işler güçler ananı sikim / İşler Güçler - Ananı S*k*m Feride. :D (Y) | By Ahmet Kural & Murat Cemcir Vine

Işler Güçler Ananı Sikim

işler güçler ananı sikim

duyulmamış küfürler

• ananın amına çam ağacı diker gölgesinde bacını sikerim

• senin sikiştiğin yolda ben cenabet gezdim.

kaynak: aha dayıya sor

• az önce bir başlıkta denk geldim ve yarıldım.
    "seni buzluğa atar, penseyle kırar kırar sikerim"

• "onurcuğum,senin ben cibilini cibiliyetini sağdan soldan zkiim,önün arkan başkasına kalsın" (işler güçler)

• senin kız bacını sikeyim..

• sinseleni s.
    (soy,sülale anlamında)

• senin ananı öyle bir sikerim ki ölünce ters gömmek zorunda kalırlar, tabi ben durur muyum ananın ölüsünü ters misyonerde bir daha sikerim

• bu mudur yani vizyon

• hay bin kunduz, puah.

kaptan swing &#x;deki gamlı baykuş çok pis söver.

• (bkz: götüne girsin o kayak tatili)

• Çim Çamur Atı

Bolivya alpakası, namıdiğer "Çim Çamur Atı"

Çim Çamur Atı veya Cǎonímǎ (Basitleştirilmiş Çince:&#;草泥馬) bir kelime oyununa dayalı bir Çin İnternet fenomenidir. Birçok Çinli Standart Çince'deki eşsesli kelime oyunlarından hoşlanır ve bu Çin kültürünün önemli bir bileşeni haline gelmiştir.[1]

Çim Çamur Atı, Mandarin Çincesindekicào nǐ mā (Basitleştirilmiş Çince:&#;肏你媽) sözcükleri üzerine bir kelime oyunudur, kelimenin tam anlamıyla "ananı sikeyim" anlamına gelir ve 'un başlarında Baidu Baike'deki bir aldatmaca makalesinde yaratılan ve isimleri müstehcen kelime oyunları olan 10 efsanevi yaratıktan biridir. Çim Çamur Atı, Çin'deki İnternet sohbet forumlarının kült fenomeni haline geldi ve (alpakaya benzediği söylenen) hayvanın videoları, çizgi filmleri ve ticari mallarının ortaya çıkmasıyla dünya çapında basının ilgisini topladı.

Etimoloji ve tür[değiştir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.