aşkını kaybedenler için sözler / Anne Özlemi için Kaleme Alınmış En Güzel 30 Söz | Hediye Sepeti

Aşkını Kaybedenler Için Sözler

aşkını kaybedenler için sözler

Duyulmamış Hüzünlü Sözler: En Güzel, Anlamlı, Kısa, En Ağır, Ağlatan, Sevgiliye Hüzün Sözleri

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

Duyulmamış Hüzünlü Sözler: En Güzel, Anlamlı, Kısa, En Ağır, Ağlatan, Sevgiliye Hüzün Sözleri

Hislerimizi dışarı yansıtmak konusunda çoğu zaman zorlanırız. İnsan o an yaşadığı yoğunluğu kelimelere dökerken de, yeterli ifadelere sahip olamıyor. Özellikle hüzün gibi bizim için daha değerli bir duygunun anlamlandırılması için yardıma ihtiyaç duyabiliyoruz. Biz de sizler için sosyal medyada paylaşabileceğiniz en anlamlı, kısa, ağlamaklı, duyulmamış, sevgiliye söylenebilecek, hayata dair en hüzünlü sözleri derledik. 

Hislerinize tercüman olacak hüzünlü sözler

En Anlamlı Hüzünlü Sözler

Kısa Hüzünlü Sözler

Kısa Hüzünlü Sözler

Duyulmamış Hüzünlü Sözler

Hüzünlü ve Ağlamaklı Aşk Sözleri

Hüzünlü ve Ağlamaklı Aşk Sözleri

Sevgiliye Atılacak Hüzünlü Mesajlar

Sevgiliye Atılacak Hüzünlü Mesajlar

Hüzün Dolu Sözler

Hüzün Dolu Sözler

Resimli Hüzün Sözleri

Resimli Hüzün Sözleri

Yalnızlık ve Hüzün Sözleri

Yalnızlık ve Hüzün Sözleri

Hayata Dair Hüzünlü Sözler

Hayata Dair Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Gece Sözleri

Hüzünlü Gece Sözleri

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Ağlatan En Duygusal Kısa Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler

"Havalara giren birine hiç dokunmayın. Bırakın ne kadar yükselirse o kadar sert düşecektir. İzleyin ve keyfini çıkarın."
- Jim Jarmusch

"Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim." 
- İlhan Berk

"Aşk bazen yeni çıkan bir filmin fragmanı gibidir. Görebileceğin tüm güzellikler yalnızca tanıtımda verilir."
- Dylan

"Güven ruh gibidir, terk ettiği bedene asla geri dönmez." 
- Shakespeare

"Gidenin arkasından nokta koyun ki, Gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın."
- J. Cristophe

Ah kalbim! Özrümü kabul et, en çok seni yordum ben

İlk defa yıkılmıyoruz. Nasıl olsa ayağa kalkarız.

Bilmek yanmakmış büsbütün.

Alıştığın kişiyi kaybedince herkes gitmiş gibi hissediyorsun.

Ben üzülünce mutlu mu oluyor, anlamıyorum.

Hüzünlü Sözler

Hiç alışamadım gülmeye, hüzün vicdanıma daha uygun

"Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola…"
- Can Yücel

"Bekliyorum… Öyle bi vakitte gel ki vazgeçmek mümkün olmasın…"
- Orhan Veli

Hüzünlü Sözler

Bazıları şiir sevmez çünkü onların yaraları yoktur, yaraladıkları vardır.

Bazen ölürsün ve bunu bir tek sen bilirsin.

Bir gün iyi insan olmaktan da nefret edersin.

"Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir."
- Paul Auster

İnsan gönlü yayınca anlıyor, derinden gelen o acıyı, çaresizliği

Acıların en acısı kendi kendimize çektirdiğimizdir.

Hüzünlü Sözler

Bir gün, hasta olmasına bile dayanamadığınız insanın, içinizde ölmesi için dua edersiniz.

Yazınca da geçiyor artık.

Ne olduklarını yüzlerine vuramadığımız için kendilerini kusursuz sanan insanlar var.

Boşver… Herkesle hayal kurulamayacağını anlamış oldun.

Bırak ilişki yaşamayı, benim artık insanlarla konuşasım bile yok.

Bir bekleyenin olmalı, sen kendinden vazgeçsen de senden geçmeyen.

Ansızın bir hoşçakal kurşununa sarılıp veda ettin. Bütün sokaklarına onunla geçinemedim. Kokunla baş edemedim. Hırkan ömrüme asılı hala…

Hüzünlü Sözler

Şuan kalbim sıcaksa, fazla uzaklaşmış olamazsın.

Kaderin ise dünya küçüktür, ama kaderin değilse, çıkmaz sokakta bile karşılaşamazsınız.

Bazen gözlerden yaş akmaz. Kalp ağlar sessizce.

Pişmanlık, gelmeyenlerin olacak, bekleyenlerin değil.

Hüzünlü Sözler

Konuşsam dilim yanar. Sussam kalbim.

Üç gülsek beş ağlıyoruz.

Bir gün senden uzaklarda bir köşede öleceğim, sana olan aşkımı toprağa gömeceğim.

Bir damla hüzündür kalbimden gözlerime yansıyan.

Sükûtun da sesi var ama onu anlayacak yürek lazım.

Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir.

Bazen öyle gülmeler vardır ki, en büyük acıları gizlemek içindir.

Hüzünlü Sözler

Kimse bilemez be canım. Bir yara bir ömrü nasıl kanatır.

Sıkıntılar gecedir dinlen kederlenme sabah elbet olacaktır.

Eski bir aşk alevinin sizi ikinci kez yakmasına izin vermeyin.

Söylenecek söz kalmadığında dudaktan dökülen sözdür hayırlısı.

Hangi mevsimin rüzgarıdır aşk? Ne yana dönsem yüzüme hüzün eser.

Hüzün adres değiştirir zamanla, benden geçer, sana göçer sevdiğim.

Seninle paylaşmak istediğim çok şey vardı, en çok mutluluktan yana.

Hüzünlü Sözler

Gözleri uzaklara dalan birinin, yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.

Seni aklıma getirecek birçok şarkı varken, yanıma getirecek hiçbir şey yok.

Yerlisi değilim ben bu acının. Şartlar öyle gerektirince sonradan yerleştim.

Ve benim, birdenbire yüzünü değil, gözünü değil, senin sesini göresim geldi…

Üzüntülü anlarda edilecek en hüzünlü laflar ve sözlerden zevk almanızı umarız.

Bazen “nasılsın” demeye cesaret edemezsin,

Çünkü başkaları ile “iyi” dir bilirsin.

Hayattan kopmadık biz, ipi kesenler oldu.

Bir avuç sevgi karşılığında kandırılmış yüreğim,

Hüzünlü Sözler

Sarhoş değilim ama ayık da sayılmaz hayallerim.

Ama kaybetmekte bazen iyidir, bir daha umut etmezsin.

Seni aldattığımı sandığın her kadına seni anlattım.

Beni üzenleri ben affetsem de sen sakın affetme Allah’ım.

Kapağı tam kapatılmamışanılar, yerinden oynayan kaldırım taşları gibi, sizin de dengenizi bozuyor mu bazen?

Hiç kimseye hak ettiğinden fazla değer verme ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Bakmayın öyle tabii ki de ağlamıyorum, giden sevgilinin ardından su döküyorum…

Hüzünlü Sözler

Hayatın en hüzünlü anı, mevsimine kapıldığın kişinin bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını anladığın andır.

Kalbime saray inşa etmeye çalışman çok güzel bir davranış. Ama keşke temeli atıp, derince kazdıktan sonra bırakıp gitmeseydin…

Yüzün değil, hüzün görünür bazen aynada. Çeki düzen veremezsin.

Peri masallarındaki hayal ürünleri gibisin, ancak o masallarla yaşarsın o masallarla uyanırsın yalan insan!

Yalnızlığımda çoğalıp, kalabalıkta eksiliyorum ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım; ne yana dönsem sana çarpıyorum.

Her şeyin kıymetini bilirim ben. Bana ışığın kıymetini göstermen için dünyamı karartmana gerek yok.

Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı… Adın kalbime mühür artık, dilde yasaklı!

Eyvallah ne güzel bir sözdür. Bazen kabulleniş, bazen boş veriş, bazen yol veriş; ama sonunda hep bir rahata eriş.

Bizim nikahımız mahşere kaldı, seven kalbim seni hiç unutmayacak…

Hüzünlü Sözler

Yağmur dökülüyor şehrime. Bardaktan boşalırcasına. Bu son diyorum bu son! Her defasında bitirdiğim yerden başlıyorum yine sana aşka.

Ne güzel demiş şair “Şimdi ben mutluluğa müebbet yesem, kesin yarın af çıkar.”

Ne garip bir dünya bu. Aklımdasın diyen balıklar, ömrümsün diyen kelebekler gördüm.

İhtiyacım olan neydi biliyor musun? Bir papatya yaprağı daha!

Gidişini ayık bir şekilde izledim, gelişini sarhoş bir şekilde bekledim!

Hüzünlü Sözler

Dediler ki; – yaşından çok daha olgunsun. – Evet dedim. Çünkü her zaman büyüklük bende kaldı.. Ondandır.

Gelecekten de pek umutlu değilim artık. Adı gelecek olsa ne olur, seninle gelmedikten sonra.

Yanlış yapılan şeylerin pişmanlığı gün gelir geçer, ama yapılmayan şeylerin pişmanlığı hayat boyu devam eder.

Keşke çocukken fazla mutlu olmayıp birazını da bu zamanlara saklasaydım. Lazım oluyor bu günlerde.

Nasıl bittiyse bundan öncekiler, bu da biter. Bite bite sonunda bende biterim. Olur biter!

Hüzünlü Sözler

Sen giderken nasıl mı çaresizdim? Anlatayım. Koskoca orman yanıyordu ve benim gözlerimden başka yerde su yoktu!

Seni Seviyorum derken üzüleceğimi hiç tahmin etmezdim seni düşünürken keşke olmasaydı hiç dememiştim artık seni severken senden nefret etmeyi de öğredim.

Güvenme bana! Yüzüne güler, arkandan ağlarım.

Yanlış yapılan şeylerin pişmanlığı gün gelir geçer, ama yapılmayan şeylerin pişmanlığı hayat boyu devam eder.

Senin aşkın heves deme bana! Sen hevesleri uğruna ağlayan birini gördün mü hayatında!

Nelere değiştim hayalini, bilseydin kalırdın sonsuza kadar!

Bu dünya kimseye kalmaz çünkü hayat her zaman bir numara ve oyunlarla doludur bunu tüm hayat bilmekte olmalıdır.

Arsızlığa cesaret, zinaya aşk dediler! Bir neslin ahlakını, işte böyle yediler.

Sana bir sözüm var seni sen olduğun için değil sende kendimi bulduğum için sevdim sakın aşkından söz etme bana inan yaşadığım aşkın en masum ve mağdur olanı sensin.

Korkuların en büyüğü kaybetmek ya. En büyük korkumu gösterdi bana. Hani asla terk etmem demişti ya. Yalanların en büyüğü o oldu bana.

Hüzünlü Sözler

Silmeseydim gözlerimden akan yaşı sel olup aksaydı yollarına… O zaman inanır mıydın seni unutamadığıma dinmek nedir bilmeyen hasretine… Seni her saniye aratan özlemine… Söyle inanır mıydın göz yaşlarım sana geldiğinde..

Ben sadece yoldum. Ama sen beni hep kaybettin!

Artık başka biri alacak yerimi. Ve biliyorum zamanla unutacaksın beni, ama son kez düşün sevebilir mi seni, benim sevdiğim gibi.

Nasıl bittiyse bundan öncekiler, bu da biter. Bite bite sonunda bende biterim. Olur biter!

Boşuna bakma göremezsin zaten görmüş olsan gitmezsin. Git gidebildiğin en uzak şehirlere. Git gidebildiğin en güzel ümitlerle. Ben böyle de yaşarım toz duman benim için üzülme. Her taraf sen dolu anılar bu bana yeter. Şimdi git.

Kusura bakma sevgili, onunla mutlu ol diyecek kadar az sevmedim seni.

Yağmur ıslatmak için yağıyorsa aldırmıyorum eğer maksat beni ağlatmaksa ben seni düşündüğüm her zaman ağlıyorum.

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın. Gerek yol cellada, çıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın.

Neyse unut !derken, o andan bahsediyorsun sanmıştım. Nerden bileyim ki kendinden bahsettiğini.

Çoğu zaman sen kör olursun sevginden, O ise nankör!

Hüzünlü Sözler

Bazen keşke tanışmamış olsaydık diyorum çünkü tanışmasaydık, geceleri dünyada senin gibi biri olduğunu bilmeden uyuyabilirdim.

Gidişini ayık bir şekilde izledim, gelişini sarhoş bir şekilde bekledim.

Bırak gitsin dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.

Ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim.

Aşk iki kişiyle oynanır, iyi olan kaybeder!

En Güzel ve En Hüzünlü Sözler

Gül şimdi ağlayan gözlerime bakarak gül! Yarınların için gül çektiğim acılar için gül sen hep gül beni düşünme gülüm.

Ne garip bir hayatım ve yalnızlığım oldu. Depozitolu bir yalnızlıktı benimkisi. Kim alsa geri getirdi.

Gönül kapısı herkese açılır mı, iki laf eden adam sayılır mı? Bakma insan oğlunun uyruğuna, tanıyamazsın basmadıkça kuyruğuna!

Ah be çocuk ah! Seninki, masalda ki pamuk prensese âşık olmak değil. Uyutulduğun ninnideki bostana giren danaya yüreğini vermek…

Seni aklıma getirecek birçok şarkı varken, yanıma getirecek hiçbir şey yok.

Hüzünlü Sözler

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, hem de hep senin kalacakmış gibi.

Mızıkçılık yapmadan, oyununun kuralına uyup, yalanlarına inanıyormuş gibi yaptım. Devam etmiştim beni sevdiğine inanmaya.

Uzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden… Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.

Senin de sevdiğini sanmıştım. Ya da öyle olmasını istediğim için, kendimi buna inandırmıştım.

Kimseyi kırmayayım diyorum, bir de bakıyorum kendim paramparçayım.

En son ölen umuttur, umudunu kaybetme ve hep gül, üzülmeler senden uzak olsun, yüzünde hep gülücükler olsun.

Hüzünlü Sözler

Sanma ki sevmekle usanır bu yürek. Kaderde varsa eğer, sevginle ölmesini de bilirim elbet. Zannetme ki beklemekle usanır yürek. Bir değil bin ömrüm olsa da beklemesini bilirim elbet.

Başkasını sevmen, bana acı verir mi sandın? Sen beni de sevmemiştin ki zaten. Çocuktum işte, öyle inanmıştım ki döneceğine.

Beklemek yormaz da insanı; beklediğini başkasıyla görmek bitirir adamı.

Benim de zaten hiç gücüm yok, yüzüm yok, hiç umudum yok. Ama bil ki farklı bir hayaldi. İşkenceydi bazen, bazen çok güzeldi. Ama anlıyorum sesinden, kurtulmuşsun sen nokta konmuş, bitmiş en güzel hikâyem.

Hüzünlü Sözler Resimli, Kısa, Anlamlı

Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar çünkü anlayanı yoktur, bilir.

Öyle yoruluyorum ki bazen hayattan. Kapayınca gözlerimi, bir daha açasım gelmiyor inan.

Hüzünlü Sözler

Havam bozulmaya başladı yine. Gözlerim de dolmaya. Sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece. Serçe kadar yüreğimin, gökyüzü kadar sancısı var bu gece.

Aşk, karın doyurmaz biliyorum. Kimse bilmez ki; karnımı değil, kalbimi doyurmak için yazıyorum.

Gönülde şimdilik keder var ey neşe! Şimdi gelme, bir yerde misafir üstüne misafir olmaz!

Ay değil mevsim değil bir ömür geçti sensiz, keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresiz.

Başıma gelmez dediğim onca şeyi yaşadım da, kalbime değsin istediğim, elini bile uzatmadı!

Bir mutluluk fotoğrafı bile çektirmedi bu hayat. Kaybolmuş bir anahtar kadar sahipsizim anne.

İnsanların umudunu kırma belki de tek sahip olduğu şey odur.

Bin defa yalan olsan da inanırdım hep sana. Sen beni kandırmadın, ben sana inanmayı seçtim. Hepsi bu.

Güvenme bana! Yüzüne güler, arkandan ağlarım.

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama onun kadar soğuk olma bir tanem.

Bıraktığında sana acı verecek kadar hiçbir şeyi sahiplenme.

Uykusuz gecelerimde gözyaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!

Güzel olsan da kalmaz bu dünya, mecnun olsan da güvenmem artık sana, artık herkes kendi yoluna ben seçtim yolumu sana elveda!

Dünyaya gelirken sanki senet imzalamışım. Ne kadar dert keder varsa imzamı basmışım!

Bırak hayatım bana kalsın al anılar sende kalsın ver sevgimi belki o zaman anlarsın!

Hüzünlü Sözler

Biz de unutmuş gibi yaparız. Hiç kırılmamış, hiç ağlamamış gibi.

Sen kalmaya bir neden bulamadın ya, ben ölmeye ne bahaneler bulurum şimdi.!

Kolumuzu ısırarak saatler yapardık küçükken, sanki zamanın canımızı acıtacağını anlarmış gibi.

Bir gün ölürsem haberim sana gelirse mezarımın başına sakın gelme sadece elini kalbine koy ve özür dile belki o zaman mutlu olurum.

Arada bir yokluyorsun sol yanımı. Öyle bir seni seviyorum dedin ki inan olsun kalbime indin.

Aynı kitapları okur, aynı filmleri izler, aynı müzikleri dinlerdik. Herkesten farklıydık biz. Biz gerçekten ayrıydık. Şimdi ne okusam, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefona gidiyor sonra o eskidendi diyorum çünkü biz artık gerçekten ayrıydık…

Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de.

Hüzünlü Sözler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir