dubai porta potty / Mona Kizz Porta Lazımlık: Ölüm Nedenleri, Son Haberler ve Daha Fazlası | LA Basın

Dubai Porta Potty

dubai porta potty

Son dönemde Dubaili zengin iş insanlarının, dünyanın dört bir yanından influencerlarla iletişime geçip yüksek miktarlarda para karşılığında üzerlerine dışkılaşdığı konuşuluyordu. 

Instagram ünlüsü Alexa Stel'in itirafı duyanların ağzını açık bıraktı. 24 yaşında olan sosyal medya fenomeni para kazanmak için yapılan fantezileri bir bir anlattı. 

"3'üncü kez olunca buna alışıyorsunuz" 

Stel, "Bunları benden neden istediklerine bir anlam veremiyorum. Üzerime o kadar çok dışkıladılar ki bir anlam veremedim. Ama 3'üncü kez olunca buna alışıseafoodplus.infoın önünde bir Alman çoban köpeği ile sevişmek zorunda kaldım. Dışkı yemek için para aldım. Dayak yemek için para aldım. 65 yaşındaki bir adamın makatına canlı somon balığı bile sokmak zorunda kaldım. Sırf onlar istedi diye 14 yaşındaki çocuklarla seks yaptım. Onların dışkılarını yüzüme bulaştırdım. Ama 24 yaşındakim ve banka hesabımda milyon dolarlar var. Artık emekli oldum ve istediğim kişiyle normal seks yapabilirim" sözleri büyük yankı oluşturdu. 

Dubai Porta PottydışkıAlexa Stel

PuCCa Bir Türk Fenomenin Para Karşılığında Dubaili İş İnsanının Ağzına Dışkılamasına İzin Verdiğini İddia Etti

Haberler

Magazin

PuCCa Bir Türk Fenomenin Para Karşılığında Dubaili İş İnsanının Ağzına Dışkılamasına İzin Verdiğini İddia Etti

Sosyal medyayı sallayan Dubai Porta Potty videosunun yankıları devam ederken ünlü fenomen PuCCa'dan skandal bir iddia geldi. PuCCa, yakından tanıdığımız bir Türk fenomenin para karşılığında Dubaili bir iş insanının ağzına dışkılamasına izin verdiğini söyledi. Bu iddialar şu an sosyal medyayı yıkmış durumda!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sarsan 'Dubai Porta Potty' videosunu belki duymuş ya da şanssız azınlıktaysanız görmüş olabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sarsan 'Dubai Porta Potty' videosunu belki duymuş ya da şanssız azınlıktaysanız görmüş olabilirsiniz.

Bu skandal olayın ayrıntılarından size burada da bahsetmiştik:

Derken bu konuyla ilgili dün akşam bir gelişme yaşandı! Ünlü sosyal medya fenomeni PuCCa, Türkiye'den de bir kişinin bu teklifi kabul ettiğini iddia etti!

Derken bu konuyla ilgili dün akşam bir gelişme yaşandı! Ünlü sosyal medya fenomeni PuCCa, Türkiye'den de bir kişinin bu teklifi kabul ettiğini iddia etti!

İşte PuCCa'nın o paylaşımı:

İşte PuCCa'nın o paylaşımı:

Fakat asıl sonrası bomba! O kabul eden kişi ya da yakını PuCCa ile iletişime geçmiş ve şöyle bir tehditte bulunmuş:

Fakat asıl sonrası bomba! O kabul eden kişi ya da yakını PuCCa ile iletişime geçmiş ve şöyle bir tehditte bulunmuş:

Bu paylaşımlarının ardından PuCCa'nın DM kutusu dolup taşmış İnsanlar duydukları başka olayları da anlatmış ünlü fenomene

Bu paylaşımlarının ardından PuCCa'nın DM kutusu dolup taşmış İnsanlar duydukları başka olayları da anlatmış ünlü fenomene

Gerçekten bayram sonrası sabahınızı böyle tatsız bir muhabbetle geçirmenizi istemezdik ama Sosyal medya bununla yıkılıyor şu an!

Gerçekten bayram sonrası sabahınızı böyle tatsız bir muhabbetle geçirmenizi istemezdik ama Sosyal medya bununla yıkılıyor şu an!

Siz ne diyorsunuz bu iddialara?

Siz ne diyorsunuz bu iddialara?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Yeni bir akımdır. Dubaili zengin er kisinin insta vb mecralarda az biraz fenomen oldukca güzel kızları özel uçakla dubaiye getirtip pahalı markalardan alışveriş yaptırıp belli bir nakit karsiliginda suratına sicmasi ve bokunu yedirmesi eylemidir.

Pakete dahil olan hizmetler

Özel uçakla gidiş dönüş
Pahalı markalardan alışveriş
Pahalı o biçim otelde konaklama
Nakit para

Videoyu seyredince şaşırdım, zaten influencer olmuşun belli bir miktar para kazanıyosun bu ne açlık ya bu ne doymazlık

ben bunu bu sabah başka bir konu vasıtasıyla öğrendim. sosyal medya kullanmadığıma bir kez daha şükrettim. arkadaşlar siz bu mecralarda ne boklar yiyorsunuz gerçekten.

instagram'da dubai'de fotoğraf paylaşan bir kadın görürseniz anlayın ki arapların himayesi altına girmiştir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir