veli dede reçel / Organik Ürünler, Bozcaada Kurabiyeleri, Gelincik Reçeli, Koruk Suyu – Bozcaadalı Veli Dede

Veli Dede Reçel

veli dede reçel

Veli Dede’de üretim tüm hızıyla sürüyor

Bu sene Veli Dede’nin mutfağına katılan “Çatlayan” kurabiye oldukça beğeniliyor. Çikolata ve hindistan cevizli bir tarif ile hazırlanan kurabiyenin ilk günden talipleri artmaya başladı.

Eski Kahve’de sandviçlerden oluşturulan geniş menünün yanı sıra kahve çeşitleri de menüdeki yerini koruor. Lavantalı Cheesecake bu senenin en beğenilen tatlısı olarak göze çarparken, birçok tatlı çeşidi ve kurabiye de kahvenin yanına enfes eşlikçiler.

Soğuk içeceklerde de her zamanki gibi Veli Dede’nin üzüm suyu ve koruk suyu yine revaçta.

Online olarak birçok ürüne www.velidede.com.tr adresinden ulaşılabildiği gibi ada içinde yer alan hem Eski Kahve’den, hem de Veli Dede dükkândan da edinmek mümkün.

Her sene %10 artış ile üretim kapasitesini arttıran adanın köklü markalarından Veli Dede, reçel üretimlerine de ara vermeden devam ediyor. Karadut reçelinin üretimini tamamlayan işletme, şu anda mevsimi olması itibariyle domates reçelinin de üretimine başlamaya hazırlanıyor. Aynı zamanda koruk suyu üretiminin de tamamlandığını belirten işletmenin sahibi Yahya Göztepe, üzüm suyu üretimlerine başlandığını da belirtiyor.

Göztepe altında yer alan Fakıtepe mevkiindeki üretim tesisinde yoğun bir üretim süreci devam ediyor. Fabrikada Kardinal üzümlerinin kurutma işleminin tamamlandığını, sıranın Çavuş üzümüne geldiğini açıklayan Göztepe, “Sonrasında da Alfons üzümlerini kurutacağız. Bu sene de üç farklı üzüm çeşidinden kuru üzüm elde edeceğiz” açıklamasını yapıyor.

Bu sene Eski Kahve ve Veli Dede mekânları geçen senelere göre daha erken hizmet vermeye başlıyor. “Sabah daha erken gelenler oluyor. Eski Kahve 08.00 itibariyle, Veli Dede (yani pastane tarafı) de 06:30 itibariyle servis başlıyor. Miafirlerimizi ağırlamak için bu saatlerde işletmelerimizin başındayız” diyen Yahya Göztepe sezonun Bozcaada’da bu sene daha geç başladığını, temmuz ayının beklenenin altında bir yoğunlukla geçtiğini fakat ağustos ayında sezon normallerine ulaştıklarını da sözlerine ekliyor.

İşletmenin Instagram hesabı: @bozcaadalivelidede

(Reklam Haberdir.)

Bozcaadalı Veli Dede Veli Dede Avantaj Paketi 3 VELIDEDE

Bozcaadalı Veli Dede Veli Dede Avantaj Paketi 3

Satıcı :

Koleksiyona Ekle

• Bu ürün tarafından gönderilecektir.
  • 1 adet 700 ml karadut şurubu - 1 adet 250 ml organik koruk suyu - 1 adet 200 gr anna bademli t.Yağlı kurabiye - 1 adet 370 gr alicante üzüm reçeli

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bozcaadalı Veli Dede Veli Dede Avantaj Paketi 3

• 1 adet 700 ml karadut şurubu - 1 adet 250 ml organik koruk suyu - 1 adet 200 gr anna bademli t.Yağlı kurabiye - 1 adet 370 gr alicante üzüm reçeli

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir