procsin q10 göz bakım yağı 22 ml / Procsin Q10 Göz Bakım Yağı 20 Ml – Flavus

Procsin Q10 Göz Bakım Yağı 22 Ml

procsin q10 göz bakım yağı 22 ml

Procsin Q10 Göz Çevresi Bakım Yağı 22 ml - Kullanıcı Yorumları

Bilgi

seafoodplus.info Procsin Q10 Göz Çevresi Bakım Yağı 22 ml kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün Procsin Q10 Göz Çevresi Bakım Yağı 22 ml yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

Procsin Q10 Göz Çevresi Bakım Yağı 22 ml için 2 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam yorum yapılmış ve ortalama puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
( &#; Tavsiye Edilen Satıcı ) Trendyol üzerinde kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Watsons üzerinde 4 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 5 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Merhaba 

&#;Procsın&#; markasına ait Q10 Göz bakım yağının kullanım detay ve yorumlarımı paylaşacağım.

IMG_

Cilt bakım yağlarına oldum olası ilgiliyimdir, yağların iyileştirici gücüne hep inanmışımdır. Cildime, saçıma hep uygularım zeytinyağı, kayısı çekirdeği yağı, çeşitli yağ karışımları nem sağlamak aynı zamanda anti-aging faydaları saymakla bitmez. Daha öncede cilt bakım rutinime eklediğim yağlardan bahsetmiştim onlara da ulaşabilirsiniz. 

Uzun süredir Procsın ürünlerine ilgim yüksek olmakla birlikte takip edip araştırıyordum. Watsıons indirimde Q10 göz bakım yağıyla tanışma fırsatım oldu. Yaklaşık bir aydır sabah ve akşam bakım rutine girdi. 

Ürün; Cam şişe formunda olup,damlalıklı. 22 ml ürün içeriyor. Kokusu bitkisel kokuyor rahatsız edici değil. Ürünün kullanım süresi 12 ay , zaten bereketli ürün uzun süre kullanıma uygun.

Vaatleri: Kırışık karşıtı, esneklik etkisi, canlı görünüm.

İçerik olarak ; 

• Ayçiçek yağı,
  • Q10,
  • Aynısefa Yağı,
  • Papatya yağı, mevcut.

Ürünü temin ettiğim günden itibaren, yaklaşık bir aydır sabah, akşam temiz cildime iki pompa sıkıp parmak uçlarıma uyguluyorum, masaj yaparak daha iyi emilmesini sağlıyorum. Vaatlerini yerine getiren ürün, göz altı morluğu aynı zamanda kuruluğu yaşayan biriyim, aşırı iyi geldi morluklarımı aza indirdi ve pullanma sorunu kalktı ortadan aydınlık görünüm nemli bitiş sağladı. Gün içerisinde, makyaj altında kapatıcımı dağılma çizgilendirme de yapmadı. Extra yağlanma ,yağ bezesi gibi sorunlar yaşamadım. Ürünü uyguladıktan sonra, başka göz altı kremi vs. kullanmanız önerilmiyor.! Tek şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Totalde üründen memnun kaldım. Çok severek kullanıyorum. Hatta diğer merak ettiğim yağların siparişini verdim 🙂 Sizde Procsinin kendi online sitesinde yada satış mağazalarından temin edip deneyebilirsiniz.

Temin Ettiğim Fiyat : 11,70 TL (İndirimli) Orijinal fiyatı : 39,00 TL

&#;Procsın&#; markasına ait Q10 Göz bakım yağının kullanım detay ve yorumlarımı paylaştığım sizlerle, umarım faydalı olmuştur. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.Beni instagram ve wordpress hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın lütfen 🙂

İnstagram : zeynepbatmazblog

Sevgiler ❤

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor

PROCSİN Q10 EYE OİL GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI (4 tl'ye hem göz altınızı nemlendirin hemde kırışıklıklarınızdan gua sha masaji ile kurtulun 😎) Göz çevresi yağını 2 haftadır severek kullandığım bir ürün yağ bezesi, kaşıntı , alerji vb sorunlarla karşılaşmadım. En büyük korkum yağ bezesi yapmasıydı ama cilt tarafından kolay emilen ince yapısıyla herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ℹ Göz altları kurak toprak gibi olan biri olarak sürdüğüm anda hissttiğim nemden inanılmaz memnun kaldım. ℹ Nemlendirmesi benden geçer not aldı gönül rahatlığıyla öneriyorum .Gece sürüp yattığınızda sabah bile göz çevrenizin nemli kaldığını hissedebiliyorsunuz. ℹ Düzenli kullanımda kırışıklıklara iyi gelmeyi,esnekliği ve canlı bir görünümü vaadediyor. ℹ Göz altı morluklarınız veya göz altı şişlikleriniz varsa Çok kuru göz altlarınıza kapatıcılarınızdan önce bu yağı uygularsanız kuruluk sorunu yaşamazsınız. ℹ Göz çevresi bakım yağını seafoodplus.info sitesinden alabilirsiniz. Ben indirimde #4tl ye satın aldım. Normal fiyatı 13 tl sanirim 💖 ℹ #Guasha taşlarını ise #aliexpress ten satın aldım 💖 #procsin #procsintr #eyeq10 #eyeoil #procsinq10eyeoil #gözçevresibakımyağı #refreshingoil #Q10eyeoil #forskin

PROCSİN Q10 EYE OİL GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI (4 tl'ye hem göz altınızı nemlendirin hemde kırışıklıklarınızdan gua sha masaji ile kurtulun 😎) Göz çevresi yağını 2 haftadır severek kullandığım bir ürün yağ bezesi, kaşıntı , alerji vb sorunlarla karşılaşmadım. En büyük korkum yağ bezesi yapmasıydı ama cilt tarafından kolay emilen ince yapısıyla herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ℹ Göz altları kurak toprak gibi olan biri olarak sürdüğüm anda hissttiğim nemden inanılmaz memnun kaldım. ℹ Nemlendirmesi benden geçer not aldı gönül rahatlığıyla öneriyorum .Gece sürüp yattığınızda sabah bile göz çevrenizin nemli kaldığını hissedebiliyorsunuz. ℹ Düzenli kullanımda kırışıklıklara iyi gelmeyi,esnekliği ve canlı bir görünümü vaadediyor. ℹ Göz altı morluklarınız veya göz altı şişlikleriniz varsa Çok kuru göz altlarınıza kapatıcılarınızdan önce bu yağı uygularsanız kuruluk sorunu yaşamazsınız. ℹ Göz çevresi bakım yağını seafoodplus.info sitesinden alabilirsiniz. Ben indirimde #4tl ye satın aldım. Normal fiyatı 13 tl sanirim 💖 ℹ #Guasha taşlarını ise #aliexpress ten satın aldım 💖 #procsin #procsintr #eyeq10 #eyeoil #procsinq10eyeoil #gözçevresibakımyağı #refreshingoil #Q10eyeoil #forskin

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir