ibo show kerbela / Pin on ilahiler

Ibo Show Kerbela

ibo show kerbela

Kerbela'da
Grup Dergah Lyrics

Ahmet Göçer

Mevlam Ali canı cananım Ali kurban Ali Ali hayran Ali
Ağam Ali canı cananım Ali kurban Ali hayran Ali
Ten Ali cana cananım Ali kurban Ali Hayran Ali

Ateş-i aşkınla yandım nûr-ı îmânım Alî
Kevser-i lutfundur ancak, derde dermanım Alî

Aç nikâbın, merhamet kıl, tende cananım Alî
Her dü âlemde penâhım, mâh-ı tabanım Alî

Çıktım melvan gül dalına, seyrettim cennet bağına
İmam Ali’nin uğruna gideydim, andan alaydım

Çıktım melvan gündüzüne seyrettim Ali’nin özüne
İmam Rezanın sözüne varaydım andan alaydım.

Hak ile Hak oldun elhak şîr-i Yezdan’ım Alî
Her taraf nurunla doldu, şems-i rahşânım Alî

Hak tecellî etti senden, zahir oldu kâinat
Sırr-ı Isâ ibn-i Meryem, Yûsuf-i canım Alî

Mescid-i kalbde demâdem nûr-i Sübhânım Alî
Çün Resûllullah ibâdettir dedi zikr-i Alî

Ken’an’ı aşk etti aşkın sırr-ı Kur’ân’ım Alî
Hiç cemâlinden ayırma şâh-ı merdânım Alî

La Fetha illa Ali, La seyfe illa zülfikar, Ali, Ali.
Teşme ey can e mesalem şol şehidi kerbela.
La Fetha illa Ali Ali, La seyfe illa zülfikar, Ali, Ali.
Medet ya Ehlibeyt medet ya güli gülizarı bağı risalet
Medet Ya Ehlibeyti resulullahi, Medet Ya Ali
* * *

Grup dergah İbo Show Kerbela-0

Shazam Kerbela - Anka İlahi Grubu Kerbela Anka İlahi Grubu 77 Shazams Lyrics Ateş-i aşkınla yandım nûr-ı îmânım Alî Ali Kevser-i lutfundur ancak, Derde dermanım Alî Ali Aç nikâbım merhamet kıl, tende cananım Alî Ali Her dü âlemde penâhım, mâh-ı tabanım Alî Ali, Mevlam Ali, can-ı cananım Ali Ali Kurban Ali hayran Ali Hak ile kaimsin elhak şîr-i Yezdan'ım Alî Ali Her taraf nurunla doldu, şems-i rahşânım Alî Ali Lâ feta illâ Ali Ali Ali Lâ seyfe illa Zülfikara La feta illâ Ali Ali Lâ seyfe illa Zülfikara İmam Hüseyin'i vurdular, Kolun, kanadın kırdılar, Al kanlara boyadılar, Kerbela'da, Kerbela'da, Al kanlara boyadılar, Kerbela'da, Kerbela'da. İmam Hüseyin susamıştı, Bir yudum su aramıştı, Ana yüreği yanmıştı, Kerbela'da, Kerbela'da, Ana yüreği yanmıştı, Kerbela'da, Kerbela'da. İmam Hüseyin şehid oldu, Gül bahçemde güller soldu, Topraklar kan ile doldu, Kerbela'da, Kerbela'da, Topraklar kan ile doldu, Kerbela'da, Kerbela'da. Kerbela'nın dağı, taşı, Yerde Hüseyin, yoktur başı, Fatima'nın gözü yaşı, Kerbela'da, Kerbela'da, Fatima'nın gözü yaşı, Kerbela'da, Kerbela'da. İmam Ali babaları, Muhammed'dir dedeleri, Fatima'dır anaları, Kerbela'da, Kerbela'da, Fatima'dır anaları, Kerbela'da, Kerbela'da. İmam Hüseyin'i vurdular, Kolun, kanadın kırdılar, Al kanlara boyadılar, Kerbela'da, Kerbela'da, Al kanlara boyadılar, Kerbela'da, Kerbela'da. Lyrics powered by seafoodplus.info Music Videos ANKA İLAHİ GRUBU - KERBELA 21, views Kerbela / ANKA İlahi Grubu 3, views ANKA İLAHİ GRUBU - KERBELA - AŞKIN BÜLBÜLÜ ALBÜMÜ 5, views Top Songs By Anka İlahi Grubu İLAHİ SÖZLERİ-VARSAM AĞLAYU AĞLAYU Mevlam nasip etse Gani Mevlam nasib etse Varsam ağlayı ağlayı Medine'deki Muhammedi Görsem ağlayı ağlayı Delil yapışsa elime Lebbeyk öğretse dilime İhram bezini belime Sarsam ağlayı ağlayı Akıtırlar hayvan kanı Esirgemez kimse canı Şol meydanda koç kurbanı Kessem ağlayı ağlayı Hüccac döner yana yana Ciğerim döndü büryana Şol zemzemden kana kana içsem ağlayı ağlayı Derviş Yunus der can ile Kul olmuşum iman ile Dilim Zikr-i Kur'an ile Varsam ağlayı ağlayı. YUNUS EMRE Bir sinek bir kartalı Kaldırdı vurdu yere Yalan değil gerçektir Bende gördüm tozunu Balık kavağa çıkmış Zift turşusun yemeğe Leylek goduk doğurmuş Baka şunun sözüne Bir serçenin kanadın Kırk kağnıya yüklediler Kırk çift dahi çekemedi Şöyle kaldı koşulu. Öküz taşın üstünde Taşı balık götürür Balığı götüren su Bünyadın yelden kodu Yunus bir söz söyledi Hiçbir söze benzemez Cahiller kazamazlar Hiç ilmin kuyusunu

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir