neşeli dondurmalar5 / Neşeli Dondurmalar 1 -Kötü Dondurmalar 1 Oyunu Oyna - OYUN SKOR

Neşeli Dondurmalar5

neşeli dondurmalar5

Çılgın Dondurmalar

Çılgın Dondurmalar Nasıl Oynanır?

Çılgın Dondurmalar Oyunu Oyna. Neşeli dondurmalar ile birlikte harika bir eğlenceye var mısınız. Oyunumuz iki kişilik bir oyundur ama aynı zamanda tek başınıza oynama fırsatını oluşturabilirsiniz oyunun başlangıçta belirterek. Bedava oyunların adresi olan iyi oyun sitesi ile sizlere bu Çılgın dondurmalar oyununu sunar. Meyveleri koruyan ve etrafında gezinen diğer canlılara yakalanmamaya çalışın. Aksi taktirde pestilinizi çıkarıp sizi külahın içine sokabilir. Meyveleri toplamanın en keyif verdiği bu oyun biraz dikkat ve beceride isteyebilir sizlerde dikkatli ve seri olmalısınız bu yüzden. kontrolleri

1. Oyuncu: Yön Tuşları

2. Oyuncu: W-A-S-D Tuşları Kullanarak 

Seçtiğimiz karakterleri kontrol edebilirsiniz. Paylaşım kodlarıyla sitelere bedava oyunların dağılımını sağlayan sitemiz deki bir çok oyun gibi bu oyunumuzda ki hakların tamamı ise yapımcılarına aittir. Artık eğlenmek için hemen html 5 oynadığınız oyunların adresi olan sitemizi hep takipte kalın. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

monash.pw Ekibi.

Kötü Dondurmalar 3

Kötü Dondurma 3 oyunu oyna. 1 ve 2 kişilik çılgın dondurma macerası oyunu. Neşeli dondurmalar meyve peşinde. İki Kötü Dondurma canavarlara karşı.

Nasıl Oynanır;

Oyun açılırken iki kere yükleme yapıyor, boş bir beyaz ekrangelebilir, click to lickyazılı başlatma butonu gelene kadar bekleyelim. Click to lickbutonuna tıklayalım. Açılan menüden play butonuna basarak devam edelim. 4 tane kutu bulunan bir sayfa gelecek. Açılan sayfada oyunu 1 veya 2 kişiolarak oynamak için oyuncu seçimi yapacağız. 1. oyuncu boşluk tuşu(uzun tuş), 2. oyuncu q(genelde Q harfi klavyede A harfinin hemen üzerinde olur) tuşuna basıyor. Bu tuşlara bastıktan sonra faremizi alıp ok işaretlerine basarak oynamak istediğimiz Sevimli kötü dondurma seçimini yapalım. Daha sonra her iki kötü dondurma resminin hemen altındaki go yazılı butonlara basalım. Şimdi bölüm listesi açıldı. Toplam 40 bölüm bulunuyor. İlk sıradaki 1. bölümüseçerek devam edelim. Bilgilendirme sayfası gelecek, continueyazısına basalım. Şimdi dondurma macerası oyunu başladı.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bad Ice-Cream 3

Neşeli Dondurmalar Oyunu

ismimi soran olursa ağzını burnunu kırarımmüq bu oyun müq

Muhterem Mehmet HocaOyun şahane olmuş hocam ellerinize sağlık

AtiiDeger verdigim bir kisi onerdi suan oyundan cikamiyorum. Tesekkurler

BENGISLBİZ 15 YIKDIR ARKADAŞIZ VE BU OYUN BİZE ÇOCUKLUĞUMUZU HATIRLATITÜYOR ÇOK MUTLU OLUYORUZ BEN KANKAMI ÇOLK SEVİYORUM. BEN HEP VANİLYALI BENGDE ÇİLEKLİ OLUYO

Elvin ve Nevraoyun mental sağlımızı çok derinden etkiledi.özellişkle beş ayaklı koşan canavar en kötüsü 12 ye gelebildik anca çığlık çığlığa stres oluyoruz ya çileği yakalayamaazsak diye.dün gece kafasında çiçek olan canavar rüyamızda bizi kovalıyordu ödümüz koptu oynamaya devam durmak yok biz 15 yaşıondauız elvin girdi ama ben eylülde giricem

monash.pwun cok guxel kuccukken cok oynardıkı

çılgın dondurmavay be ne oynardım eskiden

didem bu oyunu küçükken o kadar çok oynardım ki çok seviyorum inanılmaz eğlencelii

shakedonatplayerive been playing this game since ı was monash.pw you for bringing it to turkey

nevaçok güzel bir oyun

aysenur ve aysebiz çok beğendik oyunu mental cokuslerimizde hep oynuyoruz. cocuklugumuzun oyunu. birimiz 20 birimiz 21 yasındayız 20 yasında olanın bi hafta kaldı 21e girmeye. onun doğum gununde de muhakkak oynayacagız kutlamak için!

meryem ve cemre güzel

isa çok güzel oyun

chanwooselam myung la oyun ararken bulduk ve beğendik kedi ouyunu oynayacaktık oysa ki meyse myung la oyun oynamak istersen ig jin_myungdae ye ulaş ordan senle oynayacaktır kedicik goörüşmek üzere :)

? soru işaretiben niye bitiremedim

seviyom aga seviyom oyun müq

K POP HAYATI OLAN Bİ AGAmüq oyun

EDA4. level çok zor

elif ve ırmakoyun çok güzel oyunu 15 kez bitirdik~ırmak yalan söylüyo sdc 2 kere bitirdi pick me işte kendi haline bıraktık~elif gulma zaten moralima bozukha~ırmak(deli olan)

yaralı ceylan21 yaşındayım mental sağlığım bozulunca hep oynarım çok iyi

enes batur oyun çok güzel oyuna kafa attım

FAV KUZENLERE Hüsamettin MANDAOĞLUNDAN Fav kuzenlere:OYUNU 13 KEZ BİTİRDİK MÜKEMMEL BİR OYUN UMARIM OYUNA DEVAM EDERSİN Saygılarla

oyuncumüqEMEL

FAV KUZENLERGaliba oyunu 11 kereden fazla kez bitirdik ve hala oynuyoruz

hüsasmettin MANDAOĞLUOyun çok güzel ama rezalet 3 oyunu da 4 kere bitirdik olsun yinede rezalet ama bu rezalet oyunu herkese tavsiye ederim. Mandaoğlu'dan en içten hürmetlerle

playeroyun güzel ama kasıyo üstelik bölüm 14te iki canavarın arasına çilek giriyo ce çıkmıyo

emoşçook güzel resmen fanıyım her gun oynuyorum bayıldım

beyza levelleri gecemeyenlerb player yzasın orda cok iyş nası gecteginizi anlatı

isimkasma sorunu var yoksa güzel oyun

elif ve şevvalbiz yıllardır yıllardır 25i geçemiyoruz yardım help edecek yok muu y'all :((((

umutcançok sevdiğim bir oyun ama lütfen kasma sorununu halledin. teşekkürler

ymniapoleskiden oynardık be

selamoyun iyi ama çok sıkıntılı olmuya çok kasıyor

besıktasoyun tek kelımerle mukemel devamı gelsın

boom oyun kasiyor demissin bende eskiden oynardim kamasini sebebi flash kalkdi bu oyunar html oldu kasmasini sorunu budur yada bilgisayarda ekran karti yoktur bende ok mesela

saaneoyun çok iyi ben eskiden çok oynardım şimdi karşıma çıktı ve oynadım cidden çok iyi ama oyun çok kasıyor buna çözüm bulunmasssa oyun çok sıkıcı oluyor sırf bu yüzden monash.pw de oyunu bıraktım lütfen buna çare bulunsun

EdaOyun çok iyi tek başıma 35 seviyedeyim çok kolay ve bence

zılık retami lv de takildim yardim edermisiniz

6ma yaptımMeyana arkadaslar ben 9 yasındayim adimda Sümeyye. bu oyunu çok seviyom

İSMİNİZOYUN GÜZEL

isminizoyun güzel ne diyim yani başka

sudeoyun mükemmel herkes oynasın ya da oynamayın tek bana kalsın ben bu oyunu yazdım bunu okuyan kişi sen çok akıllsın hadi muck :)

bnmkardeşimle oyunu bitirdik çk kolaydı

Başak Demircioyun çok güzel eskiden ablamla oynuyodum 2 sensedir oynamıyorum en son de oynamıştım yıl şimdi zaman çok çbk geçiyo oynamanızı öneririm şimdi oyun açılmıyo çok üzüldüm eğer başka sürümünü bulursam oynarım 10/ aşşşırı iyi bi oyun yaşım /YORUMUMU OKUYAN KİŞİ ÇOK GÜZELSİN KENDİNE DEĞER VER ÇİRKİN DEĞİLSİN MUCK BB

KUZİLER SONUNCU BÖLÜMÜ BİLEN VARMI

Ecrin Eda Eraymerhaba arkadaşlar ben Ecrin 8 yaşındayım neşeli dondurmalardaki deki bölümde takılı kaldım çok zor ne yapmalıyım biliyor musunuz yorumlara yazınımonash.pw Ecrin Eda Eray bu arada arkadaşlar ben iyi biriyim benden korkmayın benim soyadım Eray karıştırmayın bu yüzden ayrı ayrı yazdım diğer oyunlarda görüşürüz sevgi ile kalın hoşçakalın bu arada arkadaşlar ben sizi çok seviyorum hoşçakalın diğer oyunlarda görüşürüz

muhammedOYUN GUZEL AMA ZOR

BOŞ VER Oyun mükemmel

ATA MERTARKADAŞIM BÖLÜME GEÇTİM AMA O BÖLÜMÜ GEÇEMİYORUM

haydar18 leveli geçemiyoruz

MURTAZAHAYITIMDA GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL OYUN

ZNSZBEĞENDİM

taçsız kraloyun mükkemle tek kelimeyle anlatılamaz yanı mükkemel

MULLİ AŞİRETİHARIQA

meryemoyun çok güzel ama bölümde çok beni takip ettiler bu konu dışında hiç sorun yok oyun gerçekten çok güzel bu oyuna bayılıyorum

İSMİMİ BOŞVER:)OYUNUN AÇILIMI ÇOK YAVAŞ OYUN GÜZEL SİNİR OLUYORUM BAZEN AMA İDARE EDİYO BU KAPANMA DÖNEMİNDE

kübra level çok zor yardım edermisiniz

irem v şeyma güzel

müqçok güzel bir oyun oynadıkça oynıyasım geliyor bilmem kaç kere oyunu bitirdim tavsiye ederim

salihaşırı güzel bir oyun kardeşimle oyunu bitirdik

MonsterAbi oyunu 'de keşfettim 'e kadar oynadım level 64

musa acar mardinçok güzel ama zor

DERİNOYUN KOLAY AMA OYUNA GİRİŞ ÇOK YAVAŞ

ENES BATURVİDYOMDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ SONU İNSANI ÇILDIRTIYOR

isim bulmakla uğraşamam aqmüq bi oyun şiddetle tavsiye ederim ALLAH BİLİR OYUNU KACINCIYA KEZ OYNUYOM

sıla kazgıbiz kankalarla ve bölümü geçtik.

levi ackerman çok güzel oyun oynayın eskiden oynardım burda görmem beni duygulandırdı uzun lafın kısası oyun çok güzel

BOŞ İŞLER MÜDÜRÜ ÇOK GÜZEEL OYUN BENİMDE İŞİM YOK OYNUYOM ÇOKSEL NE ZAMAN KEŞFEDİLCEK BİLMİYOM BEN DE OYUNU YENİ BULDUM LEVEL DEYİM ŞUAN büyük yazı modu açık kalmış üşendiğim için küçük yazıya çevirmicem benlevelimi geçmeye çalışcam by by

gömonash.pwüzgün olanmüq bir oyun oynamanızı tavsiye ederim şu an level 55 deyim yıl ve hala oynuyorum özeliklede iki kişi ile olan çko monash.pw TAVSİYE EDERİM .D

sıla kazgıoyun mükemlel den re kadar 1 yıldır oynuyorum muq

melisa oyun çok güzel ama bi okadarda zor

boşvrgüzel bi oyun bi daha oynıycam bys

BONİBONBEN BÜTÜN LEVELLERİ BİTİRDİM

Bangtan Paved The Wayoyun çok iyi

AhsenÇok güzel bir oyun

bimemya ben bu oyunun levele kadar geldim ancak 1. levelden baslatıyor

BLACKPİNKoyun müq yıl hala oynuyorum müq moruk müq

bşvrtarih 25 01 oyun süper

SALİHbu oyun sitesi mükemmel yaa ben oyunlarımı hep bu siteden oynuyorum mükemmel

kelam BÖLÜMÜ geçebilen varmı?

lamagaten 15 ocaktan yazıyorum birdaha gelirim umarım bu siteye

sabu oyunu yaklasık 4 yıl oce falan oynuyordum tum sitelerden kalkmıs burda bulabildm oynamayan cok sey kaybeder

AhsenBENDE YIL OLMUŞ HALA OYNİYOM

zeynep kılıçoyun çok güzel neden bazıları iğrenç diyor ki? Hem çok güzel oyun yıl olmuş hala oynuyorum.

ELA ÇOK GÜZEL OYUN AMA 5 İNÇİ LEVERİ GECEMİYORUM

eyhBence çok güzel ama bazı seviyeler cidden zor. Onun dışında muq

CENNET SU ORUÇBİR LEVEL VAR MAVİ KAFASINDA SANKİ TAÇ VAR ONU ABİMLE DENEDİM YAPAMADIM 3 BUZ BİRDEN KIRIYOR

semanu cakmak ya bölümü gecen varmı ?

???SEVİYELERDE SIKINTI YOK SİZE ZOR GELEBİLİR

nillsaraaynen cok güzel taşlardan yapıyoz

eda eceben bu oyunda levilde benle ablam ev yaptık cok güzeldi

jıyuıgüzel bitirdim

seydaya 2 level kaldı geçemiorum

seydabence çok

monash.pw iğrenç hiç oynanmıyor bence çok saçma

yigit ve şehmuzlevel çok zor bana yardımcı olsana

ruyarcok guze' oyun

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır