kpss çıkmış sorular benim hocam / Benim Hocam Yayınları TYT Coğrafya Çıkmış Sorular

Kpss Çıkmış Sorular Benim Hocam

kpss çıkmış sorular benim hocam

Benim Hocam Yayınları Yksdil Çıkmış Sorular Ve Çözümleri

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Benim Hocam Yayınları 2023 Kpss Gy-gk Benim Hocam Konu + Pegem Ezberbozan Soru + Çıkmış Sorular + 3 Deneme Pratikseç Seti prtk-978625-010773

Benim Hocam Yayınları 2023 Kpss Gy-gk Benim Hocam Konu + Pegem Ezberbozan Soru + Çıkmış Sorular + 3 Deneme Pratikseç Seti

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Pratikseç

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

67 favori

• Boyut:Normal Boy
  • Sınav Tipi:KPSS
  • Basım Dili:Türkçe
  • Kitap İçeriği:Konu Anlatımlı
  • Basım Yılı:2023
  • Setli/Tekil:Setli Ürün

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Pratikseç tarafından gönderilecektir.
  • Toplam 12 Kitap
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Benim Hocam Yayınları 2023 Kpss Gy-gk Benim Hocam Konu + Pegem Ezberbozan Soru + Çıkmış Sorular + 3 Deneme Pratikseç Seti

• Toplam 12 Kitap
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• BoyutNormal Boy
  • Sınav TipiKPSS
  • Basım DiliTürkçe
  • Kitap İçeriğiKonu Anlatımlı
  • Basım Yılı2023
  • Setli/TekilSetli Ürün

Benim Hocam Yayınları

2023 TYT Fizik Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları 2023 TYT Fizik Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası

79,00 TL

2023 TYT Kimya Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları 2023 TYT Kimya Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası

79,00 TL

KPSS A Makro İktisat Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları KPSS A Makro İktisat Video Ders Notları

78,55 TL

Tıpkı Yökdil Sosyal Sağlık Fen Sözlüklü Soru Bankası - Tamamı Detaylı Çözümlü

Benim Hocam Yayınları Tıpkı Yökdil Sosyal Sağlık Fen Sözlüklü Soru Bankası - Tamamı Detaylı Çözümlü

223,75 TL

2021 KPSS ALES DGS MatematiX 3 - Soru Fasikülleri

Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS ALES DGS MatematiX 3 - Soru Fasikülleri

44,40 TL

Yökdil Sosyal Paragraf Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Benim Hocam Yayınları Yökdil Sosyal Paragraf Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

24,75 TL

YDS YÖKDİL YKSDİL Overdose Reading Vocabulary

Benim Hocam Yayınları YDS YÖKDİL YKSDİL Overdose Reading Vocabulary

329,35 TL

2009-2021 AYT Fizik Son 13 Yıl Tıpkı Basım Konularına Göre Düzenlenmiş Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular

Benim Hocam Yayınları 2009-2021 AYT Fizik Son 13 Yıl Tıpkı Basım Konularına Göre Düzenlenmiş Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular

41,40 TL

YDS YÖKDİL YKSDİL Master Reading

Benim Hocam Yayınları YDS YÖKDİL YKSDİL Master Reading

164,35 TL

Benim Hocam Yayınları Bang Bang Worksheets

Benim Hocam Yayınları Benim Hocam Yayınları Bang Bang Worksheets

98,35 TL

2023 YDT İngilizce Tamamı Video Çözümlü 5 Deneme Sınavı

Benim Hocam Yayınları 2023 YDT İngilizce Tamamı Video Çözümlü 5 Deneme Sınavı

52,15 TL

2023 YDT Taktiklerle İngilizce Video Destekli Konu Anlatımı

Benim Hocam Yayınları 2023 YDT Taktiklerle İngilizce Video Destekli Konu Anlatımı

65,35 TL

2009 - 2021 YKS 2.Oturum Eşit Ağırlık  -  Sözel Bölüm Son 13 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış

Benim Hocam Yayınları 2009 - 2021 YKS 2.Oturum Eşit Ağırlık - Sözel Bölüm Son 13 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış

119,40 TL

2009-2021 YKS 1. Oturum Son 7 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış Sorular

Benim Hocam Yayınları 2009-2021 YKS 1. Oturum Son 7 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış Sorular

119,40 TL

2015-2021 YKS 2. Oturum Sayısal Bölüm Son 7 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış Sorular

Benim Hocam Yayınları 2015-2021 YKS 2. Oturum Sayısal Bölüm Son 7 Yıl Tıpkı Basım Fasikül Fasikül Çıkmış Sorular

119,40 TL

ALES Tamamı Çözümlü 6 Altın Deneme

Benim Hocam Yayınları ALES Tamamı Çözümlü 6 Altın Deneme

85,15 TL

YDS Sınav Kelimeleri 5 Deneme İlaveli

Benim Hocam Yayınları YDS Sınav Kelimeleri 5 Deneme İlaveli

85,15 TL

YÖKDİL Sağlık Tamamı Çözümlü 5 Deneme

Benim Hocam Yayınları YÖKDİL Sağlık Tamamı Çözümlü 5 Deneme

65,35 TL

YÖKDİL Fen Tamamı Çözümlü 5 Deneme

Benim Hocam Yayınları YÖKDİL Fen Tamamı Çözümlü 5 Deneme

65,35 TL

YÖKDİL Sosyal Tamamı Çözümlü 5 Deneme

Benim Hocam Yayınları YÖKDİL Sosyal Tamamı Çözümlü 5 Deneme

65,35 TL

Grammar Steps Başlangıçtan Orta Seviyeye Konu Kitabı Benim Hocam Yayınları

Benim Hocam Yayınları Grammar Steps Başlangıçtan Orta Seviyeye Konu Kitabı Benim Hocam Yayınları

131,35 TL

YDS YDT Yökdil Kendi Kendine Paragraf

Benim Hocam Yayınları YDS YDT Yökdil Kendi Kendine Paragraf

164,35 TL

2023 AYT Matematik Video Destekli Konu Anlatımı

Benim Hocam Yayınları 2023 AYT Matematik Video Destekli Konu Anlatımı

89,10 TL

2023 Tüm Adaylar İçin Haritalarla Coğrafya

Benim Hocam Yayınları 2023 Tüm Adaylar İçin Haritalarla Coğrafya

89,40 TL

220 üründen 24 ürün görüntülediniz

Tüm Sınavlara Yönelik Tamamı Çözümlü Matematik Çıkmış Sorular Benim Hocam Yayınları

• Kitapsec.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

• Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

• Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satın alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

• Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

• Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

• Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

• İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

• Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

• İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

• İade edilecek ürünler PTT kargo ile kurumumuzdan aldığınız iade mağaza koduyla gönderilmelidir.

• Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.kitapsec.com`a aittir.

• Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.kitapsec.com’a aittir.

• nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır