лайф капитал форекс форум / Forex Forum | Forex Trading Discussion | Currency Traders Forum

Лайф Капитал Форекс Форум

лайф капитал форекс форум

Terms of Use

FX Live Capital Review

 

This site does not offer trading accounts to US residents and is not regulated in the USA. This site is operated by Clear Markets Ltd., Intershore Chambers #, Road Town, Tortola, BVI VG

US residents may open trading accounts at eunic-brussels.eu Excel Markets Inc. dba eunic-brussels.eu is a US regulated corporation (NFA ID ). You should be aware that NFA does not have regulatory oversight authority over underlying or spot virtual currency products or transactions or virtual currency exchanges, custodians or markets.

Risks and Limitations: Trading on financial instruments including but not limited to forex, futures, options, shares, and cryptocurrencies has large potential rewards, but also large potential risks. High leverage can work against you as well as for you. You must be aware of the risks of investing and be willing to accept them in order to trade. Trading involves substantial risk of loss and is not suitable for everyone. Do not trade with money you cannot afford to lose. This website is neither a solicitation nor an offer to buy or sell. No representation is being made that any account will or is likely to achieve profits or losses similar to those discussed on this website. Any opinions, news, research, analysis, prices, or other information contained on this website is provided as general market commentary and does not constitute investment advice. Website owners and affiliates will not accept liability for any loss or damage, including without limitation to, any loss of profit, which may arise directly or indirectly from the use of or reliance on such information. Please remember that the past performance of any trading system or methodology is not necessarily indicative of future results. While we make a best effort to provide accurate data, any past performances on this site must be considered as hypothetical and the accuracy cannot be guaranteed.

Privacy Policy and Terms of Service apply.

© - CBFX

forum

Are you a beginner in forex trading? If not, then for how long you are in forex trading? Perhaps, this is a successful way to make a profit directly from home. Either you work full-time or part-time, it will not affect the potential to earn in the real market. One just needs to understand the market movement to initiate his/ her trade and make a deliberate profit. The key to become successful in Forex trading is to take the advantage of Forex beginners forum.

Forex or foreign exchange market is growing immensely by each passing year, so it is worth mentioning that the traders involved in this market are earning a huge and enormous profit. In this content, it is important to note that if someone is looking for getting into this domain, then it is important for them to get involved in any forex beginners forum.

Forex trading is considered to be the most profitable online business available across the world in which the traders just have to speculate the direction of money against one another. Thus, it helps in earning profit. So beginner forex forum might be really helpful for the fresher in this industry.

It is evident that there are number of people who have entered into this business, but they failed to survive in this market because of lack of basic information. But again in this context, it would be vital to mention that there are different software and tools are available in the market from which the traders can earn good amount of profit.

Why forex beginners forum for the debutants?

The first and the foremost thing to be done in order to sustain in forex trading business is to acquire the basic knowledge regarding trading practices. Forex beginners forum is an online platform which enables the fresh traders to discuss, share and do networking as well.

  • Forums are the platform where traders can avail the pro tips and suggestion of the experts from experienced traders.
  • Traders new to this industry will not be able to get valid information through websites, but beginner forex forum might help the learners to grasp the vital and important steps involved in forex trading practices.
  • In order to be a pro trader or investor, one has to be an expert in different tricks, and it is only feasible with proper trading forums.
  • It is also true that in different trading forums expert traders upload their experiences and guidance in accordance with the present market condition which proves very helpful for the traders new in this industry.

Advantages of Forex forums for beginners

  • With the help of valuable suggestions available in the forums, traders can form their own strategies and approaches for trading in forex.
  • Being a member of beginner forex forum, it is also helpful in monitoring the activities of experienced traders.
  • Being associated with trading forums is also helpful for the investors because they can get in touch with pro traders and can also get sample ideas on effective trading practices.
  • If new forex traders want then, they can also have different feedbacks and opinions from pro traders as they are trading in forex since long.
  • Apart from all these, interested investors can also review their mistakes as it is evident that most of the fresh traders lose % of their capital while trading for the first time.

Thus it can be said that beginner forex forum is a platform which helps the traders not only to enhance their expertise but also to earn more and more money through effective method which is the basic purpose of forex trading.

Beginner Forex forum:

Well, understanding the currency pair is a most important step to start a trade. In fact, some strategies do not require constant monitoring of market trend. In this prospect, one can use automated trading platform to accomplish your task of profit-making. It is one of the best ways for new traders or people with limited experience.

A Forex beginners forum will teach different factors of currency trading that investors should keep in mind while trading. Although trading in Forex market can be done 24 hours a day except weekends, experts always suggest trading during the peak hours. This is because of the guaranteed liquidity in the currency market.

Liquidity:

Liquidity is defined as the possibility of a trade on an asset or security. It eases the process of buying or selling with almost zero losses or without affecting asset’s price movement.

It is always better to initiate your position at the stable price with the proper judgment of its trend. It hikes the purpose of trading to earn as much profit as possible. Experts have predicted that currency is the most liquid asset than other securities.

Benefits of Forex beginners’ forum:

One should understand the way how to trade and where to trade. There are several online concepts available to read, watch and comprehend. Seminars and discussions have quite great potential. Some of the benefits that traders will get from these forums include:

  • It eases the process of finding right currency pair to trade.
    • USD/ EUR
    • USD/ GBP
    • USD/ JPY
    • USD/ CAD
  • A bit more experience traders can understand the circumstances of other currency pairs like:
  • Analyzing the market flow becomes easy and quick. Perhaps, you can judge and bring out the difference between fast-moving market and volatile market with ease.
  • Furthermore, the biggest strategy to become successful in the trading market is patience and discipline. Experts will teach everyone how to maintain the same.

Recommendations:

Trading at your own will is probably not the best way to introduce yourself into the Forex trading. It is always recommended to put money at risk that you can afford to lose the same amount. One should follow:

  • Always keep in touch with online video tutorials.
  • Find your weak points and try to focus on the same to convert it into one of your strengths.
  • Follow simple principles and strategies to increase the amount of profit.

Forex beginners forum can develop newcomers into experienced traders with the capability to remove someone’s fear.

The content of this article reflects the author’s opinion and does not necessarily reflect the official position of LiteFinance. The material published on this page is provided for informational purposes only and should not be considered as the provision of investment advice for the purposes of Directive /39/EC.

Privacy Policy

Alerte investitori - Informări

Informații detaliate și formulare de raportare către A.S.F. a entităților neautorizate puteți găsi aici

ALERTE INVESTITORI

IMMEDIATE MATRIX

Denumirea comercială IMMEDIATE MATRIX nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Februarie

eunic-brussels.eu

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Februarie

SIMPLE FX (eunic-brussels.eu)

Entitatea SIMPLE FX (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Februarie

***********

ALERTE INVESTITORI

OTCX TRADING (eunic-brussels.eu)

Entitatea OTCX TRADING (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Decembrie

GAPINVEST, GAP INVEST, GAP BUSINESS INVEST, GAP CAPITAL INVEST și GAP ASSET MANAGEMENT

Entitățile GAPINVEST, GAP INVEST, GAP BUSINESS INVEST, GAP CAPITAL INVEST și GAP ASSET MANAGEMENT nu sunt autorizate de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Decembrie

UFINACAPITAL/UFINA CAPITAL (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea UFINACAPITAL/UFINA CAPITAL (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Noiembrie

ARIEL SYSTEM - eunic-brussels.eu

Entitatea ARIEL SYSTEM (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Octombrie

FUSION TRADE (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea FUSION TRADE (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: octombrie

TANGENT CAPITAL (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea TANGENT CAPITAL (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: octombrie

SAFE INVESTMENT GROUP LLC / BRIDGEWATER ASSOCIATES (UK) LIMITED / BRIDGEWATER ASSOCIATES LT / RCE BANQUE – (eunic-brussels.euy/, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu

Entităţile SAFE INVESTMENT GROUP LLC / BRIDGEWATER ASSOCIATES (UK) LIMITED / BRIDGEWATER ASSOCIATES LT / RCE BANQUE – (eunic-brussels.euy/, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)  nu sunt autorizate de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Octombrie

BITCOIN ERA (eunic-brussels.eu)

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: Octombrie

ABN ASSETS LIMITED (ASSETS BROKERAGE NETWORK - eunic-brussels.eu)

Entitatea ABN ASSETS LIMITED (ASSETS BROKERAGE NETWORK - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: septembrie

ASSETACE (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea ASSETACE (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: august

VITAL INVEST (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea VITAL INVEST (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: august

GENOX INVEST (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea GENOX INVEST (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: 03 -august

PACIFIC TRANSPORT CORPORATION LTD (ONLINE PRO TRADING - eunic-brussels.eu, UNIVERSITY 4 TRADERS - eunic-brussels.eu, TRADE 4 FREEDOM - eunic-brussels.eu)

Entitatea PACIFIC TRANSPORT CORPORATION LTD (ONLINE PRO TRADING - eunic-brussels.eu, UNIVERSITY 4 TRADERS - eunic-brussels.eu, TRADE 4 FREEDOM - eunic-brussels.eu) nu este înregistrată în Registrul public al Autorităţii de Supraveghere Financiară.

Data publicării: iunie

WELOVEBOOKS SRL (WELOVEBOOKS - eunic-brussels.eu)

Entitatea WELOVEBOOKS SRL (WELOVEBOOKS - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare..

Data publicării: iunie

INVESTITORIICORPORATION SRL (INVESTITORII VIP - eunic-brussels.eu)

Entitatea INVESTITORIICORPORATION SRL (INVESTITORII VIP - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare..

Data publicării: iunie

BIT WEST GROUP (BIT WEST GROUP - eunic-brussels.eu)

Entitatea BIT WEST GROUP (BIT WEST GROUP - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: iunie

NEXUS LLC (NEO CAPITAL - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, CUARTO CAPITAL - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, WIZZ CAPITAL - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, INVEST POINT - eunic-brussels.eu)

Entitatea NEXUS LLC (NEO CAPITAL - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, CUARTO CAPITAL - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, WIZZ CAPITAL - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, INVEST POINT - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Dată actualizare informație: iunie

Dată actualizare informație: iunie

Data publicării: aprilie

GUARDIAN INVEST (GUARDIAN INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, GEMINI 2 - eunic-brussels.eu)

Entitatea GUARDIAN INVEST (GUARDIAN INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, GEMINI 2 - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: iunie

EREMA INVEST (EREMA INVEST - eunic-brussels.eu)

Entitatea EREMA INVEST (EREMA INVEST - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: iunie

eunic-brussels.eu

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării:

SHENANIGANS CONSULTING LTD (RED FINANCE CAPITAL - eunic-brussels.eul, eunic-brussels.eu, STAM CAPITAL INVEST- eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, ALTIMA TRADE - eunic-brussels.eu,  eunic-brussels.eu)

Entitatea SHENANIGANS CONSULTING LTD (RED FINANCE CAPITAL - eunic-brussels.eul, eunic-brussels.eu, STAM CAPITAL INVEST- eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, ALTIMA TRADE - eunic-brussels.eu,  eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data actualizare informație:

Data actualizare informație:

Data inițială a publicării:

APEXCLUE MARKETS (APEXCLUE INVESTMENT - eunic-brussels.eu)

Entitatea APEXCLUE MARKETS (APEXCLUE INVESTMENT - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: aprilie

IP GATE TRADE (IPGATE INVESTMENT GROUP LTD - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea IP GATE TRADE (IPGATE INVESTMENT GROUP LTD - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: aprilie

PIXPAL PRO/PIX CONSULTING LIMITED (PIXPAL - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea PIXPAL PRO/PIX CONSULTING LIMITED (PIXPAL - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: aprilie

ORBISFX (eunic-brussels.eu)

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare

Data publicării: aprilie

QUANTO INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. (CHAIN SOLUTIONS - eunic-brussels.eu)

Entitatea QUANTO INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. (CHAIN SOLUTIONS - eunic-brussels.eu) nu este înregistrată în Registrul public al Autorităţii de Supraveghere Financiară.

Data publicării: martie

CHAINWAYS ASSET MANAGEMENT S.R.L. (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea CHAINWAYS ASSET MANAGEMENT S.R.L. (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)  nu este înregistrată în Registrul public al Autorităţii de Supraveghere Financiară.

Data publicării: februarie

CBC CREATIVE FINANCE S.R.L. (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea CBC CREATIVE FINANCE S.R.L. (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este înregistrată în Registrul public al Autorităţii de Supraveghere Financiară.

Data publicării: februarie

DAWG SOLUTIONS LLC (GENEON INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea DAWG SOLUTION LLC (GENEON INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: februarie

SMART OASIS LLC (CLAIR CAPITAL LTD - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, MERRICKS INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea SMART OASIS LLC (CLAIR CAPITAL LTD - eunic-brussels.eul/, eunic-brussels.eu, MERRICKS INVEST - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data actualizării: martie

Data actualizării: februarie

Data publicării: octombrie

ALDWIN CALLEN (eunic-brussels.eu)

Entitatea ALDWIN CALLEN (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare

Data publicării: decembrie

MAIOR INVESTMENTS SRL  (MAIOR ARMY - eunic-brussels.eu; eunic-brussels.eu)

Entitatea MAIOR INVESTMENTS SRL (MAIOR ARMY - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: decembrie

Rame Partners LLC (TRUST LION - eunic-brussels.eu)

Entitatea Rame Partners LLC (TRUST LION - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare

Data publicării: decembrie

URVASHI LIMITED (FIVORO - eunic-brussels.eu)

Entitatea URVASHI LIMITED (FIVORO - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: noiembrie

Website-ul eunic-brussels.eu

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: noiembrie

NEXUS FX STOCK INC (NEXUS - eunic-brussels.eu)

Entitatea NEXUS FX STOCK INC (NEXUS - eunic-brussels.eu)  nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: noiembrie

PARITY GROUP LLC (Ferratum Capital, eunic-brussels.eu)

Entitatea PARITY GROUP LLC (Ferratum Capital, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: noiembrie

RACONTEUR CONSULTING LLC (CERTAINVEST - eunic-brussels.eu)

Entitatea RACONTEUR CONSULTING LLC (CERTAINVEST - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: noiembrie

ETHEREAL GROUP LLC (Brand Fintegral, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea ETHEREAL GROUP LLC (Brand Fintegral, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: octombrie

eunic-brussels.eu

Website-ul eunic-brussels.eu nu aparține unei entități autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: octombrie

MARS LTD (Brand Trademezone, site: eunic-brussels.eu)

Entitatea MARS LTD (Brand Trademezone, site: eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: septembrie

CELINDRA SA și CELINDRA COIN SRL (website-uri: eunic-brussels.eu și eunic-brussels.eu )

Entitățile CELINDRA SA și CELINDRA COIN SRL (website-uri: eunic-brussels.eu și eunic-brussels.eu) nu sunt înregistrate în Registrul public al Autorităţii de Supraveghere Financiară.

Data publicării: septembrie

L.A.& A. LENUS SRL (brand eunic-brussels.eu - eunic-brussels.eu)

Entitatea L.A.& A. LENUS SRL (brand eunic-brussels.eu - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: august

MALARKEY CONSULTING LTD (brand ADVANCE STOX - eunic-brussels.eu)

Entitatea MALARKEY CONSULTING LTD (brand ADVANCE STOX - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: iulie

MAX LLC (brand SOLTECHX - eunic-brussels.eu)

Entitatea MAX LLC (brand SOLTECHX - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: iulie

TETRIS GROUP LTD (UPPERTRADE - eunic-brussels.eu, CLYDE TRADE - eunic-brussels.eu, SIERRAINVEST - eunic-brussels.eu, BATTLE TRADE - eunic-brussels.eu)

Entitatea TETRIS GROUP LTD (branduri UPPERTRADE - eunic-brussels.eu, CLYDE TRADE - eunic-brussels.eu, SIERRAINVEST - eunic-brussels.eu, BATTLE TRADE - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: mai

WIDDERSHINS GROUP LTD (AXIOMTRADE - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea WIDDERSHINS GROUP LTD (brand AXIOMTRADE - eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: mai

INCENDIARY GROUP LTD, branduri IMPORT CAPITAL (website: eunic-brussels.eu), TRADE UNION (website: eunic-brussels.eu), METEOR TRADE (website: eunic-brussels.eu) și  INFLUX FINANCE (website: eunic-brussels.eu)

Entitatea INCENDIARY GROUP LTD, branduri IMPORT CAPITAL (website: eunic-brussels.eu), TRADE UNION (website: eunic-brussels.eu), METEOR TRADE (website: eunic-brussels.eu) și  INFLUX FINANCE (website: eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare”.

Data actualizare informație: dec

Data actualizare informație: iul

Data inițială a publicării: apr

eunic-brussels.eu, Instagram accounts @danutbasica and @youngtraderlifestyle

Website-ul eunic-brussels.eu și conturile Instagram @youngtraderlifestyle, respectiv @danutbasica, nu aparțin unei entități/persoane fizice autorizate de către Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: 5-apr

CTM COMPANY OF INVESTMENT SRL (eunic-brussels.eu)

Societatea CTM COMPANY OF INVESTMENT SRL (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: mar

STC HEDGE FUND

Entitatea STC HEDGE FUND nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: mar

TARGET GLOBAL INVESTMENTS (eunic-brussels.eu)

Entitatea TARGET GLOBAL INVESTMENTS (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: 8-mar

SANGUINE SOLUTIONS LTD (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea SANGUINE SOLUTIONS LTD (eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: feb

BUILDING SMART SYSTEMS IT SRL (PROLIGON - eunic-brussels.eu)

Entitatea BUILDING SMART SYSTEMS IT SRL (brand PROLIGON - eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: feb

DONNYBROOK CONSULTING LTD (OPTIMARKET, OPTIMARKETS, ABSYSTEM, ARBITRAGE BROKER SYSTEM, ENERGY MARKETS -eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea DONNYBROOK CONSULTING LTD (branduri -OPTIMARKET, OPTIMARKETS, ABSYSTEM, ARBITRAGE BROKER SYSTEM, ENERGY MARKETS; websites -eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: ian

SICH CAPITAL LTD (eunic-brussels.eu)

Entitatea SICH CAPITAL LTD (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: ian

INFINIUM SOLUTIONS LTD (eunic-brussels.eu)

Entitatea INFINIUM SOLUTIONS LTD (eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: ian

CROWN BUSINESS SOLUTIONS LIMITED (eunic-brussels.eu-business eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu)

Entitatea CROWN BUSINESS SOLUTIONS LIMITED (eunic-brussels.eu-business eunic-brussels.eu, eunic-brussels.eu) nu este autorizată de Autoritatea de Supraveghere Financiară să presteze servicii și activități de investiții conform prevederilor Legii nr. / privind pieţele de instrumente financiare.

Data publicării: ian

ARHIVA Alerte investitori 

 AICI

 AICI

 AICI

nest...

аналитика форекс gbp кaртa мирa форекс вспомогательные индикаторы форекс как платят налоги трейдеры валютного рынка форекс лучшие индикаторы для входа индикаторы измерения температуры щитовые дмитрий котенко форекс клипaрт для форекс имхо на форексе дц форекс брокер отзывы безрисковая комбинация форекс индикаторы рынка ферросплавов