izmir oyak sitesi satılık daire / OYAK SİTESİNDE MUHTEŞEM MANZARALI 3+1 DAİRE #

Izmir Oyak Sitesi Satılık Daire

izmir oyak sitesi satılık daire

Serap uludağ Kişi okudu

Faiz ve borsa ilişkisi cevabınız

Soru

Tebernüş bey dünkü soruma cevabınız ile alakalı olarak kesinlikle katılıyorum, enflasyon ve yeni ekonomik yol haritası ile yabancı gelişi ile birlikte borsanın çok önemli bir potansiyele sahib olduğu konusunda. Alka ve alkım ile ilgili olarak Kap haberlerini takip edin demişsiniz, buradan yakın zamanda güzel bir haber geliyor şeklinde anlıyorum, inşallah amca yeğen anlaşarak şirketi ve ve uzun süredir bekleyen küçük yatırımcıyı sevindirirler

Tebernüş Kireçci tarafından yanıtlandı.

20 Haziran ÖMER EROL Kişi okudu

Yazlık almak doğru karar mı

Soru

Merhaba Tebernüş bey, 2 tane 9 yaş çocuğum var ve ben de eşim de tam zamanlı ofis çalışanıyız. Yazları artan otel fiyatlarına bakarak bahçeli birikimimize uygun Marmaris civarı bir yazlık almak istiyoruz ancak tek birikimimizle yazlık yerine kira getirisi olan İstanbulda bir mülk almak da aklımızı kurcalıyor, yazlık boşa para ve yorgunluk gibi de geliyor. Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyiz. Teşekkürler saygılar

20 Haziran Yucel Şendag Kişi okudu

Emlakçı neden benden nüfus cüzdanı fotoğrafı istiyor?

Soru

Merhaba . Emlakçı ya arsa sattım .paramı da kendisinden aldım . Satıştan sonra benden nüfus cüzdanimin arkalı önlü fotoğrafını istiyor. Emlakçı da bana "Aldığım arsanın KDV sini ödemem lazım ,kimden aldığımı bildirmem lazım. O yüzden kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını çekip bana gönderin "diye söyledi. Buna gerek var mı ? Nasıl güvenip de kimliğimin fotoğrafını ona göndereyim ?

23 Haziran

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir