palyaço hikayesi recep ivedik / goldinlyrics on Instagram: "Üzdü 💔 . #recepivedik #şahangökbakar #duygusal"

Palyaço Hikayesi Recep Ivedik

palyaço hikayesi recep ivedik

RECEP İVEDİK PALYAÇO HİKAYESİ - EDİT

waka waka arda turan

Arda abi ye e eğWaka waka eğe ğeArda abi ye arda abiHoşgeldin Aarda -waka waka abi

-BONUS-

Sözler:+Hazir misinuz uşaklar?-Haziruz kaptan!+Sizi duyamadum!-Haziruz kaptaan!+Uuuiiyy!+Karadeniz'un altunda bir ananasta yaşar-Sünger uşak kare pantul+Sapsari delikleri var-Sünger uşak kare pantul+Hayallerinu gerçek kılar-Sünger uşak kare pantul+Buğulamayu çok sever-Sünger uşak kare pantulSünger uşak kare pantul (4x)

Recep İvedik Kara Ambara üye oluyor

sen karambara üyemisin ?????

recep ivedik yaşamıyor

"Zeka önemli değil "-Zeki İnsan"Güzellik önemli değil"-Güzel İnsan"Recep İvedik gerçek değil"-Recep İvedik

O AŞK FİLMİ ABİ

-BUNUN KONU NEY +O AŞK FİLMİ ABİ BİR KADINLA ERKEK ARASINDA GEÇİYOR -BAŞKA NEYİN ARASINDA GEÇİCEK DİNGİL KADIN ERKEĞİN ARASINDA GEÇİCEK TABİKİ NEYİN ARASINDA GEÇİCEK BAŞKA sen aşkı anlamaz bilmez

LAN SEN NE BİÇİM İNSANSIN

LAN

ŞAİR DEMİŞ YA

Ama yani şair demiş ya : önemli olan içinde hissettiğin yaş dış görünüşün yaşlı olabilir ama içinde hissettiğin çok daha önemli demiş şair

canımı sıkıyolar ya

-NOLDU BE RECEP ABİ+CANIMI SIKIYOLAR YA -KİM+İNSANLAR , ABUK SUBUK KONUŞUYORLAR KAFAMI BOZUYORLAR ONDAN SONRA SİNİRİMİ BOZUYORLAR HİÇBİR ŞEYİM RAYINDA GİTMİYOR YA NE YAPTIM BİRİNE BEDDUA MI ETTİM KARŞILIĞINI MI ALIYOM DÖNÜP BANA MI GELİYOR -ÇÖZÜLÜR RECEP ABİ ÇÖZÜLÜR +ÇÖZÜLMEZ OĞLUM BENİM HAYATIM ÖYLE Bİ DÜĞÜMLENMİŞ Kİ ÇÖZÜLMEZ

OĞLUM BU ADAM SENİN KANKAN LAĞN

GORİLİZ DİYE KALPSİZİS SANIYORLAR 💔

RECEP İVEDİK PALYAÇO HİKAYESİ - EDİT

BİR GÜN BİR PAYLAÇO VARMIŞ BÜTÜN AĞLAYANLARI GÜLDÜRÜRMÜŞ BİR GÜN BİR ADAM YOĞUN AĞLAMA TESTİYLEN DOKTORA BAŞVURMUŞ DOKTORA DEMİŞKİ DOKTOR BEY DOKTOR BEY DEMİŞ BENİM YOĞUN AĞLAMA HASTALIĞIM VAR DEMİŞ DOKTORDA DEMİŞKİ GİT O PAYLAÇOYU BUL O SENİ GÜLDÜRÜR O DA DEMİŞKİ O PAYLAÇO BENİM 🚬

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir