sana kırgınım papatya / Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler

Sana Kırgınım Papatya

sana kırgınım papatya

Bir keresinde sana;  demiştim ki ''bende sana veda edecek kelime yok."  Halen de öyle. O yüzden sözlerimi veda olarak görme.  Olsa olsa bu bir özürdür; ama hiçbir özrün hatalar&#x;m&#x; telafi edemeyeceğini de biliyorum. Bugün bütün gün kafam&#x;n içinde gezinen kelimeler aras&#x;nda bu yoktu. Şimdi akl&#x;ma geldi gülümsetti. Yanl&#x;ş koyduğum "de" bağlac&#x;na "de" ayr&#x; dediğinde, benim seninle ilgili hiçbir ayr&#x;l&#x;ğa tahammülüm yok demiştim. Ben hatal&#x;y&#x;m n. olabildiğince hatal&#x;y&#x;m. Beni affet diyemeyecek kadar..

Sen bana geldiğinde karanl&#x;ktayd&#x;m. Yolumu, inanc&#x;m&#x; kaybetmiştim. Bu dünyada hiç kimsenin beni sevebileceğine inanm&#x;yordum. Sen bana &#x;ş&#x;k oldun, yolumu ayd&#x;nlatt&#x;n, art&#x;k inan&#x;yorum, sana inan&#x;yorum.  Aynada ki yüzüme bakt&#x;ğ&#x;mda; kim ne için beni sevsin ki derdim. Unuttuğum bir şey vard&#x;. Ben seni sevdim. Yüzündeki her detay&#x; sevdim. Lakin senin olduklar&#x; için sevdim. Yani olsayd&#x; da kaş&#x;n başka türlü severdim yine senin olduğu için. Utana s&#x;k&#x;la fotoğraflar&#x;n&#x; görmek istediğim zamanlar&#x; hat&#x;rl&#x;yor musun? Önemli değildi asl&#x;nda gözün, tenin. Dert seni görmekti.  

Senden çok önce, akl&#x;na gelmesin başka birileri diye söylüyorum daha çocukken ald&#x;klar&#x; için benden sevilebileceğine dair inanc&#x;m&#x;, ç&#x;kt&#x;ğ&#x;m için karş&#x;na öyle üryan özür dilerim. Ve ben senin beni sevmediğini düşündüğüm her an asl&#x;nda sen değil bendim. Yani benim sevemediğim zamanlar her halde bende sevme yeteneği yok dediğim anlar. Yani ben sana değil kendime inanmad&#x;m.

Sana gelişlerim, aniden karş&#x;na ç&#x;k&#x;şlar&#x;m, uzaktan yak&#x;ndan takip edişlerim. Hepsi için k&#x;zg&#x;ns&#x;n ya bana, hakl&#x;s&#x;n. Bu yapt&#x;ğ&#x;m şeylerin neden böyle olduğunu uzun uzun anlatabilirim sana, amac&#x;m bu değil.  Özür dilemekten başka derdim yok ki. Özür dilerim.
Birde kendimi tüm bu şeyler için asla affedemediğimi bilmeni isterim. Ve yine bilmeni isterim ki seni sevmek için sesini duymam, yüzünü görmem gerekiyor zannediyordum. Yan&#x;l&#x;yormuşum. Özür dilerim.

Biliyorum ki arkadaşlar&#x;ma ne diyeceğim, nas&#x;l aç&#x;klayacağ&#x;m&#x; yenemedik biz. Bunu seni suçlamak için söylemiyorum. Sana hak verdiğimi söylemek için söylüyorum. Bana kal&#x;rsa arkadaşlar&#x;n koskocaman dünyada birbirimizi bulduğumuz için ne kadar şansl&#x; olduğumuzu düşünmekten başka bir şey düşünmeyeceklerdir ama yine de sen bilirsin.

Öyle güzel bir şey ki, seni umut etmek, sana kavuşmay&#x; hayal etmek,  o hayallere dald&#x;kça yapmamam gereken şeyler yapt&#x;m. Sana yazd&#x;ğ&#x;m binlerce cevaps&#x;z mesaj da, burda yazd&#x;ğ&#x;m onca şeyde, tüm o gelişlerimde hep bu sebepten. Art&#x;k sana yazabileceğim elimde bir telefon numaran olmad&#x;ğ&#x; gibi, burda da yazmak istemiyorum. Kendime göre sebeplerim var. San&#x;r&#x;m tamamen susmak mümkün olmayacak, peşimi b&#x;rakmayan kelimeler için başka bir yöntem buldum diyelim. Şimdi yada daha sonra bakt&#x;ğ&#x;nda seni üzebileceğini düşündüğüm baz&#x; ses kay&#x;tlar&#x;n&#x;, yaz&#x;lar&#x; sildim. Bir ara her şeyi silmeyi de düşündüm ama vazgeçtim.

Art&#x;k biliyorum ki senin yan&#x;nda alabileceksem bunu yaln&#x;zca sen yapabilirsin. Zaten öteden beri bunu yaln&#x;zca senin yapabileceğini biliyordum. Ve bana inanmazsan, sana olan sevgime başka isimler verirsen, yapma bunu işte.

Ne kaş&#x;ndayd&#x;, ne gözünde. yani meseleyse güzellik vard&#x; başka güzellerde. Senle konuşulmad&#x; kimseyle sen gibi.

Sevmem gereken yan&#x;nda olmam gereken kişinin sen olduğunu biliyorum bunu nas&#x;l yapacağ&#x;m&#x; bilmiyorum. Savc&#x; Esra'n&#x;n ölümüne nas&#x;l üzüldüğünü hat&#x;rl&#x;yor musun? Vard&#x;r başka insanlar&#x;nda üzüntüleri ama ben yaln&#x;zca senin üzüntülerine seninle üzülebilirim. Yaln&#x;zca senin mutluklar&#x;nla mutlu olabilirim.

Yaln&#x;zca senin heyecanlar&#x;n beni heyecanland&#x;rabilir. Bazen, bunu hak ettiğimi düşünüyorum, etmemem gereken bi laf ettim, hayat&#x;m&#x;n geri kalan&#x;nda ac&#x; çekmeyi, tarifsizce seni özlerken, senden uzak kalmay&#x; hak ediyorum.

Ben sana inan&#x;yorum.

Ben seninle şark&#x;lar dinlemeyi sevdim. Utanarak sar&#x;lmay&#x;, gözümü başka yöne çeviremeden sana bakmay&#x;. Oturup hiç kitap okumad&#x;k ama ihtimalini sevdim. Ben seninle konuşmay&#x; sevdim. Sonra hiç konuşmadan saatlerce susma hayalimizi.  Yataktan başlar&#x;m&#x;z&#x; tepetaklak sark&#x;tma hayalimizi. H&#x;rkama sinmiş kokunu.

Sen bana trip mi at&#x;yorsun dediğimde ben böyle trip atman demeni. Efendim diye açt&#x;ğ&#x;n telefonlar&#x;. Yoo deyişini, baz&#x; kelimelerini çok seviyorum dediğimde söyleme de hep öyle konuşabileyim demeni.

Art&#x;k susma zaman&#x;. Burda birisi çok güzel seviyorsun sevgine sahip ç&#x;k demişti, san&#x;r&#x;m ben bunu yapamad&#x;m. Beni affet en tatliş panda, yapt&#x;ğ&#x;m her şey,  k&#x;rd&#x;ğ&#x;m her kelimem için özür dilerim.

Papatya S&#;zleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En G&#;zel S&#;zler

Son Dakika Haberler

G&#;zel S&#;zlerPapatya S&#;zleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En G&#;zel S&#;zler

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Papatyalar çok özel çiçeklerdir. Saflığın simgesi olarak bilinen papatyalar birçok özlü ve güzel söze konu olmaktadır. Temizliğin, dinginliğin timsali olan papatyalar ile ilgili birçok görsel ve söz sosyal medya hesaplarında sıklıkla paylaşılmaktadır. Sizlere paylaşabileceğiniz papatya sözleri: papatyalar ile ilgili en anlamlı ve en güzel sözleri seafoodplus.infoalar, bahar zamanında açmaya başlayan özellikle kırlık alanlarda yetişen güzel çiçeklerdir. Bu nedenle de edebi sözlerde neşenin, huzurun, saflığın simgesi olarak sıklıkla yer alır.

1/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
2/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
3/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
4/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
5/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
6/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
7/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
8/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
9/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
10/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
11/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
12/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
13/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
14/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
15/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
16/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
17/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
18/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
19/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
20/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
21/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
22/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
23/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
24/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
25/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
26/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
27/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
28/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
29/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
30/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
31/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
32/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
33/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
34/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
35/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
36/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
37/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
38/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
39/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
40/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
41/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
42/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
43/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
44/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
45/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
46/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
47/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
48/50Papatya Sözleri Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir