uğur ued 7266 dtk a++ 7 çekmeceli / Uğur Ued Dtk Derin Dondurucu | Online Satış Mağazası

Uğur Ued 7266 Dtk A++ 7 Çekmeceli

uğur ued 7266 dtk a++ 7 çekmeceli

Uğur Ued Dtk Derin Dondurucu UEDBEYAZ

Uğur Ued Dtk Derin Dondurucu

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Derin Dondurucu kategorisinde

en çok favorilenen 2. ürün

Satıcı : VEYİSOĞLU

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• Dondurucu Özelliği:Statik
  • Enerji Sınıfı:E
  • Çekmece Sayısı:7 Çekmeceli
  • Ücretsiz Kurulum/Montaj:Var
  • Garanti Süresi:3 Yıl
  • Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün VEYİSOĞLU tarafından gönderilecektir.
  • Enerji Sınıfı
  • A++
  • Sıcaklık Aralığı
  • / °C
  • İklim Sınıfı
  • T
  • Hacim net/brüt
  • / l
  • Ağırlık (Net)
  • 60/72 kg
  • Soğutucu Gaz
  • Ra
  • Enerji Tüketimi
  • 0, kwh/24h
  • Çekmece Sayısı
  • 7
  • İç Boyutlar GxDxY
  • xx mm
  • Elektrik Kesintisinde Koruma Süresi
  • 10 saat
  • Kapı Yönü Değiştirme
  • Var
  • Soğutma Sistemi
  • Statik
  • Genişlik
  • 60 cm
  • Derinlik
  • 65,5 cm
  • Yükseklik
  • ,5 cm
  • Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (10)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

TekÇarşı

merchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Gizerler

merchant-badge-image

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Uğur Ued Dtk Derin Dondurucu

• Enerji Sınıfı
  • A++
  • Sıcaklık Aralığı
  • / °C
  • İklim Sınıfı
  • T
  • Hacim net/brüt
  • / l
  • Ağırlık (Net)
  • 60/72 kg
  • Soğutucu Gaz
  • Ra
  • Enerji Tüketimi
  • 0, kwh/24h
  • Çekmece Sayısı
  • 7
  • İç Boyutlar GxDxY
  • xx mm
  • Elektrik Kesintisinde Koruma Süresi
  • 10 saat
  • Kapı Yönü Değiştirme
  • Var
  • Soğutma Sistemi
  • Statik
  • Genişlik
  • 60 cm
  • Derinlik
  • 65,5 cm
  • Yükseklik
  • ,5 cm
  • Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Dondurucu ÖzelliğiStatik
  • Enerji SınıfıE
  • Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
  • Ücretsiz Kurulum/MontajVar
  • Garanti Süresi3 Yıl
  • Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
  • Genişlik59 cm
  • TipÇekmeceli
  • Toplam Hacim L
  • Yükseklik cm
  • RenkBeyaz
  • Kurulum Gerekli mi?Evet
  • Enerji Sınıf AralığıA'dan G'ye
  • Derinlik65 cm

GENEL ÖZELLİKLER

Ev ve iş yeri için uygun dikey tip derin dondurucu

7 çekmecesi sayesinde istediğiniz gıdayı hem düzenli ve rahat bir şekilde saklarken hem de evinizdeki alandan tasarruf edebilirsiniz.

E Enerji sınıfı

Ani elektrik kesintilerini dert etmek yok. Uğur, elektrikler olmadığında bile 10 saate kadar yiyeceklerinizi bozulmadan saklamaya devam eder.

Uğur derin dondurucu üzerinde bulunan kademeli sıcaklık ayarı sayesinde, derin dondurucunuzu istenilen soğuklukta çalıştırabilirsiniz. Dolayısıyla içine koyduğunuz gıda türlerine göre, ısıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Uğur’unuz varsa içiniz rahat olsun. Uğur derin dondurucunuzda bulunan Ra çevre dostu gaz, ozon tabakasına zarar vermez, uluslararası çevre regülasyonlarına uygundur. Doğayı, dolayısıyla geleceğimizi koruyan bir yapıya sahiptir.

Enerji sınıfıE
Sıcaklık aralığı/ °C
İklim sınıfıT
Hacim (Net / Brüt)/ It
Ağırlık (Net / Brüt)60/72 kg
İç boyutlar (GxDxY)xx mm
Dış boyutlar (GxDxY)xx mm
Ambalajlı dış boyut (GxDxY)xx mm
Besleme Gerilimi / 50 V/Hz
Soğutma gazıRa
Enerji tüketimi kWh/Yıl
Standart sepet7 adet
Elektrik kesintisinde koruma süresi10 saat

CİHAZ STATİK SOĞUTMA YAPARAK DONDURMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

EN AZ SENEDE 1 KERE MANUEL DEFROST( KARLARIN ERİTİLMESİ) YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

Kargoya Veriliş
İstanbul içi ücresiz teslimat. Stoklu ürünlerde iş günü,stoksuz ürünlerde 15 iş günü teslim süresi

Kargo Firması
Ücretsiz Teslimat ( Sadece İstanbul )

Kargo Çıkış Bölgesi
İstanbul

Teslimat Detayları

İstanbul için : Yetkili servisimiz ile dairenize kadar ücretsiz teslim edilir ve kurulumu yapılır.( Bazı ticari ürünler , küçük su sebilleri,ubm 20 buz makinesi hariçtir )

• İstanbul dışındaki adreslere teslimat anlaşmalı ambar ya da kargo firmaları ile alıcı ödemeli yapılmaktadır.
  • Bu kargo şeklinde teslimatlar kapı önü teslimidir. Katlara teslimat yapılmaz.
  • Katlara teslim olacak ürünler için lütfen önceden bilgi alın. 
  • Gönderiler il ve ilçelere yapılmaktadır. Köy adreslerine teslimat yapılmamaktadır.
  • İade/İptal Detayları
    İade işlemleri için firmamız ile iletişime geçiniz.

Uğur UED DTK Derin Dondurucu Yorumları

(Uğur UED DTK Derin Dondurucu)

Gittigidiyor aracılığıyla

Derin dondurucu deyince hepimizin aklına gelen tek markadı Uğur markası :)) Ben bu dolabı iki yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Her türlü hamur işlerimi falan rahatlıkla saklayabiliyorum. Uzun süre et, yağ, peynir her türlü yiyeceğimi güvenle saklıyorum. Bence fiyat ve performans anlamında da gayet başarılı. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

aslikehale

Güzel geniş ve kullanışlı.. çekomastikleri hala kurumamış geldi.

abdtepe

Derin dondurucumuzdan çok çok memnunuz. Gayet kullanışlı ve kaliteli bir dolap. Çok ta sessiz çalışıyor. Biz köyden getirtiyoruz etimizi peynirimizi falan ve bu derin dondurucu sayesinde sağlıkla uzun bir süre saklayabiliyoruz. Çok memnunum. Almayı düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim.

bestifespa

Biz yaklaşık iki yıl oldu alalı. Çok ta memnunuz. Kesinlikle çok kalitei. Çok memnnunuz. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gayet de sessiz çalışıyor. Benim ailem köyde olduğu için peynirimizden etimize her şey köyden geliyor ve uzun süre tazeliğini koruyarak saklayabiliyıoruz bu dolapta.

ahmetbeygul

ürün genel olarak kalite olarak güzel sağlam dayanıklı bildiğim bir marka 1 yıldız kırdım çünkü kar tuttuğunu bilyodum ama biraz fazla tuttuğu için 1 yıldız kırdım

fati

Bu dikey derin dondurucumu 7 ay oldu alalı. Dikey modelden yana kullandım tercihimi. Bana göre bu modeller hem daha kulanışlı hem de evde daha az yer kaplıyor. Çok memnunum. İki yıldır kullanıyorum. Her türlü yazlık ve kışlık yiyeceklerimi saklıyorum. Uzun süre hiç bozulmadan ve sağlıkla saklıyorum. Almayı düşünen herkese de kesinlikle tavsiye ederim. Emin olun gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir dolap.

gulcingov

N11 aracılığıyla

ürün bildiğimiz her hangi bir sıkıntı yok

Kenan Başsedir

güzel

Hepsiburada aracılığıyla

Efsane cumada aldım bir günde horoz lojistikle geldi kata teslim ettiler merak eden arkadaşlar içinServiste aynı gün geldi hemen kurulum yapıldı 1 hafta denedim sorunsuz çalışıyor.. çok ses yapmıyor iyi ürün

Muhammet TUFAN (28)

KALITELİ HİZMET

N11 aracılığıyla

mükemmel bir satıcı müşteri karşılamaları ve hitap tarzları kaliteli.işine ve insana sağı ön planda tutulmuş.

n**************i

Güzel

N11 aracılığıyla

Ürün güzel ama taşınırkenmi artık ne olduysa kapağında göçükler var,değiştirmediler daha bekliyoz

n**************i

N11 aracılığıyla

Ürün Uğur kalitesi soğutması çok iyi ama fazla ses yapıyor ve statik yani eski sistem dondurucu onun dışında hacminden vs memnunuz gayet güzel az da yakıyor memnun kaldık alışverişten.

Ramazan Koyun

Teşekkürler

bezci (4)

Ürün gayet güzel herkese tavsiye ederim

byalas (39)

DÜRÜST SATICI

Hepsiburada aracılığıyla

UYGUN FİYAT HIZLI KARGO ANINDA ULAŞILABİLİRLİK 9UNDA SİPARİŞ GEÇİLDİ 11DE KARGO DENDİ KATA KADARDA ÇIKARTILDI VE EN UYGUN FİYAT DAHA NE OLSUN SERVİS KAYDINIDA VERİLEN NUMARAYA ULAŞINCA ANINDA YARDIMCI OLDU FİRMA YETKİLİLERİ TEŞEKKÜR EDERİZ

ENGİN PEKYÜREK (39)

Uğur derin dondurucu

Hepsiburada aracılığıyla

Kata teslim değil ptt kargo ile geldi hatta arabadan bile hadi çıkarın dedi görevli .sesi çok değil bazen su şırıltısına benzer ses geliyor normalmiş.”

hüseyin öztürk (39)

Sesli

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün sesli çalışıseafoodplus.infoçenin sessizliğinde evde uğultu ve rüzgar tıslaması yapıyor.

abdullah cura (41)

"."

geniş bir dondurcu zaten uğur'un marka başarısı da tartışılmaz yıllardır ülkemizde lider markalardan. Dondurucu almam gerektiği zamandan beri diğer markalarada biraz göz attım aslında daha ucuzunu da buldum ama Uğur kalite bakımıdnan daha mantıklı geldi başka bir şeye gönlüm el vermedi hemde yerli markamız

sevilbesteci

Üç Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

ürünü bayiden aldım. 2 gün bekledi fişi taktık yeşil ve kırmızı lamba yanıyor. bir süre sonra önceki derin dondurucudan gıdaları aktardık gün sonra eve kokudan girilmiyor megersem yeni dolap hiç soğutma yapmamış bütün gıdalar çöpe gitti yetkili servis geldi değiştirelimmi tamirmi yapalım dedi değişim istedim.1 gün sonra yenisi geldi.şimdi gayet güzel 7 yıl garantisi için tercih etmişseafoodplus.info gıdaların çöpe gittiği kaldı.

Hatice Bozkurt

Sadece adı var

Hepsiburada aracılığıyla

Yerli marka fakat yerli yabanci firmalar arasinda en pahalilardan birisi kalite olarakta digerlerinin yanina yanaşamaz

Serkan GÜNDOĞDU (37)

Uğur Ued Dtk A++ Dikey Derin Dondurucu Kata Teslim

Enerji sınıfı A++ Sıcaklık aralığı / °C İklim sınıfı T Hacim (Net / Brüt) / It Ağırlık (Net / Brüt) 60/72 kg Dış boyutlar (GxDxY) xx mm Soğutma gazı Ra Enerji tüketimi 0, kWh/24h

Uğur UED DTK A++ Derin Dondurucu Özellikleri

TASARIM

• Renk Beyaz
    • Yükseklik mm
    • Genişlik mm
    • Derinlik mm
    • Ağırlık 60 kg
    • Kapı Sayısı 1
    • Çekmece Sayısı 7

DOKÜMAN

• Kullanım KılavuzuUğur UED DTK A++ Derin Dondurucu Kullanım Kılavuzu

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Şekli Dikey
    • Net Hacim lt

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir