ata koleji yorumlar / Ata Koleji Ortaokulu Fiyatı ve Yorumları - monash.pw

Ata Koleji Yorumlar

ata koleji yorumlar

Tarihçe
Ata Koleji Hakkında

Tarihçe

ATA KOLEJİ EĞİTİM ÖĞRETİM TARİHÇESİ

Ata Koleji yılında Sayın Samet KUŞÇU başkanlığında Eski Devlet Hastanesi yokuşunda Ezelsoylar’a ait müstakil binada kurulmuştur. yılına kadar eğitim-öğretime burada devam etmiştir. Eğitim-Öğretim yılında da şu anki binamızda eğitim-öğretime başlamıştır. yılında okul vakfa dönüştürülmüştür. Kollektif Şirketin ortakları vakfın mütevelli heyetini oluşturmuş, o günden beri de vakıf kurucuları veya mirasçıları arasından seçilen Vakıf Genel temsilcisi ve Yönetim Kurulu, okulun yönetimini üstlenmiştir..

Binam�

Daha Fazlası

Copyright Tüm Hakları Saklıdır .

Hakkımızda

İzmir’in üniversiteye hazırlıkta önde gelen kuruluşlarından Rekortmen ve Prestij Özel Öğretim Kurslarının birleşimiyle hayata geçen kolejimiz,  12 yıllık birikim ve uzmanlığıyla İzmir’in kalbi Alsancak’ta açılmıştır. 

Rekortmen ve Prestij, kuruldukları tarihten bugüne kadar her seviyeden binlerce öğrencinin kapasitelerini açığa çıkartarak onları idealleri doğrultusunda  üniversite hayalleri ile buluşturmuştur. 

Alsancak Ata Anadolu Lisesi  9. ve sınıflarda güçlü yabancı dil programlarıyla desteklenen,  ve Sınıflarda ise üniversite hazırlığına odaklanan bir eğitim stratejisine sahiptir.

Vizyonumuz

Bilimsel, çağın gereklerine uygun, eğitimde katılımcı, en büyük gücün insanın bizzat kendisi olduğuna inanan bir yaklaşım ile eğitimde değer yaratarak, aklı hür vicdanı hür nesiller yetiştirmektir.

Misyonumuz

Üretken ve başarılı, ülkesine faydalı, yaratıcı düşünme yetisini hayata geçirebilen, çevresine duyarlı,  Atatürkçü, çağdaş ve güçlü bireyler olarak öğrencilerimizi hayata atılmaya hazırlamaktır. 

Rehberlik

Bugün, öğrencinin kendisini tanımasını, buna bağlı olarak hedefini bilmesini ve sınav sisteminin tüm detaylarını kavramasını hedefleyen ve sağlayan bir rehberlik servisi olmadan başarı düşünülemez. Bu noktada, Ata Rehberlik, yukarıda yazılanların tümünde bir terzi gibi sadece size özel hazırlıklar yaparak, ihtiyaçlarınızı belirleyerek sınava hazırlık veriminizi artırmayı hedefliyor. Ata Rehberlik, yıl boyunca uygulanacak rehberlik testleri ile öğrencinin tanımından başlayarak, kendinizi tanımanızı ve meslek hedeflerinizin sağlıklı oluşmasını hedefliyor. 

Ata Rehberlik, sınav kaygısı oluşmamasını, oluştuğu takdirde başa çıkılabilmesi için öğrencinin ve velinin birlikte bilgilendirilerek eğitimini hedefliyor. 

Bugün, öğrencinin kendisini tanımasını, buna bağlı olarak hedefini bilmesini ve sınav sisteminin tüm detaylarını kavramasını hedefleyen ve sağlayan bir rehberlik servisi olmadan başarı düşünülemez. Bu noktada, Ata Rehberlik, yukarıda yazılanların tümünde bir terzi gibi sadece size özel hazırlıklar yaparak, ihtiyaçlarınızı belirleyerek sınava hazırlık veriminizi artırmayı hedefliyor. Ata Rehberlik, yıl boyunca uygulanacak rehberlik testleri ile öğrencinin tanımından başlayarak, kendinizi tanımanızı ve meslek hedeflerinizin sağlıklı oluşmasını hedefliyor. 

Ata Rehberlik, sınav kaygısı oluşmamasını, oluştuğu takdirde başa çıkılabilmesi için öğrencinin ve velinin birlikte bilgilendirilerek eğitimini hedefliyor

Alsancak Ata Anadolu Lisesi yabancı dil programı, öğrencilerin üniversite ve mezuniyet sonrası profesyonel hayatlarında gereksinim duyacakları yabancı dil becerilerini kazandırmak ve geliştirmek üzere oluşturulmuştur. Öğrencilerin yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilmelerinin yanı sıra öğrendikleri dili sevmeleri ve o dilde iletişim kurmaya istekli olmaları amaçlanmıştır.

Özellikle 9. ve sınıflarda yabancı dil eğitiminin öncelikli olduğu okulumuzda, dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi’nin yayınları kullanılmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin yabancı dilde okuma, yazma, dinleme, konuşma becerileri uluslararası ölçütlere uygun olarak geliştirilmektedir. 

Güçlü bir gramer bilgisi ile birlikte ingilizce’de pratiği temel alan eğitimimiz, U düzeni öğrenme merkezlerinde gerçekleşmektedir.

Rehberlik Servisi önderliğinde oluşturulan kariyer kulüplerimiz, öğrencilerimizin merak ettikleri, ilgi duydukları meslekleri tanımalarını ve kariyer hedefi oluşturmalarını sağlar. Kariyer kulüpleri, uluslararası testlerle yürütülen mesleki rehberlik hizmetleri ile paralel ilerlemektedir. Ayda bir planlanan “kariyer günleri” platformunda öğrenciler meslek danışanlarıyla buluşmakta ve farklı meslekleri tanıyarak kişilik ve potansiyellerine en uygun mesleği keşfetme imkanı bulmaktadır.

Galeri

Kültür Mah. Nevvar Salih İşgören Sok. No Alsancak / İZMİR
Tel: 38 38
[email protected]

Sizi Arayalım

Ata Koleji Ortaokulu

KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
monash.pw sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv monash.pw Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve monash.pw aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,

Ä°zin Veriyorum.

Hemen Fiyat Ä°ste

Fethiye Ata Koleji Kampüsü

İLKOKULU ORTAOKULU

Fethiye Ata Koleji Kampüsü

Muğla

İngilizceYabancı Dil

Kuruluş Yılı

OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Fethiye Ata Koleji Kampüsü Fiyatları

Kayıt Fiyatı ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Yemek ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Ort. Sınıf Mevcudu 5

FİZİKSEL İMKANLAR

Bahçe

Kütüphane

Spor Merkezi

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

BURS KOŞULLARI

Fethiye Ata Koleji Kampüsü İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

ADRESİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TELEFONWEB

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

KAYIT ÜCRETİ NE KADAR?

Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için

OKUL SİZİ ARASIN

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır