azap akor / Grup 84 - Azap ver 4 - Akor, Gitar Akorları - AkorMerkezi.com

Azap Akor

azap akor

Cm Gm
Hayat o kadar acımasız ki sevgilim
Bb Fm
Verdiği herşeyi geri alır da sonu gelmez
Cm Gm
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
Bb Fm
Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerede

Gm Fm Cm
Hadi kurtar beni bu hayattan
Gm Fm Cm
Gel kurtar beni bu azaptan

Gm Fm Cm Bb G#
Hadi kurtar beni yine eskisi gibi
Cm Bb G# G
Bir baba sevgisi gibi ağır ve yavaş

Cm Gm
Günah o kadar acımasız ki sevgilim
Bb Fm
Nefes alıp verirken azap çeker ruhum bile
Cm Gm
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
Bb Fm
Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde

Bu içerik müzik eğitimi amacı ile yayımlanmış olup hakları kendi sahiplerine aittir. Telif ihlali içerdiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgiler

• Söz:
  • Müzik:
  • Düzenleme:
  • Yapımcı Şirket:
  • Ekleyen: Üye
  • Katkıda bulunanlar: mkuren99

Bu içerik için hata bildir

azap akorları,

azap akor

, chords, azap, elektro gitar akorları

Grup 84 - Azap - Akor

G            Dm           Am
      aaaaaa       aaaaaa        aaaaaaa

Am                  Em
Hayat o kadar acımasızki sevgilim
   G                         F
Verdiği herşeyi geri alırda sonu gelmez
  Am                     Em
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinlee
  G                              F 
Sokaklar dile gelir söylemezler yalnış nerde

G     Dm          Am         } N
Hadi kurta beni bu hayattan        } A
      G      Dm         Am         } K
Gel kurtar beni bu azaptan         } A
       G     Dm    Am   G    F     } R
Hadi kurtar beni yine eskisi gibi  } A
    Am    G      F     E      Em   } T
Bi baba sevgisi gibi agır ve yavaş }

G            Dm           Am
     aaaaaa        aaaaaa       aaaaaa 

Am                   Em
Günah o kadar acımasızki sevgilim
  G                            F
Nefes alıp verirken azap çeker ruhum bile
  Am                    Em
Ogün gelir yüzleşirsin geçmişinlee
  G                              F
Sokaklar dile gelir söylemezler yalnış nerde

(NAKARAT)  

Azap Akor, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır.
http://www.akormerkezi.com

İçerik Kısa Linki:

Beğendiniz mi? Azap Akor sayfasını Şimdi paylaşın:

Grup 84 - Azap KULLANILAN AKORLAR (Beta)
Gx 10 12 12 12 103 2 0 0 0 33 2 0 0 3 3
Dmx 0 0 2 3 1
Amx 0 2 2 1 0x 0 7 5 5 5x 3 2 2 1 0
Em0 2 2 0 0 03 x 2 0 0 0x 2 5 x x 0
F1 3 3 2 1 1x 0 3 2 1 1x 3 3 2 1 1
Şarkıda kullanılan akorların farklı şekillerde basılışlarıdır. (Detaylı bilgi)

Manual Técnico

Listen to Kalbim Seni Arıyor on Spotify. Yedinci Ev Single 2015 1 songs. Yedinci Ev Single 2015 1 songs. Listen to Kalbim Seni Arıyor on Spotify. Yedinci Ev Single Dec 27, 2019 Download Kalbim Seni Arıyor song and listen Kalbim Seni Arıyor MP3 song offline. Play Kalbim Seni Arıyor Song by Birkan Nasuhoglu from the Turkish album Oct 19, 2022 Şebnem Ferah-Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler-Akor Gitar; TÜBİTAK en az 6 bin TL maaş ile 23 AR-GE personeli alımı yapacak. Japonya türkiye arası uçakla kaç saat; Innovia 2 adres; Dulkadiroğlu posta kodu; Beşiktaş futbol takımı 2012-13 sezonu-Vikipedi. Beşiktaş futbol takımı 2012-13 sezonu-Vikipedi Beşiktaş. Jan 18, 2023 Yavuz Bingöl. Sena Şener-Porselen Kalbim. Sancak-Seni Arıyor. Mustafa Ceceli-Kıymetlim İrem Derici. Funda Arar-Unutur mu Bir Kadın. Dolu Kadehi Ters Tut-Korku. Müslüm Gürses. Cem Belevi-Dumanlı Sevda. Emre Aydın. Azap akor Kontörlü hat yurtdışında kullanım Yurt dışında Kullanım Yurt dışını Arama. Dec 27, 2019 Check out Kalbim Seni Arıyor Canlı Akustik by Birkan Nasuhoğlu on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CDs and MP3s now on Amazon Com. merhaba hoşçakal ve yaşadığımız her şey izleOct 19, 2022 Kalbim yarali akor kalbim yaraliKapısı kapalı etrafı sarılı D F Am G D E İçimizde yürür hiç görmeyiz onu Am Em Sözleri fısıltı kalbinden asıldı D F Am G D E Bi büyük boşluğa her şeyi dağıldı Bu içerik başta gitar akorları temelinde olmak üzere, müzik eğitimi amacı ile yayımlanmış olup hakları künye bölümünde yer alan kişikurumlara aittir. Yedinci Ev-Kalbim seni arıyor Ukulele Akorları-YouTube Yine benim söylemeyi pek beceremediğim güzel bir şarkı: 3 akorla ve bildiğimiz ritimle gidiyor: Yine benim Oct 16, 2015 Listen to unlimited or download Kalbim Seni Arıyor by Yedinci Ev in Hi-Res quality on Qobuz. Subscription from 10 83month. Oct 19, 2022 Kategori: Hafız olmak istiyorum Kalbim yarali akor Murat Göğebakan-Kalbim Yaralı-Akor Kolay ve Orjinal Ton Anasayfa Hakkımızda Sanatçılar Albümler İletişim. Sanki bir düşmancasına. Bm Gönlümün bahçesine G Em F m Kanadım kırıldı bak yağmurum ol yağ yüzüme Percy jackson 1 türkçe dublaj izle Peygamber kızı isimleri Anlık Oct 23, 2022 Kayseri Gross Market-Şikayetvar. 2023 AYT Sayısal Çalışma Programı PDF Bilginin Deposu. Haftalık çalışma saatleri: Pazartesi: Salı: Çarşamba BUGüN: Perşembe: Cuma: Cumartesi: Orjin matematik 6 sınıf cevapları En iyi market programı En İyi Market Programı Hastane Forumu Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, Dec 3, 2022 Gökhan Türkmen-Aşktır. Bu işlem için önce giriş yapınız; Kullanıcı Adı Şifre. Sezen Aksu-Sen Ağlama. Ali Baran-Kalbimden Kovdum Seni. Sancak-Seni Arıyor. İletişim akorculuk gmail. PARAGRAPH Onur Can Özcan-Kış Ortasında. Tuğba Yurt-Çürüdüm. Hande Yener. İstek Yap akor, tab. İlyas Yalçıntaş-Yağmur. Nov 21, 2022 OSM TAKTİK-YouTubeHanimlar kizim bugün 4 aylik oldu gece uykumuzla ilgili bi problem yok ama gündüz 1 saat ayakta kalmaya dayanamıyor uyurken de sürekli salliyorum biraktigim an uyaniyo sürekli böyle yat kalk bi döngü. 4 aylik bebegim ve uyku sorunu. 0 oy Göst. 22 Mart Yenidoğan ay kategorisinde Serazum 25 puan tarafından instinct ne demekveterinerlik iş imkanlarıOct 19, 2022 Ah Kalbim-Bölüm Ah Kalbim-Hint Dizileri Ah Kalbim. Kalbim yarali akor www Cnsonline. Cz. Nefise Nigar Bölümün sonunda çok ağladım yaaa. Ah Kalbim Bölüm İzle 9 Haziran Sevilen dizi Ah Kalbim 9 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm Bölüm İzle 29 Haziran Şok olan Abhi ne cevap verecek. Onu öyle çaresizce görmek beni. Oct 19, 2022 Rüyada araba süren birini görmek-SahihRuyalar Com. Ehliyet Harç Parası Kaç TL. Ehliyet Yenileme İçin Eski Yeni Ehliyet. Rüyada araba süren birini görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten. Jan 18, 2023 Short Movie Competition Girne Amerikan Üniversitesi yılında kurulmuştur. Alternatif olarak, öğrencilerimize İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Sri Lanka, Türkiye ve Moldovadaki kendi uluslararası kampüslerimizde eğitim almafırsatı sunuyoruz. Sep 4, 2022 Find the key and tempo for Kalbim Seni Arıyor By Yedinci Ev. Also discover the danceability, energy, liveness, instrumentalness, happiness and more musical analysis points on Musicstax.

En caso de requerir sus productos, podrá comunicarse el teléfono +506 4116 6000 y/o al correo electrónico: [email protected]
Te invitamos a visitar nuestro sitio web: https://www.holcim.cr/hms

A+A

Bm D Bir sevda çölünde bıraktın beni Em D C Bm Kanadı kırılmış bir kuş gibiyim D Dönüp de bakmadın bir gün halime Em D C Bm Sokağa atılmış bir taş gibiyim Bm Am O eski hayalin her an karşımda C D C Bm Gözyaşlarım çağlar her anışımda G D Ayrılık şarabı gönül tasımda Em D C Bm İçmeden yıkılmış sarhoş gibiyim Bm D Acılar çöktü bak sensiz bağrıma Em D C Bm Çoktan hazan erdi gönül bağıma Bm D İnanma sen benim yaşadığıma Em D C Bm Sen gittin gideli ölmüş gibiyim

Seksendört Arşivi İçin Tıkla

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır