10 sınıf roman slayt / roman slayt | Edebiyat Öğretmeni

10 Sınıf Roman Slayt

10 sınıf roman slayt

9, 10, 11, 1. SINIF KONU ANLATIMI ROMAN KONUSU SLAYT, 9,10,11,Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Dersi 

ROMAN KONU ANLATIM SLAYTI SUNUMU PPT, ROMAN SLAYT, ROMAN KONU ANLATIMI SUNUSU, ROMAN KONUSU SLAYTI SUNUMU, SINIF ROMAN KONU ANLATIM SLAYTI, SINIF ROMAN  SUNUMU, Sınıf Roman Slayt İndir, SLAYTLAR,

9. SINIF SLAYTLAR,DERS SLAYTLARI, 

SINIF ROMAN KONU ANLATIM SLAYTI, SINIF ROMAN  SUNUMU, 9.Sınıf Roman Slayt İndir, SLAYT,DERS SLAYTLARI, 

ON EDEBİYAT. NET  değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.

seafoodplus.info ailesi  olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..

Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için SINIF ROMAN KONU ANLATIM SLAYTI,SUNUMU,AKILLI TAHTA SUNUSU üzerine bir paylaşım yapacağız. 

Siz de eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

on edebiyat = on numara edebiyat

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız

özellikle takipçilerimizden değerli öğretmenimiz Mustafa Şahin ' e teşekkür ederiz.. Hocamız hem slayt hazırlamakta hem de editörlüğümüzü yapmaktadır..

Slaytlarımızı bu sayfadan izleye bilir veya direkt olarak indirebilirsiniz.
İyi çalışmalar..
 :)
Slaytı yön tuşları ile oynatabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAAA

Cumhuriyet Dönem Roman ve Hikayesi Ders Sunusu

Aşağıda Cumhuriyet Dönem Roman ve Hikayesi Ders Sunusu dosyasının ilk iki sayfasının ekran görüntüsü mevcuttur.

Dosyanın tamamını İNDİREBİLİRSİNİZ.

SUNU 1SUNU 2

Dosyanın İçeriği :Memleket Roman Ve Hikayesi, HALİDE ADİP ADIVAR (–), YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU (–) , REŞAT NURİ GÜNTEKİN (–), -REFİK HALİT KARAY () , Popüler Aşk Romanları: Kadın Yazarlar, Kerime Nadir Azrak ( &#; ), Mükerrem Kamil SU, Halide Nusret ZORLUTUNA, DÖNEMİ TARİH ROMANLARI, Nihal ATSIZ, Safiye EROL, Tarihi Romanlar, SONRASI Toplumcu gerçekçi yazarlar Köy roman ve Hikayesi, Sabahattin Ali, Orhan Kemal ,Yaşar Kemal, Kemal Tahir, Fakir Baykurt , Sadri Ertem, SONRASI Sanatı ön plana çıkaran psikolojik eserler Bağımsız yazarlar, AHMET HAMDİ TANPINAR () HALİKARNAS BALIKÇISI (C.Ş.KABAAĞAÇLI )( TARIK BUĞRA () SAİT FAİK ABASIYANIK () Peyami Safa (), SONRASI POSTMODERN VE MODERNİST EĞİLİMLER,OĞUZ ATAY ORHAN PAMUK

Dosyayı Gönderen:Yunus BOLAT

Etiketler:

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir