maltepe tugay yolu kiralık daire / Maltepe Cevizli Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları ve İlanları

Maltepe Tugay Yolu Kiralık Daire

maltepe tugay yolu kiralık daire

Maltepe Cevizli Mahallesi Kiralık Daire

Cevizli Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Cevizli Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Cevizli Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Cevizli Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Cevizli Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Cevizli Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Maltepe ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Cevizli Mahallesi’nin etrafında Kadıköy, Ataşehir ve Pendik civarı ilçeler bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Özel Maltepe Anadolu Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Güzin Dinçkök Ortaokulu yer almaktadır. Abdurrahman Mimar Sinan Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında bulunmaktadır. Mahallede bulunan Cengiz Aytmatov Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Maltepe İlçe Halk Kütüphanesi, bu mahallede konumlanmıştır.  

Cevizli Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Cevizli Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Cevizli Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Cevizli Mahallesi, D kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

• Gebze – Halkalı: Marmaray tren hattı,
  • Kadıköy – Tavşantepe: M4 kodlu metro hattı,
  • Şifa Mahallesi – Kadıköy: Ş kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Mimarsinan – Kartal Metro: M kodlu otobüs hattı.

Cevizli Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Cevizli Mahallesi’nde toplam kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 90 metrekaredir. Ortalama bir Cevizli Mahallesi sahibinden kiralık ev Türk lirasıdır.

İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya monash.pw üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

Sonay eneş
ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Keller Williams Karma
  • Daire kiraliyorum, Şişli - Asansör
    Daire kiraliyorum, Şişli - Asansör
    90 m² · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Kanyon, metro ci̇ty ve özdi̇lek avm-ni̇n hemen arkasi 1 levent metrosuna sadece m, eşyali yeni̇lenmi̇ş çok temi̇z ve mühteşem i̇stanbul manzarali monash.pw, asansörlü
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
  • Daire kiraliyorum, Beşiktaş
    Daire kiraliyorum, Beşiktaş
     m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Kami̇l emlaktan merkezi̇ lokasyonda levent çarşi ve metroya yürüme mesafesi̇nde market ve ali̇şveri̇ş merkezleri̇ne yakin 2+ m²brüt full eşyalitaşinmaya hazir ki̇ralik dai̇re
    Yeni - Zingat  > Kami̇l Emlak Real Estate
  • Daire kiralık, Ümraniye
    90 m² · 1 Banyo · Daire
    Detaylı bilgi için irtibata geçiniz
  • Daire kiralamak, Kadıköy - Doğalgaz
    Daire kiralamak, Kadıköy - Doğalgaz
    60 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Asansör · Çamaşır Makinesi · Doğalgaz · Kombi
    Moda saint joseph lisesine, fb stadına, yoğurtçu parkına, moda i̇lkokuluna, esat işık caddesine banka şubelerine, çarşıya pazara alışveriş yerlerine çok yakın konumda i̇çerisi tamamen yenilenmiş durumda tüm ürünler sıfır alınmıştır a'dan z'ye bir evde ihtiyacınız olan tüm eşyalarla beraber yeni y
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Realty World Czm Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Şişli
    80 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Global gayri̇menkul her bütçeye uygun eşyali-eşyasiz her türlü ki̇ralik dai̇reler bulunmaktadir farkli bi̇nalarda; full+full eşyali 11 dai̇rleri̇mi̇z mevcuttur. Ana cadde üzeri̇nde. Toplu ulaşim güzergahinda dai̇re eşyalari hazirdir. Metro-metrobüs 12 daki̇ka ai̇leye-bekara-öğrenci̇ye uygun. Deta
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Global Emlak Danişmanlik

MÜKEMMEL FİYAT

Market değeri:

TL

• Daire kiralık, Şişli
     m² · 1 Oda · 2 Banyo · Daire
    49 realtygayri̇menkul ve proje danişmanliğiki̇ralama satin alma ve satin yapmadan önce bi̇ze danişmaniz si̇ze maksi̇mum avantaj sağlayacaktir. Detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > 49 Realty Gayrimenkul
  • Daire kiralamak, Beşiktaş - Otopark
    Daire kiralamak, Beşiktaş - Otopark
     m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Fulya acibadem hastanesi̇ni̇n sirasinda. Polat towers'in karşisinda. Cadde üzeri̇nde, çok merkezi̇ konumda. Otoparkli. 3+1 Ki̇ralik dai̇re detayli bi̇lgi̇ ve görmek i̇çi̇n;. Re/max alkent. Arzu mumcu. 81 14
    ilk 4 gün önce görüldü - Zingat  > Re/max Alkent
  • Daire kiralık, Sancaktepe - Balkon
    Daire kiralık, Sancaktepe - Balkon
     m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Otopark · Yüzme Havuzu
    Güncel i̇çekmeköy sancaktepe bölgesi̇nden en çok satiş ve ki̇ralama yapan emlak gayri̇menkul ofi̇si̇ emlak i̇stasyonu türki̇ye & hali̇l güler gyo 'dan ki̇ralik 3+1 si̇te i̇çi̇ne bakan gi̇ri̇ş kat dai̇re ki̇ralik dai̇remi̇z ki̇racisiz boşki̇ralik dai̇remi̇z ön cephe yani̇ si̇te i̇çi̇ne ki̇ralik da
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Emlak İstasyonu
  • Daire kiralık, Beyoğlu - Eşyalı
    Daire kiralık, Beyoğlu - Eşyalı
     m² · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    İlanlarimizda yeni̇ i̇bareler, guncel olup di̇ğer ev ilanlari rezervli̇ veya internette verilmeyen ev ilanlari icin reklam amaclidi̇r. Portfoyumuz ge Lutfen sozlesmesizi̇ş teklifetmeyiniz! Değerli müşterimiz kaçmaz emlak tercihiniz için teşekkür eder görüşmek için taksimdeki ofisimizde bekleriz.
  • Daire kiraliyorum, Kadıköy - Bahçe
    Daire kiraliyorum, Kadıköy - Bahçe
    75 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Tempa emlak ofisinden kadıköy göztepe mahallesinde hızırbey caddesi ile yalvaç sokak köşesinde fahrettin kerim gökalp caddesi'ne göztepe egitim ve araştırma hastanesi'ne marmara üniversitesi'ne çok çok yakın bankalara,süper marketlere, devlet ve özel eğitim kurumlarına bağdat caddesine söğütlüçeş
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Tempa Emlak Ofi̇si̇&danişmanlik
  • Daire kiralık, Beşiktaş
     m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Levent ni̇sbeti̇ye on resi̇dence ki̇ralik eşyali 2+1 sifir dai̇re detaylar ve randevu i̇çin versatie gayrimenkul sanem çizmeci siz. Ararsınız. Biz. Buluruz. Uzman olduğumuz diğer residence'lar: zorlu center, metrocity, kanyon, levent loft residence, akmerkez residence. Sizlere daha iyi hizmet ver
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Versatie Gayrimenkul
  • Daire kiraliyorum, Kağıthane - WiFi
    Daire kiraliyorum, Kağıthane - WiFi
    70 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Klima · WiFi
    Ağaoğlu gayri̇menkul 34'denlevent mi̇nt oli̇ve prejesi̇nde. 1+1 Eşyali ki̇ralik dai̇re daire özellikleri modern tasarım ve tam donanımlı mobilyalar ileeşyalandırılmış 55' phi̇li̇ps tv siemens beyazeşyalar klima ücretsiz yüksek hızlı internet yataşmarka yatak ve uyku grubuseti %25'tenbaşlayanoranl
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Ağaoğlu Gayri̇menkul 34
  • Daire kiraliyorum, Kadıköy
    Daire kiraliyorum, Kadıköy
     m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Bostancı levent sokakta, sahile 5 dk yürüme mesafesinde, vapur i̇skelesi, marmaray, otobüs durakları, dolmuş ve minibüslere 3 ile 5 dk. Yürüme mesafesinde. 4+1 Ferah daire
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Mayor
  • Resim yoktur.
  • nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır