2017 kpss çıkmış sorular / ÖSYM'NİN ERİŞİME AÇTIĞI KPSS A GRUBU ÇIKMIŞ SORULAR - Themisuzem

2017 Kpss Çıkmış Sorular

2017 kpss çıkmış sorular

Description

Artık her yerde kpss çıkmış sorularla kendinizi test edebilirsiniz, üstelik kaldığınız yerden devam etme fonksiyonu ile beraber.
Son dört yılın kpss çıkmış soruları tamamı ekran görüntüleri alınarak sizin için hazırlandı.
Nerde ve ne zaman isterseniz ulaşabileceğiniz ve hepsinin orjinal olarak alındığı kpss , ,,
soruları bulunmakta.

Herkese kpss de başarılar diliyorum.

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Geliştirmelisiniz!

Soru sayısında ve sırasında hata var düzeltirseniz daha faydalı bir uygulama olacaktır tşkler..

Reklam

Kardeşim reklam izlemek için indirdim uygulamayı soru çıkıp duruyor, ilginç.

Harika olmuş herkese başarılar

Super

The developer, ridvan ogras, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Compatibility
iPhone
Requires iOS or later.
iPad
Requires iPadOS or later.
iPod touch
Requires iOS or later.
Mac
Requires macOS or later and a Mac with Apple M1 chip or later.
Copyright
© ridvanograskpss

Sevgili KPSS Adayları bu bölümümüzde yılından bu yana uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavı çıkmış soruları ve cevaplarını yayınlıyoruz. Bilindiği üzere KPSS 3 eğitim düzeyinde uygulanıyor Lisans, Önlisans ve Ortaöğretim. Ayrıca Lisans düzeyinde sınava giren adaylar branşlarına göre Alan Sınavı (KPSSA) ve Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) katılıyorlar.

İşte biz de bunları sizler için kategorize ettik. Aşağıdaki linklerden bunlara ulaşabilirsiniz.

Lisans KPSS Genel Yetenek- Genel Kültür (GY-GK) çıkmış sorular için TIKLAYIN

Lisans KPSS Eğitim Bilimleri (EB) çıkmış sorular için TIKLAYIN

Lisans KPSS Alan Bilgisi (KPSS-A) çıkmış sorular için TIKLAYIN

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) çıkmış sorular için TIKLAYIN

Önlisans Genel Yetenek- Genel Kültür (GY-GK) çıkmış sorular için TIKLAYIN

Ortaöğretim Genel Yetenek- Genel Kültür (GY-GK) çıkmış sorular için TIKLAYIN

KPSS Çıkmış Sorular ve Cevaplar (Tümü)

KPSS Çıkmış Sorular ve Cevaplar (Tümü)

KPSS soruları yayınlandı. KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür Soruları indirebilirsiniz. KPSS Eğitim Bilimleri sorularını hemen indirin. ÖSYM tarafından yayınlanmış olan kitapçıklara ait bilgilerdir. KPSS Çıkmış Sorular ve Cevaplar Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans olmak üzere üç bölüme ayrılmıştır. İndirmek istediğiniz KPSS sınav türüne göre ve yıllara göre ayrılmış, KPSS Çıkmış Sorulara ve Cevaplara tıklayarak indirebilirsiniz. KPSS Çıkmış sorular bugüne kadar yayınlanmış önlisans, ortaöğretim ve lisans olmak üzere bölümlendirilmiştir. Önlisans, Ortaöğretim, Lisans ve ÖABT KPSS çıkmış sorulara ait kitapçıklara ulaşmak için lütfen aşağıdaki bağlantıları kullanınız. KPSS ÖABT, Alan, Ortaöğretim, Lisans ve Önlisans soruları ve cevapları aşağıda sunulmuştur.

KPSS Lisans Soruları ve Cevapları (ÖSYM)

KPSS Önlisans Soru ve Cevapları (ÖSYM)

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı

EKPSS Ortaöğretim Çıkmış Sorular

EKPSS Ön Lisans Çıkmış Sorular

EKPSS Lisans Çıkmış Sorular

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Soruları

ORTAÖĞRETİM

ÖN LİSANS

LİSANS

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Soruları

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Soruları

KPSS Ortaöğretim Çıkmış Sorular ve Cevaplar

KPSS Ortaöğretim Lise Soru ve Cevapları

KPSS Ortaöğretim Lise Soru ve Cevapları

KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Soru ve Cevapları

KPSS ÖABT Soruları ve Cevapları

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ TESTİ (ÖABT-Pazar Öğleden Sonra)

KPSS ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ Çıkmış Sorular ve Cevaplar

KPSS ÖABT Alan Bilgisi (ÖABT-Pazar Öğleden Sonra)

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) Çıkmış Sorular ve Cevaplar

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Çıkmış Sorular ve Cevapları son 9 yıla aittir.

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Çıkmış Sorular ve Cevapları (ÖABT)

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT), A Grubu Çıkmış Soru ve Cevapları 

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) A Grubu Çıkmış Soru ve Cevapları

KPSS Çıkmış Sorular kategorize edilmiştir. İndirmek istediğiniz alana ait soruları ve cevaplara tıklayınız. KPSS Lisans (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe, İstatistik) bölümlerine ait çıkmış sorular yer almaktadır. KPSS Önlisans Çıkmış sorulara ait veriler son on iki (12) yıla aittir. KPSS ÖABT çıkmış sorular ayrı kategorize edilmiştir.

ÖSYM'nin gerçekleştirdiği Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda 1 Eylül'de başlayan başvuruların sona ermesinin ardından adaylar geri sayıma başladı. Lisans mezunları için Genel Kültür Genel Yetenek ve Alan Bilgisi olmak üzere 2 oturumda gerçekleşecek sınavda, daha önce çıkmış soruları çözmek isteyen adaylar arama motorlarında araştırma yapıyor. İşte KPSS Genel Kültür - Genel Yetenek ve Alan Bilgisi çıkmış sorular ve cevapları PDF indir ve KPSS tüm merak edilenleri

KPSS ÇIKMIŞ SORULAR

KPSS GENEL KÜLTÜR - GENEL YETENEK ÇIKMIŞ SORULAR

📚 KPSS SORU KİTAPÇIĞI VE CEVAP ANAHTARI - KPSS ÇIKMIŞ SORULAR

KPSS ÖABT ALAN BİLGİSİ ÇIKMIŞ SORULAR İÇİN TIKLAYIN

KPSS KAÇ SORU, KAÇ DAKİKA?

İLK OTURUM (Genel Yetenek ve Genel Kültür):

• KPSS Genel Yetenek Testi: 30 Türkçe, 30 Matematik
  • KPSS Genel Kültür Testi: 25 Tarih, 18 CoÄŸrafya, 9 VatandaÅŸlık ve 6 güncel bilgiler olmak üzere 60 soru

Tek oturumda gerçekleşen sınavda adaylara toplam soru sorulacak ve dakika verilecek.

Ä°KÄ°NCÄ° OTURUM

• KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. Oturum (Kamu Yönetimi, Uluslararası Ä°liÅŸkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Ä°liÅŸkileri)
  • KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. Oturum (Hukuk, Ä°ktisat, Maliye)
  • KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturum (Ä°ÅŸletme, Muhasebe, Ä°statistik)

ALAN BÄ°LGÄ°SÄ° SINAVLARI NEDÄ°R?

Alan Bilgisi sınavlarında mezun olunan bölümlere göre soru sorulur. Alan Bilgisi 1. oturumunda Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, 2. oturumda Hukuk, İktisat, Maliye ve 3. oturumda İşletme Muhasebe ve İstatistik alanından sorular yöneltilir.

Her bir alandan 40 soru sorulurken sınav süresi 50 dakika olarak belirlenir. Tek istisna, İstatistik alanında sınava katılacaklara 60 dakika süre verilmesidir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir