pubg oyun konsolu tavsiye / Yan Yana Çok Oyunculu PS4 Oyunları Rehberi

Pubg Oyun Konsolu Tavsiye

pubg oyun konsolu tavsiye

Oyun Tutkunlarının Favorisi: En İyi 11 Oyun Konsolu Önerisi

Ülkemizde oldukça pahalı olsa bile en fazla satılan oyun konsolu olan PS5 gerek sunduğu görüntü netliği gerek kalitesi ile kendini sevdirmeyi başarmıştır. GDDR6 16 GB RAM, AMD Radeon RDNA-2 GPU ve AMD Ryzen Zen 2 işlemcisi ile oldukça yüksek performans değerlerine sahip bu cihaz bizce alınabilecek en iyi oyun konsoludur. Şık görüntüsü ve boyutu ile beğeni toplayan ürün kendisine verilen parayı kesinlikle hak ediyor.

ARTILAREKSİLER
İşlemcisinin güçlü olmasıFiyat
Açılış süresinin kısa olması

Kullanıcı Yorumları

👤 Mükemmel. Gerek sessiz olması gerek güncel oyunları 60 FPS de çalıştırması işte bu dedirten bir cihaz olmuş. Tabii tam performans almak için 1-2 sene içinde özel çıkacak olan oyunlara bakmak gerek. Ama Sony'yi bildiğimiz için kaliteyi en üst seviyeye çıkaracak. A*** C.

👤 Çıkardığı minimum ses ile bence Ps4’ü geride bırakmış ürün, oldukça kaliteli ve şık duruyor. Oyunları çok pahalı, kendisi çok pahalı fakat hastasıysanız almaya değer. Yeni nesil oyunlarda yüksek FPS ile beni kazanmayı başardı, tavsiye ederim. D*** A.

2. Xbox Series X

oyun konsolu

Listemize bir diğer yeni nesil konsol olan Xbox Series X ile devam ediyoruz. Playstation 5'in tek rakibi olan Xbox Series X, gücü ve bünyesinde barındırdığı uygun fiyatlı oyun paketiyle dikkatleri çekiyor. Oldukça uygun fiyata onlarca oyunu oynayabildiğimiz konsol, bu özelliği sayesinde ülkemizde çokça tercih ediliyor. Ayrıca sunmuş olduğu 4K oyun deneyimi ve 120 FPS'ye kadar olan kare hızına kadar bu konsol şu ana kadar gördüğünüz en gerçekçi görüntüleri sunuyor.

ARTILAREKSİLER
Oyun paket sistemiÖzel oyunlarının çok az olması
Açılış süresinin kısa olması
Görüntü kalitesi

Kullanıcı Yorumları

👤 Xbox series x en güçlü konsol. Oyunlar çok çok hızlı açılıyor. Çok sessiz çalışıyor. Kısa sürede teslim aldım. Teşekkürler. D*** E.

👤 Gerçekten harika bir ürün. Xbox One X'den geçiş yaptım. Ama üründen tam performans almak istiyorsanız 1440p 144 hz monitör almanız lazım yoksa geçmenizin bir anlamı olmaz. Call of Duty Cold War oynuyorum, gerçekten FPS farkını ve akıcılığını hissediyorsunuz. M**** Z.

3. Nintendo Switch

oyun konsolu

Son yıllarda oldukça popülerleşen Nintendo’nun en yeni Switch modeli 1,57 kg ağırlığı, 2 adet Joy-Con kablosuz oyun kumandası ile alıcısına teslim ediliyor. Yeni nesil kendine özgü oyunları ve 32 GB sabit disk kapasitesiyle bu ürün Türkiye’de inanılmaz derecede satış yapmasa bile çok tercih edilen oyun konsollarından bir tanesidir.

ARTILAREKSİLER
Kullanım kolaylığıKapasitesinin düşük olması
Şık tasarım

Kullanıcı Yorumları

👤 Nintendo'nun yeni nesil konsolu ya da şöyle de diyebiliriz. Wii U'dan sonraki dirilme projesi. Mantık çok güzel ve videoda bunun çok kolay bir şekilde işlediğini görüyoruz. Özellikle de kolu kullanım şekilleri beni bitirdi. Oyun oynanabilen bir bilgisayar değil tam anlamıyla bir oyun konsolu olmayı başarmış. Tavsiye ederim. B*** T.

👤 Üç aydır kullanıyorum daha doğrusu çocukla beraber kullanıyoruz. Şu an için gayet memnunuz. Hatta üç aydır kapanmadı cihaz, kullanılmazsa uyku modunda. Gayet memnunuz. Almayı düşünenler için direkt alsın tavsiyesi edebilirim. P*** A.

4. Sony Playstation 4 Pro

oyun konsolu

Günümüzün ulaşılabilir ve makul en iyi konsolu şüphesiz ki Playstation 4 Pro’dur. Bluetooth, WiFi gibi bağlantıları olan bu cihazın 8 GB RAM'i vardır. 1 TB kapasiteli hafızası sayesinde sorun yaşamayacağınız bu cihaz maksimum 310 W enerji tüketimi yapmaktadır. Ayrıca piyasada bulunan çoğu oyunu en üst grafiklerle oynayacağınız bu konsol herkes tarafından sevilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Düşük enerji tüketimiYükleme hızlarının yüksek olması
Kaliteli oyunlarının olması

Kullanıcı Yorumları

👤 Harika fiyat, orijinal ürün. Paketlenmesi de güzel yapılmıştı ve kutu içeriği de eksiksiz, teşekkürler. Ürün en güncel sürüm olan CUH 7218b. Almadan önce aradım, sordum ilgilenip yardımcı oldular. Güvenle alabilirsiniz. G**** P.

👤 Şu an ürün elime ulaştı. Gayet güzel ve özenle paketlenmiş. Kutu açılımını yaptım fakat cihazı deneme fırsatım olmadı. Şu anlık her şey güzel, herhangi bir problem yok. Her şey eksiksiz düşünülmüş. Dün 13:00 saatleri gibi siparişim oldu ve bugün 11:30 da elime ulaştı. Hızlı ve güvenilir, başarılar dilerim. N*** A.

5. Microsoft Xbox One X

oyun konsolu

Oyun konsolu tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Xbox One X ile devam ediyoruz. Oldukça şık tasarımı olan bu konsol uygun fiyatlı bir oyun paketine sahiptir. Bu paket sayesinde makul fiyatlara oldukça kaliteli ve eğlenceli oyunlar oynayabileceğiniz konsolun 1 TB depolama alanı vardır. Ayrıca bu konsol kaliteli ve kullanışlı gamepadi sayesinde çok sevilmektedir.

ARTILAREKSİLER
GamePass sistemiÖzel oyunlarının güzel olmaması
Modern tasarım

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün olarak muazzam ama Microsoft'un üstüne düşen birçok görev var. Bunlardan birisi de yerelleştirme. Türkçe oyun görmek istiyoruz. PlayStation’ı rakip olarak görüyorsa yapması gereken şeylerin başında oyunların fiyatlarında indirim ve Türkçe dil desteği. Xbox Öne X'in güç yönünden 2020 yılının sonuna kadar bir rakibi olmayacak. Lakin oyun yönünden Microsoft'un elini cebine atması gerekiyor. M*** Y.

👤 2013 yılından bu yana PS4’üm vardı yani ilk alanlardandım. Şimdi Xbox da aldım, iyi ki de almışım. Çok hızlı ve güçlü bir konsol. 12 GB RAM'in hakkını veriyor. Konsolun sıfırdan açılması sadece 12 saniye falan sürüyor! Bir de HDR destekli 4K TV’niz varsa mükemmel görüntüler, grafikler görüyorsunuz! T**** T.

6. Sony Playstation 4 Slim

oyun konsolu

Playstation 4 Pro’nun bir alt modeli olan bu cihazın 500 GB kapasiteli sabit diski vardır. Bluetooth, WiFi gibi bağlantıları olan cihazın RAM’i ise 8 GB’dır. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilmesi sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan konsol maksimum 165 W değerinde güç tüketimi yapmaktadır. Fakat bu oyunun bazı üst seviyeli oyunlarda fazla ses çıkarttığını belirtelim.

ARTILAREKSİLER
Uygun fiyatlı olmasıKapasitesinin düşük olması
Düşük enerji tüketimi

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün gayet iyi durumda ve hızlı geliyor. Asya’dan ithal edilmesinden mi kaynaklı bilmiyorum ama O tuşu giriş, X tuşu geri komutunu yerine getiriyor. Piyasada satılanların tam tersi yani. İthalatçı firma garantisi var. Onun dışında belirtilmesi gereken herhangi bir husus yok. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim. Z*** Y.

👤 Şu koronalı ve sıkıcı günlerde aldım ve evden çıkma yasağı olduğu gün teslim edildi. Satıcı gayet başarılı, ayrıca f/p ürünüdür. Eksiksiz teslim aldım. Satıcıya hızları ve güzel paketleme için teşekkür ederim. M**** G.

7. Microsoft Xbox One S

oyun konsolu

En iyi oyun konsollarını listelediğimiz içeriğimize Microsoft Xbox One S il edevam ediyoruz. Güzel beyaz rengiyle ve kaliteli tasarımıyla iyi bir görünüme sahip olan bu konsol oldukça güçlüdür. Netflix, Amazon gibi platformlarında 4K video izleyebileceğiniz cihazda Dolby Atmos uzaysal ses teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ses deneyiminize canlılık katan konsol, 1 TB kapasiteli depolama alanıyla CD'yi çıkart tak sorunundan kurtarıyor.

ARTILAREKSİLER
Yüksek depolama kapasitesiÇok fazla oyunun olmaması
İşlemcisinin güçlü olması

Kullanıcı Yorumları

👤 Bir oyun konsolu alınacaksa eğer muhakkak Xbox olmalı. Çok fazla oyun masrafı yapmayım derseniz EA Access gibi bir alternatifiniz mevcut. EA Games’in mevcuttaki çoğu oyununa erişebilirsiniz. Tereddüt etmeden alacak arkadaşlar alabilir. Hızlı kargo, ürünü siparişi 2 gün içinde elime ulaştı. Bunun için ekstra teşekkürler. Fahri S***

👤 Tam bir oyun ve multimedya canavarı. Ürün hızlı ve iyi paketlenmiş bir şekilde elime ulaştı. İki yıllık garantisi de geçerli durumda. Sadece kutunun içinde konsolu dik koyma standı olmasını bekliyordum. Buna rağmen alışverişten memnunum. Herkese tavsiye ederim. R**** V.

8. Johf G9 Pubg Oyun Konsolu

oyun konsolu

Bilgisayardaki rahatlığı telefonunuzda yaşayacağınız bu ürün çok sevilmektedir. Kullanım rahatlığı ve faresi sayesinde rakibinizin önüne geçmenizi sağlayacak ürün, Android ve IOS’ta düzgün bir şekilde çalışabilmektedir. Ayrıca konsolun telefona Bluetooth ile bağlanması sayesinde kablo derdinden kurtulacaksınız.

ARTILAREKSİLER
Kolay kullanımın olmasıUzun süre kullanılamaması
Tüm işletim sistemlerini desteklemesi

Kullanıcı Yorumları

👤 Şu an için gayet memnunum. Kurulum deniyordu korktum açıkçası ama gayet basit bir kurulumu var. Ufak çaplı kasmalar oldu son oyunda. Umarım onlarda tamamen biterse mükemmel bir ürün olur. F**** Ş.

👤 Hiç bu kadar beklemiyordum, PC performansı var. Tamamen Emulatör oyucusun ama mobillere karşı. Şiddetle tavsiye ediyorum, böyle ürün bulamazsınız. Kurulum çok basit. QR kod okutma varsa telde okutup direk programını indirebilirsiniz. G*** K.

9. 8bit Super Oyun Konsolu

oyun konsolu

Eski tarz oyun konsolu arıyorsanız bu ürün tam size göre. 620 adet oyunuyla birlikte hiç sıkılmadan doyasıya oyun oynayabileceğiniz konsolda 2 adet joystick bulunmaktadır. Bu sayede sadece tek başınıza değil bir sevdiğinizle beraber de oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca sette bulunan silah ile aksiyon oyunlarında daha keyifli bir deneyim yaşarsınız.

ARTILAREKSİLER
620 farklı oyunMalzeme kalitesi
Çift kişi oynayabilme

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çocukluğumuzdaki atarilerden ufak ama içerisinde çoğu oyun mevcut. Sadece bazı oyunlarda 2 oyuncu seçmemize izin vermedi. Nostalji yaşamak isteyenler kaçırmasın. V*** I.

👤 Çocukluğumu hatırladım resmen, tüm oyunlar içinde. Her şey paketli ve sağlam bir şekilde geldi. Kutusu minicik kitap kadar, oyun kolları hemen bozulacak gibi ama bu fiyata gayet uygun. G*** Ç.

10. Atari Retro Mini 620

oyun konsolu

Çocukluğumuza geri dönmek istesek bundan daha güzel bir ürün bulamazdık. Herkesin severek oynadığı Atari Retro Mini 620 konsolu nostalji yapmak isteyenler için en ideal üründür. İçerisinde 620 adet oyun bulunan bu konsolun yanında 4 düğmeli iki adet de joystick gelmektedir.

ARTILAREKSİLER
Uygun fiyatlı olmasıDüşük görüntü kalitesi
Nostaljik tasarım

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok güzel, sağlam geldi. Ucunu Amerikan giriş sanıyordum o yüzden adaptör almıştım ama gerek yok normal priz girişi. Smart TV'de giriş sıkıntısı yaşamadım. Renklerine göre değil, girişleri deneyerek kolaylıkla bulunabiliyor. E*** Ç.

👤 Boyutu beklediğimden küçük çıktı, minik bir şey. Paketlemesi iyiydi. TV bağlantısı AV giriş dediklerinden. Her TV’de yoktur. HDMI girişe dönüştürecek bir aparat (bu aparatların fiyatı pek uygun değil ucuzundan bulmaya çalışın) aldım televizyonuma öyle oldu. Kollar sağlam. Mario oyununda görüntü evet biraz kötü ama alışılıyor. Y*** K.

11. Atari Sup Retro 2

oyun konsolu

En iyi oyun konsollarını listelediğimiz içeriğimizi Atari Sup Retro 2 ile bitiriyoruz. Nostalji oyun konsollarından bir diğeri olan bu cihaz sizi çocukluğunuza götürecek. Darbelere dayanıklı olan konsolun yanında 1 adet bağlantı kablosu, oyun kolu, şarj kablosu ve batarya gelmektedir. İçerisindeki yüzlerce oyun sayesinde eğlenceli vakit geçireceğiniz ürünü rahat kullanımıyla da seveceksiniz.

ARTILAREKSİLER
400 farklı oyunDüşük pil kapasitesi
Kolay taşınabilir olması
Televizyona bağlanabilme

Kullanıcı Yorumları

👤 Başta inanmamıştım böyle bir sürü oyun olacağına. Ama inanın gerçekten 500 tane oyun var ve çok eğlenceli. Boyut olarak bence ideal, sesi biraz cızırtılı gibiydi ama sesini kısabiliyorsunuz. Ben çok sevdim ve bence bu fiyata göre de baya iyi. A**** A.

👤 Çocukluğumda Game Star marka oyun konsolumuz vardı. TV'ye bağlantısını yapıp saatlerce oynardık. Can / süre bitene kadar başından hiç kalkmazdık. Bu mini atari beni adeta çocukluğuma götürdü. Eşim, kızım ve ben sıra sıra oynuyoruz. Boş vakitler bu mini atari ile değerlendirilebilir. F*** A.

Canımız sıkkın olduğu zaman ya da boş vakitlerimizi güzel bir şekilde değerlendirmek için oyunlarımızı oynadığımız konsollar hakkında sıkça sorulan soruları bu kısımda sizin için derledik. İşte en iyi oyun konsolları hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).

2023'ün en iyi oyun konsolu hangisi?

En iyi oyun konsolu tavsiyelerine gelecek olursak; Sony PlayStation, Xbox, Nintendo, Johf, 8bit Super, Atari, yeni nesil oyunları açabilen, kaliteli işlemci, grafik kalitesi yüksek, slim, fat ve pro kasa en kaliteli oyun konsolu markaları olarak biliniyor. 

Oyun konsolu ne kadar?

Yeni çıkan oyun konsollarının fiyatı oldukça yüksektir. Playstation 5 ve Xbox Series X'in fiyatları 6500-8000 TL bandındadır. Bundan bir önceki nesil olan Playstation 4 ve Xbox One X'in fiyatları ise 4000-5000 TL arasındadır.

Oyun konsolu bilgisayara nasıl bağlanır?

Oyun konsolları HDMI girişlidir. Bu sayede konsolları HDMI girişi olan her cihaza bağlayabilirsiniz. Günümüzde satılan neredeyse tüm monitörler HDMI girişle gelmektedir. Bu sayede konsolunuzu monitörünüze bağlayabilirsiniz.

Oyun konsollarının garanti süresi ne kadar?

İlk oyun konsolları çıktığı zaman garanti süresi kafaları karıştırmıştı. Fakat daha sonra bu süreler belirli bir standarda konuldu. Listemizde bulunan tüm oyun konsolların garanti süreleri de bu standarda göre 2 yıldır.

En iyi oyun konsolu hangisi?

En iyi konsol hangisi diyecek olursak bu unvanı Playstation 5 almaktadır. Bun unvanı sahip olduğu güçlü performansıyla ve bunu dolduracak oyun kapasitesiyle kazanmıştır.

En çok oynanan mobil oyunlar neler sorusunun yanıtı, akıllı telefon ya da tablette oynanabilecek oyun arayan kişiler tarafından oldukça merak ediliyor. Bu yazıda çok sayıda kişi tarafından merak edilen soruyu yanıtlayacağız.

Çoğu insan oyun oynamak için artık PC yerine mobil cihazları tercih etmeye başladı. Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları boş vakitlerinde çeşitli oyunlar oynayarak keyifli zaman geçiriyor. Peki, mobil cihaz kullanan kişiler tarafından en fazla oynanan oyunlar neler?

Hazırladığımız yazıda dünyada en fazla oynanan mobil oyunlar listesi hazırladık. Listemize göz atabilir ve beğendiğiniz oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar Listesi

• Subway Surfers
  • PUBG Mobile
  • Brawl Stars
  • Stumble Guys
  • Garena Free Fire
  • Candy Crush Saga
  • Pokemon GO
  • Call of Duty: Mobile
  • League of Legends: Wild Rift
  • Mobile Legends
  • Pokemon Unite
  • Apex Legends Mobile
  • Roblox
  • Asphalt 9: Legends
  • Township
  • Genshin Impact
  • Clash of Clans
  • Temple Run 2
  • Truck Simulator Ultimate
  • Toy Blast

Yukarıda dünyada en fazla oynanan 20 mobil oyun bulunuyor. Listede yer alan oyunların detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Subway Surfers

Tüm dünyada çok büyük bir popülerliğe sahip olan Subway Surfers, çok fazla sayıda oyuncu tarafından oynanıyor. Çok başarılı bir oynanış sistemine sahip olan yapımda tren raylarının üzerinde engellere çarpmadan en yüksek puanı elde etmeniz gerekiyor.

En çok oynanan mobil oyunlar listesinin ilk sırasında konumlanan oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Subway Surfers hikayesi gerçek mi sorusunu yanıtladığımız yazıya da göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile

Battle royale türünün başarılı bir örneği olan PUBG Mobile, yıllardır popülerliğini devam ettiriyor. Bir harita üzerinde 100 oyuncunun mücadele ettiği oyunda amaç hayatta kalan son kişi olmaya çalışmaktır. Oyundaki UC ifadesinin ne olduğunu merak ediyorsanız PUBG Mobile UC nedir, nasıl alınır sorularını yanıtladığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Brawl Stars

Clash of Clans ve Clash Royale oyunları ile tanınan Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars, en fazla oynanan yapımlar arasında yer alıyor. Diğer oyuncular ile mücadele ettiğiniz oyun, çok başarılı oynanış sistemine ve kaliteli grafiklere sahip.

Stumble Guys

Kitka Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Stumble Guys, Google Play Store'da 100 milyondan fazla indirildi. Fall Guys'a benzeyen oyun yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan yapımda 32 oyuncu gerçek zamanlı olarak engellere karşı mücadele ediyor. Oyunda kalan son kişi ise maçın kazananı oluyor.

Garena Free Fire

Garena Free Fire, 111dots Studio tarafından geliştirilen çok popüler bir battle royale oyunudur. Uzun süre boyunca keyifli zaman geçirebileceğiniz yapımda tıpkı diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz.

Eğer PUBG Mobile'dan sıkıldıysanız ve aynı türde farklı bir oyun arıyorsanız en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan Garena Free Fire'ı tercih edebilirsiniz.

Candy Crush Saga

Uzun yıllardır popülerliğini devam ettirerek çok büyük bir başarının altına imza atan Candy Crush Saga, eğlenceli zaman geçirmenize imkân tanıyan eşleştirme oyunudur. Popüler yapımda aynı renge sahip en az üç şekeri eşleştirmeniz gerekiyor. Çeşitli güçlendiriciler de mevcut.

Pokemon GO

Arttırılmış gerçeklik türündeki oyunda Pokemon karakterlerini toplamaya çalışıyorsunuz. Diğer oyunlardan farklı bir yapıya sahip olan yapımda Pokemon'ları toplayabilmek için şehirde gezmeniz gerekiyor. Niantic tarafından geliştirilen oyunda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Call of Duty: Mobile

Activision tarafından yayımalanan Call of Duty: Mobile,2019 yılında piyasaya sürüldü ve indirme sayısı ilk ay 148 milyonu aştı. Günümüzde hâlâ çok sayıda oyuncu tarafından oynanan yapımda çeşitli çok oyunculu mod modlar bulunuyor. Bunlar arasında battle royale da yer alıyor.

League of Legends: Wild Rift

MOBA türündeki League of Legends: Wild Rift, Riot Games tarafından geliştirildi ve yayımlandı. PC platformu için geliştirilen League of Legends'ın mobil sürümü olan LoL: Wild Rift'te Ezreal, Ziggs, Jinx, Garen ve Ahri gibi çeşitli şampiyonlar bulunuyor. Eğer MOBA türünü seviyorsanız oyunda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Mobile Legends

En çok oynanan mobil oyunlar arasında bulunan Mobile Legends, tıpkı League of Legends: Wild Rift gibi çok popüler bir MOBA oyunudur. 5'er kişilik iki takımın mücadele ettiği oyunda tank, savaşçı, suikastçı ve büyücü gibi birçok türde 100'den fazla karakter yer alıyor ve her karakterin kendine has çeşitli özellikleri bulunuyor.

Pokemon Unite

Pikachu, Chaizard ve Balbazar dahil olmak üzere pek çok Pokemon karakterinin yer aldığı Pokemon Unite isimli yapımda tıpkı LoL: Wild Rift ve Mobile Legends'taki gibi üç farklı koridor bulunuyor. Pokemon'u ve MOBA türünü seviyorsanız söz konusu yapımda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Apex Legends Mobile

Electronic Arts tarafından sunulan Apex Legends Mobile, kısa süre içerisinde çok popüler bir oyun hâline geldi. Başarılı battle royale oyununda Bloodhound, Bangalore, Octane, Gibraltar, Ufeline ve Rhapsody dahil olmak üzere pek çok karakter bulunuyor. Oyun hakkında detaylı bilgiye sahil olmak için Apex Legends rehberi yazımıza göz atabilirsiniz.

Roblox

Roblox Corporation tarafından geliştirilen ve yayımlanan Roblox, bir çevrim içi oyun platformudur. Dünya çapında çok popüler olan oyunun içerisinde çeşitli mini yapımlar yer alıyor. Başarılı oynanış sistemine sahip oyunda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Asphalt 9: Legends

Mobil cihazlar için araba yarışı oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olan Asphalt 9: Legends, sahip olduğu basit oynanış ve kaliteli grafikler ile dikkat çekiyor. Çok fazla sayıda oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyunda aracınızı kişiselleştirebilmeniz de mümkün.

Township

Milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen Township isimli yapımda hayalinizdeki şehri inşa edebilirsiniz. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda ayrıca çiftçilik de yapabilirsiniz. Şehri geliştirmeniz için görevleri başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekiyor.

Genshin Impact

Anime tarzında çok kaliteli grafiklere sahip olan Genshin Impact, miHoYo tarafından geliştirilen çok popüler bir aksiyon rol yapma oyunudur. Android ve iOS dahil olmak üzere birçok platformda yer alan yapımda başarılı oynanış sistemi mevcut.

Clash of Clans

Supercell tarafından geliştirilen ve yayımlanan Clash of Clans, 2012 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde hâlâ oldukça popüler durumda. Oyunda bir köy kurmanız ve kurduğunuz köyü diğer oyuncular ile mücadele edebilmek için geliştirmeniz gerekiyor. Popüler yapımda ayrıca klan sistemi de bulunuyor.

Temple Run 2

En iyi koşu oyunları arasında yer alan Temple Run 2 isimli oyunda engellere çarpmadan en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz. Yıllardır popülerliğini devam ettirmeyi başaran yapımın oynanışı her ne kadar basit olsa da dikkat gerektiriyor çünkü dikkatsizlik sonucu engellere çarpabilirsiniz ve bunun sonucunda oyun sona erebilir.

Truck Simulator Ultimate

Tır simülasyonu oyunlarını seven oyuncular arasında oldukça popüler olan Truck Simulator Ultimate, milyonlarca kez indirildi. Zuuks Games tarafından sunulan oyunda tır ile şehirler arası taşımacılık yapıyorsunuz. Ekranda frenden direksiyona navigasyondan hız göstergesine kadar birçok öge yer alıyor.

Gerçekçi oynanış yapısıyla dikkat çeken oyunda kaliteli grafikler bulunuyor. Keyifli zaman geçirilmesine imkân tanıyan oyunu cihazınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Toy Blast

Eşleştirme türündeki popüler oyun Toy Blast'te aynı renge sahip olan küplere dokunarak yok etmeniz gerekiyor. Her bölümde çeşitli miktarlarda hamle sayısı veriliyor. 5000'den fazla bölümün yer aldığı yapımda bölümler her ne kadar ilk etapta kolay olsa da ilerledikçe zorluk seviyesi de artıyor.

Bu yazıda en çok oynanan mobil oyunlar listesi hazırladık. Hazırladığımız listedeki yapımların indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Pubg oyun kolu videomuzda hem 2.000 mAh powerbank’li hem soğutma fanlı hem de aktif olarak kullanabileceğiniz tetikleri olan oyun kolunu inceliyoruz.

İlginizi çekebilir: Realme V5, 3 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılacak!

Biz oyun kolunu, n11.com üzerinden 50 TL’lik bir fiyata satın aldık. Aynı ürünü çok daha farklı fiyatlarla ve farklı isimlerde internette satan mağazalar mevcut. O yüzden eğer ihtiyacınız var ise aşağıdaki linki kullanmanızı tavsiye ederim.

PUBG oyun kolu satın almak için: https://hwp.to/PUBGkolu

PUBG oyun kolu işe yarıyor mu?

Açıkçası fonksiyonel bir ürün olarak bakarsak 2.000 mAh’lik batarya telefonunuzun %30’luk şarj dilimini şarj edebiliyor. Cihazın arka tarafında konumlandırılan tetikler de çok kaliteli olmamasına rağmen iş görür kıvamda. Uzun kullanımda nasıl bir performans gösterir, kırılır mı? Dayanıklı mı? Net konuşamam. Genel malzeme kaltesi de vasat. ABS plastikten üretilmiş ama yüzeyinde üretim hataları var. Kesimler düzgün yapılmamış. Ben kullandığım 3 günlük sürede herhangi bir hasar aldığını görmedim.

Hangi akıllı telefonlarla uyumlu?

6.4 inçlik Oppo Reno 3’ü kullanıyorum gündelik hayatımda ve oyun kolunun içerisine de sığdırabildim. iPhone SE gibi çok küçük telefonlar sığar mı, emin değilim. Ama çoğu telefonun artık 6 inç boyutlarında ekranlara sahip olduğunu düşünürsek bu ürünü satın alacak kullanıcıların sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Tavsiye eder miyim?

Kullandığım süre içerisinde hiçbir sorunu olduğunu görmedim. Özellikle mobil oyunlara zamanını harcayan kullanıcıların işini görecektir. Uzun saatler telefonu kavramak gerçekten çok zor oluyor ve zaman geçtikçe telefon elinizden kaymaya başlıyor. Eğer siz de çok uzun süreler oyun oynuyorsanız ve oynayış kalitem de yükselsin istiyorsanız 50 TL’lik fiyata satın alınabilecek bir ürün diyebilirim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz harika, yan yana çok oyunculu PS4 oyunları

Temel satın alma rehberi

Oynamak için çevrimiçi bağlantı gerektirmeyen, iş birliği veya rekabet moduna sahip çok çeşitli oyunlar edinin.

Spor oyunları

Güvenilik bir eküriniz veya dostane bir kapışma için sahaya, parka veya bölgeye çıkın.

EA SPORTS FIFA 22

İş birliği ve rekabet modu, 2-4 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yaklaşık beş dakika.

EA SPORTS'un dünyaca tanınan serisinin son sezonunda son teknoloji HyperMotion oyun teknolojisinin gücünü deneyimleyin. Takımınızı kurun ve hareketlerinizi sokakta sergileyin. Dünyanın en iyi 17.000'den fazla oyuncusu ile karşı karşıya gelin ve ikonik UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırma şansı için rekabet edin.

En iyi oyun arkadaşı: Futbol fanatiği herhangi biri; özellikle fantezi futbol ligi rakipleriniz…

Rocket League

Rekabetçi, 1-4 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürüyor? Her maç beş dakikalık kaostan oluşuyor.

Arcade tarzı futbol ve çılgın bir araç karmaşası birleşimine hoş geldiniz. Arabanızı kişiselleştirin, sahaya çıkın ve tüm zamanların en beğenilen spor oyunlarından birinde yarışın.

En iyi oyun arkadaşı: En güvendiğiniz takım arkadaşlarınız ve ezeli rakipleriniz.

Tony Hawks Pro Skater 1 + 2

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Oturumlar birkaç dakikadan uzun sürmez.

Şimdiye kadar yapılmış en ikonik kaykay oyunlarının PS4 için yeniden yaratılmış hâlleriyle geçmişe dönün. Birdman ve diğer profesyonel patencilerle dolu bir kadroya katılın ve en büyük hareketleri yapmak ve en yüksek puanları almak için arkadaşlarınızla kafa kafaya girin.

En iyi oyun arkadaşı: ikonik şarkılarla karaoke yapabilecek birinin eşliğinde.

Madden NFL 22

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yaklaşık beş dakika.

Yeni nesil, NFL'de kendi izini bırakıyor. Kendinizi gösterecek misiniz? Oyunu değiştirin ve kendi efsanenizi kontrol edin. Madden NFL 22, yeni özellikler ve modlar ile dört oyuncuya kadar koltuk coop deneyimi sunar.

En iyi oyun arkadaşı Hep iyi oynayacaklarını iddia eden oyun arkadaşları...

Everybody’s Golf

Rekabetçi, 1-4 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Pist uzunluğuna bağlı olarak 10-20 dakika.

Herkesin kavrayabileceği kolay oynanışa sahip bu sevimli ve renkli golf simülatöründe sahaya çıkıp vuruş yapmaya hazır olun. Golf oyuncunuzu özelleştirin ve özgürce dolaşabileceğiniz golf pistlerini keşfedin, arkadaşlarınızla birkaç oyun oynayın veya golf arabasıyla etrafı gezin. Bu oyun, golf oynamadığınız zamanlarda bile eğlenceli!

En iyi oyun arkadaşı: Huzurlu bir oyun oturumu tercih eden insanlar.

Aile dostu aksiyon oyunları

Her yaşa uygun heyecan verici maceralarda çocuklarla, arkadaşlarla, ortaklarla ve büyük ebeveynlerle bir araya gelin. 

It Takes Two

İş birliği modu, sadece 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? En az bir saat ayırın.

Sizlere Brothers: A Tale of Two Sons’ı getiren yapımcılar, takım çalışmasına önem veren yeni bir macera sunuyor. Hem sıra dışı hem de tanıdık bir dünyaya taşınmış, ilişkileri tehlikede olan evli bir çiftten biri olarak oynayın ve büyüleyici olduğu kadar geniş ve benzersiz bir oyun deneyimi yaşayın.

En iyi oyun arkadaşı: Sizi anlayan biri.

Minecraft Dungeons

İş birliği modu, 2-4 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Bir zindanı tamamlamak için en az yarım saat ayırın.

Minecraft evreninde geçen ve klasik zindan macerası oyunlarından esinlenen bu aksiyon macera oyununu deneyimleyin! Siz ve üç arkadaşınız bir araya gelip heyecan ve ganimet dolu çılgın bölümleri savaşarak fethedeceksiniz. Amacınız, destansı bir maceraya atılıp köylüleri kurtarmak ve Arch-Illager’ı yenmek!

En iyi oyun arkadaşı: dostlar, aile ve küçük kardeşler.

Sackboy: Büyük Macera

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Ortalama bir seviye 20 dakikadır

Örgülü Şövalye, Vex'in alçak entrikalarına ve Sanatdünya için kötü planlarına karşı koymak için geri dönüyor. Bu büyüleyici macerada bir elin nesi var, iki elin örgüsü var: Birkaç arkadaşınızı bağlayın ve Vex'i hak ettiği şekilde dikin.

En iyi oyun arkadaşı: Aile ve arkadaşlar

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

İş birliği modu, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Raunt başı 20 ila 30 dakika

Her bir grup için yeni bir Takım Oyunu sınıfı dahil olmak üzere 20 adet tamamen özelleştirilebilir sınıfla bitkiler ve zombiler arasındaki asırlık savaşta en yeni çiçeklenmeye katılın. Her sınıfın benzersiz yeteneklerini, yeni Battle Arena da dahil olmak üzere altı PvP moduna getirin. Bütün oyun modlarında iki kişili bölünmüş ekran seçeneği mevcut.

En iyi oyun arkadaşı: Tarımsal savaşı seven birisi

Knack 2

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? 10 dakika.

Knack yeni mekanize düşmanını bozguna uğratmak için geri dönerken ikinci oyuncu da giriş ve çıkış yapılabilen iş birliği eğlencesine dahil oluyor. Birlikte durdurulamayan bir enkaz ekibi oluşturacaksınız.

En iyi oyun arkadaşı: Aksiyon seven genç oyuncular.

Yarış ve sürüş oyunları

Siz, arkadaşlarınız ve aileniz direksiyon başında kimin en iyi olduğunu görmek için mücadele edin.

Gran Turismo 7

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yaklaşık beş dakikada hızlıca pisti tamamlayabilirsiniz.

Gerçek Sürüş Simülatörü bugüne kadarki en eksiksiz şekilde geri dönerken kafa kafaya mücadele edin. 400'den fazla otomobilin direksiyonuna geçin ve 37 küresel destinasyonda birinci olmaya çalışın.

En iyi oyun arkadaşı: Garajlarında yüzlerce araba dergisi bulunan araba hastaları.

Crash™ Team Racing Nitro-Fueled

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yarış başına yaklaşık üç dakika.

Çılgın PlayStation klasiğinin yeniden tasarlanmış bu renkli sürümünde dünyanın en ünlü bandikut faresi olarak direksiyona geçin. Crash Team Racing Nitro-Fueled; geçmişine sadık kalarak tek seferlik yarışlarda bölünmüş ekranda dört oyunculu mod seçeneği, yüksek hız, turnuva, zamana karşı yarış ve savaş modları sunar.

En iyi oyun arkadaşı: Karting'de hızlı, eğlenceli ve renkli bir şekilde yarışmayı seven arkadaşlarınız.

Can't Drive This

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? 10 saniye ila 15 dakika. Ne kadar iyi oynadığınıza bağlı.

Benzersiz bir asimetrik çok oyunculu sürüş deneyimi Can't Drive This’de arkadaşlarınız hâlâ yolu inşa ederken direksiyona geçmeniz gerekecek. Sıkıntı şu: Fazla yavaş sürersen kamyon patlayacak. Kamyonun hareket etmesini ve yolun genişlemesini sağlamak için arkadaşınızla birlikte çalışın.

En iyi oyun arkadaşı: Güvenebileceğin biri!

WipEout Omega Collection

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Bir yarış için yaklaşık beş dakika.

Rokete benzeyen gemilerle bitiş çizgisine kadar rakiplerinizi hırpalamak için becerilerinizi ve iyi hedeflenmiş silahlarınızı kullanarak fütüristik yarış pistlerinde kapışın.

En iyi oyun arkadaşı: Geleceği deneyimlemek için sabırsızca bekleyen bilim kurgu sever.

Team Sonic Racing

Rekabetçi, 1-4 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yarışlar 10 dakikadan uzun sürmez.

Sonic ve arkadaşlarına Sega’nın en çok bilinen platform oyunu serisinin evreninde geçen rengarenk bir araba yarışı deneyiminde katılın. Tek bir sistemde dört oyuncuya kadar desteği olan bu oyunda mevcut düzinelerce yarış pistinde ve araçlarla yarışacaksınız.

En iyi oyun arkadaşı: Doğuştan rekabetçi olan bir grup arkadaş

Dövüş oyunları

Arenaya girerken mücadele etmeye hazır olun ve değerinizi kanıtlamak için yumruklarınızı konuşturun.

Mortal Kombat 11

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Üç rauntluk bir müsabaka beş dakikadan kısa sürede oynanabilir.

Oyun tarihinde, PlayStation'ın en vahşi rekabetçi dövüşünü sunan efsanevi NatherRealm Studios serisiyle baş edebilecek az sayıda dövüş oyunu bulunmaktadır.

En iyi oyun arkadaşı: İş yerinde geçirdikleri sinir bozucu bir günün ardından gevşemesi gereken eski aksiyon filmi hayranları.

Street Fighter® V

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? En fazla beş dakika.

Capcom'un ünlü dövüş serisi, özellik ve karakterlerle dolu Arcade sürümünde en iyi oyununu sunuyor. Herkesin zevkine ve tarzına uygun bir dövüşçü vardır. Ayrıca oyunun renkli görselleri meraklı seyircileri de eğlendirir. 

En iyi oyun arkadaşı: Shoryuken yumruğunu geliştirmek isteyen dövüş sanatları ustası.

Guilty Gear -Strive-

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Maçlar beş dakikadan uzun sürmez. 

Uzun süredir devam eden dövüş oyunu serisinin en son oyunu, eski favorileri ve yeni yarışmacıları içeren çok çeşitli bir karakter listesi sunuyor. Bir arkadaşınızla birlikte arenada karşı karşıya gelmeyi seviyorsanız, oyunu kavramayı kolaylaştıran ancak ustalaşmayı zorlaştıran çeşitli yetenekler ve hareketleri başka bir yerde aramanıza gerek yok.

En iyi oyun arkadaşı: En rekabetçi arkadaşlarınız.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Rekabetçi, 2 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Maçlar beş dakikadan uzun sürmez.

Tertemiz yeni görseller ve çeşitli ek modlar içeren Virtua Fighter 5'in modern bir yeniden yorumlanmasında SEGA'nın ikonik dövüş serisine geri döneceksiniz. Klasik karakterlerle kafa kafaya vererek eski düşmanlarınızla tekrar yüzleşecek ve Virtual Fighter efsanesi tacını takmak için rekabet edeceksiniz.

En iyi oyun arkadaşı: Eski güzel günlerdeki oyun ekibiniz.

Aksiyon ve macera oyunları

Sinematik parıltılarla dolu yüksek yoğunluklu aksiyon dolu maceralarda ekibi canlı tutun.

Borderlands 3

Bir oyun oturumu ne kadar sürüyor? Dikkatli olursanız savaşı bir saatten daha fazla sürdürebilirsiniz. 

Gearbox Software'in inanılmaz bilim kurgu nişancı yağmacı oyunu, bölünmüş ekran modunda bir arkadaşınızla ekip kurup pek çok yeni gezegene yıkım götürmenizi sağlar. Bununla kalmayan Borderlands 3, ayrıca ekip çalışmanızı daha uyumlu hâle getiren birçok seçenek sunar; öğe ve silah ganimetleri her oyuncuya özel olarak düşer. 

En iyi oyun arkadaşı: Karakterlerinde bir tutam neşeli çılgınlık görmek isteyenler. 

Call of Duty®: Black Ops Cold War'da CP ve paketler satın alın

İş birliği ve rekabet modu, 2 oyuncu 

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Çok oyunculu modda raunt uzunluğuna göre değişir ama Zombi modu oturumları genellikle daha uzun sürer.

Serinin uzun süreli bölünmüş ekran çok oyunculu seçenekleri geleneğini ayakta tutan Call of Duty®: Black Ops Cold War, sizin ve bir arkadaşınızın çevrimiçi çok oyunculu modda savaşmanıza veya Zombies modunda ölümsüz sürülere karşı birlikte mücadele etmenize olanak tanır.

En iyi oyun arkadaşı: Daima arkanızı kollayan ve tetiği çekmeye hazır taktikçi.

A Way Out

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Karşınızda uzun bir hikâye var, yerinizi alın.

Özellikle iki kişilik bir oyun deneyimi içim tasarlanmış olan A Way Out, sizi ve bir diğer oyuncuyu Leo ve Vincent’ın yerine koyarak heyecanlı bir hapisten kaçış macerasına atar. Güvenlik sistemlerini, hapishane bekçilerini ve daha fazlasını aşmak için birlikte çalışın ve özgürlüğünüzü elde edin.

En iyi oyun arkadaşı: daima güvenebileceğiniz bir yoldaş.

Streets of Rage 4

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Bir oturum için en az bir saat ayırın.

Oyunun retro kökleriyle yeniden bağlantı kurun ve 90'lı yıllarda “eşli çok oyunculu oyun” kavramıyla özdeşleşmiş bir serinin günümüzdeki devamını deneyimleyin. Modern, elle çizilmiş görsellerle hayat bulan klasik yandan kaydırmalı dövüş oyununda suç dolu bir şehrin sokaklarını temizleyin.

En iyi oyun arkadaşı: O zamanlar tanıdığınız biri.

Rol yapma / RYO oyunları

Büyü, hikâye ve maceralarla dolu genişleyen dünyalara doğru cesur bir maceraya atılın.

Diablo III: Eternal Collection

İş birliği modu, 4 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? İstediğiniz zaman maceraya atılın veya macerayı terk edin.

Cehennem serbest bırakıldı. Mabet, şeytanların hükmü altında karanlık bir döneme girme tehlikesi altında. Cehennem’in ordularına karşı savaşın, yanınıza da üç güvenilir dostunuzu alın. Yedi sınıftan birini oynayarak efsanevi ganimetleri keşfederken yorucu zindanları ve korkunç boss savaşlarını fethedin. Mola vermeniz gerektiğinde ışınlanarak güvenliğe geri dönebilirsiniz.

En iyi oyun arkadaşı: Cesur bir grup oyun arkadaşı.

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

İş birliği modu, 1-4 oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yaklaşık bir veya iki saat.

Bir arkadaşınızla birlikte çalışarak tehlikeli yaratıklar, alçak düşmanlar ve müthiş ganimetler içeren sandıklarla dolu nefes alıp veren canlı bir RPG dünyasını keşfedin.

En iyi oyun arkadaşı: İçinde bir parça büyü ruhu taşıyan yakın arkadaş veya dost... 

Outward

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Ne kadar sürmesini isterseniz. Outward büyük bir macera ama eşli oyun moduna istediğiniz zaman gir-çık yapabilirsiniz.

Aurai topraklarında kendi efsanenizi yaratırken uçsuz bucaksız, geniş bir vahşi doğaya çıkın ve akıncılar, canavarlar, acımasız hava koşulları ve hatta açlık ve hastalıkla savaşın. Arkadaşlarınız zindanları fethetmek, ganimetleri geri almak veya sadece dünyayı dolaşmak için istedikleri zaman kendi karakterleriyle dünyanıza gelebilirler.

En iyi oyun arkadaşı: Yakınlarda olan biri. Outward, paylaşmaya değer bir macera.

Parti oyunları

İş birliği ve rekabet arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran çılgın parti deneyimleriyle yan yana kargaşayı serbest bırakın.

Overcooked! All You Can Eat Edition

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Beş dakika.

Sürekli etrafınızda hareket eden kaotik mutfakta arkadaşınızla birlikte (veya onlara rakip olarak) yemek pişirmeye çalışın. Hortlak Ekmek'lerle mücadele edin ve Soğan Krallığı'nı kurtarın. Bu sırada sevdiklerinize bağırmanız da mümkündür.

En iyi oyun arkadaşı: Dağınık bir mutfağı umursamayan herkes.

Moving Out

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Yaklaşık 10 dakika.

"Eşli koltuk oyunları” sözündeki koltuk kelimesini epey ciddiye alan Moving Out, fizik bazlı ve eğlenceli bir taşınma simülatörünü size ve (en fazla) üç arkadaşınıza sunuyor. Vicdanlı bir mobilya kaldırma uzmanları grubu olarak siz ve ekibiniz, insanları Packmore kasabası çevresinde minimum düzeyde kargaşa ile taşıma işlerini tamamlamanız gerekecek!

En iyi oyun arkadaşı: Tanıdığınız en sorun yaratıcı insanlar.

Taiko no Tatsujin: Drum Session!

Rekabetçi, 1-2 Oyuncu

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Şarkılar iki ve dört dakika arasında sürer; dilediğiniz kadar çok veya az sayıda oynayabilirsiniz!

Nihai ritim savaşı; "Don" adlı karakterinizi alın ve Japonya'nın oyun, anime, popüler kültür vb. içeriklerinin en unutulmaz müziklerine eşlik edin.

En iyi oyun arkadaşı: Masanın üzerinde davul ritmi tutmaya bayılan arkadaşınız veya aile üyesi.

Keep Talking and Nobody Explodes

İşbirliği modu, oyuncu sayısı yalnızca kılavuza bakabilen kişi sayısıyla sınırlıdır 

Bir oyun oturumu ne kadar sürer? Her bomba sayacı beş dakikaya ayarlıdır.

Bu zeka ürünü "asimetrik" çok oyunculu PS VR oyununda bir kişi gözlüğü takıp saatli bombayı durdurmaya çalışırken, diğerleri de verilen kılavuzu can havliyle kullanarak imha için ipuçları arar. Arkadaşlarınızla gergin, özgün ve muhteşem bir gece geçirin.

PlayStation®VR kullanımı için lütfen tüm güvenlik kurallarını gözden geçirin ve uyun. PlayStation®VR 12 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. VR işlevini deneyimlemek için PlayStation®4 sistemi, Playstation®VR ve PlayStation®Camera gerekmektedir.

En iyi oyun arkadaşı: Kontrollü ve sakin bir yapıya sahip olan kişiler...

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır