kick boks öğrenmek istiyorum / Yeni Başlayanlar İçin Kick Boks ve Boks | Superprof

Kick Boks Öğrenmek Istiyorum

kick boks öğrenmek istiyorum

KICKBOXING

Neler yapabiliriz ?

Merhaba, kısaca kendimden bahsedip neler yapabiliriz bir fikir vermek istiyorum.  7 yaşından itibaren dövüş sanatları yapıyorum, dünyanın en sert karate stili olarak bilinen Kyokushin karate ile başladım. Kickboks’a ilaveten birden fazla branşta hocayım ve bu branşlarda Türkiye şampiyonluklarım var ve 20 li yaşların başından itibaren antrenörüm, Tüm bunlar dövüş sanatlarına ve destekleyici branşlar olan fitness, Crossfit, Yoga/Streching vb. daha geniş bir perspektiften hakim olmamı sağlıyor. Programınızı belirlerken kullanacağımız teknik havuzu, tercihinize ve amaçlarınıza paralel olarak, kickboks – tayland boksu, boks, self defans yani sokakta başınıza gelebilecek saldırılara karşı savunma teknikleri, geleneksel dövüş sanatları teknikleri, crossfit, yoga/streching gibi branşlardan ve tekniklerden oluşan bir karma olabilir. Ben buna foksiyonel kickboks training diyorum. Tercihinize bağlı yukarda ki konulardan  sadece birine odaklanmamızda mümkün. Bunu ihtiyacınız ve amaçlarınız doğrultusunda yazılmış size özel bir reçete olarak düşünün. Yüz yüze yapacağımız görüşmede bu kısım daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Yazmış olduğum blog yazılarımla, youtube videolarımla, facebook,instagram ve Google + sayfalarımda ki paylaşımlarım la, Kickboks ve Fitness meraklılarıyla yeni bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum. Kickboks ve Fitness konusu benim için sadece bir meslek değil aynı zamanda bir tutku! Her meslekte olduğu gibi, başarının sırrı yaptığınız işe tutkuyla bağlı olmanın yanı sıra, bilgilerinizi sürekli güncellemeden geçer. Birlikte çalıştığınız kişilere arzu ettikleri sonuçlara ulaşmalarında yardımcı olmak için bir taraftan beslenme ile ilgili haber ve yenilikleri takip ederken bir taraftan da dövüş sanatları ve fitness konusuyla ilgili yenilikleri takip edip gerekli değişiklikleri yapmak zorundasınızdır, aksi takdirde size güvenmiş olan insanlara hak ettikleri desteği ve rehberliği gerektiği gibi veremezsiniz. Fiziksel dönüşüm ve sağlıklı yaşam kararı vermek hiçbir zaman için geç değildir. Yıllar içinde her yaş gurubundan insanla çalışma fırsatı buldum ve geçmiş tecrübelerim bana gösterdiki fiziksel ve zihinsel dönüşümü çok erken yaşlarda gerçekleştirmek mümkün olduğu gibi yine ileri yaşlarda da gerçekleştirmek kesinlikle mümkündür!
Daha iyi bir “SEN”oluşturmaya hazır mısın? Cevabın evetse , vermiş olduğum hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi almak için bana buradan ulaşabilirsiniz.

Kickboks Özel Ders

Kickboks Özel DersSaatlik 130.00₺'den 550.00₺'yeKickboks Özel Ders

Yasemin

Merhaba kendimi savunmak ve fit kalmak olmak istiyorum, mersin erdemlidemisiniz

Yasemin

En İyi 104 Kickboks Öğretmeni

Hiçbir Komisyon Ödemeden Kickboks Özel Dersleri

(Fiyat aralığı 130 ₺ - 550 ₺)

Kickboks özel dersleri veren, aşağıda listelediğimiz 104 Kickboks öğretmeni arasından, kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz öğretmeni hemen keşfedin ve derslere başlayın!

ahmtknn1

Mersin / Silifke

Spor Eğitmeni(fitness, Wushu, Bo...

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi /

En iyi olduğu branşlar: Personal Trainer , Kickboks , Jimnastik

ozgur-sahin

Kocaeli / İzmit

Filolog, Crossfit ,kung-fu , Kic...

Ankara Üniversitesi / Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Personal Trainer , Dövüş Sporları , Kickboks

mertsidar

Muğla / Dalaman

Kick Boks

Hasan Kalyoncu Üniversitesi /

En iyi olduğu branşlar: Kickboks ,

Eğitim Danışmanı

Online Akademi

Kickboks dersinde özel ders alabileceğin öğretmeni bulmakta zorlanıyor musun? Ya da öğretmen seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.Özel Ders Alanı ekibi ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve ilgili öğretmenlerle sizi iletişime geçirsin.

Hemen Başla
terminator

İstanbul / Ataşehir

Kickboks, Wushu Ve Muaythai

Sakarya Üniversitesi / Eğitim Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Kickboks , Kickboks , Muay Thai

justaturk0

İstanbul / Bahçelievler

Savunma Sporlari, Fitness

İstanbul Medipol Üniversitesi / Sağlık Bilimleri Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Dövüş Sporları ,

alper-2010

İstanbul / Maltepe

Beden Eğitimi Öğretmeni

Marmara Üniversitesi / Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

emrefit

İzmir / Balçova

Beden Eğitimi Öğretmeni

Ege Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi

cemgumusoglu

Ankara / Çankaya

Yüzme, Boks, Kickboks, Muay-thai...

Gazi Üniversitesi / Mühendislik Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: ,

ygtozay

İstanbul / Beşiktaş

Personal Trainer

İstanbul Gedik Üniversitesi /

En iyi olduğu branşlar: Yaşam Koçluğu , Kilo Verme , Diyetisyenlik

mrseurffsanee

Ankara / Mamak

Boks, Kickboks, Tenis, Fitness V...

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi

emircanbulutt

İzmir / Konak

Kickboks Eğitmeni

Manisa CelÂl Bayar Üniversitesi / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

iyagiz

İstanbul / Kadıköy

/

En iyi olduğu branşlar: Dövüş Sporları , Kickboks , Boks

mahsunulusal

İstanbul / Güngören

Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni

Sakarya Üniversitesi / Eğitim Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Muay Thai , Boks , Kickboks

kayraa32

Konya / Selçuklu

Dövüş Sporları Ve Fitness

Selçuk Üniversitesi /

En iyi olduğu branşlar: Boks , Dövüş Sporları ,

alparslan-hoca

İstanbul / Ataşehir

Fitness, Pilates, Kick Boks, Fon...

İstanbul Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Kickboks , Pilates , Fitness

coachburak

İstanbul / Sultangazi

/

En iyi olduğu branşlar: Fitness , Kickboks , Personal Trainer

fittofatmanur

İstanbul / Avcılar

Kick Boks, Muay Thai, Pilates Ve...

İstanbul Üniversitesi / Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

havva-gul-aygunoglu

İstanbul / Tuzla

Cimnastik,pilates,yoga,reformer,...

Anadolu Üniversitesi / Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

En iyi olduğu branşlar: Dövüş Sporları , Yoga ,

malkoc6161

İstanbul / Bağcılar

Wushu Kungfu-kickboks-muay Thai...

Bursa Uludağ Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Muay Thai , Kickboks ,

kingslip

İstanbul / Bağcılar

Kickboks Antrenörü

İstanbul Üniversitesi / Mühendislik Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Boks , Kickboks ,

alpkindosk

İstanbul / Şişli

Beden Eğitimi Öğretmeni

Ondokuz Mayıs Üniversitesi /

En iyi olduğu branşlar: Dövüş Sporları ,

Evde boks egzersizleri

Bu uygulama hakkında

Boks yapmaya başlamak istiyorsanız, evde bu hareketlerle kendinizi sınayabilir, süreklilik haline getirdiğiniz bu antrenmanla çevikliğinizi artırabilirsiniz.

Kardiyo yapmaktan çoğu kişi nefret ediyor. Peki tüm vücudu çalıştıran ve kalori yaktıran boks hareketleri ve boks antrenmanı yapmayı düşündünüz mü hiç?

Spor salonunda antrenman öncesi veya sonrası yapılan kardiyo çalışmalarını birçok kişi gönülsüz adeta zoraki bir şekilde yapıyor. Koşu bandı, eliptik bisiklet ve diğerleri. Hangisini denerseniz deneyin tam anlamıyla tatmin olamıyor ve zevk alamıyorsanız boks aradığınız ilaç olabilir. Boks hareketleri ve boks antrenmanı ile ciddi oranda kalori yakabilir aynı zamanda da ciddi bir kas kütlesi elde edebilirsiniz.

Boks tüm vücudu çalıştıran, kan dolaşımını hızlandıran ve ciddi oranda kalori yaktıran bir kardiyo çalışması olarak tercih edilebilir. Bu içerikte boks ekipmanları, boks hareketleri ve boks antrenmanı ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Dünyanın en eski sporlarından biri olan boksun gündelik yaşama katkısı iyi dövüşmek veya kaslı bir vücuda sahip olup belediye plajında değil, özellikle idman teknikleriyle yatıştırıcı özelliğe sahip, psikolojik olarak kazanmaya yardımcı olan bir spor.

Güncellenme tarihi

28 Ara 2022

Evde Boksör Gibi Antreman Yapma

• Er
    2 Mesaj
    Konu Sahibi
    Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm. 16 yaşındayım ve bir boksör gibi evde dinamik , sağlam ve hızlı yumruk atmakla ilgili antremanlar , çalışmalar yapmak isityorum. Ama kum torbası vs. önerirseniz o tarz şeyler eve alamıyorum çünkü tavan yutong tavan kum torbasını bağlasam tavan çöker :S . Başka türlü nasıl bir boksör gibi kaslarımı yetiştirebilirim ? fitnesse filanda gitmek istemiyorum orda ancak kas şişiriyorlar , insan hantallaşıyor :) . Evimin yakınlarında da malesef boks salonu yok bende o yüzden evde çalışmak istiyorum. Yardım eden , etmeyen herkese teşekkürler. İyi forumlar... :)

• Onbaşı
    18 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
  • Onbaşı
    18 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
  • Onbaşı
    18 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
    Konu Sahibi
    işte göbeği eritmekte biraz sorun yaşıyorum. normalde boksörler hızlı yumruk atmak hangi aletlerde çalışıyorlar. Kum torbasıyla falanmı çalışıyorlar ?
  • Yarbay
    2638 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
    Konu Sahibi
    benim aklımda yutong diye kalmış neyse o hatayı geçersek eğer :) boksa zaten gitmek istiyorum ama işte şansıma evimin etrafında hiç salon yok. Ben de evde çalışmaya karar verdim ama nasıl çalışıyım işte. Sorun orda , sportmen arkadaşlarında yardımını bekliyorum..
  • Er
    2 Mesaj
  • Er
    3 Mesaj
    derdin kum torbası hazırlamaksa evde kullanılmayan bi halı bul rulo yap yasla duvara.yanlız dikkat et düzgün vuramazsan sürttüğünde elini fena yakar etrafına yumuşak bi kumaş dolamanda fayda var
  • Çavuş
    98 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
  • Yüzbaşı
    748 Mesaj
    Mümkün olduğunca ip atlamaya çalış çapraz ip, şınav iki tane yastık koy yan yana bir ona bir ona ağırlık kaldırmana gerek yok cardio tabanlı çalışırsan işini görür diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47CB66FB8 -- 7 Ocak 2012; 17:38:46 >
  • Er
    2 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Mümkün olduğunca ip atlamaya çalış çapraz ip, şınav iki tane yastık koy yan yana bir ona bir ona ağırlık kaldırmana gerek yok cardio tabanlı çalışırsan işini görür diye düşünüyorum..

barfiksin etkisi olurmu peki?
  • Er
    2 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır