ege üniversitesi özel eğitim öğretmenliği taban puanı / Ege Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanı

ege üniversitesi özel eğitim öğretmenliği taban puanı

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafında gerçekleştirilen TYT, AYT ve YDT sınava giren öğrenciler   Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    bölümü 4 yıllık lisans taban ve tavan puanları ile başarı sıralamalarını araştırıyor.

4 yıllık üniversite eğitimi alarak geleceğini şekillendirmek isteyen binlerce öğrenci, Yükseköğretim Kurumları Sınavı  (YKS) sürecini geride bıraktı. Şimdi iyi bir eğitim için YKS’den alınan puana göre üniversite ve bölüm tercihi yapılacak. Bu doğrultuda İzmir  ilinde bulunan Ege Üniversitesi   Eğitim Fakültesi   Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü bünyesinde eğitim görmeye karar veren adaylar, bölümün taban, tavan puanlarının yanı sıra başarılı sıralaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü tercih kod numarası olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Üniversiteye girmeye hak kazanan öğrenciler eğitim hayatlarına Ücretsiz olarak devam edeceklerdir.

ÖSYM ve YÖK’den derlediğimiz bilgilere göre Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü taban, tavan puanları ve üniversitenin istediği başarı sıralamasının sonuçlarını sizler için yayınlıyoruz.

Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü Taban ve Tavan Puanları Başarı Sıralaması

Ege Üniversitesi , Devlet , Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü , Eğitim Fakültesi bünyesinde yer alan bir bölümüdür. Üniversite İzmir ilimizde yer almaktadır. Üniversitenin Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü kontenjanı 60+2 kişidir. yılında Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümüne 62 kişi yerleşmiştir.

Haberin Devamı

Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü Taban Puanı: ,

Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü Başarı Sıralaması:

seafoodplus.info

Yılı Taban Puan ve Başarı Sıralaması

YOP KODU:   

ÜNİVERSİTE: Ege Üniversitesi

FAKÜLTE: Eğitim Fakültesi

ÜCRET- BURS: Ücretsiz

VAKIF-DEVLET: Devlet

ÖRGÜN-AÖ-UZAKTAN: Örgün

Taban Puan: ,

Başarı Sıralaması:

Kontenjan – : 60+2

Yerleşen – 62

seafoodplus.info

Tavan Puan: ,

Başarı Sıralaması: 

Kontenjan   60+2

Yerleşen 62

Taban Puan : ,

Başarı Sıralaması : 

Kontenjan :  60+2

Yerleşen : 62

Başarı Sıralaması: 

Başarı Sıralaması: 

Kontenjan :  60+2

Yerleşen : 62

seafoodplus.info

Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü ile ilgili olarak tercih yapmadan ve tercihlerinizi kesinleştirmeden önce lütfen ÖSYM ve YÖKATLAS tercih kılavuzunu kontrol ediniz. Sitemizde yer alan Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği    Bölümü taban, tavan puan verileri, başarı sıralamaları bilgilendirme amaçlıdır.

Etiketler :

&#;zel Eğitim &#;ğretmenliği taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı SırasıYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (İngilizce) (Burslu) (Burslu)SÖZ5,HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ5,MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ9,EGE ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,MARMARA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ,ANKARA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ80,İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ8,GAZİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ,BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ8,DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ80,ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ10,AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ90,ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ90,İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ23,HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ50,İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ8,ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ,MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ40,ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ80,TRABZON ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ90,TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,UŞAK ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,DÜZCE ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ60,ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ70,TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ40,GİRESUN ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ50,LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ10,DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ10,YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ13,ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ10,GİRNE ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ5,ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ6,ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu) (Burslu)SÖZ8,İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ25,İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ47,İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ43,LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ42,LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ8,HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) (%25 İndirimli)SÖZ35,MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ44,BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ47,DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ29,HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ15,DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ21,YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ37,ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ45,İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ41,MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ7,YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (Vakıf)Özel Eğitim Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ25,ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ28,GİRNE ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ25,ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ6,ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim Öğretmenliği (%50 İndirimli) (%50 İndirimli)SÖZ24,ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli) (Ücretli)SÖZ8——

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir