instagram biyografi sözleri evli / Duyunca Eşinizi Havalara Uçuracak Sevgi ve Aşk Dolu Sözler

Instagram Biyografi Sözleri Evli

instagram biyografi sözleri evli

Evlilik Durum sözleri, Altyazılar ve Komik Evlilik Sözleri

Life sürümü ÅŸimdi baÅŸlıyor!

Aman Tanrım bunun bittiğine inanamıyorum!

Ben ve eÅŸim yirmi yıl mutlu yaÅŸadık…. sonra tanıştık.

Kalbimi çaldı ve bende soyadını deÄŸiÅŸtirdim ve aile geleneÄŸimize göre deÄŸiÅŸtirdim!

Ah! Sonsuza dek birbirimizin can sıkıcı alışkanlıklarına katlanmaya sözmü verdik?

Evlilik  kökler derindir, antlaÅŸma saÄŸlamdır, aÅŸk tatlıdır, hayat zor ve Tanrı iyidir. #evlendi

Evet dedi, ben de evlendim. Bize dua edin!

Bizim için yol açın, balayına çok acele ediyoruz. Yeni evli çiftti tebrik edin.

Hayatımdaki boÅŸlukları dolduracak olana sahip olduÄŸum için minnettarım. #daha yeni evlendi

Evet, düÄŸün yapacağız pek yakında ve bu hayatı sonsuza dek mutlu bir ÅŸekilde geçirmek için en iyi çift olmayı hedefledik. Lütfen, bizim için dua edin!

BÜYÜK HABER!! Baylar ve Bayanlar, evliliÄŸimizin duyurmanın keyfini yaşıyoruz.

Yakında Evlilik Durum Sözleri

Bay / Bayan yolunda.

Evlilik çok uzakta deÄŸil. Evet, ben de çok yakınım ve yakında evleneceÄŸim.

Hayatımın bir sonraki adımı genellikle tüm hayatım boyunca beklediÄŸim ve evleneceÄŸim kiÅŸiyle tanışmaktı. Neyse ki onu buldum.

DüÄŸümü baÄŸlıyoruz! NiÅŸanlandığımızı ve ilk bilen olmanızı istediÄŸimizi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız!

Yakında evleneceÄŸimiz tarihi () kaydedin. Sadece eÄŸlenceye gidiyoruz. Yiyin, için ve neÅŸeli olun!

Allah bizi büyük bir nimetle, bizi bir araya getirdi. NiÅŸanlandığımızı duyurmaktan mutluluk oluruz. Allah sevgimizi korusun.

Evlilik, başlangıcı bir bakışta ve sonu Sonsuzluk olan bir zincirin altın halkasıdır.

Evlenme gerçeÄŸi, iÅŸleri gerçekten güzel bir ÅŸeye dönüÅŸtürdü. Hayatımızda iyi bir dönüÅŸüm oldu.

Hey, bilmenizi istiyorum ki tanıştığım en sevimli kiÅŸiyle niÅŸanlandım. Gerçekten harika bir duygu ve bunu sizinle paylaÅŸmak istiyorum!

Gerçek aÅŸk bir gün evlenmek ve hayatının geri kalanını yapmaktan mutluluk duymaktır.

Aşkımız başka bir seviyeye ulaştı, nişanlandık. Sıcak isteklerinizle sevgimize şans dileyin.

Birine aşık olmak ve birini sevmekle, evlenmek arasında büyük bir fark vardır. Genellikle evlendikten sonra kiÅŸiye daha fazla aşık olursunuz.

Komik Evlilik Durum Sözleri

Ä°ÅŸte sevgi ve kahkaha ve sonsuza dek mutluyuz.

Evlenmek bir toptu. Evli olmak… bir kabustu.

Evlilik, gerçeÄŸini söylemek kötülüktür, ama gerekli kötülüktür.

Daha fazla neye ihtiyacım olduÄŸuna karar veremiyorum, iki haftalık uyku, sarılmak veya on tekila içmek mi? #evli

Evlilik, hayatınızın geri kalanında özel bir kiÅŸiyi kızdırmanızı saÄŸlar.

Evlilik gece geç saatte bir telefon görüÅŸmesi gibidir. Bir yüzük alıyorsun ve sonra uyanıyorsun.

Tüm AÅŸk Hikayeleri bir trajedi ile sona erer… Ya bir bölünme ya da evlilik…

Ä°nsanların tebrik edildiÄŸi tek hata “Evlilik” tir.

Evlilikler cennette yapılır, ancak gök gürültüsü ve ÅŸimÅŸek gibidir.

Mutlu bir evliliğin sırrı bir sır olarak kalır.

Evlilik, bir insanın her zaman haklı olduğu, diğerinin ise koca olduğu bir ilişkidir.

Mutluluk en iyi arkadaşınla evleniyor.

En parlak başarım, aşkımı benimle evlenmeye ikna edebilme yeteneğimdi.

Kocam bugün beni uyandırdı. Çalar saatini durdurmak için ne harika bir yol. #evlilik

Mutlu bir evlilik, iki iyi bağışçının birliÄŸidir.

BaÅŸarılı bir evlilik, her zaman aynı kiÅŸiyle birçok kez aşık olmayı gerektirir.

Instagram Altyazıları için Evlilik Durum Sözleri

Ben, kendim ve ben.

Hey, bak! Bu aslında sonsuza dek mutlu gibi görünüyor.

Bugün sana yarınlarıma söz veriyorum.

Bu elbise beni bir bayan gibi mi gösteriyor mu?

Hafif depresyonda bir daha asla gelin olmayacağım!

Beni her gün güldüren bir erkekle evli olduÄŸum için ÅŸanslıyım.

Evde eksik olduÄŸumu itiraf edersem çok dramatik olacak mı?

Hayatımdaki eksik parça sensin, bu yüzden benimle mükemmel uyum saÄŸlıyorsun.

Ä°ki kelimeyle oluÅŸturabileceÄŸiniz en uzun cümle, öyle.

O beni olabildiÄŸince mutlu eden mükemmel biri.

Kalbimi çaldı, bu yüzden intikam planlıyorum. Onun soyadını alacağım.

Bir erkeÄŸin yüzüne ve görünümüne bakarak ne tür bir karısı olduÄŸunu kolayca öÄŸrenebilirsiniz.

Özet akışımda göreceÄŸiniz tüm düÄŸün gönderileri için üzgünüm.

Ä°ki kiÅŸinin nerede veya nasıl buluÅŸtuÄŸu önemli deÄŸil. Önemli olan iki kiÅŸi birbirine baÄŸlandığı. Ve onunla bu duyguyu anladım.

Evlilik Tebrik Etme Durum Sözleri

Tebrikler! Allah sizi bugün ve evli hayatınızın geri kalanında korusun.

Eşinizi kariyerinizi, hobilerinizi ve paranızı sevdiğinizden daha fazla sevin. Diğer şeyler seni sevemez.

Kavga, yanlış anlama ve talihsizliÄŸin sana asla dokunmamasını diliyorum. Birlikte uzun ve mutlu bir hayat geçirin!

EvliliÄŸinizin sevgi dolu fincandaki sevgiyle dolup taÅŸmasını saÄŸlamak için, ne zaman yanlış olursanız olun, haklı olduÄŸunuzda, susun.

Hayatınız birlikte sevgi ile dolu olsun ve sevginiz yaşamla dolu olsun.

Birbirinizi sevin ve mutlu olacaksınız. Bu kadar basit ve zor.

Mutlu Bir Çiftin Tanımı: Kadın istediÄŸini yapar ve Kadın istediÄŸini yapar.

Mutlu bir evlilik, dostlukların tüm zevklerine, duyu ve aklın tüm zevklerine ve gerçekten de hayatın tüm tatlılarına sahiptir.

Evlilikte affetmeyi bilmelisin, zaman ilerledikçe nasıl unutacağını bilmelisin.

Evlilik sonsuza kadar! Her zaman affetmeyi, konuÅŸmadan önce düÅŸünmeyi, her zaman bir öpücük ve sarılmayı bırakmaktır. Mutlu bir evlilik dileÄŸiyle.

Dünyadaki en güvenli yer gibi hissettiren bir evlilik yaratmayı hedef edin.

Evlilik Hakkında Kısa Alıntılar

Evliliğinizi ateşi atmaya devam edin, hayatınız sıcaklıkla dolu olacak.

Ä°yi bir evlilik birbiri için, ikisi de dünyaya karşı olmasıdır. - Robert Brault

Evlilikler parmak izi gibidir; her biri farklı ve her biri güzel. - Maggie Reyes

AÅŸk kör olabilir, ancak evlilik gerçek bir göz açıcıdır. - Anonim

Karınızın sizi dinlemesini istiyorsanız, başka bir kadınla konuşun; hepsi kulak olacak. - Sigmund Freud

Uzun ömürlü bir evlilik, verdikleri ciddi vaatlere inanan ve yaÅŸayan iki kiÅŸi tarafından inÅŸa edilir. - Darlene Schacht

Evlilik iyi bir ÅŸarap gibidir, eÄŸer düzgün bir ÅŸekilde eÄŸilimliyse, yaÅŸla birlikte daha iyi olur. - Bilinmeyen

Yasal evlilik olmadan bile aşk ahlaksızdır, ancak evlilik sevgi olmadan ahlaksızdır. - Ellen Key

Evlilik, tüm yaÅŸam boyunca, kiÅŸinin eÅŸine olan sevginizi ifade edecek bir taahhüttür. - Herman H. Kieval

Evlilikte, aÅŸk sadece hissettiÄŸiniz ÅŸeyle deÄŸil, aynı zamanda yaptığınız ÅŸeyle de ölçülür. - Bilinmeyen

BaÅŸarılı bir evlilik için en önemli üç kelime: 'Ben bulaşıkları yıkayacağım. - Anonim

Evlilik: Ä°lk bölümü ÅŸiirle, kalan bölümleri düzyazı ile yazılmış bir kitaptır. - Beverley Nichols

Evlilikte amaç benzer ÅŸekilde düÅŸünmek deÄŸil, birlikte düÅŸünmektir. - Bilinmeyen

En büyük evlilikler takım çalışması üzerine kuruludur. Karşılıklı bir saygı, saÄŸlıklı bir hayranlık dozu ve sevgi ve zarafetin bitmeyen bir kısmıdır. - Anonim

Ä°nsanlar evli kalıyorlar çünkü kapıları kilitli olduÄŸu için deÄŸil. - Paul Newman

Uzun bir evlilikte olmak her sabah o güzel fincan kahveye bezer, her gün alabilirim, ama yine de hoÅŸuma gidiyor. - Stephen Gaines

Evlilik, eÅŸinizle inÅŸa ettiÄŸiniz bir mozaiktir. AÅŸk hikayenizi yaratan milyonlarca küçük andır. - Jennifer Smith

Bir gün eÅŸimin kredi kartı çalındı hırsız eÅŸimden daha az harcıyordu ve sonra rahatladım! - Anonim

Ünlü Yazar ve Düşünürlerin Evlilik Sözleri

Oscar Wilde, Arthur Schopenhauer, Tolstoy başta olmak üzere ünlü yazar ve düşünürlerin evlilik üzerine sözlerini derledik.

Evlenmekten çekinmeyin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, kötü çıkarsa filozof olursunuz. Sokrates

Evlilik kafese benzer, dışardaki kuşların içeri girmeye çabaladığını görürsünüz, içerdekilerin de dışarı çıkmaya çabaladığını. Michel de Montaigne

Mutlu evlilik yoktur, iyi evlilik vardır. François de La Rochefoucauld

Micha Bar-Am, İsrail, Galilee,

Micha Bar-Am, İsrail, Galilee,

Gözümde canlandırabileceğim ya da hayal edebileceğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evliliği olsa gerek. Samuel Taylor Coleridge

Evlilik, haklarınızı yarıya indirmek, görevlerinizi ikiye katlamak demektir. Arthur Schopenhauer

Sevgili bir şişe şaraba benzer, eş ise bir şarap şişesine. Charles Baudelaire

Erkek yorgun düştüğü için evlenir, kadın merak ettiği için. Ama ikisi de düş kırıklığına uğrar. Oscar Wilde

Nişanlılık döneminin çok uzamasından yana değilim. İnsanlara evlenmeden önce birbirlerinin karakterini keşfetme fırsatı veriyor ki, asla tavsiye edilecek bir şey değil. Oscar Wilde

Kadının işi mümkün olduğu kadar çabuk evlenmek, erkeğin işi ise mümkün olduğu kadar uzun süre evlenmemektir. George Bernard Shaw

Ferdinando Scianna, Italya, Milan,

Ferdinando Scianna, Italya, Milan,

Kocasını her yere yanında götüren bir kadın, çoktan öldürdüğü fareyle oynamayı sürdüren bir kediye benzer. Sâkî

Koca, sinirleri alındıktan sonra sevgiliden geriye kalandır. Helen Rowland

İlk öpücük bir kadın için başlangıcın sonudur, bir erkek için ise sonun başlangıcıdır. Helen Rowland

Gerçekten mutlu olanlar yalnızca evli kadınlar ve bekar erkeklerdir. H.L. Mencken

Karınızı elinizden alan bir erkekten alacağınız en iyi intikam, karınızı ona bırakmaktır. Sacha Guitry

Rahatını bilen birine sormuşlar: Kaynatayı mı tercih edersin, kaynanayı mı? &#;Dünyada yetim kız kalmadı mı?&#; demiş. Refik Halit Karay

Inge Morath, İspanya, Katalonya,

Inge Morath, İspanya, Katalonya,

Bir kadının edinebileceği en iyi koca, arkeologdur; kadın ne kadar yaşlanırsa, kocasının ona duyduğu ilgi de o ölçüde artar. Agatha Christie (Ünlü arkeolog Sir Max Mallowan&#;la evliydi.)

Evlilik, hizmetçiye kendini evin sahibi sanması için verilen rüşvettir. Thornton Wilder

Para harcamaktan zevk alan bir kadınla evli olan erkeğin yapabileceği bir tek şey vardır: Para kazanmaktan zevk almak. Ogden Nash

Koca bulmak bir sanattır, onu elde tutmak ise bir iş. Simone de Beauvoir

Hiçbir kadın para için evlenmez; kadınların hepsi de bir para babasıyla evlenmeden önce ona aşık olacak kadar zekidir. Cesare Pavese

Evlilik umudun ölümüdür. Woody Allen

Bruno Barbey, İtalya, Napoli,

Bruno Barbey, İtalya, Napoli,

Kadın ancak evliliği dayanılmaz bir hale gelirse boşanır, oysa erkek daha iyi bir teklif aldı mı hemen ayrılır. Andrea Newman

Evlilikte mutluluk, tamamen bir şans işidir. Jane Austen

Bir dul ikinci kez evlenmeye yeri göğü inleterek karşı mı çıkıyor, bahse girerim, düğün günü belli değilse bile evleneceği adam çoktan belli olmuştur. Henry Fielding

Evlilik duyguların çöp sepetidir. Sidney Web

Bizim mantık evliliği dediğimiz şey her iki tarafın da gençlik çılgınlıklarında bulunup iyice kurtlarını döktükten sonra yapılan evliliktir. Lev Nikolayeviç Tolstoy

Henri Cartier-Bresson, Fransa,

Henri Cartier-Bresson, Fransa,

Kapak Resmi: Elliott Erwitt, Rusya, Sibirya,

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir