resimli teşekkür mesajları / Teşekkür Sözleri, Arkadaşa, Sevgiliye Teşekkür Mesajları - seafoodplus.info

Resimli Teşekkür Mesajları

resimli teşekkür mesajları

Öğretmenlere Güzel Teşekkür Sözleri

Bu hayatta öğrendiğimiz şeyler için ailemiz kadar öğretmenlerimizin de üzerimizde emeği, etkisi büyüktür. Sevginin gücüyle büyüyen çocuklarımız, ileride kendi çocuklarının öğretmenlerine de aynı sevgi ve saygıyı duyarlar. En güzel teşekkür mesajlarını bu yazımızda bir araya getirdik.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi “Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir.”

Öğretmen 1 can değil candır.

Bana kattıkların için, bana iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettiğin için, bana unutulmaz günler yaşattığın için teşekkürler öğretmenim.

Bilim, erdem ve adaleti öğreterek çocuklarımızı hayata hazırlayan canım öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Öğretmenlere Teşekkür Mesajlari

Resmi İndir

Öğretmenim biz sizi çok seviyoruz, ömrümüz boyunca sizi ve çocuğum için yaptıklarınızı unutmayacağız. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Sevginizle kalbimde açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak canım öğretmenim.

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

Öğretmenlere Sözler

Resmi İndir

Biricik öğretmen im canım öğretmen im iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağ ol var ol öğretmen ler günün kutlu olsun.

Öğretmene Teşekkür Sözleri

Günaydın öğretmenim bugün sizin gününüz Türkiye sizinle eğitime devam ediyor.

Her bahçıvan diktiği bir fidanın meyvesini yemek ister ama öğretmen yüzlerce fidan yetiştirir hiçbir karşılık beklemeden. Teşekkürler öğretmenim.

Canım öğretmenim sizin hakkınız hiçbir zaman ödeyemeyiz. Size bizlere verdikleriniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Teşekkür ederim öğretmenim.

Çocuklarımızla canı gönülden ilgilendiniz, onları kendi çocuklarınız gibi sevdiniz. Onların hiçbir zaman unutamayacağı öğretmeni oldunuz. Teşekkürler öğretmenim.

Evlatlarımıza bilgiyi öğreten, seafoodplus.info onları eğiten, onlara sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçseafoodplus.infoşekkürler öğretmenim

Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

Öğretmen Sözleri

Resmi İndir

Siz bizim çocuklarımız için çok şey yaptınız Rabbimde sizin çocuklarınızı en güzel yerlere getirsin inşallah. Her şey için çok sağolun öğretmenim.

Bizleri evlatları gibi seven, en zor anlarımızda hiç çekinmeden bize yardım elini uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi oturup derdini dinleyen canım öğretmenim; iyi ki varsın.

Benim öğretmenim yıllar geçse de asla unutulmayacak, gül bahçemde her zaman açan nadide çiçek olacaksın. Sen canım öğretmenimsin.

Sevginizle kalbimde açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak canım öğretmenim.

Geleceğin mimarı olan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

Zafer Bayramı olur askeriye tatil olur işçi bayramı olur işçilere tatil olur ama öğretmenler günü oluyor öğretmenler çalışıyor. Böyle fedakâr insanların değerini bilmeliyiz.

Anlamli Öğretmenlere Teşekkür Sözleri

Resmi İndir

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

Diktiğin fidanların meyvesini yemezsin. Kimseye boyun bükmez asla aman demezsin. İyi ki öğretmen imsin.

Gelecek nesillerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan saygıdeğer öğretmenlerim sizi çok seviyoruz.

Çocuklarımızı evladıymış gibi seven, en zor anlarında onlara yardım eden, yeri geldiğinde bir anne şefkatiyle başını okşayan, yeri geldiğinde bir baba gibi nasihat veren iyi kalpli değerli öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

Günaydın öğretmenim bugün sizin gününüz Türkiye sizinle eğitime devam ediyor.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

En iyi öğretmen, ömür boyu öğrenci kalabilendir.

Öğretmenlere Teşekkür Sözleri

Resmi İndir

Bizim öğretmenimiz iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Bizim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

Öğretirken kendini sevdiren, kendini sevdirirken hayatı öğreten, çocuklarımıza yol gösteren, onları hayata hazırlayan öğretmenlerimiz sizi çok seviyoruz.

Yılmadan, durmadan azimle çalışan, öğrencisi için her şeyi göz alan değerli öğretmenim bizler için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.

Bazen insan çocuğunu başka bir kişiye emanet etmek istemiyor ama sonra o kişiyi tanıdıkça anlıyor ki gözleri arkada kalmadan çocuklarını bu kişiye emanet edebilir. İşte bu kişi bizim canımız öğretmenimiz …….. öğretmen.

Öğretmene Anlamlı Teşekkür Sözleri

Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

Öğretmenlere Resimli Teşekkür Sözleri

Resmi İndir

Çocuğumun başarısında, hayat yolunda attığı ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim.

Benim hayatıma ışık olan, yolumu aydınlatan canım öğretmenim iyi ki varsın.

Bir anne şefkatiyle öğrencilerini seven, bir melek gibi öğrencilerini koruyan iyi kalpli, koca yürekli canım öğretmenim seni çok seviyorum.

Öğretmenlere Kisa Teşekkür Sözleri

Resmi İndir

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenim siz çok seviyoruz iyi ki sizi tanımışız.

Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.

Çocuklarımız sizin sayenizde iyiyi güzeli öğrendiler. Emekleriniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederiz öğretmenim.

Öğretmenlere Uzun Teşekkür Sözleri

Resmi İndir

Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim.

İnsan canı gibi sevdiği evladını gözünün önünden ayırmazken, yine kendi kadar çok sevecek öğretmene teslim ediyor. Bir öğretmen anne kadar baba kadar değerlidir.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsin her şey için çok teşekkürler.

Öğretmenlere Teşekkür Sözleri indir

Resmi İndir

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Sana şükranlarımı sunuyorum canım öğretmenim.

Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum. (Diyojen

Öğretmen bir sanatı icra etmektedir. Bu sanatın adı da topluma yön verme sanatıdır.

Okul sözleri:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion

1

emotion

0

emotion

0

emotion

0

emotion

3

emotion

0

emotion

0

İyi bir işe değer vermek için 45 profesyonel teşekkür Sözleri

Özel bir ekiple çalışmak, mesleki hayatımın en iyisi. Günlük öÄŸreniminiz için her birinize teÅŸekkür ediyorum.

Her baÅŸarı büyük ekip çalışmasının sonucudur. TeÅŸekkürler!

BaÅŸarı tek başına elde edilemediÄŸinden, mesleki hayatımı her zaman destekleyenlere teÅŸekkür ediyorum.

Elimi ödünç veren ve profesyonel ve kiÅŸisel olarak geliÅŸmeme yardımcı olanlara sonsuz minnettarım.

Her mükemmel sonuç, iyi yapılmış bir ekip çalışmasının sonucudur. Buraya gelmemize yardım eden herkese teÅŸekkürler!

Hedeflerimize ulaÅŸmak için çaba göstermeniz gerektiÄŸinden, özveri ve baÄŸlılığınız için teÅŸekkür ederiz.

Şirketimizdeki varlığınız fark yaratıyor. Çok iyi oynanan rol için büyük fırsatlarımız var.

Kurban ve sıkı çalışma olmadan hiçbir ÅŸey elde edilemez. TeÅŸekkür ederim, takım.

Takım, birlikte elde ettiÄŸimiz tüm baÅŸarılar için teÅŸekkür ederim, baÅŸarı bizi bekliyor!

Ä°ÅŸi bölerek, zafer olanaklarını çoÄŸaltırız. Bu baÅŸarı hepimize aittir!

Bugünün baÅŸarısı sizindir, benimdir, bizimdir. Zaman, çaban için teÅŸekkürler!

Bana fantastik bir çalışma ortamı saÄŸlayan meslektaÅŸlarıma, her ÅŸey için gerçek ve samimi bir teÅŸekkür ederim.

En büyük hedeflere ulaşıyoruz çünkü hep birlikte çalışıyoruz. TeÅŸekkür ederim, harika ekip!

Her gün iÅŸe olan olumlu tutumunuzu getirdiÄŸiniz için teÅŸekkür ederiz. Bununla birlikte, projelerin yürütülmesi daha kolay hale gelir!

Vazgeçmek daha kolay olduÄŸunda bile ısrar edenlere: Şirketin gömleÄŸini giydiÄŸiniz için en içten teÅŸekkürler!

En büyük profesyonel baÅŸarılar, insanları yönetme yeteneÄŸinden kaynaklanmaktadır. Harika bir yönetici olduÄŸunuz için teÅŸekkür ederiz!

Takımda harika sonuçların olduÄŸunu erken öÄŸrendim. Bu yolculukta bana yardım edene herkese, teÅŸekkür ederim!

BaÅŸarıya ulaÅŸana kadar uzun bir yol gezildi. Bu yolculukta bize yardımcı olduÄŸumuz için teÅŸekkür ederiz!

Profesyonel baÅŸarı ancak ekip çalışmasındaki baÅŸarı ile saÄŸlanır. Sensiz buraya gelemezdim, teÅŸekkürler!

Bu tür yetenekli ve kendini iÅŸine adamış profesyonellerle iÅŸyerini paylaÅŸmak bir gurur. Yetkinlik ve baÄŸlılık belki de her birinizi tanımlayan en iyi kelimelerdir.

Engelleri aÅŸtınız ve mümkün olan en iyi sonuçları elde ettiniz. Tebrikler, bunu hak ediyorsunuz!

Bizi iten ÅŸey özverinizdir. TeÅŸekkürler!

Bize verdiÄŸiniz öÄŸretilere ek olarak, sorumluluÄŸunuz, arkadaÅŸlığınız ve arkadaÅŸlığınız da hayranlığımızın ayırt edici ve deÄŸerliydi. Her ÅŸey için çok teÅŸekkür ederim.

Size her zaman istekli, sabırlı ve azimli: ÅŸirketi daha da ileriye götürdüÄŸünüz için en içten teÅŸekkürler.

Şirketimizin en büyük gururu, sizin gibi hayallerimizi hayal eden ve bunu gerçekleÅŸtirmemize yardımcı olan profesyonellerden oluÅŸan bir ekibe sahip olmaktır. Hedeflerimize ulaÅŸmak için çaba göstermeniz gerektiÄŸinden, özveri ve baÄŸlılığınız için teÅŸekkür ederiz.

Güzel profesyonel kariyerinizi kutlamanın zamanı geldi. Sizin tarafınızdan zekice aşılan engellere onlarca yıl ithaf edildi. Tüm baÄŸlılığınız için teÅŸekkür ederim.

Sonuç getirmeyi taahhüt eden bir ekip olduÄŸunda hiçbir ÅŸey imkansız deÄŸildir. Herkese özveri için teÅŸekkür ediyoruz!

Şirketin konularına kendi başınıza yaklaÅŸtığınız için çok teÅŸekkür ederiz. Tutumunuz bize mükemmel bir profesyonel ve etkili bir lider olmak için gerekenlere sahip olduÄŸunuzu gösterir. Firmamız bizimle birlikte olmanın gururunu yaşıyor.

Elde ettiÄŸimiz tüm baÅŸarı ekip çalışmasının sonucudur, çünkü her biriniz kendi rolünüzü yaptınız ve ne için geldiÄŸinizi gösterdiniz. OlaÄŸanüstü profesyoneller olduÄŸunuz için teÅŸekkür ederiz.

Bir iÅŸ arkadaşından daha fazlası, her zaman sevgili ve yardımcı bir arkadaÅŸ oldun. TeÅŸekkürler!

Hepimize ilham verdiÄŸiniz ve bize her zaman daha ileri gidebileceÄŸimizi gösterdiÄŸiniz için teÅŸekkür ederiz. Onların baÄŸlılığı ve çalışma tutkusu bizi daha da ileri gitmek istememize motive ediyor.

GeldiÄŸinizde firmamız hala ilk adımlarını atıyordu. Bugün ne kadar büyüdüÄŸümüzü görünce, yalnızca elinizden gelenin en iyisini yaptığınız ve her baÅŸarıda bir fark yarattığınız için teÅŸekkür edebiliriz.

Bu kadar adanmış insanlarla çalışmaktan ve gerçekten önemli olanların peÅŸinden koÅŸtuÄŸum için her zaman minnettarım.

Şirketteki performansı her zaman olaÄŸanüstü olarak hatırlanacaktır. Her ÅŸey için minnettarız!

BaÅŸarımız kolektif bir baÅŸarıdır, çünkü her birinin kendimizi ne kadar adadığını ve hayallerimizi gerçekleÅŸtirmek için ellerinden geleni yaptığını görebiliyorduk. Minnettarlığımızı ve hayranlığımızı alın.

Dünyanın en iyi takımı için içten teÅŸekkürler. Birlikte savaşıyoruz ve zafer hep herkes için olacak!

Bu projeyi desteklediÄŸiniz için teÅŸekkür ederiz. BaÅŸarıda etkili oldu!

YolculuÄŸunuz burada sona erdi, ancak etkiniz her zaman hissedilecek. Yılların özveri için teÅŸekkürler!

Sen mükemmel bir profesyonelsin. Kendini adamış, çalışkan ve sorumlu, sadece çevreyi deÄŸil ÅŸirketin sonuçlarını da geliÅŸtirmeyi baÅŸardın!

Bu yolculuktaki çabalarından dolayı herkese teÅŸekkür etmek istiyorum. Seninle olmak çok tatmin ediciydi!

Çalıştığınız için tebrikler! Şirketteki herkes için ilham verici bir örnektir.

Şirketteki performansınız sonuçları güzelleÅŸtirdi. Deha için minnettarlığımız!

BaÅŸarıya ulaÅŸmamıza yardımcı olduÄŸumuz için tebrikler, ama hepsinden önemlisi, inanılmaz bir insan olduÄŸun için tebrikler.

Çabalarınızı anlıyorum, profesyonelliÄŸinizi takdir ediyorum ve günden güne baÅŸarılı olan biriyle çalışmaktan gurur duyuyorum.

Senin gibi, ömür boyu arkadaÅŸ olan iÅŸ arkadaÅŸlarının yardımı olmadan asla bu kadar çok hedefe ulaÅŸamazdım. Çok teÅŸekkürler!

Teşekk&#;r Mesajları En G&#;zel Teşekk&#;r Ederim S&#;zleri

Son Dakika Haberler

G&#;zel S&#;zlerTeşekk&#;r Mesajları En G&#;zel Teşekk&#;r Ederim S&#;zleri

En Güzel Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Beni ben yapan bütün hayal kırıklıklarıma teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Teşekkür Sözleri

Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Beni Dünya'ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çok teşekkür ediyorum..

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım :)

Teşekkür Sözleri

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda  olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim..

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere..

Doğum gününde biz bu mutluluğu yaşattığın içim teşekkür ederiz, iyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

Teşekkür Sözleri

Daima benim en sevdiğim sendin. Nefesimin sonuna kadar ismini haykıracağım ve bana bu sevgiyi daima yaşattığın içinde teşekkür ederim hayatım.

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

En Anlamlı Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes olduğun için, teşekkür ediyorum sana içimde huzur olduğun için, teşekkür ediyorum sana yaşama sebebim olduğun için biriciğim hayatımın tek gerçeği sensin sevgilim..

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun.  Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim. 

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun.  Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Sana teşekkür etmek istedim ama sonra nereden başlayacağımı bilmediğimi fark ettim. Yani, sadece sensiz yapamayacağımı söylemek istedim.

Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat oldum hayatımda teşekkür ederim sevgilim..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim..

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım..

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Her yalanın bir mum'u vardır, her mum'un söneceği bir gün vardır, sen yalancıların yaktığı o mum'dan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum..

Bir gülün kokusu kadar gerçeksin bende, bir hayatın gidişi kadar hayatsın kalbimde, sen benim tek gerçeğimsin bana bu gerçeği yaşattığın için teşekkür ederim AŞKIM benim

Her zaman benim tek sevdiğim oldun, nefesimin son çığlığında da adını haykıracağım bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim biriciğim..

İçimde bir sen varsın hayata karşı beni mutlu eden, içimde bir ben var her zaman seninle yüzü gülen, yarınlarımda ki sensin benim umutlarımı ümitlerime ekleten sevgilim teşekkür ediyorum yarınlarıma ümit verdiğin için..

Teşekkür Sözleri

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız..

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bitanem..

Teşekkür Sözleri

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Teşekkür Sözleri

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözIerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir .

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

Teşekkür Sözleri

İçimde bir kor oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir sözlerim, seninle hayatta olduğum için sana teşekkür ederim sevgilim

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Teşekkür Sözleri

Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Bir teşekkür kadar var mıdır mutluluk veren? Anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren Her yapılanda gururdur teşekkür edilmesi insana. Bazı için kolaydır, bazıları için azap

Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

Teşekkür Konulu Şiirler

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Ederim

Sen hiçbir zaman esirgemedin yardımını

Bir sende gördüm orjinal arkadaşlığını

Sen ben beraber bulduk her derdin dermanını

Güven veren dostluğuna teşekkür ederimYavuz

Kalp kalbe karşıdır dostum bilirsin

Orjinal arkadaşlığın mimarı sensin

Berber ağladık beraber güldük

Her derdin üstesinden beraberce geldik

Candost yanımda olduğun için tşekkür ederimsezen

Sanki derin suların dibinde ki inci gibi

Sanki varlığın bana yaşama sevinci gibi

San ki bana verilmiş Allah vergisi gibi

Paha biçilmez dostluğuna teşekkür ederimYavuz

Derin sularda kayıp bir inci

Senin sayende değer biçildi

Kayıp yok olmak üzere iken

Verdiğin güven ve dostluk için teşekkür ederimSezen

Göz yaşlarımı silipte yüzümü güldüren

Kasvetli gönlümü gül bahçesine çeviren

Ömrümü Rengarenk gökkuşağına çeviren

Yeri dolmaz dostluğuna teşekkür ederimYavuz

Ağlarken en büyük desteğim oldun

Gül bahçem solarken sen hayat verdin

En zor günlerimde sen çıka geldin

Seni gönderen Rabbime şükürler olsun

Can dostluğun için teşekkür ederimSezen

Bazen telefonda duyduğum samimi sesin

Önemi yok aramızdaki mesafelerin

Hiç bir şeyle ölçülmez bendeki değerin

Yalansız dostluğuna teşekkür ederimYavuz

Yürek samimidir seslerimiz gibi

Biz seninle mesafeleri aştık

Yıların alıp yok ettiği güzellikleri

Biz seninle gönül köprümüzde yaşadık

Senin güzel yüreğine dostluğuna teşekkür edrimSezen

Başımı yaslayıp ağladığım omuzundu

Gülüşlerimin anlamı olan mutluluktu

Yıllardır özlemini duyduğum huzurumdu

Ben gibi ben dostluğuna teşekkür ederimYavuz

Eller ağlatırken beni sen destek oldun

Herşeye inat kale gibi ardımda durdun

Tam uçurum kenarındayken elimden tuttun

Yaşama sarıldıysam sebebi sensin

Gözyaşlarımı dertlerimi paylaştığın için teşekür ederimSezen

Altın harfler gibi yazıldın ömür tarihime

Sefa getirdin dosttan yana dertli gönlüme

Sayende güven duymaya başladım kendime

Anlatılmaz dostluğuna teşekkür ederimyavuz

Dostluğunu yazdım kalbimin her köşesine

Altın harflerle kazılısın bir ömür boyu orda

Sayende ayaktayım bunu unutma

Güzel ve eşssiz dostluğuna teşekkür ederimSezen

- Yavuz Uzunyurt

Teşekkür Sözleri

Teşekkürler Sevgilim

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim

sende bana seni sevmenin ne kadar yanlış olduğunu

simdi sırada gitmek var

yüreğimde kalan emanet sevgini vererek

çıkacağım hayatından

ve nasıl girdiysem yalan gözlerine

öylece akıp gideceğim

bir kaç damla gözyaşıyla birlikte

yanaklarından süzülüp dudaklarında son bulacağım

hani her şeyin başladığı yerde?

şimdi sırada susmak var

şiir bitince başlayacak sessizliğim

duymayacaksın bir daha seni seviyorum sözünü benden

bir başkasının söylediği en güzel söz bile

titretemez yüreğini bundan sonra

ve hiçbir şeyin değerini kavrayamaz benliğin

ben sustukça

suskunluğum saklıdır

ihanetinin suçlusu olan 'dilinde'

hani bana her şeyim dediğin

yani yalanlarınla yaraladığın yerde

şimdi sırada gülmek var

gözyaşıyla geçen yıllara inat gülmek!

yağmurlarla yarışmaktan vazgeçmek

ama ben sende unuttum gülüşümü

girişinde parkı olan şehirlerde kaldı tüm sevinçlerim

çokça aşk.. özlem.. isyanlar ve gözyaşı

işte sana gençliğim!

oysaki her şey güzeldi bir zaman

adam gibi ağlamak bile koymuyordu

bugünkü sahte gülüşler kadar

şimdi sırada isyan var

'sonsuza dek' diyen dillere

aşkın gücüyle aşılan yollara

kollarımda beklerken ellerde gördüğüm sahte yüreklere

ve bana hatırla diye bıraktığın gecelere

isyan nerde başlar bilir misin sen?

sevgiyle çarpan kalbin ihanetle durduğu yerde

- Okan Savcı

Teşekkür Sözleri

Teşekkürler Yalnızlık..!

Yalnızlıkla can ciğer kuzu sarmayız şimdi

çok olmadı tanışalı

senden sonraydı..

birileri bir yerlere gidiyor benden de

birtek o hep bıraktığım yerde

külkedisi ocak başında

bense balkon kenarında

ağaçların yalnızlığımla bana çaldığı

rüzgarın kemanıyla eşlik ettiği müziği dinliyorum..

yıldızlar gökyüzüne yaktığım mumlar

her birinde aynı dilek

***kavuşturun beni***

ay gecenin ispiyoncusu

uzaktan anlamaya çalışıyor ne olup bittiğini,

anlar anlamaz güneşe anlatmak için

bir çırpıda kaçıyor geceden

ve güneş devralıyor akşamdan kalma mutsuzları..

merhametli bir rüzgar fısıldıyor güneşin kulağına

yeterince yanmışlar yakma onları!

- Dilek Eğri

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.