ölen anneler günü mesajları / Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Ölen Anneler Günü Mesajları

ölen anneler günü mesajları

Abiye Doğum G&#;n&#; Mesajı Abiler İ&#;in Uzun, Kısa Ve Duygusal Doğum G&#;n&#; S&#;zleri

Son Dakika Haberler

G&#;ndemAbiye Doğum G&#;n&#; Mesajı Abiler İ&#;in Uzun, Kısa Ve Duygusal Doğum G&#;n&#; S&#;zleri

Ölen Anneye Sözler, Vefat Eden Anneye Duygusal Sözler

Vefat Eden Anneye Özlem Sözleri

Mekânın cennet olsun annem, seni çok özlüyorum.

Annenize iyi bakın çünkü o acı tahmin ettiğinizden çok büyük.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var mesela annem.

Sen hiç anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç.

Ölen Anneye Sözler

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.

Mevsimin bir suçu yok annem, yokluğun çok soğuk.

Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arıyım annem.

Mekanın cennet olsun canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Ölen Anneye Sözler

Çaldılar çocukluğumu habersiz, neredesin annem?

Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be annem.

Sol yanım acıyor annem. Seni çok özlüyorum biricik annem.

Allah’ım seni peygamber efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.

Ölen Anneye Sözler

Siz hiç annenizi özleyipte içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların koptuğu ama sözlerin boğazınıza düğümlendiği oldu mu?

Ben senden sonra her gün yorgunum, durgunum ve seni özlediğim her an kırgınım annem.

Uzun oldu geceler sensizliğin hayatımıza girdiğinden beridir. Geceler artık çok karanlık annem.

Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter.

Ölen Anneye Sözler

Mutluluğa dair ne varsa seninle birlikte mezara gömdüm annem…

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor, yavrum deyip boynuma sarılışın, beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden.

Keşke anneler ölümsüz olsa, annem yüreğimdesin. Anneler günün kutlu olsun.

Ölen Anneye Duygusal Sözler

Annesizlikle kanayan bir yüreğe başka hiçbir acı etki etmez.

Ölen Anneye Sözler

Şimdi sen yanımda olsan hiçbir şey söylemeden saatlerce boynuna sarılırdım.

Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be annem.

Sana anne diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki, anneler günün kutlu olsun annem.

Allah’ım yağmurunu göğümüzden sevdiklerimizi göğsümüzden annemi de evimizden hiç eksik etme. Amin…

Sen aramızdan gittin ama benim sana olan sevgim hiç azalmadı canım annem.

Ölen Anneye Sözler

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sensiz bir daha güneş battı annem. Sensizlik çok zor annem.

Senin şefkatli yüreğini, sevgi dolu kalbini özledim annem.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Anneler Günün kutlu olsun anacığım

Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Evet, bugün anneler günü sana hediye getirecektim ama vazgeçtim. Çünkü biliyorum ki sen bana hediyeye ne gerek var yavrum sen gel bana en güzel hediye budur derdin canım annem.

Bu iftarda da yemeklerini çok özledim canım annem.

Ölen Anneye Sözler

Ölen Anneye Yıldönümü Sözleri

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında.

Sensiz bir daha güneş battı annem. Sensizlik çok zor Annem.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem.

Sensiz uyuduğum bu kaçıncı soğuk gece seni çok özledim annem.

Unutursun diner deseler de acı hep aynı ilk günkü gibi çok zor özlüyorsun ama ulaşamıyorsun annem…

Ölen Anneye Sözler

Annesizlikle kanayan bir yüreğe başka hiçbir acı etki etmez.

Bu iftarda da yemeklerini çok özledim canım annem.

Bir aileyi birbirine bağlayan annem senmişsin. Sen gittikten sonra ailemiz dağıldı. Kimse kimseyi görmez, aramaz oldu.

Dokunmayın annesizliğime kanayan yüreğime dokunmayın.

Annenize iyi bakın çünkü o acı tahmin ettiğinizden çok büyük.

Seni çok özledim annem. Kabrin nur dolsun mekânın cennet olsun. Melek annem.

Ölen Anneye Sözler

Olmuyor anne özlüyorum işte arıyorum varlığını.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem.

Uzun oldu geceler sensizliğin hayatımıza girdiğinden beridir. Geceler artık çok karanlık annem.

Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arayayım annem.

Sensiz uyuduğum bu kaçıncı soğuk gece seni çok özledim annem.

Ölen Anneye Sözler

Ölen, Vefat Eden Anneye Uzun Sözler

Allah’ım yağmurunu göğümüzden sevdiklerimizi göğsümüzden annemi de evimizden hiç eksik etme. Amin…

Boynum büküldü annem, gülen yüzlerim soldu annem. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlerim şimdi.

Ölen Anneye Sözler

Sen olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem.

Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem.

Ölen Anneye Sözler

Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

Sensiz günüme güneş doğmasın annem.

Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem.

Şimdi sen yanımda olsan hiçbir şey söylemeden saatlerce boynuna sarılırdım.

Seni çok özlüyorum annem için hala yanıyor ağlıyorum annem benim mis kokulu annem mekânın cennet olsun.

Gül yüzüne hasret kaldım annem. Pembe yanakların sıcacık kucaklarını çok özledim annem.

Canım annem seni çok özlüyorum. Beni kucağına alıp kafamı okşamanı ve o güzel masallarını anlatmanın verdiği huzuru bulamıyorum hiçbir yerde.

Ölen Anneye Sözler

Böyle zamanlarda en çok seni arıyorum ölümün beni yıktı en çok seni özlüyorum en çok seni istiyorum yanımda annem.

Hayatın son demine yaklaşırken artık günlerim normal günlerden, gecelerim normal gecelerden daha uzun. Bu uzun gecelerde sığınacak bir liman gibi kucak arıyorum ama sen yoksun anne.

Senin adın geçince, sol yanım acıyor anne, hiçbir şey yutamıyorum.

Şimdi yanımda olsa, anne desem yorgun benim gönlüm tükeniyorum sanki inceden. Gülmek, konuşmak gelmiyor içimden desem. Bi kerecik bak gözlerime de dağılsın içimdeki dumanlar desem. Özledim be annem çok özledim.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim.

Ölen Anneye Sözler

Anneye Ölüm Yıldönümü Mesajları ve Yazıları

Evet, şimdi daha iyi anlıyorum anne senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş!

Bayramlar gelip geçiyor sensiz, senin içinde olmadığın bir bayram nasıl bir bayram olur ki?

Siz hiç annenizi özleyipte içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların koptuğu ama sözlerin boğazınıza düğümlendiği oldu mu?

Ölen Anneye Sözler

Öpsen acıyan yerlerimden. Sonra kokumu içine çekip, incitmeden. Hani diyorum annem, biter mi bu özlem

Anneyi sevmek cenneti sevmektir. Çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı, seni çok özledim.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.