sea point cafe & restaurant / Sea Point Cafe & Restaurant Fırsatları & Kampanyaları - Fırsat Bu Fırsat

Sea Point Cafe & Restaurant

sea point cafe & restaurant

Sea Point Cafe Restaurant

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Mimar Sinan Mahallesi, Selmanağa Sokak, No 2/3, Üsküdar, İstanbul
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Dış mekan var.
  • Terası var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Şehir manzarası var.
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Nargile
  • Wi-Fi
S...... Y......
Çalışanlar ilgili,servis hızlıydı. Kahvaltı için yeterli herşey vardı. Kızarmış ekmek ve pankek bizi ayrı cezbetti
E.... ö.....
Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle kahvaltıya gittik.Kalabalık bir gruptuk.Çok güzel ilgilendiler bizimle.Kahvaltısı harikaydı.Herşey çok taze geldi soframıza.Garsonlar çok ilgiliydiler.Sürekli çay servisi vardı.Manzara muhteşemdi.Üstelik bu fiyat da çok uygundu.Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum...
B...... A.......
Lokasyonu iyi olduğu için çok gittik, başka bir özelliği yok.
Ş.... O...
1 hafta içinde 2 kere kahvaltıya geldim. Taze özenle seçilmiş ürünler harika. Hizmet çok samimi ve iyiydi. Işletme.sahibi birebir ilgilendi.manzara da harika. Tavsiye edeeim
K....... K.......
Güzel ve sakin mekan sevgilimle her gün gitmeyi seviyoruz.
B.... A....
Öncelikle manzarası çok güzel.Kahvaltısı 27 TL gayet uygun ve güzel. Fiyat performans yüksek.Ancak kusurları da yok değil.kahvaltıyla gelen domates iyi yıkanmamıştı.
B... G........
İşletmesi degismis ve muthis guzel manzaralı bir mekandır.. gerçekten çok begendim garsonlar biraz yavaş belki bana oyle geldi bilemiyorum onun dışında her şey cok guzeldi ınsallah değişmez
E... ö......
Sanırım işletmecileri değişmiş, bundan 3-4 yıl evvel giderdik. Manzarası harika bir yer ama eski hizmet kalitesizliğinden ötürü tercih etmez olmuştuk. 2 hafta önce yeniden gittik. Gerçekten çok ilgili, nazik ve güler yüzlü insanlar bulduk. Manzara mükemmel, güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyorlar, civarındaki kafelere göre gayet uygun fiyatlar sunuyorlar. Çok memnun kaldım gerçekten.
H.... Z.....
Zaten severek gittiğim bir yerdi elamanları hizmeti gayet güzel,işletmesini yeni birileri almış kasada çok nazik,güzel ve güler yüzlü bir hanımefendi vardı.Hizmetleri gayet güzel hanımefendi kendisi gibi güler yüzlü eleman sayısını artırırsa daha da güzel bir yer olur.Kesinlikle öneririm :)
F.... B.....
Gerçekten çok beğendiğim bi yer çalışanları çok kibar tavsiye ederim kahvaltısıda gerçekten güzeldi 27 tlydi mekan ve manzarada gayet güzeldi????⭐️
Daha fazla göster

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir