erkeği elde tutma taktikleri / Kadınları Etkileme Yolları

Erkeği Elde Tutma Taktikleri

erkeği elde tutma taktikleri

Onu Elde Tut Kitabı

Erkeği Elde Tutmanın Püf Noktaları

onu elde tut kitabın yazarı kim

Erkeği elde tutmanın yollarını arıyorsan bu metotların gücünü kullan

Sırasıyla uygula ve erkeğini kendine bağla

onu elde tut kitabın yazarı kim

Erkeği elde tutmanın püf noktalarını uygulayarak sen de ilişkine harika bir ivme kazandırabilirsin. Erkek üzerinde bağlayıcı etki yaratan davranışların neler olduğunu öğrendiğinde ve bunları sırasıyla uyguladığında, ilişkinde yaşayacağın değişimlere çok şaşıracaksın.

Erkeği elde tutmanın püf noktaları ve yolları olarak aşağıdaki satırlarda vereceğimiz bilgileri, erkeğin üzerinde uygulayabilir ve sana olan bağlılığının kısa süre sonra arttığını sen de gözlemleyebilirsin.

Erkeğini elde tutmak ve kendine bağlamak isteyenlere kolaylıkla uygulayabilecekleri, etkili bir yol haritası sunuyoruz. Sunduğumuz yol haritasında nelerin olduğunu özetleyelim önce!

Neleri göstereceğiz?

• Sana olan hayranlığını arttıracak pratik yollar,
  • Onu kendine gitgide daha çok aşık edebilmen için bilmen gereken sırlar,
  • Erkekler üzerinde yüksek tesir etkisine sahip tılsımlı hareket ve sözler,
  • Sana olan iştahını diriltmek ve bunu arttırmak için taktikler,
  • Sana karşı kayıtsız kalamayacağı davranışlar,
  • Seni son derece çekici bulmasını sağlayacak tüyolar,
  • Aranızda koparılamaz bir bağ oluşması için yapman gerekenler&#;

Erkeği elde tutmanın püf noktaları ve yolları, tılsım etkisi yaratan bir dizi psikolojik hamledir aslında!

Erkek psikolojisine ve erkeklerin zihinsel eğilimlerine etki eden, onların zihnini esir alan akıllıca hamleler. Halk dilinde &#;İşini bilen kadınların uyguladığı yöntemler&#; olarak da adlandırılır.

Erkeğinin sana bağlanmaktan kendini alıkoyamayacağı bu püf noktalarını keşfettiğinde;

• Sözleri ve davranışları değişecek,
  • Aşkı ve ilgisi günden güne artacak!

Erkeği Elde Tutmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Erkeği elde tutmanın püf noktaları, birçok blog makalesinde yazılmış ve tek başına hiçbir işe yaramayan yüzeysel tüyolardan ibaret değil. Püf noktalar, pek çok farklı bileşeni doğru zamanda ve doğru şekilde uygulamakla işe yarar hale geliyor.

Bu iki doğruyu barındıran yol haritası/planla birazdan tanışacaksın. Erkeğinin sana olan ilgisini ve bağlılığını kısa sürede nasıl artıracağını gösteren bu planda adım adım neler yapman gerektiğini aşağıdaki satırlardan inceleyebilirsin.

Erkeği Elde Tutmanın Püf Noktaları ve Aşamaları

Erkeğinin senin için deliye dönmesi, yanına gelmek için saniyeleri sayması ve gözünün senden başka hiçbir kadını görmemesi için bazı yolları takip etmek gerekiyor. Bu yol haritası 5 aşamadan oluşuyor. Kısa sürede kat edebileceğin bu 5 aşamanın detayları şöyle;

1. Aşama

Birinci aşamada, bir ilişkide farkında olmadan yapılan ve erkeği kadından soğutan 3 Ölümcül Hata&#;yı yapıp yapmadığını tespit etmen gerekiyor. Eğer bu 3 Ölümcül Hata&#;yı yapıyorsan bunları acilen ilişkinden yok etmen gerekiyor. Bunun hemen ardından, erkeğinin gözünde seni eskiten ve cazibeni yitirmene sebep olan 16 Uğursuz Davranış’ı yapıp yapmadığını da tespit etmeli ve bunları nasıl yok edeceğini öğrenmelisin.

Şimdilik &#;Bunlar nedir ki?&#; diye düşünme. Sadece aşamaların nasıl ilerlediğini anlamaya çalış. Merak etme, erkeği elde tutmanın püf noktalarını ve yollarını uygulamak için ihtiyacın olacak detayları ilerleyen satırlarda bulacaksın.

2. Aşama

Fark ettiysen, bir önceki aşamada ilişkindeki fay hatlarını temizlemiş oldun. Onun senden uzaklaşmasına sebep olan riskleri yok eden noktalara temas edip, tamir etmiş oldun. Şimdi ise ilişkini renklendirecek, erkeğini günbegün sana hayran bırakacak püf noktalarını uygulamaya sıra geldi. Bu ikinci aşamada, onun sana olan aşkını hızla arttıracak 19 Uğurlu Hareket’i uygulamalısın.

3. Aşama

Erkeği elde tutmanın püf noktaları ve yolları olarak üçüncü aşamada,

1. Erkeğini her yönüyle anlaman ve onu daha iyi tanıman için geliştirilmiş özel metotları uygulamalısın. ‘Ben zaten onu tanıyorum’ yanılgısına sakın düşme. Burada kast edilen, erkeklerin zihin yapısına ve çekirdek inançlarına daha profesyonel bir gözle bakman. Bir erkeği elde tutmanın en önemli kurallarından biri ‘Erkeğini daha iyi tanımaktır’. Onu, cinsiyetine dair tüm gizemleriyle birlikte tanımak, patika yollarını iyi bildiğin bir ormanda kolaylıkla yol almak ve kaybolmamak gibidir.
  2. Üçüncü aşamanın ikinci adımında, onun hakkında elde edeceğin ipuçlarına göre kendinde bazı güncellemeler yapman gerekecek. Böylece onun zekasına ve zevklerine ayak uydurmayı başarmış ve sana daha çok bağlanmasını sağlamış olacaksın.

4. Aşama

Birbirine çok bağlı olan çiftlerin, birbirlerini puzzle gibi tamamlama durumları vardır. Yanımızda bizi tamamlayan birinin olması yaşamımızı bir hayli kolaylaştırır ve hepimiz yaşamımızı kolaylaştıran kişilere bağlılık geliştiririz. Erkeğinin sana olan bağlılığını arttırman ve bunu devam ettirebilmen için doğru puzzle olmalısın. Doğru Puzzle Olmak ilişkide bazı dengeleri doğru oturtmakla sağlanır. Bu dengeyi nasıl kuracağını ve nasıl doğru puzzle olacağının püf noktalarını bilmelisin.

5. Aşama

Bu aşamada;

1. ‘Aşkta Planlı Olmak’ kavramını ve altında yatan detayları bilmelisin. Endişe etme, bu adımda yapman gerekenler ona karşı içten pazarlıklı ya da samimiyetsiz olmanı gerektirmeyecek. ‘Aşk Planı’ bir ilişkiyi sağlıklı yürütebilmek için olmazsa olmaz uygulamalardan biri.
  2. Beşinci aşamanın ikinci adımı, geçmiş aşamalardaki her şeyi eksiksizce uygulayıp uygulamadığını gözden geçirmen gereken adım. İlişkinin revize edilmiş son halinde, elde ettiğin artıların ve eksik kalan noktaların neler olduğunu tespit etmen gereken adım. 25 Kilit Soru erkeği elde tutmanın püf noktalarında uygulanması gereken en önemli detaylardan. Bu 25 Kilit Soru ile ilişkinde daha önce görmediğin, sezinlemediğin şeyleri berrak bir şekilde görmeye başlayacaksın.
  3. Üçüncü adım ise az önceki adımda tespit edeceğin eksikleri artıya çevirmen gereken adım. Aşk, kadın ve erkek arasındaki bir yarış değil. Bu nedenle eksiklerin varsa kabul edip bunları düzenlemeli ve onu elde tutmanı sağlayacak özveriyi sergilemelisin.

Peki, bu püf noktalarının detayları nelerdir, nasıl uygulayacağım diyorsan;

Tüm detaylar Onu Elde Tut Kitabında!

Kitap hakkında daha fazla detay için aşağıdaki satırları okumaya devam edebilirsin ya da bu kadarı bana yeter diyorsan Onu Elde Tut kitabını hemen okumak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin. Onu Elde Tut kitap setini okumak için ödeme yapacağın sayfada senden bir e-mail adresi istenecek, kitabın okuma linki de ödemenin hemen ardından hızlıca o mail adresine gönderilecek.

Onu Elde Tut Kitabı Pdf

fisilti

Onu Elde Tut Kitabı Okuyucu Yorumları

Onu Elde Tut Kitabını okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de hemcinslerinle paylaşabilirsin

AYŞEGÜL/Yaş: 29
‘G…. Modeli’nde öğrettiğiniz cümlenin gücü inanılır gibi değil. Önceden sorun yaşadığımızda verdiği tepkilerle ben bu cümleyi söyledikten sonra verdiği tepkiler arasında dağlar kadar fark var. Sadece bu kadar değil. Kitaptan öğrendiğim diğer her şeyden sonra, ilişkimizi istediğim gibi komuta edebiliyorum. Artık bana karşı çok daha ilgili ve bağlı bir erkek oldu. Harikasınız!

FERDA/Yaş
Sevgilimle bu kadar kısa sürede yaşadığımız değişimlere inanamıyorum. ilişkimizin ikinci yılından sonra ağzından tatlı söz duyamaz olduğum adam, artık bana Tanrıçam diye sesleniyor. Mail yoluyla sorduğum her soruma, Didem Hanım&#;ın eksiksiz cevap vermesi verdiği bilgilerle ufkumu açmasının da hakkını ödeyemem. Kitabı okuyun hepsi orada yazıyor diyerek uğraşmayabilirdiniz. Ama resmen online ilişki koçluğu yaptınız bana. Muhteşemdiniz cidden!

ELİF/Yaş: 34
Erkekler hakkında, daha önce hiç duymadığım çok etkili şeyler öğrendim sayenizde. Meğer yapmamam gereken ne çok şey varmış farkında olmadan yaptığım. Çember ihlali mesela. Boyna yapıyormuşum. 16 uğursuz davranışın aslında biçok kadın tarafından istem dışı yapılıyo olduğunu gördüm kitabı okuduktan sonra. İş yerindeki kızlar bile sevgilimdeki değişimin farkında. Sevgililer gününde bile çiçek yollamayan adam şimdi özel olmayan günlerde bile çiçek gönderiyor. Sonsuz teşekkürler size. Aradığım şeyi tam olarak sunmuş olmanızdan çok çok çok memnun kaldım.

GÖZDE/Yaş
Gerçekten çok faydalı bilgiler bunlar. Bir bayana hem sevgililik evresinde hem evlilikte ömür boyu yarayacak çok kıymetli bilgiler. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. Sevgilimin bakışlarındaki, davranşlarındaki değişimi anlatabilmem için before/after videosu çekip yollasam iyi olurdu 🙂 Ben bile şaşırıyorum hala bu değişime. Bilgiye sahip olmak, bilmek&#; ne önemli şey! Hakkınızı helal edin. Sevgiler, Selamlar..

ÇİĞDEM/Yaş
Diğer kitabınız Onu Elde Et sayesinde sevgili olabilmiştik onla. Neredeyse imkansız bi durumdu bizimkisi. O zaman Elde Tut kitabını çıkarmamıştınız henüz.. ilk kitabınızın bana sağladığı faydadan sonra, yaptığınız işe olan güvenimle Elde Tut&#;u da okudum. Benim için şahane bir öğretmen, akıl hocası oldunuz karşı cinsle olan ilişkimde. Size ne kadar teşekkür etsem az. Benim için bir baş yapıt bu kitaplarınız.

FİLİZ/Yaş
Onüç yıldır evliyim ilk dördüncü yıldan sonra üç farklı kadınla aldatıldım. Sevdiğim için ayrılamadım. Kitaplarınızı okurken gözümün önüne son on yılda yaşadıklarım geldi. Keşke ilk evlendiğim yıllarda var olsaydınız. Bu bilgileri zamanında öğrenmiş olsaydım yıllarım telef olmazdı! Geç oldu ama güzel oldu sayenizde. Ellerinize sağlık, çok iyi iş çıkarmışsınız. Emeği geçen herkese selamlar.

* Feragatname:
Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır.
Kitapta yer alan bilgileri uyguladığınızda alacağınız sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

Sonunda o çok sevdiğiniz insan ile bir ilişkiye başladınız. Ancak onu nasıl elinizde tutacaksınız? Sevdiğiniz insanın sizin ile ilgilenmesi ve onun dikkatini çekmeye çalışmak farklı şeylerdir. Sürekli yapacağınız yenilikler ile onu şaşırtmak ve yanınızda olmasını sağlamak için bazı stratejilere ihtiyacınız olabilir. Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri nelerdir? Peki bu stratejiler nelerdir? Bu stratejilerden bahsettiğimiz “Sevgilinizi nasıl elinizde tutarsınız” başlıklı makalemizi sizler için hazırladık.

Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

İlişkiniz Haricinizde Bir Sosyal Yaşamınız Olmalı

Sevgilinizi elinizde nasıl tutarsınız? Sorusuna cevap olarak öncelikle, arkadaşlarınızla veya çevrelerinizle asla bağlarınızı kesmeyin. Aşk hayatınızın yanı sıra sosyal çevreniz de çok önemlidir. İlk olarak, sizi motive eder. Bu durum, çok derinden sevdiğiniz insanın üzerine gereğinden fazla düşmenizin de önüne geçecektir. Arkadaşlık, iyi bir sosyal ortam, birine bağlanmadan eğlenebilmek hayattaki en güzel şeydir, bir ilişki için sosyal çevrenizi feda etmeyin. Kendinize güvendiğinizi, kendinizi ve hayatınızı sevdiğinizi gördüğünde sevdiğin insan sizden daha çok etkilenecektir.

Sevgilinizin Hobilerine İlgi Gösterin

Sevgilinizin dikkatini çekmek için, onun hoşlandığı ve yapmaktan keyif aldığı şeylere karşı ilgi göstermelisiniz. Kendinizi sevgilinizin sevdiği şeyleri yaparken düşünün. Hangisi en çok hoşunuza gidiyor? Golf oynamak, sörf yapmak, aksiyon filmi izlemek… Kısacası sonunda beraber eğlenebileceğiniz şeyleri yapmaya çalışın.

Onun için Yemek Yapın

Erkek ya da kadın fark etmez. Herkes kendine özel olarak yemek yapılmasından çok hoşlanır. Sevgilinize sürpriz olarak kendi elleriniz ile yemek pişirin. Eğer yemek yapma konusunda kötüyseniz, internetten bakabilir ya da yemek tarifleri kitabı alabilirsiniz. Yemek yapmak için biraz çaba gösterip zaman harcayarak sevgilinizin en çok sevdiği yemeği hazırlarsanız, bu onun çok hoşuna gidecektir.

Sevgilinizi Her Zaman Destekleyin

Sadece yemek hazırlamak ve onun için alışveriş yapmaktan bahsetmiyoruz. Sevgilinizin ihtiyacı olduğunda yanında olmalısınız, bir problemi olduğunda dinlemelisiniz. Ona her zaman açık ve hazır olduğunuzu hissettirin. Onunla bu konular hakkında konuşmak aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Rutinden Kaçının

Siz rutinlerinizden çok keyif alıyor olabilirsiniz. Ancak sevgilinizin bu durumdan sıkılabilir. Eğer sevgiliniz size değişik fikirler ile geliyorsa onu reddetmemelisiniz. Birlikte farklı şeyler yapmayı denemelisiniz.

Sevgilinizi Özgür Bırakın

Sevgilinizin her zaman yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Ama aynı zamanda arkadaşlarıyla da takılmaya ihtiyacı var. Arkadaşlarına karşı katı bir tavır alır ve vakit geçirmelerine izin vermezseniz ilişkiniz bozulmaya başlayacaktır. Bu durumu onun sizi özlemesi için bir fırsat olarak düşün. Sizden ne kadar uzun süre ayrı kalırsa sizi o kadar çok görmek ister ve yokluğunuzu hissederek sizi daha çok özler.

KadınTR

KadınTR kadın haberleri, kadın sağlığı, magazin, moda, güzellik, cilt bakımı, teknoloji, çocuk sağlığı ve tüm Kadınlar ile ilgili haberleri araştıran, derleyen, onları özetleyerek size sunan bir website&#;sidir.

Bir Cevap Yaz

Kadınları Etkileme Yolları

Çalı tavukları gibi bazı kuşlar cinsel partnerlerini seçmek için lek adı verilen yerlerde toplanırlar. İsveçcede parti ya da zevkli bir oyun anlamına gelen lek, dişileri şarkılarla, süslerle etkileyip partner olarak seçilebilmek için erkeklerin toplandıkları yerdir. Burada erkekler bütün hünerlerini sergileyerek dişiler tarafından seçilmek için rekabet ederler. Dişiler de dans eden, çalım atan erkekleri izleyerek ilişkide bulunmak istedikleri erkeği seçerler. En cazip erkek birçok dişiyle çiftleşebilme şansı bulurken, ortalama bir erkek çiftleşecek hiçbir dişi bulamayabilir. Bu “ya hep ya hiç” yarışması, rekabet ortamında en çekici bulunan erkeğin başarılı bir şekilde genlerini devam ettirmesini sağlar.

Bir barda yüz otuz yedi erkek ve seksen kadın ile yapılan çalışmalarında kadın ve erkeklerin birbirlerini çekici bulma düzeylerini değerlendirmelerini istemişlerdir. Saat dokuz, on bucuk ve on ikideki değerlendirmeler karşılaştırıldığında hem kadın hem de erkeklerin kapanış saatine doğru karşı cinsi çekici bulma düzeylerinde artış gözlenmiştir. Bu olgu, yani olası kısa süreli eşleşme fırsatlarını kaçırmamak için çekicilik kriterlerini düşürme eğilimi, literatürde kapanış saati fenomeni adıyla anılmaktadır. Özetle ACELECİ DAVRANMAYIN…

İlk görsel izlenim hem kadın hem de erkekler için çok önemlidir. Şık ve bakımlı görünün. Kombine ve uyumlu giyinmeye özen gösterin, bu işten anlamıyorsanız anlayan birilerine sorun. 30’lu yaşlara kadar her yaş grubunun giyim tarzı farklılık göstermekle beraber, iş hayatına atılmanın ardından aşağı yukarı herkes benzer tarzda giyinir. Örneğin gömlek ve pantolon bir erkeğin değişmez kıyafetlerinden olsa da girdiğiniz ortamda kalitesi ve tarzıyla farklı bir gömlek giymeniz dikkatleri üzerinize toplayacaktır. Çok klasik ya da çok spor tarz yerine ikisi arasında bir tarz giydiğinizde her ortamda uyum sağlamanızı kolaylaştır. Ama yinede spor bir takım elbisenin yarattığı etki her zaman ilgi çekicidir.

• Kişisel Temizliğinize Dikkat Edin.

Birçok kadın erkeklerin diş, tırnak yapısına ve kıyafet temizliğine önem verir hatta erkeğin ayakkabısının tozlu olup olmamasına bile bakan birçok kadın vardır. Buluşma öncesi duş alın, dişlerinizi mutlaka fırçalayın, soğan sarımsak kebap tarzı şeyler yemeyin, buluşma öncesi kıyafetlerinizi değiştirin ve mutlaka parfüm kullanın.

Ama dozunda her kadın iltifattan hoşlanır, ama bunu ona asıldığınızı bariz bir şekilde belli ederek yapmayın. Kıyafetinin çok yakıştığını, parfümünün çok güzel olduğunu ya da saçının çok güzel olduğunu söyleyin. Daha önce ki karşılaşmanızdan farklı bir şey varsa (saç rengini/sitili değiştirmesi gibi) mutlaka belirtin kadınlar kendilerine dikkat eden ve önemseyen erkeklere karşı daha yakın hissederler.

• Aktif İletişime Geçin

En büyük cinsel organ beyindir. Onunla konuşun ama aklınıza gelen her şeyi değil. İlk konuşmalarda daha genel ve tanımaya yönelik nötr konulardan konuşmak çok daha iyidir. Ona sorular sorun ama soruya boğmayın, sizde anlatın ama onunda anladığı, ilgisini çeken konulardan bahsedin. Sizi diğer erkeklerden farklı kılan şeylerden bahsedin örneğin gezdiğiniz sıra dışı yerleri, sıra dışı olayları anlatın, sosyal aktivitelerinizden bahsedin ama bunları sanki çok sıradan bir şeymiş gibi anlatın. Onunda ilgisini çekerse onunla da birlikte yapabileceğinizi söyleyin ama konunun çok üstünde durmayın. Ortak zevklerinizden ve ilgi alanlarınızdan daha fazla konuşun sadece sizi dinlemek sıkıcı hale gelebilir. Onun gelecek planlarından hayallerinden konuşun. Para, politika, din vs konularından, diğer kadınlardan, eski sevgililerinizden ya da hayatınızın ne kadar kötü gittiğinden bahsetmeyin, herkes hayatına daha iyi hissettirecek birilerini almak ister, onun sorunlarının psikoloğu olacak birini değil.

• Evlenmek mi Eğlenmek mi İstiyorsunuz?

Kadınlarda erkeler gibi eğlenilecek ve evlenilecek erkekler diye ayrım yaparlar. Önemli olan sizin ona hangisi olarak görünmek istediğinizdir. Kısa süreli bir yakınlaşmayı hedefliyorsanız daha eğlenceli, daha güçlü, daha ukala ve iddialı davranın. Uzun süreli bir ilişki hedefliyorsanız sadakat, güven , anlayış gibi konulara vurgu yapın. Unutmayın kadınlar yaramaz çocukla dışarı çıkarlar ama iyi çocukla eve dönerler.

• Mistik ve biraz Bilinmez Davranın.

Elde edilmesi zor olan her şey daha çekicidir. Her şeyi bir anda ortaya dökmeyin. Kendinizle ilgili biraz bilgi verin ama gizli yanlarınızda kalsın, size dair yeni şeyler öğrenmek onu heyecanlandıracaktır.

Halı saha maçı yapmaktan başka, ortalamanın dışında ilgi alanlarınız varsa şaraptan anlamak, dalmak, treking yapmak vb mutlaka bahsedin, sizi diğer 3 milyar erkekten ayıran şeylerin olması sizi çekici kılacaktır. Ama bunu çok sıradan bir şeymiş gibi anlatın.

Her buluşmada onu dünyanın en özel kadınıymış gibi hissettirecek şeyler yapın.

Ama içine düşecek gibi değil kadınlar güçlü ve özgüveni yüksek erkeklere bayılırlar. Kazara dokunuşlarla ya da saçını düzelterek size olan ilgisini ölçün kaçmıyorsa doğru yoldasınızdır.

Çok rahat ya da çok maço bir erkek profili çizmeyin, esnek fakat sınırları olan biri olduğunuzu hissettirin. Kadınların büyük bölümü kıskanılmaktan ve sahiplenici erkeklerden hoşlanırlar.

• Kadınları Anlamaya Çalışın

Duygularını ve hayatta onun için özel olan şeyleri anlamaya çalışın, kadınların en büyük şikayetlerinden biri anlaşılmamaktır. Onu anlayan ve değer veren bir erkek kadar çekici hiç bir şey olamaz. Korkularını, kaygılarını, planlarını, tutkuları, onu üzen şeyleri…

Herkes eğlenceli vakit geçirmekten hoşlanır. Ne para, ne kariyer nede yakışıklı olmak, kadınlar yanlarında güzel vakit geçirdikleri erkekleri daima beğenirler. Kadınlar eğlenceli erkekleri sevseler de çok fazla şakacı ya da komik olmaya çalışmayın. Komik olmayı fıkra anlatarak değil spontan bir şekilde yapın. Her kadının hayatında ki ilk erkek modeli babasıdır ve baba tiplemesi uzak ve mesafelidir. Bir parça ağır abiyi oynamak beğenilmenizi kolaylaştırır. Unutmayın zekanız sizin en büyük servetinizdir.

Görüşmenizi gerektiren bir durum varsa numaranızı verin ama ondan numarasını istemeyin, ağırdan satmak her zaman işe yarar.

Onu daha önce hiç gitmediği ve çok beğeneceği bir yere götürün. Sizi farklı kılan şey ona hiç yaşamadığı şeyleri yaşatmanız olacaktır.

• Cinsellik Hakkında Konuşmayın

Yakınlaşmaların temelinde cinsellik olsa da bunu hemen hissettirmekten kaçının o açmadığı sürece siz cinsellikle ilgili konuşmaktan uzak durun, en azından birkaç kez daha görüşünceye kadar. Kadınlar avcı erkeklerle evcil erkekleri ayırt etmede uzmandırlar.

Hesabı siz ödeyin, en azından ilk buluşma için. Kredi kartı yerine nakit kullanın bu sizi daha güçlü gösterir.

Eğer kendi eviniz ya da işiniz gibi bir ortamda buluşacaksanız ortamı mum, hafif müzikler, loş ışıklarla güzelleştirin. Onunda rahat ve güvende hissedeceği bir ortam hazırlayın.

• Bir Kadını Gerçekten Etkilemenin Yolu

Her kadın aynı şeylerden etkilenmeyecektir elbette. Yukarıda anlatılanlar genelde işe yarayan taktikler olmakla beraber her kadının biricik olduğu ama kadınların ortak noktaları olduğunu aklınızdan çıkarmayın derim.

Ama hepsinden öte önemli olanın bir kadını baştan çıkaran değil, baş tacı eden erkeğin değerli ve özel bir ilişkiye sahip olduğunu aklınızda tutmayı unutmayın…

Mehmet KILIÇ

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir