ata aöf tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik 1 sınıf çıkmış sorular / ( ATA-AÖF ) ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK | ***Duyuru:***1.Sınıf 1

Ata Aöf Tıbbi Dökümantasyon Ve Sekreterlik 1 Sınıf Çıkmış Sorular

ata aöf tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik 1 sınıf çıkmış sorular

Anadolu Üniversitesi öğrencileri 2023 yılı için aralarında AÖF ve ayrıca ATA AÖF için Whatsappgrupları ve AÖF Telegram kanallarını açarak,  bölümleriyle ilgili sınav soruları paylaşımı, not paylaşımı ve bilgi paylaşımı yapmaktalar. AÖF Adalet, AÖF İşletme, AÖF İktisat, AÖF İngilizce, AÖF Tarih gibi tüm bölümlerin AÖF Whatsapp ve Telegram Grup Linkleri 2023 yazımızın devamında bulabilirsiniz…

AÖF Whatsapp Grup Linkleri 2023

aof whatsapp grup linkleri 2023

Öğrenciler birbirleri ile bilgi paylaşımında bulunmak için Whatsapp grupları kurmakta. AÖF 2022 Whatsapp grup linkleri2023 genel ve bölümlere yönelik ikiye ayrılmaktadır. Genel linklerde AÖF duyuru ve bilgilendirme paylaşımları yapılır ( harç ücretleri, sınav tarihleri, vs. ) Bölüm gruplarında ise sınav soruları, PDF not paylaşımları paylaşılmaktadır.

Açıköğretim Üniversitesi AÖF Whatsapp grup linkleri öğrenciler tarafından hemen hemen tüm bölümler için mevcuttur. AÖF Çocuk Gelişimi, İktisat, İşletme, Tarih, İngilizce, İlahiyat gibi bir çok bölümün Whatsapp grup linkine ulaşabilirsiniz. Katılmak istediğiniz bölümün grup linkine tıklayarak Whatsapp grubuna ulaşabilirsiniz.

AÖF Çocuk Gelişimi Whatsapp Grup Link 2023

Gruba Katılmak İçin Tıklayınız

AÖF İlahiyat Whatsapp Grup Link 2023

AÖF İşletme Whatsapp Grup Link 2023

AÖF İngilizce -1 Whatsapp Grup Link 2023

AÖF İngilizce -2 Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Sağlık Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Konaklama İşletmeciliği Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Adalet Whatsapp Grup Link 2023

AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Tarih Whatsapp Grup Link 2023

aof whatdapp tum bolumler grup linkleri 2023

AÖF Tıbbi Doküman Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Uluslararası İlişkiler Whatsapp Grup Link 2023

Gruba Katılmak İçin Tıklayıınz

AÖF Turizm ve Otel İşletmeciliği Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Whatsapp Grup Link 2023

Gruba Katılmak için Tıklayınız

AÖF Yaşlı Bakım Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Sağlık Yönetimi Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Spor Yönetimi Whatsapp Grup Link 2023

ATA AÖF Whatsapp Grup Linkleri 2023

ata aof whatsapp grup linkleri 2023

ATA AÖF Whatsapp grup linkleri içerisinde:  ATA AÖF Çocuk Gelişimi, İktisat, İşletme, Tarih, İngilizce, İlahiyat gibi bir çok bölümün Whatsapp grup linkine ulaşabilirsiniz. Katılmak istediğiniz bölümün grup linkine tıklayarak Whatsapp grubuna ulaşabilirsiniz.

ATA AÖF Tıbbi Doküman Whatsapp Grup Link 2023

ATA AÖF Egzersiz ve Spor Whatsapp Grup Link 2023

ATA AÖF İşletme Whatsapp Grup Link 2023

ATA AÖF Çocuk Gelişimi Whatsapp Grup Link 2023

ATA AÖF Acil Durum ve Afet  Whatsapp Grup Link 2023

AÖF Telegram Kanal Linkleri 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Yardımlaşma Telegram Kanal Linkleri 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Acil Durum – Afet Yönetimi 1.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Acil Durum – Afet Yönetimi 2.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Adalet 1.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Aşçılık Bölümü Bilgi Telegram Kanal Link 2023

Gruba Katılmak için Tıklayınız

AÖF Anadolu Üniversitesi  Bankacılık – Sigortacılık 1.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi  Bankacılık – Sigortacılık 2.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi 1.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi 2.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi – Yönetici Asistanlığı 1.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi – Yönetici Asistanlığı 2.Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri 1 – 2. Sınıf Telegram Kanal Link 2023

Gruba Katılmak İçin Tıklayıız

AÖF Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri 1. Sınıf Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri 2. Sınıf Telegram Kanal Link 2023

Gruba Katılmak İçin Tıklayıız

AÖF Anadolu Üniversitesi  Çalışma Ekonomisi – Endüstri İlişkileri 1 – 2 Sınıf  Telegram Kanal Link 2023

AÖF Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi – Endüstri İlişkileri 2 – 3 Sınıf Telegram Kanal Link 2023

Diğer Bölümlerin Telegram Linklerini aşağıda Bulabilirsiniz.

AÖF Çalışma Ekonomisi – Endüstri İlişkileri 3 – 4. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Çocuk Gelişim 1.Sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF Çocuk Gelişim 2 Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Edebiyat 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Edebiyat 2 – 3. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Edebiyat 3 – 4. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Emlak Yönetimi 1 – 2. Sınıf Telegram Kanalı:Gruba Katıl
AÖF Engelli Bakım – Rehabilitasyon 1.Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Engelli Bakım – Rehabilitasyon 2.Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Felsefe 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Felsefe 3 – 4. sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF Halkla İlişkiler – Tanıtım Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Havacılık Yönetimi Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İktisat 1 – 2. Sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF İktisat 2 – 3 Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İktisat 3 – 4 Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF ilahiyat 1.Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İlahiyat 2.Sınıf BilgiVia Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İş Sağlığı – Güvenliği 1. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İş Sağlığı – Güvenliği 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İşletme 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İşletme 2 – 3. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF İşletme 3 – 4. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Kameramanlık – Fotoğrafçılık 1. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Kameramanlık – Fotoğrafçılık 1. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Kamu Yönetimi 1. Sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF Kamu Yönetimi 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Kamu Yönetimi 3. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Kamu Yönetimi 4. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Laborant Veteriner Sağlık 1. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Laborant Veteriner Sağlık 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Maliye 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Maliye 2 – 3. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Tarih Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Medya – İletişim (Önlisans) Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Özel Güvenlik – Koruma 1 – 2 Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Radyo – Televizyonculuk Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sağlık Kurumları İşletmeciliği 1. sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF Sağlık Kurumları işletmeciliği 2. Sınıf Telegram GrubuGruba Katıl
AÖF Sağlık Yönetimi 1-2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sağlık Yönetimi 2-3. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sağlık Yönetimi 3-4. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sosyal Hizmet 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sosyal Hizmet 3 – 4 Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sosyal Hizmet Lisans Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sosyal Medya Yöneticiliği Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Sosyoloji Tüm Dersler Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Spor Yönetimi 1 – 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Türkiye Ekonomisi Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Tıbbi Dokümantasyon – Sekreterlik 1.Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Tıbbi Dokümantasyon – Sekreterlik 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Turizm işletmeciliği Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Uluslararası ilişkiler (Lisans) Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Uluslararası Ticaret – Lojistik bölümü Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Yaşlı Bakımı 1. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF Yaşlı Bakımı 2. Sınıf Telegram KanalıGruba Katıl
AÖF (İngilizce) İşletme Bölümü Telegram KanalıGruba Katıl

👉 Üniversitede Yaz Okulu Nasıl Oluyor? Yaz Okulu Haftada Kaç Gün?

Bizi Takip Edin:Öğrenci Gazetesi

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK 1.SINIF BAHAR DÖNEMİ( İNGİLİZCE HARİÇ)

Bookmark and Share

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

1. Sınıf TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK Konu Anlatımlı Soru Bankası BAHAR Dönemi (2. Yarıyıl)

İçindeki Dersler

Dosyalama ve Arşivleme
İlk Yardım ve Acil Sağlık Hizmetleri
Sözlü İletişim ve Hitabet
Temel Sağlık Bilgisi

Tıbbi Terminoloji

Temel Bilgi Teknolojileri II

Bu kitaptaki konuların amacı geniş açıklamalar sayesinde öğrencilerin hem soruları anlamasını sağlamak hem de öğrenciye ilgili konuyu tekrar ettirmektir.

• Kitaba konulan özetler özenle seçilmiş ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan konulardır.
  • Son 3 yılın Vize Final soruları vardır.
  • Her dersten en az 250 soru vardır
  • Tüm derslerin soru sayısı 1560
  • Kitap 17X25 boyutundadır.(Çantaboy)
  • Birinci hamur 

INSTAGRAM SAYFA: ataaof_ozet_ve_sorular

FACEBOOK GRUP: ATA AÖF KİTAP VE BİLGİLENDİRME

INSTAGRAM LİNK: https://www.instagram.com/ataaof_ozet_ve_sorular/

FACEBOOK LİNK: https://www.facebook.com/groups/erdalfotokopi/

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

-

Açıköğretim derslerine çalışmanın en hızlı ve kolay yolu çıkmış sorular çalışmaktır. Her sınavda çıkmış sorulardan aynı soruların gelebildiği gibi çok benzer sorularda gelebilmektedir. Bu nedenle özellikle bir işte çalışan ve ders çalışmak için fazla vakit bulamayan öğrenci arkadaşlarımızın sınavlardan önce en azından çıkmış soruları çözmelerini şiddetle öneriyoruz.

Açıköğretim Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünde yer alan ders listesi aşağıda yazılmıştır. Açıköğretim Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölüm tanıtımı ve diğer bilgiler için ders listesinin sonuna giderek inceleyebilirsiniz.

Tüm yılların çıkmış sınav sorularına ulaşmak istediğiniz dersin üzerine tıklayarak o ders ile ilgili tüm çıkmış sorulara erişebilirsiniz. Sınavlarda çıkmış soruların aynısı olabildiği gibi çok benzer sorularda gelebilmektedir. O nedenle çıkmış soruları kesinlikle çözmenizi öneriyoruz. Açıköğretim çıkmış sorular aşağıda bölüm bölüm listelenmiştir.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Ders Listesi

Programın Amaçları

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programının amacı, sağlık hizmetlerinin temel ilkelerine, süreçlerine ve yönetime vakıf,  etkin iletişim kuran nitelikli insan kaynağı yetiştirmektir. Ülkemizde Sağlık Hizmetleri sektörünün gelişimine paralel olarak nitelikli eleman ihtiyacı da artmaktadır. Bu nedenle sektöre ilgi duyan ve bu alanda eğitim alarak mesleki anlamda uzmanlaşmak isteyenlere uzaktan eğitim yoluyla sektörde istihdam edilme imkânı sağlanması amaçlanmaktadır. Yetiştirilen insan gücünün mezuniyet sonrası hastane yönetiminde görev alması düşünülmektedir.

Programa Kimler Kayıt Yaptırabilir?

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programına kayıt olmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Bu programa kayıt olabilmek için kayıt türleri ve koşullarını anlatan Nasıl Öğrenci Olabilirim? sayfasını inceleyebilirsiniz.

Uygulama Dersi

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programının 3. yarıyılında bulunan Klavye Öğretimi dersi devam mecburiyeti olmayan ancak sınavı AÖF Bürolarında uygulamalı olarak yapılan bir derstir. Amacı öğrencilere on parmak F Klavye kullanımını öğretmektir. Klavye öğretimi dersinin sınavı F klavye ile yapılmaktadır. Öğrenciler bu dersin sınavına Q klavye kullanarak giremezler. Bu dersin sınav tarihleri ile ilgili bilgiler öğrencilerin kendi sayfalarında yayınlanmaktadır. Uygulama Dersinden başarısız olan öğrenciler programdan mezun olamazlar.

Sınavların Değerlendirilmesi ve Ders Geçme

Sınavların değerlendirilmesi ve ders geçme sistemi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği ile bu yönetmeliğin verdiği yetkiye istinaden hazırlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim-Öğretim ve Sınav Uygulama Esasları ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esaslarına göre belirlenir.

Sınavlar sayfasından;

• Sınavların nasıl yapıldığı ve organizasyonu,
  • Sınavların hangi tarihlerde yapılacağı,
  • Sınava girmek için gerekli belgeleri ve sınavda uyulacak kuralların neler olduğu,
  • Sınav süreleri,
  • Sınavda sorulan sorular ve cevapların yayınlanması,
  • Sınav sonuçlarının ilan edilmesi,
  • Sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar

hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, sınavların değerlendirilmesinde kullanılan yöntemleri bilmek ve derslerinizden nasıl geçebileceğinizi öğrenmek için Öğrenci Değerlendirme Sistemi sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Mezuniyet Koşulları

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programında 120 AKTS kredilik ders alıp, tüm dersleri başarı ile tamamlayan FF, YZ, DZ notu olmayan, Genel Not Ortalaması (GNO) en az 2,00 olan ve diğer yükümlülükleri yerine getiren öğrenciler mezun olabilirler. Bu kredilerin altında eksik kredi ile mezun olunamaz.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programında mezuniyet koşullarını yerine getiren öğrenciler, “Açıköğretim Fakültesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programı Diploması” alırlar.

Dikey Geçiş Olanakları

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programından mezun olan öğrencilerin, örgün öğretim ya da açıköğretim lisans programlarının 5. yarıyılından lisans öğrenimine devam edebilmeleri için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Dikey Geçiş Sınavına (DGS) girmeleri gerekmektedir.

Bu programdan mezun olan öğrenciler, dikey geçiş kapsamında başvurabilecekleri lisans programlarını, bu programların koşullarını ve bu programlara alınacak öğrenci sayılarını gösteren 2019 Meslek Yüksekokulları İle Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Kılavuzu’ndan detaylı bilgiye ulaşabilirler. Bu kılavuzda, adayların nasıl başvurabilecekleri, lisans programı tercihlerini nasıl yapacakları, sınav, değerlendirme ve yerleştirme işlemleri, meslek yüksekokulu müdürlükleri ve açıköğretim önlisans programlarının bağlı olduğu birimlerce yürütülecek işlemlerle ilgili ilke ve kurallar yer almaktadır.

İş Olanakları

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programını başarı ile tamamlayan mezunlar, özel ve kamuya ait sağlık kuruluşlarının klinik, poliklinik, laboratuvar, ameliyathane, acil servis gibi tıbbi birimlerde çalışmaktadırlar. Bunun yanında sağlık kurulu, hasta kabul, hasta dosyaları arşivi gibi idari birimlerde de görev yapmaktadırlar.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır