kaside ilahi dinle / BİRE BİR İLAHİ SÖZLERİ - KASİDE SÖZLERİ - SEDAT UÇAN İLAHİ SÖZLERİ - HAS | Youtube, Kanal, Film

Kaside Ilahi Dinle

kaside ilahi dinle

Dinim İslam, İslamiyet,İslami Bilgiler>İlahiler, İlahi Sözleri, Seçme İlahiler, En Güzel İlahiler

YA İLAHİ KASİDESİ SÖZLERİ İSMAİL AYDIN KASİDESİ İLAHİ SÖZLERİ (İLAHİSİNİN SÖZLERİ İLAHİLER İLAHİ SÖZLERİ) (SÖZLÜ + VİDEOLU DİNLE)

Ya ilahi sana açtım elimi

Bu firkat ile bükme benim belimi

Kolaylaştır dosta giden yolumu

Arşı tutan meleklerin aşkına

Kolaylaştır dosta giden yolumu

Arşı tutan meleklerin aşkına

Gülant ile görmez oldu gözlerim

Anlaşılmaz oldu gayri sözlerim

Benzat ile vutlat geldin özlerim

Sen kavuştur Cebrail’in aşkına

Benzat ile vutlat geldin özlerim

Sen kavuştur Cebrail’in aşkına

Ret etmezsin haşa sana geleni

Ağlatmazsın bu dert ile güleni

Mahrum koyma şad edersin bileni

Gel buluştur Mikail’in aşkına

Mahrum koyma şad edersin bileni

Gel buluştur Mikail’in aşkına

Bitsin artık bu ayrılık bu çile

Gevamıdır düşsün tek bir aşk ile

Nimetini verdin kafire bile

Barul aşkı İsrafil’in aşkına

Nimetini verdin kafire bile

Barul aşkı İsrafil’in aşkına

Aşkı derki penahımsın ilahi

Gül cihanda ferahımsın ilahi

Sen rabbimsin Allahımsın ilahi

Olgunlaştır Azrail’in aşkına

Sen rabbimsin Allahımsın ilahi

Olgunlaştır Azrail’in aşkına

İlahi Kaside Gider Resule

Çalma Listesi

1

İlahi Kaside Gider Resule

Bayram Koca

2

3

4

Ağlayalım Bulalım

Bayram Koca

5

Hüdadan Af İsteyen

Bayram Koca

6

Hak Eyledi Muazzam

Bayram Koca

7

Subban Allah'ım

Bayram Koca

8

Çıktım Allah Yoluna

Bayram Koca

9

Ben Nedeyim Sensiz Canı

Bayram Koca

10

Mevlam Aşkın Ver Bana

Bayram Koca

11

Ya Rabbena Ya Allah'ım

Bayram Koca

12

Ermek İstersen Maksude

Bayram Koca

13

Derde Derman Arar İdim

Bayram Koca

kaside

Mehmet Emin Ay - Kaside-İ Bürde

Mehmet Emin Ay - Kaside-İ Bürde izlenme - 9 yıl önceŞarkı Sözleri / İlahi / Kaside : KASİDE-İ BÜRDE E min tezekküri cirânin bi zî selemin, Mezecte dem’an cerâ min mukletin bi demin. Em hebbeti’r-rîhu min tilkâi kâzimetin Ve evmeda’l-berku fi’z-zalmâi min idamin Femâ liayneyke in kulte ekfüfâ hemetâ Ve mâ likalbike in kulte estefik yehimi E yahsebu’s-sabbu ennel-hubbe münketimun Mâ beyne münsecimin minhü ve muztarimin Levlâ’l- hevâ lem turık dem’an alâ talelin Ve lâ erikte zikri’l-bâni ve’l-alemi Fe keyfe tunkiru hubben bâ’de mâ şehidet Bihî aleyke, udûli’d-dem’ı ve’s-sekami Ve esbete’l-vecdü hattay abretin ve danâ. Misle’l-behârı alâ haddeyke ve’l-anemi. Neam serâ tayfü men ehvâ fe-errekani ÜVe’l-hubbu ya’terizu’l-lezzâti bi’l-elemi Yâ lâimî fî’l-hevâ’l-uzriyyi mâ’zireten Minnî ileyke ve lev ensafte lem telümi Adetke hâliye lâ sırrî bi müstetirin. Ani’l- vüşâti ve lâ dâî bi münhasimin. Mehadteni’n – nusha lâkin lestü esmeuhû. lnne’l-muhibbe ani’l uzzâli fî samemin. İnnî e tehemtü nâsîha’ş-şeybi fî azelî, Ve’ş – şeybü eb’adü fî nushin ani’t – tûhemi. Fe inne emmâreti bi’s-sûi me’t-te’azet Min cehlihâ bi nezîri’ş – şeybi ve’l- heremi. Ve lâ eaddet mine’l – fî’li’l -cemili kırâ Dayfin eleme bi re’sî gayre muhteşemi Lev küntü a’lemü ennî mâ uvakkıruhû.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir