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi09/05/15/05/ Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi04/05/Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu03/05/Bilim ve Sanat Merkezleri (1. ve 2.sınıf) Tablet Bilgisayar Uygulaması Sonuçları03/05/Yurt Dışına Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Mülakat Sonucu ()02/05/20 Mart Tarihininde Yapılan Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür yardımcılığı Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi18/04/ Tarihli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları15/04/19/03/ Tarihli Bilgisayar Destekli Tasarım (Autocad) Sertifika Sınavı Sonuç Belgesi12/04/19/03/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı Sonuç Belgesi12/04/ Nisan Aday Öğretmen Sözlü Sınav Giriş Belgesi12/04/20 Mart Tarihli Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Doğrulayıcı Sınavı Sonuçları11/04/ Eğitim Öğretim Yılı TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4, 5 ve 6. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu08/04/TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI YAZILI SINAV SONUÇLARI29/03/TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MALİ DENETÇİ YARDIMCISI YAZILI SINAV SONUÇLARI 29/03/TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ STAJYER SPİKER-STAJYER MUHABİR-YARDIMCI PRODÜKTÖR-KAMERA ASİSATANI-YAPIM VE YAYIN ELEMANI-TEKNİSYEN YAZILI SINAV SONUÇLARI29/03//03/ Tarihli Açık Öğretim Lisesi/Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 25/03/20/03/ Tarihli Açık Öğretim Ortaokulu Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 25/03/15/05/ Tarihli Vehbi KOÇ Özel İlkokulu ve Ortaokulu Eğitim Öğretim Yılı 3. ve 5. Sınıflar Seviye Tespit Sınavı Başvurusu 23/03/15/05/ Tarihli Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu – Eğitim Öğretim Yılı 3. ve 5. Sınıflar Seviye Tespit Sınavı Kılavuzu23/03/20/03/ Tarihli İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı 22/03/19/03/ Tarihli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Merkez, Taşra ve Döner Sermaye Teşkilatında Görev Yapan Personele Yönelik Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının Soruları ve Cevap Anahtarı 22/03/19/03/ Tarihili Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavının Soruları ve Cevap Anahtarı 21/03/19/03/ Tarihli Elginkan Vakfı Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Proje Çizimi (AutoCAD) Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı 21/03/19/03/ Tarihli Elginkan Vakfı Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı 21/03/20/03/ Tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü Doğrulayıcı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı 21/03/ Tarihli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sınav Giriş Belgesi15/03/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı14/03/ Tarihinde Yapılan MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilim Sanat Merkezleri 3 ve 4. Sınıf Öğrencileri Seçme Sınavı Sonuçları09/03/ PYBS Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu08/03/20 Mart Tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü Doğrulayıcı Sınavı Ek Duyurusu29/02/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sınavı Sonuç Bilgisi25/02/ Tarihli Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı Sınav Sonuç Bilgisi25/02/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı Sınav Sonuç Bilgisi25/02/20 Mart Tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü Doğrulayıcı Sınavı Duyurusu22/02/ Eğitim Öğretim Yılı TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4, 5 ve 6. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Duyurusu22/02/14/02/ Tarihinde Yapılan Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü Merkez ve Taşra Teşkilatı Personel İhtiyacı İçin Yazılı Giriş Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 15/02/14/02/ Tarihinde Yapılan Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Danışmanlığı (Mortgage Brokerliği) Sertifika Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 15/02/14/02/ tarihinde yapılan Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı15/02/ Tarihinde Yapılan MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilim Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 15/02/ Ocak Tarihlerinde Yapılan Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sınavı Soru ve Cevap Anahtarları 12/02/17 Ocak Tarihinde Yapılan Açık Öğretim Ortaokulu Sınavının Soru ve Cevap Anahtarları 12/02/Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu05/02/ Tarihininde Yapılacak Olan Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Yerleri02/02/ Tarihininde Yapılacak Olan Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı, Sınav Giriş Yerleri02/02/ Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri e-Sınav Uygulama Kılavuzu 01/02/Mahkeme Kararı ile Girilen Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru26/01/ Yılı İkgm Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı/ Müdür Yardımcılığı Başvuru Ekranı25/01/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Taramaya Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Bilgileri13/01/ Yılı İKGM Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı Ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav Başvuru Kılavuzu12/01/03 Ocak Tarihli Açık Öğretim Ortaokulu 1. Dönem Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı11/01/ Ocak Tarihli Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı11/01/ Tarihli M.E.B. Şef ve Memur Kadroları İçin Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi06/01/ Tarihli Bilgisayar Destekli İki Boyutlu Çizim (Autocad) Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/12/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi31/12/ Yılı Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı e-Kılavuzu29/12/ Yılı Sınav Uygulama Takvimi23/12/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuç Bilgileri22/12/ Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu17/12/ / Tarihleri Arası Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Temsil Yeteneği Mülakat Programı15/12/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı15/12/ Tarihli Adalet Bakanlığı Personel Görevde Yükselme Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı14/12/ Tarihli TRT Personel Ünvan Değişikliği Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı14/12/ Tarihli Bilgisayar Destekli İki Boyutlu Çizim - AutoCAD Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı14/12/ Tarihli Bilgisayar Kullanımı Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı14/12/ Aralık Tarihli 8. Sınıf 1. Dönem Merkezi Ortak (Mazeret) Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı13/12/ Tarihli M.E.B. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı08/12/ Kasım 8. Sınıf 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavın Soru ve Cevap Anahtarları 26/11/T.C. M.E.B. İKGM Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Sınav Giriş Kartı23/11/ Öğretim Yılı Ortak Sınavlar I. Dönem Genelgesi13/11/Bütün Sınıf Düzeylerinde Kazanım Kavrama Testleri Yayımlandı13/11/ Ekim Tarihli Bilim ve Sanat Merkezleri Bölge Sözlü Sınav Komisyonları Değerlendirme Sonuçları03/11/ Tarihli Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı02/11/Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı Sonuçları02/11/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi26/10/ Tarihli Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi26/10/ - Öğretim Yılı Ortak Sınavlar e- Kılavuzu22/10/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi20/10/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi20/10/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi20/10/ T.C. MEB İKGM Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef ve Memur Görevde Yükselme Sınavı Başvurusu19/10/11 Ekim Tarihli Açık Öğretim Lisesi / Mesleki Açık Öğretim Lisesi Ek Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı14/10/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı12/10/ Tarihli Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmen ve Yöneticilerin Mesleki Yeterlik Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı12/10/ Tarihli Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı 12/10/ Tarihli Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı12/10/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı12/10/ Ekim Tarihli 3 Tercihli İl/İlçe Komisyonu Nakil BaşvurularıYerleştirme Sonuçları09/10/ AB ve DİGM Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı, Sınava Giriş Belgesi06/10/Sınav Uygulama Takvimi30/09/ Tarihli Sağlık Bakanlığı Yan Dal Sınavı, Sınav Sonuç Bilgileri17/09/ Tarihli MEB Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı17/09/12 Eylül Tarihli Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sınavı (Ek Sınav) Soruları ve Cevap Anahtarı16/09/ Tarihli İçişleri Bakanlığı PGY ve PÜD Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi16/09/Asil Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı Başvurusu16/09/ Ağustos Tarihli 3 Tercihli İl/İlçe Komisyonu Nakil Başvuruları Yerleştirme Sonuçları11/09/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakat Başvurusu09/09/Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu08/09/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı, Sınv Sonuç Bilgisi08/09/ Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulamasında 3. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçlar07/09/Mahkeme Kararı Gereği İl/İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü Sözlü Sınavı Sonuçları02/09/ Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı31/08/ Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulamasında 2. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları31/08/Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvuru Kılavuzu28/08/ Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulamasında 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları26/08/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Personeli Unvan Değişikliği Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı25/08/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı25/08/ Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması Kapsamında Oluşan Yerleştirme Sonuçları17/08/ Tarihli Sağlık Bakanlığı Yan Dal Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı25/08/Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı Başvurusu24/08/ Tarihli İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı, Sınav Giriş Belgesi12/08/08/09 Ağustos Tarihli Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sınavı (3.Dönem) Soruları ve Cevap Anahtarı12/08/Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınav Kılavuzu10/08/ 23/08/ İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Ek Başvurusu20/07/İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Ek Duyurusu 05/08/ Tarihli Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Sonucu22/07/Bilim ve Sanat Merkezlerine Yerleştirme Sonuçları15/07/ Tarihli Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı, (/Mb-2) Sınav Sonuçları08/07/ Tarihli Emlak Danışmanlığı Sertifika Sınavı, (/Ed-2) Sınav Sonuçları08/07/ Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi07/07/ Tarihli Sağlık Bakanlığı Yan Dal Sınavı Başvurusu

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır