dizel otomatik juke / Nissan Juke DIG-T Tekna Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Dizel Otomatik Juke

dizel otomatik juke

İkinci El Nissan Juke Modelleri

Şehir içi ve şehirler arası kullanım için cazip fırsatlar sunan Nissan Juke, otomobil ihtiyacınıza etkili bir şekilde yanıt verir. Alışılmışın dışındaki çarpıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran Nissan Juke , son teknolojik detaylarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunar. Kaliteli ve güvenli sürüş desteğini beraberinde getiren Nissan Juke ile sizler de eşsiz bir seyahate imza atabilirsiniz.

Nissan Juke ile Konfor ve Performans Bir Arada

Otomobil sektörünün önemli isimlerinden biri olan Nissan, Japonya merkezli çok uluslu bir markadır. Geçmişten günümüze kadar piyasaya kazandırdığı önemli araçlarıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Nissan, Juke serisiyle sevenlerini sevindirmeyi başarır. İlk olarak yılında banttan indirilen ve trafiğe çıkarılan Nissan Juke, Mini Crossover SUV olarak sevenleriyle bir araya gelir. Geliştirilmiş teknik, mekanik ve tasarım özellikleriyle sürücüsüne olumsuz bir deneyim yaşatmamayı hedefleyen Nissan Juke model araçlar ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanız mümkündür.

Oval tasarımıyla sportif bir görünüm ortaya koyan Nissan Juke ’in çarpıcı far tasarımı ile özgün görünüşünü destekler. Seyir halindeyken tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak tanıyan Nissan Juke araçları üstün konfor kriterlerinden taviz vermeden üretilir. Aile aracı olarak da tercih edilebilecek olan Nissan Juke ile sizler de sevdiklerinizle birlikte güvenli ve keyifli seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Şehrin Haylaz Otomobili Nissan Juke’un Öne Çıkan Özellikleri

Nissan Juke, tasarımına ait olan özgün çizgilerle trafikte benzersiz bir görünüm ortaya koyarak dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak tanır. Estetik beklentilere yanıt vermeyi başaran Nissan Juke 2. el araçlarının alışılmışın dışındaki tasarımı farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olur.  Güçlü motoruyla üstün bir performans ortaya koyan Nissan Juke otomatik şanzıman özelliğiyle konforlu bir kullanım sunar. Şehir içi ve şehir dışı kullanım için elverişli özelliklere sahip olan model Nissan Juke, tasarruflu yakıt tüketimi ile ekonomik olarak da beklentileri karşılamayı başarır. 

Nissan Juke tasarımında yer alan dokunmatik ekran detayı; yol takip, multimedya, yakıt ve menzil bilgisi gibi detayları kontrol etmenize yardımcı olur. Konforlu direksiyon simidi ve hafif pedal sistemleri sayesinde sürüş sırasında üst düzey rahatlık yakalamanıza olanak tanıyan Juke, konforlu koltuk tasarımlarıyla kullanıcılarına keyifli bir deneyim yaşatır. Visia, Tekna, Platinum, Black Edition, Sky Pack, Platinum Premium Pack, Special Edition paketleriyle kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Nissan Juke , tarzınıza ve beklentilerinize en uygun araca ulaşmanıza olanak tanır. 

Hayalini Kurduğunuz İkinci El Nissan Juke Otomobillerine OtoSOR Ayrıcalıklarıyla Ulaşın!

Alışılmışın dışındaki Nissan Juke tasarımı, trafikte tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak tanır. Yıllara göre gelişen teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak tasarlanan Nissan Juke, zengin renk seçeneği sayesinde farklı zevklere sahip bireylerin beğenisine sunulur. Ulaşım ihtiyacınıza yanıt verirken estetik kaygılarınızı da karşılamayı başaran Juke ikinci el araçların dinamik görünümü trafikte fark yaratmanıza olanak tanır. Üstün performans kriterlerine hassasiyet gösterilerek üretilen Nissan Juke araçların ikinci el seçeneklerine OtoSOR ayrıcalıklarıyla ulaşmanız mümkündür.

Nissan Juke modelleri başta olmak üzere markanın diğer yıllara ait araçlarına ulaşmanıza olanak tanıyan OtoSOR, güvenli alışveriş için ihtiyaç duyulan tüm kriterleri karşılar. Cazip satın alma koşulları ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunar.

İkinci el Nissan Juke marka araçları OtoSOR üzerinden araştırabilir ve hayalini kurduğunuz araca minimum %30 peşinat ödeyerek 48 aya varan vade ile sahip olabilirsiniz.

Nissan Juke Yorumları

Sıfıraraçseafoodplus.info
X
Nissan
Gayet de güzel tasarımlı bir araç. Spor aksesuarlarla harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Benzin Lpg Otomatik Sport pack kullanıyorum. Yakıtı çok iyi. Çok hızlı araç beklemeyin. Günlük işlerinizi uygun yakıt maliyetiyle ve görsel olarak şık bir tasarıma sahip, otomobildende biraz yüksek, pratik kolay kullanımlı bir araç arıyorsanız tavsiye ederim. Yaklaşık fiyatları bin Km.. 25bin usd karşılığı TL baremlerindedir. 20 04 Parasına göre alınabilecek en iyi araçlardan

Nissan
Merhaba en dolu modeli hangisi acaba arası dizellerde

Nissan
Gayet de güzel tasarımlı bir araç bu niye satmadı anlamıyorum. Sokaklarda hiç Juke yok. Alıp da memnun olmayan varsa yazabilir mi yorumlara?
Misafir tarafından cevaplandi
Sport pack kullanıyorum. Yakıtı çok iyi. Çok hızlı araç beklemeyin. Günlük işlerinizi uygun yakıt maliyetiyle ve görsel olarak şık bir tasarıma sahip, otomobildende biraz yüksek, pratik kolay kullanımlı bir araç arıyorsanız tavsiye ederim. Yaklaşık fiyatları bin Km.. 25bin usd karşılığı TL baremlerindedir.
Merhabalar panoramik tavan almayı düşünüyorum yorumlarınız nedir mi turbolu mu

Nissan
benzınlı otomatik aracım yokuşlarda gaz yemıyor ve en dık yokuşlarda kalacak gıbı oluyor nerdeyse duruyor nedenı nedir bılen var mı?
Cvt şanzıman biraz geç kavrar eğer devirli girdiğiniz haldede bayılıyorsa L vitesini deneyin ondada sorun çözülmez ise motor kaynaklı bir sorunda olabilir
Turbo Arızası.. 5 - 6 Bin TL ye değiştirip sorundan kurtulabilirsin.
Büyük ihtimal şanjıman sıkıntısı var bizde aynı sıkıntıyı senelerdir yaşıyoruz nissan Qasqai de
nm torkluk atmosferik motorsa dik yokuşta zorlanması normal. nm torkluk turbo enjeksiyonlu motorsa normal değil ama.

Nissan
motor dıg benzinli model otomatik vites araç aldım,fabrika verilerinin neredeyse 2 katı yakıt harcıyor,bu normal mi,eko modda kullanmama rağmen düşmüyor
Normal değil araçta sorun var servise gösterin..

Nissan
Merhabalar spor pack otamatik düşünüyorum tavsiyeleriniz değerlidir. Teşekkür ederim
Benzin LPG
Sport pack kullanıyorum. Yakıtı çok iyi. Çok hızlı araç beklemeyin. Günlük işlerinizi uygun yakıt maliyetiyle ve görsel olarak şık bir tasarıma sahip, otomobildende biraz yüksek, pratik kolay kullanımlı bir araç arıyorsanız tavsiye ederim. Yaklaşık fiyatları bin Km.. 25bin usd karşılığı TL baremlerindedir.

Nissan
motor juke aldım fakat gaz ve şanzıman çok uyumsuz ilk harekette geç hareket edip birden fırlıyor kaza yapmamak elde değil . Servisle görüştüm kronik olduğunu söylediler. Böyle saçma bir şanzman görmedim aynısını yaşayan varmı ne çözüm bulabildinizmi teşekkürler
Aynı sorun benim aracımdada var servis aynı şeyleri söyledi yazılım ne zaman geldi tarihini bilen var mı tşk
modelde de aynı sıkıntı var ve yakıt şehir içi 9 litre
Yeni bir yazılım geldi sorun ortadan kalktı

Nissan
bir markanın aracıyla kasaları baya benzerlik gösteren bir araç motor gücü o araçtan daha düşük fiyat olarak da 10 bin oynuyor sadece çok kararsız kaldım

Nissan
tasarım donanım olarak çok beğendim test sürüşü yapma imkanım oldu fiyatı da çok uygun bence kaçırmayın

Nissan
eşime almayı düşünüyorum beğendiğim bi araç

Nissan
hiçbir bayide araç bulamıyoruz nolacak böyle bu hal

Nissan
modelini kullanıyorum alarak kendınıze ıyılık yaparsınız

Nissan
aracın ödeme planı hakkında bilgi alabilir miyim

Nissan
iç tasarımı genişliği çok güzel bir araç kesinlikle parasının sonuna kadar hakediyor

Nissan
en dolu paketını rapor uzerıne tercıh ettım arac cok kalıtelı ve yol tutumu guzel
Bu aracı raporla alınca kaça geldi acaba

Nissan
araç çok güzel çok tatlı bence fiyatı da diğer suv araçlara göre uygun

Nissan
dış dizaynı iç aksamı genişliği çok iyi vereceğim parayı sonuna kadar hak ediyor bence

Nissan
F16 kasasını aldım süper

Nissan
yol tutuşuna bayılıyorum bu aracın modelini kullandım bu senede düşünüyorum
Mrb bende arasi düşünüyorum otomatik tavsiye edermisiniz herhangi bir kronik sorun varmi birde lpg uyumlumu
Bende de sport paket var otomatik harika bir araç sıfır sorun sadece orijinal parça kullanma şartı ile bu araçlarda yan sanayi randıman vermiyor

Nissan
aracın test sürüşüne gittim çok güzel bir araç yol tutuşuda güzel

Nissan
en boş paketi bile mükemmel bir araç

Nissan
suv kalite özellik şıklık hepsi bir arada üstelik ekonomik

Nissan
model dci blackedition nisan juke var gerek yakıt olarak gerek performans olarak hem suv tarzı hem spor tarzı mükemmel bir araç aracım şuan km siyah renk ve aşırı memnunum almak isteyen arkadaşlar skypack ve blackedition arasındaki farka bakıp ona göre alsın blackedition ayri bir güzel yakıt ortalamam şuan şehir dışı litre şehir İçi litre alacak arkadaşlar dizel manuel modelini gözü kapalı alabilir. Yardımcı olduysam ne mutlu bana ;)
Otomatik benzinli seafoodplus.info nasildir bilginiz varmi almayi düşünüyorum

Nissan
Merhabalar, Model Dizel Skypack almayı düşünüyorum. Araç manuel vites ama Yokuş Kalkış Desteği var mı ? Kullanıcılara soruyorum. Kimisi var diyor, kimisi bilmiyorum diyor. Bir insan kullandığı arabanın özelliğini nasıl bilmez anlamış değilim. Bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Yokuş kalkış yok ve skypack modelinde start stop yok Ayriyten navigasyon yok size önerim blackedition paket almanız daha yararlı olur

Nissan
Merhabalar bebim nissan juke otomatik tekno kullanıcısıyım. İki ay önce şanzuman arızası verdi ve hala yapılamadı yapıldı deniliyor ama araç ısındığında gaz yemiyor 60 bin harcadım hala düzelmedi bilgisi olan başına gelen varmıdır acaba sakın yanaşmayan bu araca
Şanzıman yağ filtresi olabilir. Ve ışıklarda vs beklerken boş konuma alın. Araç hareket etmiyorken hep boşta olsun.

Nissan
Yıllardır hayran olduğum bir araç .Şimdi yorumlara bakıyorum ve "demek ki doğru tercih" diyorum ,fakat arka koltukta oturan insanlar için rahat mı ?arka kısim dar gibi duruyor .Bu konuda kimse bir şey dememiş ,lütfen bir cevap ?
Bende almak istiyorum ama motor gücü en az olmalı ve altıda yüksek olacak,Karadenizi köylerine çıkabilecek. Teş. Cevap lutfen
Arka yeterince ferah boyum bagaj kısmı dar o kadar..

Otomatik vites nissan juke

1. mitula

2.   >  
  3. nissan

4.   >  
  5. nissan juke

6.   >  otomatik vites nissan juke
15 araba ilanı bulundu
Nissan juke benzin model otomatik nissan juke
Açıklama piyasa fiyatı altına yeni kasa juke yeni araç alındığı için satılık 01 11 model (yeni kasa) model otomatik vites
Bir hafta, 6 gün önce - Kktc Arabam
Açıklama km nissanjuke tek şahıs model otomatik vites çelik jant full evrak akıllı anahtar geri görüş kamera 0- - genel
20 May - Kktc Arabam
Nissan juke benzin nissan juke 1 5
30 i̇lan detayi nissanjuke fiyat fiyat yok durum i̇kinci el yıl Motor cc i̇lan no i̇lan açiklamasi nissanjuke nissanjuke
23 Nis - KibrisAraba
Açıklama nissanjuke model cc benzi̇n otomatik vites klima geri kamera işık sensörü keyless bluetooth usb girişi aux çelik jant
20 Nis - Kktc Arabam
Nissan juke benzin nissan juke 1 5
69 i̇lan detayi nissanjuke fiyat fiyat yok durum plakasız 2 el motor cc i̇lan no i̇lan açiklamasi nissanjuke ⭐⭐⭐ ni̇ssan
28 Ara - KibrisAraba
Açıklama nissanjuke 1,5rx v. Sel model plakasız cc benzin. Otomatik vites orjinal japon anahtarsız kapı kilitleme ve açma anahtarsız çalıştırma
26 Ara - Kktc Arabam
Nissan juke benzin a k t i f de juke 1 6 tekna cvt sadece 24 km de boyasiz
Nissan juke benzin surmene otomoti vden otomati k vi tes keyles goo hp
İstanbul Merkez, İstanbul
model(aracin rengi̇ tekno kirmizi'dir)ni̇ssan juke plati̇num leather cvt ps (beygi̇r)otomati̇k vi̇tes f1 sanzumananahtarsiz çaliştirmaanahtarsiz
Nissan juke benzin surmene otomoti vden 0 km ledxenon eri t taki p rp onleyi ci
İstanbul Merkez, İstanbul
model( sifir araç )ni̇ssan juke dig tekna dct ps (beygi̇r)otomati̇k vi̇tes f1 sanzumançarpişma önleyi̇ci̇şeri̇t taki̇p si̇stemi̇geri̇ görüş kamerasifabri̇ka
Nissan juke benzin sahibinden nissan juke 1 6 skypack otomatik vites sunrooflu
Nissan juke benzin auto egemen den otomati k juke nissan juke 1 6 tekna
Auto egemen'denözelli̇kler ni̇ssan juketam otomati̇k vi̇tes abs-esp-ebd3 farkli sürüş modudi̇ji̇tal kli̇macrui̇se control(hiz sabi̇tleyi̇ci̇)4 cam
Nissan juke benzin juke otomatik vites benzin
Arac tavan bagaj harıc boyali agır hasar kayıtlı otomatik vites bin kmde bayan aracı / Cıdfı olan arasın mesaj gonderın
"otomatik vites nissan juke" ile alâkalı benzer ilanlar
Nissan juke benzin nissan juke 1 6 tekna 4x2 cvt
Nissanjuke tekna 4x2 cvt kilometre: satis fiyati: tl
Bir gün, 6 saat önce - OtoekSper
Açıklama aracın tüm bakımları yapılmıştır hiçbir sıkıntısı yoktur. Evrakları full masrafsız ve ekstralıdır. Masrafsız, aksesuarlı genel bakış araç durumu:
2 gün, 6 saat önce - Kktc Arabam

MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM FİYAT LİSTESİ

NISSAN TÜRKİYE

Tüm Nissan modellerinin güncel sıfır araç fiyatlarını aşağıdaki tablolardan inceleyebilirsiniz. Tüm Nissan binek ve ticari araç versiyonlarının sıfır araç fiyatlarını ve kampanyalı sıfır araç fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

model Yeni Qashqai, X-Trail ve Juke sıfır araç fiyatlarını hemen keşfedin, dilediğiniz Nissan modelinin fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun aracı seçin!

TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM FİYAT LİSTESİ (HAZİRAN )

MODEL YENİ QASHQAI

NISSAN QASHQAI İÇİN TL KREDİYE 12 AY %1,29 FAİZ* VEYA TL NAKİT ALIM İNDİRİMİ AVANTAJIYLA!

Versiyon İsmiTavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste FiyatıTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste Fiyatı**Tavsiye Edilen Nakit Alım Destekli Liste Fiyatı
DIG-T PS Düz Vites Tekna
DIG-T PS X-Tronic CVT Tekna
DIG-T PS X-Tronic CVT Designpack
DIG-T PS X-Tronic CVT Skypack
DIG-T PS X-Tronic CVT Skypack 4x4
DIG-T PS X-Tronic CVT Platinum Premium
DIG-T PS X-Tronic CVT Platinum Premium 4x4

Siyah/Gri Tavan rengi çift renk opsiyonu fiyat farkı TL'dir

** Kredi kampanyası ve nakit alım desteği birlikte kullanılamaz.

*Niskasko veya uzatılmış garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN QASHQAI e-POWER İÇİN TL KREDİYE 12 AY %1,29 FAİZ* VEYA TL NAKİT ALIM İNDİRİMİ AVANTAJIYLA!

Versiyon İsmiTavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste FiyatıTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste Fiyatı**Tavsiye Edilen Nakit Alım Destekli Liste Fiyatı
e-POWER Designpack
e-POWER Skypack
e-POWER Platinum Premium-*

Siyah/Gri Tavan rengi çift renk opsiyonu fiyat farkı TL'dir

*Niskasko veya uzatılmış garanti alımlarında geçerlidir.

MODEL YENİ X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL İÇİN TL NAKİT ALIM İNDİRİMİ AVANTAJIYLA!

Versiyon İsmiTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste FiyatıTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste Fiyatı**Tavsiye Edilen Nakit Alım Destekli Liste Fiyatı
DIG-T PS X-Tronic CVT Skypack-*
DIG-T PS X-Tronic CVT Platinum Premium-*

Siyah/Gri Tavan rengi çift renk opsiyonu fiyat farkı alınmamaktadır.

NISSAN X-TRAIL E-POWER İÇİN TL NAKİT ALIM İNDİRİMİ AVANTAJIYLA!

Versiyon İsmiTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste FiyatıTavsiye Edilen Kredi Kampanyalı Liste Fiyatı**Tavsiye Edilen Nakit Alım Destekli Liste Fiyatı
e-4ORCE Skypack 4x4-*
e-4ORCE Platinum Premium 4x4-*
e-4ORCE Platinum Premium 7-Koltuk 4x4-*

Siyah/Gri Tavan rengi çift renk opsiyonu fiyat farkı alınmamaktadır.

MODEL NISSAN JUKE

NISSAN JUKE İÇİN TL KREDİYE 12 AY %1,29 FAİZ* VEYA TL NAKİT ALIM İNDİRİMİ AVANTAJIYLA!

DIG-T PS Düz Vites Tekna
DIG-T PS DCT Tekna
DIG-T PS DCT Platinum*
DIG-T PS DCT Platinum Perso
DIG-T PS DCT Platinum Premium

*MY Platinum ve Platinum Perso paketlerinde Türkiye Navigasyonu özelliği fiyat farkı TL'dir

YASAL UYARILAR

Bu listedeki fiyatlar, 20 Haziran 'ten itibaren bir sonraki sirküler açıklanana kadar geçerlidir. Teslim tarihindeki fiyatlarımız geçerlidir.

Araç üzerindeki tüm vergiler ve vergi mevzuatında oluşan tüm değişiklikler, araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

• Araca ilişkin trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte resmi tarife değişikliği olmaksızın vergi mevzuatından kaynaklı hesaplama yöntemleri nedeniyle vergi tutarlarında farklar oluşabilecektir.

Kampanya dahilindeki araçlar başka kampanya ile birleştirilemez. Kampanyalı araçlar stoklar ile sınırlıdır. 

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir